REKLAMA

Forum › Legionowo i Jab³onna

REKLAMA

# karol

15.09.2015 17:56

Prawid³owo trzeba zmniejszyæ liczbê przez zabicie. Wywiezienie w inne miejsce to g³upota. Popieram my¶liwych takie maj± hobby i to na dodatek bardzo drogi sport. Mi³o¶nicy zwierz±t jak chc± to niech siê zrzuca na odszkodowania dla rolników i wybuduja jakie¶ ,,schroniska,, dla dzików. My¶liwi to tacy sami ludzie jak wêdkarze a do nich wiêkszych pretensji siê nie ma. Podsumowuj±c popieram wybicie czê¶ci dzików bo to ju¿ nawet strach z psem wyj¶æ po zmroku w Nowym Dworze Maz. Osiedle M³odych ca³e zryte. Dziczyzna te¿ nale¿y to bardzo pysznego miesa. Pozdrawiam

# Zyga

16.09.2015 13:33

Id±c tokiem rozumowania pani Magdaleny... rze¼nicy to mordercy ¶winek i krówek i powinno siê to im zakazaæ.. :) ;)

# Gepard

16.09.2015 13:35

Bardzo tendencyjny artyku³ z tez±.

REKLAMA

# Micha³ Boreczek

05.10.2015 11:55

Nie jestem rolnikiem. Dziki niszcza mi i sasidom trawniki. Jestem za regulacja ich populacji.
Dziennikarstwo bardzo s³abe, raczej propaganda.
Pozdrawiam

# poszkodowana

24.12.2019 10:13

dewastacja mienia i zagro¿enie zdrowia i ¿ycia mieszkañców oraz osób przebywaj±cych na swoich posesjach i w miejscach publicznych w Jachrance oto zaniedbanie ko³a ³owieckiego w Jab³onnie w dziedzinie kontroli populacji dzików

 patrycjaroz

02.01.2020 20:17

Zgadzam siê w 100% z poszkodowana. Wieczorem na zielonym Chotomowie strach wyjsc poza posesje. Watachy dzikow grasuja jak u siebie. Zniszczone ogrodzenia, ogrody.... Jestem za regulacja populacji. Milosnicy zwierzat proszeni o wyplate odszkodowan za zniszczenia wywolane przez dziki!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ pogrubienie i wpisz [b]. Na koñcu pogrubienia wpisz [/b].
Przyk³ad: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ kursywa i wpisz [i]. Na koñcu kursywy wpisz [/i].
Przyk³ad: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkê, która chcesz wstawiæ w tre¶ci w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajd¼ swoje wakacje

Powy¿sze tre¶ci pochodz± z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasa¿u

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy