REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.01.2013 09:20 #W temacie
To na Bielanach likwiduje się szkoły i stołowki szkolne a póżniej daje się bonifikaty i rabaty dla kleru aby powstała kolejna budowla kościelna .Wstyd .Mało że na ul. Dewaytis i ul.Wóyckiego już stoją wielkie uczelnie teologiczne to jeszcze ich mało .
09.01.2013 18:12 #eRDe
Akurat ChAT nie jest uczelnią katolicką, także Twój argument w tej części nie do końca trafny.
Co likwidacji szkół, stołówek a z drugiej strony obdarowywania kogokolwiek drogim gruntem pełna zgoda, niezależnie czy dostanie go uczelnia, kosmici, czy hodowcy chomików syryjskich.
A tak swoją drogą to tylko pogratulować włodarzom Bielan, na inwestycje nie ma żadnych pieniędzy, ale gest mają - oddają grunt warty 20 mln. Słów szkoda:(
24.01.2013 08:31 #umm
"Niestety, wszystko przebiega zgodnie z planem, więc niewiele można zrobić z tą sytuacją"
Dobre :) ... niestety wszystko przebiega zgodnie z planem... :)
09.03.2016 22:31 #Sąsiad
Jeśli jesteście miłośnikami dobrego zdrowego jedzenia kupowanego bezpośrednio od producentów polecam dołączenie się do grupy https://lokalnyrolnik.pl/aququ_eco_world - zakupy można odebrać w kioskiu AQuQu na Broniewskiego 50 róg Duracza (dawny kiosk Ruchu) Zapraszam !
20.02.2018 19:11 #kredens
Jeżeli to jest obiekt użyteczności publicznej, a pod takim hasłem ten gmach budowano, winien służyć także mieszkańcom Bielan.
REKLAMA
22.05.2018 23:13 #Władek
20 baniek poszło w piz*u.
Wyciągają na komitet w szkole bo papieru nie ma do drukarek...
30.07.2018 12:26 #Bielan
Bolą was gry na PS ?
30.07.2018 22:17 #Bielanka
Oddali tą działkę za darmo czy nie ??
20 baniek oddali a żebrzą na festynach o kasę...

107/1653 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Dom typu bliźniak 180 m2 położony w miejscowości Dobczyn ok. 7 km za Wołominem. Ok 300 m do stacji PKP, 30 min do Warszawy Wileńskiej. Nieruchomość składa się z wysokiego parteru oraz dwóch pięter. Na parterze kuchnia, pokój, łazienka pralnia, hall. Na pierwszym piętrze łazienka, salon z kominkiem oraz dwa pokoje. Na trzecim piętrze trzy pokoje (jeden służy za kuchnię) oraz łazienka i strych. Dom do zamieszkania, hipoteka bez obciążeń, jedyny właściciel, 2220 zł/m2. tel. 535 -50-170, 503-768-158!

Działkę budowlaną sprzedam
 Oferta wypożyczenia 24h Oferuję pożyczki bez protokołu od 5 000 do 15 000 000 EUR przy rozsądnej stawce 2% dla wszystkich poważnych osób. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z: rosedupenn@gmail.com

Nauka
 Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype). Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń. Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozumieć po niemiecku. Mogę Cię zapewnić: ta metoda GWARANTUJE rewelacyjne efekty. Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne? Po pierwsze - uczysz się mówić, a nie tracisz czasu na kursach wieloosobowych lub integracyjnych. Najczęściej na takich kursach zjada Cię stres, który Cię blokuje oraz w tłumie ludzi nie widzisz efektów. Po drugie - możesz się uczyć, niezależnie od godzin Twojej pracy i innych zajęć, ponieważ to Ty ustalasz dni i godziny zajęć. Po trzecie - żadne zajęcia Ci nie przepadną. Wystarczy, że wcześniej zgłosisz, że nie możesz być na czas. www.niemiecki-skype.pl Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój: 790-701-508

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu. Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: laurabettery@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA