REKLAMA
REKLAMA

Jak często jadacie poza domem?

07.08.2017 15:39 #Malina
Czy często wychodzicie z domu, żeby coś zjeść - do restauracji na obiad czy bistro na przekąskę?
Czy raczej jesteście fanami domowej kuchni?
09.08.2017 11:30 Thea
Wychodziłabym znacznie częściej, niestety w mojej okolicy brakuje miejsc ze smaczną kuchnią.
Kilka prób wystarczyło, żeby się przekonać, że nie warto wydawać pieniędzy na niesmaczną kuchnię.
Sama zaczęłam się zastanawiać nawet, dlaczego jest tak kiepsko. Nie dość, że menu nieciekawe, to same miejsca - zapuszczone i mało atrakcyjne wizualnie - nie przyciągają klientów niczym szczególnym.

A przecież wystarczy, żeby w okolicy pojawił się na przykład food truck z jakimś krótkim menu.
Wyposażenie go to pestka, dzięki takim sklepom: https://mmgastro.pl/ i doskonałej ofercie.
Pozwolenia to też żadna filozofia i można je dość szybko zorganizować. Podobnie menu:
pomysł na kilka ciekawych dań, do tego jakieś świeże soki i kawa i biznes gotowy!

Mnie tego bardzo brakuje w mojej okolicy, a chętnie wyskoczyłabym z pracy na taki lancz,
czy po pracy, żeby coś przekąsić smacznego.
09.08.2017 14:31 #lucka 44
ja wręcz odwrotnie, wychodzę i to często i muszę powiedzieć, że są już pierwsze skutki takiego jedzenia. Niestety ale smaczne wcale nie musi oznaczać zdrowe. Od dawna lubiłam jeść różne fast foody, a to przecież tylko zwykłe zapychcze jak mówi moja babcia. Od jakichś 3, 4 miesięcy męczą mnie różne dolegliwości, a to boli mnie brzuch, nudności, a innymi razy mam takie uczucie pełnośći dosłownie aż przejedzenia. Próbowałam różności i nic mi nie pomagło, dopiero jak poszłam do apteki, tam pani poleciła mi branie cholestilu max i wiecie co to chyba działa, bo jest o wiele lepiej. Owszem są jeszcze dolegliwości ale wezmę tabletkę przed jedzeniem i potem jest juz ok

40/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie