REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

inwestycje Tynkbudu

# bartek1989

25.07.2017 16:48

zauważyłem, że jest sporo poztywnych opinii o tynkbudzie i zastanawiam się czy faktycznie u nich wszystko przechodzi bezproblemowo i czy mieszkania są naprawdę okej. Miałem do czynienia z różnymi deweloperami i jeszcze żaden w 100% nie okazał się taki jak oczekiwałem. Z tego względu, że teraz szukam mieszkania dla siebie już na dłużej chciałbym wiedzieć jakie kto miał z nimi doświadczenia, tym bardziej że nowa ich inwestycja na Zapałczana wpadła mi w oko i zacząłem się już na nią nastawiać. dzięki

# paniwiosna

26.07.2017 15:04

moje poprzednie mieszkanie kupiłam w tynkbudzie1 i wg mnie ten deweloper jest naprawdę dobry. Dobrze wspominam z nimi współpracę, odpowiadali bez problemu na wszystkie pytania i wątpliwości, nic nie kręcili i naprawdę czułam, że wszystko przebiega tak jak powinno. Tamto mieszkanie sprzedałam bo się przeprowadziłam ,ale jeśli w przyszłości przyjdzie mi kupić mieszkanie to na pewno Tynkbud wezmę pod uwagę jako pierwszy :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break