REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

jak dbać o siebie

12.06.2018 11:46 kunik
Witam, co jeść i pić http://babyneo.pl w czasie ciąży?
12.06.2018 15:10 #syfff reklama
To forum już dawno przestało służyć do dzielenia się opiniami i doświadczeniem, stało się bezpłatnym słupem ogłoszeniowym do promowania szpetnego marketingu i kryptoreklamy
Co post to reklama czegoś tam
29.06.2018 09:00 #Andzela9
Ja bym była ostrożna z taką agresją. Jak ludzie są w sieci to myślą że mogą być bezkarni i oskarżać wszystkich Moim zdaniem to najlepiej skorzystać z porady dobrego ginekologa https://ranking.abczdrowie.pl/ Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale jedzenie bez umiaru usprawiedliwiając się ciążą jest błędem. Tak na dobra sprawę kobieta będą w ciąży nie powinna przytyć więcej niż 10kg. Trzeba uważać potem na siebie i kręgosłup.

157/6729 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Kupię Samochód , może być do napraw Tel. 880-163-880 Warszawa i okolice..

Finanse
 Witam pana i pana Szczerosc i szczerosc to dwie rzeczy, których brakuje, ale mozemy pomóc w uzyskaniu kredytu w naszej instytucji finansowej. Mam obywatelstwo francuskie, oferuje pozyczki dla powaznych osób, które moga mi splacic odsetki w wysokosci 2,8% rocznie. Moje pozyczki sa bardzo jasne i proste. Skontaktuj sie ze mna, aby uzyskac wiecej informacji poczta elektroniczna: finanscapital24@gmail.com

Usługi inne
 Transport Zmarlych i urn z zagranicy do Polski. Zajmujemy się przewozem zwłok i prochów, gwarantujemy Państwu kompleksową pomoc w tych ciężkich dla Państwa chwilach. Zajmujemy się w Państwa imieniu wszystkimi czynnościami związanymi z przewozem zmarłego do kraju, jak również załatwiamy całą dokumentację i tłumaczenia dokumentów. tel. +48 511267490

Usługi stolarskie
 meble dziecięce i nie tylko... facebook / łózka na antresoli

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA