REKLAMA
REKLAMA

Impreza firmowa

16.11.2015 10:43 #Ewa109
Ostatnio zainteresowałem się tematem jakim są imprezy firmowe. Sądzę, że to świetny sposób na zorganizowanie czasu nowo powstałej załodze :) Macie jakieś ciekawe przygody związane z imprezami tego typu?
17.11.2015 13:54 #Karina22
Ja również uważam, że takie wyjazdy są bardzo potrzebne. Muszą być tylko robione z głową. Fajną opcją w tym temacie są eventy motoryzacyjne takie jak np. off road. Organizuje je np. Driving Experience http://www.drivingexperience.pl/. W takich warunkach, w walce z żywiołem, integracja jest najlepsza. :)
12.04.2016 13:03 #wiolka
ja organizowałam już dwie imprezy firmowe. Za każdym razem zgłaszałam się do belvedere catering by design http://cateringbydesign.pl/pl żeby przygotowali jedzenie (zazwyczaj bufet) oraz zadbali o wystrój miejsca. Za każdym razem wszyscy byli z nich zadowoleni i do tej pory wspominamy przepyszne jedzenie :)
12.05.2016 10:40 julia_m
Dzięki za info
12.05.2016 11:35 #karloss
My mieliśmy w zeszłym roku imprezę firmową w stylu "wieczorek PRL" coś takiego jak masz tutaj, muszę przyznać że wyszło lepiej niż się spodziewałem :).
13.06.2016 15:10 norbert234543
Moim zdaniem najlepsze integracyjne imprezy są wtedy kiedy ich sie nie pamęta ;) A tak bardziej serio to kiedyś szef nam zorganizował wyjscie na paintballa i to było coś co bardzo dobrze wspominam. Nie zapomnę jak dostał odemnie kulką prosto w kask xd
wpis modyfikowany 1 raz, 13.06.2016 15:10 
31.10.2016 13:38 #lenidas
Myśmy się bawili w neworleans.pl i takiej zabawy po prostu nie sposób zapomnieć;)
08.05.2017 13:18 #retylka
a coś na mokotowice znacie sensownego? :)
11.05.2017 09:53 #Sprężyna
Tam akurat nie bardzo, ale u nas póki co załoga woli odpocząć od miejskiego zgiełku.
Mamy na oku ten hotel: https://www.bobrowadolina.pl/ w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej.
Kameralny obiekt, cisza, spokój, znakomite walory przyrodnicze, sauna na miejscu.
25.05.2017 21:56 #ankaF
Jeśli szukacie hali namiotowej na imprezę to można wypożyczyć ją od http://gastro4rent.pl Oferują też ogrzewanie, podłogę czy wykładzinę i wszelkie sprzęty gastronomiczne. Ostatnio na naszej imprezie największe branie miały lody włoskie i wata cukrowa, maszyny do ich produkcji wypożyczaliśmy właśnie od gastro4rent.
05.06.2017 23:26 Amira
Według mnie, aby impreza firmowa naprawdę się udała, nie może na niej zabraknąć atrakcji. Dlatego też sama chętnie postawiłabym na występ agencjataneczna.pl/pl/oferta/tancerze . Pokazy taneczne głównie z uwagi na różnego rodzaju programy telewizyjne cieszą się u nas wielką popularnością. Dlatego też jestem przekonana, że ta konkretna agencja taneczna z Warszawy, doskonale uświetni każdy event.
06.06.2017 13:19 #wielki gonzo z pułtuska
tia, super wspaniale, marketing szemrany buahhahaha
16.06.2017 07:47 #Micek7
Tego typu imprezy formowe to świetna sprawa. My po szkoleniach z firmy www.bnt-sigma.pl zawsze wybieramy się większą paczką na jakieś wyjazdy integracyjne. Wtedy wiedza zdobyta na takim szkoleniu szybciej się ugruntowuje :)
16.06.2017 09:55 #byku
co za cwel szeptany
02.08.2017 07:59 #jaktos
W normalnych pieniądzach masz piękne miejsce w Łączkach, w Bieszczadach, w Zielonej Polanie. A mają tam w zasadzie wszystko, co sobie wymyślicie, łącznie z ... lotami balonem, poważnie. Zresztą - sam pensjonat ma basen, kort, saunę, własną plażę nad Sanem, organizują imprezy tematyczne, tak więc może to być niesamowicie fajne doświadczenie. Co wy na to?

53/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie