REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# michal

27.01.2014 20:16

Chyba wolę tam bazar, niż kolejny "klocek" ufundowany przez WSBM...

# awat

28.01.2014 10:13

A może Chomiczówka pomyślałaby jak ułatwić życie mieszkańcom a nie szuka tylko działek aby zarobić i wybudować kolejne bloki.
Może jakiś plac zabaw, boisko, cokolwiek dla ludzi??

# MrOlymp

28.01.2014 10:17

Ceny na tym bałaganie są tak astronomiczne, że trzeba mieć nie pokolei w głowie, żeby tam cokolwiek kupować.

REKLAMA

# eRDe

29.01.2014 12:58

Pewnie WSBM ma chęć postawić kolejne śliczne bloczki:(

# bielanka

29.01.2014 13:54

Pewnie ma chęć, ale czemu nie?
Bazarek to obraz nędzy i rozpaczy, a ceny nie z tej ziemi.
Kupcy teraz za wszelką cenę, która nijak się ma do logicznego rozumowania, będą chcieli udowodnić, jak bardzo są potrzebni okolicznym mieszkańcom.
A Spółdzielnia powinna po prostu zapytać o to swoich członków rozsyłając (np. razem ze stawkami komornego) krótką ankietę na ten temat ...

# pawel

29.01.2014 15:30

jestem za likwidacją tego bazarku bo nie dośc że jest drogi i większośc bud zamykana bardzo szybko to utrudnia przejście do Koloni VI...ustalenia kiedyś były takie że miał być otwarty do zmroku..osobiście z ojcem kiedyś w ramach "czynu społecznego" kładliśmy tam płyty chodnikowe żeby nie chodzić po błocie...i juz od lat trzeba nadkładać drogi ponieważ jest bardzo wcześnie zamykany...nie mówiąc o tym że sytuacja robi się taka że ten bazar blokuje możliwośc budowy kolejnych budynków a Spółdzielnia wciska na siłę nowe budynki w różne miejsca które do tej pory służyły rekreacji jak chociażby nowy budynek przy Osikowej w miejscu górki czy też osiedle Żółwia/Melioracyjna w miejscu boisk dla dzieciaków...jak dla mnie likwidacja tego bazarku będzie minimalną stratą dla mieszkańców Chomiczówki

REKLAMA

# obcy

05.10.2014 13:04

Ten bazarek jest dużo droższy niż małe sklepiki w innych dzielnicach, brak higieny-gdzie sanepid.

# PanJawełDrugi

10.12.2014 23:53

Generalnie to mam w odbycie wszelkie małe sklepiki i bazarki, oraz inne tego typu barachło. Dyskonty, markety i hipermarkety to też smród, ale jednak porównując z tego rodzaju bazarkami są o niebo wyżej. Małe sklepy i bazarki zawsze kojarzą mi się z drożyzną, marnym wyborem towarów i ogólnym brudem.

# Konrada

05.02.2015 12:33

Ja czekam aż zaczną tam budować blok mieszkalny, a bazar niech przenoszą gdzie indziej. Ten bazarek wygląda jak skrawek bazaru w Bangladeszu w centrum ładnego osiedla

REKLAMA

# Send Veto

06.03.2015 20:45

Dlaczego nie można pogodzić interesu obu stron?!
Na dzień dzisiejszy pozostało nie tak dużo budek więc co za problem postawić je wzdłuż ulicy a na pozostałym terenie wybudować co tam kto chce. To jest niegodne pozbawiać źródła utrzymania ludzi kiedy wystarczy dobra wola, żeby załatwić tą sprawę polubownie.

# AlojzyChomicz

17.03.2015 08:23

Czy ktoś z Państwa orientuje się kiedy bazar na Conrada zostanie zamkni
#awat napisał(a) 28.01.2014 10:13
A może Chomiczówka pomyślałaby jak ułatwić życie mieszkańcom a nie szuka tylko działek aby zarobić i wybudować kolejne bloki.
Może jakiś plac zabaw, boisko, cokolwiek dla ludzi??
1. placów zabaw jest kilka co najmniej i bardzo zadbanych
2. dla ludzi jest basen, boisko do kosza na M. Dąbrowskiej.
Chomiczówka dla dobra ludzi buduje kolejne inwestycje i chwała im za to.
Ludzie zamiast nabijać kiese developerce kupią mieszkania po kosztach własnych.
WSBM nie buduje na placach zabaw tylko na niewykorzystanych terenach.
Robią bardzo dobrą robotę.

