REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Red. Rurkiewicz

08.05.2015 21:47

A w żżżyciu nie pójdę do lasu. Nawet ze szczypcami. I niczym się nie POPSIKAM...

# Obiektywny

09.05.2015 00:02

Przestańcie powtarzać te bzdury o spadaniu kleszczy z drzew, one siedzą przede wszystkim na liściach wysokich traw, roślin i niskich krzewów lub nisko położonych gałązek.

# Zakleszczona

18.05.2015 14:56

Mój piesek od kilku lat z bemowskiego trawnika przed blokiem przy ul.Kaden-Bandrowskiego wraca z kleszczami. Strach puścić dziecko na trawnik. Dlaczego jesteśmy skazani na to paskudztwo? Czy nic z tym nie da się zrobić? Jeszcze 10 lat temu nie wiedziałam, jak wygląda kleszcz.!!!

REKLAMA

# Bob Rozbieracz

25.05.2015 00:00

#Zakleszczona - dziesięć lat temu nie wiedziałaś też zapewne, jak z bliska wygląda penis we wzwodzie. To normalne, że wraz z upływem lat przybywa nam wiedzy i doświadczenia...

# Jacek

25.05.2015 16:02

Moim zdaniem szczerze mówiąc inwazja leszczy jest bardziej korzystna od inwazji kleszczy. Pozdrawiam.

# PerpetumMobile

31.05.2015 23:23

mój niemowlaczek wrócił z przechadzki po lesie z kleszczem. zapewniam że w krzakach nie leżał, w trawach niskich ani wysokich również nie, a jedynie w wózku. więc proszę drzew nie ignorować.. tam też to świństwo siedzi... teraz to i ja z lasu rezygnuję. z bólem serca...

REKLAMA

 Mandlesz

03.07.2015 19:28

Ja to unikam lasów, bo tam różne rzeczy można złapać i trochę Wam się dziwię, że tak beztrosko po lasach hasacie. Z kleszczami żartów nie ma i ja bym na Waszym miejscu zrobiła https://swisslab.pl/badania/borelioza-igm-przeciwciala-badania. Te diabelstwo może człowieka nieźle załatwić, mimo że to takie maleństwo.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA