REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Integracja klasowa

11.10.2017 05:44 #lalak77
Po wielu latach ustanawiamy spotkanie klasowe swoista integracja po latach. Jestem organizatorem. Myślałam o Pałacu Wiśniewskim, żeby tam się zebrać i pojechać! Ktoś był??
11.10.2017 08:28 #estara
super, wspaniale, cudownie.
Dobra knajpa nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam ....

660/2756 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po niemiecku? Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego niemieckiego? Jeśli nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne to przetestuj metodę dającą praktycznie 100% SATYSFAKCJI. Zachęcam Cię - zacznij właśnie TERAZ. Ale nie kupuj kota w worku. Zapisz się na moje stronie: http://www.niemiecki-skype.pl/ i odbierz lekcję próbną. Zobaczysz, że warto.... Jolanta Jeśli masz pytania, napisz do mnie na maila: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Różne
 Dam Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury Przedsiębiorco płać niższe podatki! Oferta skierowana do FIRM i OSÓB FIZYCZNYCH, które muszą skutecznie zminimalizować: - podatek VAT - podatek PIT lub CIT - podatek od sprzedaży nieruchomości - podatek od zysków kapitałowych (p. Belki) A także: - przenieść środki spółki na konto os.fizycznej - udokumentować rozliczenie dotacji - wystawić fakturę inwestorowi bez posiadania działalności gospodarczej Oferujemy profesjonalną sprzedaż faktur kosztowych (kosztów VAT). Pomagamy optymalizacji wszystkie najgorsze podatki: - podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT); - podatek dochodowy od osób

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.