# Bielanka

26.03.2015 10:38

Byłam wczoraj na bazarku, puchy i 3/4 budek zamkniętych.
Właściciele budek dorobili się ogromnych majątków ale to chyba powolny koniec tego miejsca.

REKLAMA

# Bielanczyk

26.03.2015 13:23

WSBM Chomiczówka dużo robi ale jest jeszcze więcej do zrobienia.
Wejścia do budynków - bloków są różne na np. Bogusławskiego piękne wejścia do klatek z PCV .Conrada , M Dąbrowskiej metalowe ciężkie skorodowane z blachy obrzydliwe wejścia.

# AlojzyChomicz

26.03.2015 14:11

Idź tym tropem: zajrzyj na listę dłużników, zobaczysz że "spłacalność czynszów" jest bardziej przestrzegana przez lokatorów z Bogusławskiego.
Dlatego płacą to mają ;)

# Olaaaaaaaa

14.01.2017 22:49

wielkich majątków? Ci ludzie zostali i zostają wyrzucani na bruk po ponad 20 latach pracy...kolejne blokowiska, biedronki? tego naprawde chcecie? dawno temu byly plany aby bazarek ocieplić, zmienić na lepszy... niestety prawo w polsce to jedna wielka pomylka. Ludzie marzną od rana do nocy, ciekawe jak Wy byscie stali w tym mrozie -15 to czy byscie zostawali do tej 18 :). Pozdrowienia dla humanizmu

REKLAMA

# szczupak

27.03.2017 09:41

Bazar na Conrada już rozbierają. Demontują budy od Kwitnącej. Myjnia samochodowa już zamknięta. Podobno jakieś budy mają postawić przed Pocztą Polską i Carrefourem. Wycinka drzew za bazarkiem...
Czyżby nowe bloki na miejscu bazarku ? Tak ludzie słyszą na osiedlu...

# Cycu5

28.03.2017 18:56

Coś zaczyna się dziać. Rozbiórka bazarku, wycinka drzew.....nowe osiedle ???

# Bielanczyk

29.03.2017 10:31

Panie Chochoł, wie Pan coś o bazarku i przyszłych inwestycjach ?

REKLAMA

# Chochoł

29.03.2017 11:48

Wiem, że kilometr jazdy autobusu to kaszt według taryfikatora ZTM rzędu 9 zł. Nasz ulubiony redaktor Dominik Gadomski, mógłby zebrać się w sobie i zdobyć na odwagę, żeby zapytać kogo trzeba jaki autobus trafi na pętle autobusową Chomiczówka. Może tak zarząd dzielnicy odrestauruje 520 na Chomiczówkę, albo wydłużą chociaż 171 z Nowego Bemowa. Spółdzielnia Chomiczówka pewnie znowu dogadała się ze spadkobiercami Chomiczów i jakiś piórnik walną. Nasza największa bolączka na dziś to komunikacja miejska. Nawet pan trener Andrzej Strejlau popiera powrót 520 na Chomiczówkę. Przywróćmy naszemu pięknemu osiedlu wreszcie należną godność. Czas najwyższy przerwać to dziadostwo, człowiek ma prawo jechać do Śródmieścia w godziwych warunkach, a nie w jakiś świniobusach. Nie ma tramwaju na Chomiczówce i na razie nie będzie, także linia przyśpieszona nam się po prostu należy według rozdzielnika. Deweloperzy i spółdzielnia będą zadowoleni, czas zawężać ruchy.

# Bielanczyk

29.03.2017 12:07

Chyba Pan pisze nie na temat....

# Chochoł

29.03.2017 12:29

Na temat jak najbardziej. Wszystko po sąsiedzku bazarek, pętka, dzikie pola. Jak ktoś się posługuję nickiem "Bielanczyk" to powinien wiedzieć o co chodzi. Jaka jest gradacja interesów. Pętli autobusowej grozi likwidacja i zabudowa, a bazarkowi to samo, bo decydenci siedzą piją, fajki palą, tańce hulanki swawola. Ma Pan szanowny coś może do dodania w kwestii komunikacji miejskiej na Chomiczówce, bo zaraz nie będzie okazji żeby się wypowiedzieć?! Dwa słowa np. o 520. Już wygumkowano 121 i 167, a zaraz się wezmą za 180. Już za chwileczkę, już za momencik. Nawet kurza stopa, małpi kieł tekst o komunikacji autorstwa pana redaktora Dominika Gadomskiego z okazji Prima Aprilis, byłby mile widziany, bo pomocny w dyskusji o tym co dalej. Wszystko ma swoje granice i cierpliwość ludzka też. Taka kulawa komunikacja to powinna być darmowa. W maju minie czterdzieści lat od kiedy pierwsze 520 wtedy jeszcze jako "J" wystartowało z pętli autobusowej Chomiczówka, idealny pretekst do napisania dobrego artykułu.

REKLAMA

# Jeep

22.10.2017 22:09

Panie Grylaż zmienił Pan nick ???

# grylaż

22.10.2017 22:30

Zmieniłem pół roku temu, bo ktoś się pod niego podszywał na tym Forum. Nie bardzo wiem, po co. Jeżeli sam założyłaś/eś Forumowiczko/czu nick to w porządku. Miej ich i więcej, jeżeli taka twa wola, ale jeżeli używasz, tu zwracam się do podmiotu pomyślnego, cudzych nicków istniejących fizycznie osób to coś tu jest nie teges. Rozumiem formułę zabawy, jakiegoś sztubackiego przekomarzania, ale nie krzywdzenia innych. To tyle tytułem wyjaśnienia. Spostrzegawczy Forumowicze ten manewr taktyczny dawno odnotowali, więc nie wiem w czym sensacja. Zaskoczę Cię Drogi Jeepie, ale pan Redaktor Gadomski zapytany wyznał, że mieszka w nowym budownictwie na Żoliborzu, przyjmijmy w rejonie Powązkowskiej. O ile to oczywiście prawda, ale myślę, że żadnej tajemnicy wagi państwowej nie zdradzamy, czyli nasze dywagacje o autobusie 520 puszczonym przez Kochanowskiego i Powązkowską i jego dotyczą, jako bliskiego Sąsiada. Redaktor, jest w o tyle lepszej sytuacji, że ma bezpośredni kontakt z panem burmistrzem Pietruczukiem na którego nieco sarkamy, ale aktywności nie można mu odmówić. Co zatem stoi na przeszkodzie, żeby problem braku 520 na Bielanach opisać nie wiadomo wcale. Przewijają się za to takie smaczki, jak to, że jakiś łobuz kopnął w autobus i ostry opis incydentu z kradzieżą benzyny na Conrada, który stawia nasze osiedle w złym świetle.

# Jeep

22.10.2017 22:41

Pan Gadomski nie zarabia tyle by mógł kupić mieszkanie po 10 000 zł/m2....coś tu kręci...

REKLAMA

# ...

01.12.2017 13:24

Kiedy będą stawiać bloki na miejscu starego bazarku ?
Mam już dosyć tego syfu: butelki, puszki, papier toaletowy i kupy ludzkie.

# Jeep

03.12.2017 12:42

Drodzy Sąsiedzi,
Czemu w miejscu dawnego bazarku wyrzucacie puste butelki po alkoholu. Czemu sracie pod drzewem i zostawiacie papier toaletowy ufajdany kałem.
Czemu chowacie się w krzakach i walicie gorzałę z gwinta. Wstyd !!!

# Bronisław Moczkałowski

03.03.2018 09:49

Brudasy, przestańcie robić śmietnik

# Marta Jarczewska

21.04.2018 10:55

Jestem zainteresowana zakupem mieszkania na osiedlu w miejscu dawnego bazarku na Conrada. Czy ktoś wie kiedy zaczną budować ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy