REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Implanty stomatologiczne gdzie wstawić?

22.04.2015 11:38 #malwina33
Gdzie w Warszawie najlepiej wstawić implant zęba? Macie namiary na dobrego stomatologa? Opisujcie proszę swoje doświadczenia. Jakie gabinety polecacie a jakie omijać szerokim łukiem.
28.04.2015 08:19 #rebeka55
Ja miałam wstawiany implant górnej czwórki na Chocimskiej w Medensie.
25.05.2015 21:21 #Banieczka
Dla mnie w Warszawie godna polecenia jest klinika DeClinic na Mokotowie. Niedawno mojej mamie w DeClinic uzupełniali ubytki kostne, żeby w ogóle można było zamontować implanty. To już właściwie chirurgia stomatologiczna. Poczytacie o tym w artykule: http://www.declinic.pl/odbudowa-kosci/
26.05.2015 08:51 #edek
Implanty stomatologiczne najlepiej wstawić do buzi w miejsce zębów.
18.06.2015 08:58 #Izabela
Moje marzenia o pięknym uśmiechu stały się rzeczywistością dzięki praktyce dentystycznej Mednes w Warszawie. Pełen profesjonalizm od przekroczenia progu prawie zapomniałam o tym, że jestem u dentysty.
23.06.2015 13:44 #PaulinaA
Jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie zobacz sobie ofertę Kliniki Odent - mają swoje gabinety na Żoliborzu i Urysnowie. Ja jestem jak najbardziej zadowolona z efektu naszej pracy. Co jak co, ale implanty naprawdę robią sporą robotę, a dzięki temu człowiek czuje się o wiele pewniejszy siebie. Ja tak mam :D!
07.07.2015 11:44 #Iza
Mednes polecam tak jak koleżanka. Moje zęby były tragiczne, co tu kryć, ale w porę znalazłam odpowiedniego stomatologa i wszystko dało się skutecznie naprawić.
18.07.2015 21:26 #luka
Z tego co się orientuje to stomatologia estetyczna jest na pewno oferowana w gabinecie Idealny Uśmiech. Moja siostra robiła tam sobie ząbki i muszę przyznać, że rewelacja. Dla każdego znajdą rozwiązanie, dlatego warto się do nich zgłosić.
29.07.2015 18:59 #bednarz
Dobry implantolog przyjmuje na Ursynowie na Belgradzkiej implanty. Mój znajomy robił tam implanty.
19.09.2015 17:52 Mandlesz
Pytacie gdzie po implanty? Tylko tutaj http://www.implant-art.com.pl/ Widzę, że podajecie sporo różnych klinik, ale przyzna szczerze, że żadnej nie znam. Dziwne.
09.10.2015 19:23 #Rafi..
Gdzie najlepiej zrobić zęby w Warszawie?
21.10.2015 14:22 #candi12
Można też zorganizować wyjazd turystyczny połączony ze wstawieniem implantów. Poczytać o tym można tutaj dental implants poland
22.10.2015 15:45 #anka7
Tutaj http://www.danecka.pl są namiary do kliniki, która zajmuje się wstawianiem implantów. Naprawdę znają się na rzeczy. Ich usługi są na najwyższym poziomie. Jestem zdania, że zawsze warto wybierać sprawdzone miejsce, w których nie przepłacimy.
26.10.2015 11:04 #vigorinka
Zobaczcie sobie ofertę kliniki Fabdent - ja tam chodzę do dentysty już od roku, co prawda implantów nie planuję, ale mogę ręczyć za poziom usług stomatologicznych i gdybym rozważała implanty, to najpierw uderzyłabym do nich.
25.11.2015 15:39 EwelinaBudzynska
Z bardzo profesjonalnym podejściem spotkałam się w przychodni Dorodent na Warszawskim Żoliborzu (na Mickiewicza 76). Implanty zakładano mi tam 3 lata temu po wypadku, który pozbawił mnie części uzębienia :( Przykra sprawa ale dzięki Dorodentowi mam "nowe zęby", które niczym nie różnią się od moich własnych. Trochę informacji o technologiach jakie stosują: http://dorodent.com.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 25.11.2015 15:41 
26.11.2015 08:39 Gaba88
Witam,
Moja mam korzystała z DentaLove. Tu znalazłam ich ofertę dot. implantów. Jest bardzo zadowolona. Ja też korzystam z ich usług stomatologicznych. Na szczęście nie mam jeszcze potrzeby wstawiania implantów. Niemniej jednak też jestem bardzo zadowolona - w 100% profesjonalne podejście. Polecam to sprawdzone miejsce na mapie klinik stomatologicznych w Warszawie.
Pozdrawiam,
Gaba
20.12.2015 17:59 #Wiki39
polecam lekarzy z centrum stomatologii na jana kzimierza na woli, miałam tam wkręcany implant ale też musiałam mieć zrobiony przeszczep kości bo kość była za wąska.... wszystko przebiegło bezproblemową, nowy ząbek działą idealnie;)
22.12.2015 15:52 #Biedronka
Moja znajoma korzystała z usług Centrum Stomatologicznego Demed i jest bardzo zadowolona .
Mają kilka gabinetów i naprawdę świetnych specjalistów od implantów, na ich stronie można zobaczyć ofertę .
http://centrumdemed.pl/
28.12.2015 15:47 #Rozalia19
Ja dostałam namiar na klinikę STom na Wikorskiej, tam jest dobry implantolog Falkowski, tu możesz sobie o nim poczytać: http://www.s-tom.pl/ przemiły gościu. Zadzwoń i umów się na konsultację, na pewno już to sporo Ci pomoże.
30.12.2015 13:23 #vrax
Ja wstawiałem w MEDENSIE, jest bardzo zadowolony. Wiele rodzajów implantów macie do wyboru, w zależności od budżetu.
05.01.2016 10:39 #Mgd
Dużo czasu poświęciłam na znalezienie odpowiedniego miejsca, a raczej implantologa któremu mogłabym powierzyć zrobieniu implantów i wybór padł na doktora Cynkiera z Łodzi i muszę potwierdzić pozytywne opinie jakie można znaleźć na jego temat, jego uprzejmość i profesjonalizm zupełnie zmnimalizował stres przed zabiegiem, który przebiegł dużo sprawniej niż się spodziewałam. Polecam!
05.01.2016 10:40 #Mgd
Dużo czasu poświęciłam na znalezienie odpowiedniego miejsca, a raczej implantologa któremu mogłabym powierzyć zrobieniu implantów i wybór padł na doktora Cynkiera z Łodzi i muszę potwierdzić pozytywne opinie jakie można znaleźć na jego temat, jego uprzejmość i profesjonalizm zupełnie zminimalizował stres przed zabiegiem, który przebiegł dużo sprawniej niż się spodziewałam. Polecam!
07.01.2016 11:01 #MartaKotowicz
Mogę podrzucić namiar do bardzo dobrego specjalisty od implantów, dra Falkowskiego: http://www.s-tom.pl/ potarfi bardzo dobrze doradzić, a efekty pracy są bardzo trwałe i estetyczne. Ja miałam duże kłopoty z uśmiechem, dzięki impalntom problem się rozwiązał.
08.01.2016 05:46 #gadula
Znajdziesz na pewno dobrego specjalistę zajmującego sie implantami na portalu RankingLekarzy.pl wybierając podstronę ze swoją dzielnicą: RankingLekarzy
21.01.2016 22:07 #Prosciej
Potwierdzam poprzednie opinie, doktor Cynkier wszczepiał mi implanty w swojej klinice na Złotnie w Łodzi i mogę go polecić z pełną odpowiedzialnością Pracuje w JMC Medycyna i Stomatologia, znajdźcie sobie
03.02.2016 12:24 #hemes
Namiary na dentystę w Chorzowie, zobaczcie - http://www.stomatologia-stencel.pl Generalnie takie usługi są realizowane na podobnym poziomie w różnych częściach kraju, ale jednak stawki są przy tym mocno zróżnicowane. I tak w mniejszym miejsce można to samo załatwić na znacznie lepszych warunkach.
07.02.2016 18:23 #Marysiaa
Zobacz ofertę Kliniki Odent, która specjalizuje się w implantologii. Nie jest to łatwa dziedzina i wymaga bardzo dużej wiedzy i doświadczenia. Ja trafiłam w bardzo dobre ręce i zarówno z efektu jak i całego procesu zakładania implantów byłam bardzo zadowolona. Na wizytę nie trzeba długo czekać a już nie wspomnę o bardzo przyjemnej atmosferze i wystroju.
29.02.2016 14:57 #Zosia
Implanty robiłam w Dental Design. To bardzo nowoczesna klinika w Warszawie z najlepszymi specjalistami. Implanty wstawiał mi dr Rybicki, to bardzo dobry chirurg twarzowo-szczękowy, który na początku wizyty wyjaśnił mi na czym będzie polegało całe leczenie - oczywiście też znane mi były całe koszty z tym związane.
Nic mi się nie działo zaraz po zabiegu, nie wystąpiły żadne stany zapalne, a to ważne ! Polecam
13.03.2016 11:59 #Paulina Kania
Witam, dużo czytałam w internecie zanim się zdecydowałam na wszczepienie implantów i nie żałuję podjętej decyzji, to jest mój pierwszt post w internecie ale jestem tak zadowolona z efektu i całego procesu, że muszę podzielić się swoją opinią;)
Miałam wczepiane dwa implanty górnych dwójki i trójki po wypadku samochodowym w klinice na jana kazimierza w warszawie - http://www.centrumstomatologii.waw.pl, wszystko przebiegło zupełnie bezboleśnie i bezproblemowo. Najpierw lekarz wszystko mi wytłumaczył, opowiedział jak będzie to wyglądało, wysłał na zrobienie tomografii szczęki... wsyztsko było zrobione bardzo profesjonalnie.
Efekt jest super, mam piękne zęby i jak nie mówię o tym to ludzie nie zauważają że są to implanty a nie moje oryginalne zęby;)
Polecam wam w pełnie dr Oltona i dr Sawicką świetni specjaliści!!
13.03.2016 19:54 #Wenika
Zdecydowanie polecam gabinet Medens w Warszawie przy Chocimskiej. Chodzę do nich od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona! Robiłam u nich m.in. leczenie kanałowe i teraz wszystko gra. Lekarze tam są bardzo mili, robią wszystko bezboleśnie, także nie trzeba się bać wizyt ;)
30.03.2016 17:07 #Someone
A czy są jakieś przeciwwskazania do wstawiania implantów np. zakrzepica diagnostyka , czy raczej to jest bezpieczny zabieg i każdy może się na niego zapisać bez względu na stan zdrowia czy aktualne leczenie?
19.04.2016 20:51 #Forment
Ja dojeżdżałem z Warszawy do Łodzi na implanty, bo specjaliści są tej samej klasy a ceny jednak troche mniejsze. Polecam doktora Cynkiera.
20.04.2016 21:47 #Ekspert NOBEL BIOCARE
Szanowni Państwo, wstawianie implantów stomatologicznych to zabieg, który zawsze wymaga wcześniejszej konsultacji. To czy u danej osoby można wykonać zabieg jest uzależnione od wielu czynników np. przciwskazania medyczne, objętość tkanki kostnej, alergia lub nadwrażliwość na tytan. Jako Ekspert NOBEL BIOCARE, światowego lidera w dziedzinie implantologii oraz organizatora bezpłatnych konsultacji implantologicznych, serdecznie zapraszam na indywidualne spotkanie, podczas którego lekarz oceni, czy w Państwa przypadku istnieją przeciwskazania do założenia implantów i na czym polega ich wstawienie. Aby wziąć udział w takiej konsultacji, wystarczy wypełnić formularz na stronie pacjenci.nobelbiocare.pl. Chętnie również odpowiem na Państwa pytania związane z produktami lub usługami świadczonymi przez firmę NOBEL BIOCARE.
Pozdrawiam
Ekspert NOBEL BIOCARE
01.05.2016 00:23 mariaKuc
Zgadzam się z Ekspertem:-) Zabieg wstawiania implantów to nie jest taka ot zwykła wizyta u dentysty. Ja korzystałam najpierw z konsultacji, gdy obejrzał mnie chirurg stomatolog dopiero wtedy podjęliśmy decyzję jak będziemy działać.
01.05.2016 14:55 #dominik
Sporo osób poleca Medens na Chocimskiej ..dobrzy lekarze itd., ale tam przecież jest jeden lekarz? Doktor jest ok, leczenie kanałowe wykonane raczej dobrze, implanty nie wiem, mam tylko wrażenie, że wcześniej/kiedyś było inaczej, doktorowi bardziej zależało, teraz po wizycie mieszane odczucia, może więcej pacjentów i brak czasu?
01.05.2016 20:50 #mroofka
Na pewno warto pójść do Dent SM na Bolkowską. Mają tam świetnych specjalistów, także od implantologii. Ja dopiero się przymierzam do wstawienia implanta w miejsce brakującej szóstki, ale byłam już na konsultacji i odczucia mam jak najbardziej pozytywne. Zresztą od lat leczę tam zęby i zawsze byłam zadowolona, tak więc w przypadku implantów niczego innego - prócz zadowolenia - się nie spodziewam :) Tutaj można poczytać więcej o implantach: http://www.dentsm.pl w zakładce IMPLANTY - np. "Usunięcie zęba i co dalej", "Zabieg implantacji" czy "Musisz to wiedzieć". Warto przeczytać, zwłaszcza jeśli się niczego o implantach nie wie :)
10.05.2016 21:51 marlena25
Z mojej strony mogę polecić klinikę stomatologiczną Artodonto. Mój mąż wybrał się do tej klinki, żeby wstawić implanty. Profesjonalne podejście do pacjenta, cały zabieg przeprowadzony sprawie, prawidłowo i bezboleśnie. Z efektu końcowego mąż zadowolony, w końcu bez obaw może się uśmiechać.
22.05.2016 15:09 #Karolina87
#mroofka napisał(a) 01.05.2016 20:50

Na pewno warto pójść do Dent SM na Bolkowską. Mają tam świetnych specjalistów, także od implantologii. Ja dopiero się przymierzam do wstawienia implanta w miejsce brakującej szóstki, ale byłam już na konsultacji i odczucia mam jak najbardziej pozytywne. Zresztą od lat leczę tam zęby i zawsze byłam zadowolona, tak więc w przypadku implantów niczego innego - prócz zadowolenia - się nie spodziewam :) Tutaj można poczytać więcej o implantach: http://www.dentsm.pl w zakładce IMPLANTY - np. "Usunięcie zęba i co dalej", "Zabieg implantacji" czy "Musisz to wiedzieć". Warto przeczytać, zwłaszcza jeśli się niczego o implantach nie wie :)
Wstawiałam implanty właśnie w Dent SM, u doktora Jakubowskiego :) To on się zajmuje w klinice implantami czy przeszczepami kostnymi, więc pewnie u niego byłaś na konsultacji? Ja byłam zachwycona opieką, jaką mnie otoczono. Pełen profesjonalizm! Doktor bardzo miły, kompetentny, wszystko mi wyjaśnił, tak że wiedziałam dokładnie, jak przebiegnie zabieg. Sam zabieg wspominam dobrze, choć bardzo się bałam, to jednak miałam pewność, że jestem w dobrych rękach, a to jest na wagę złota :)
23.05.2016 14:06 #Arleta
dr Paweł Cichosz i dr Beata Szwarc - jak dla mnie najlepsi stomatolodzy. Mają klinikę Smile Makers na Wilanowie. Ciężko się do nich dostać, bo mają spore obłożenie, ale na pewno warto, bo to specjaliści z prawdziwego zdarzenia. Ja akurat miałam robione leczenie zachowawcze i implanty...
28.05.2016 12:24 #kamila87
Był ktoś może w klinice u dr Borczyka? Zajmują się tam kompleksowo stomatologią estetyczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć naprawdę filmowy uśmiech i to w niedługim czasie. Tutaj http://www.borczyk.pl jest strona kliniki. Jest tam wiele cennych informacji oraz zakres usług.
31.05.2016 16:30 #marek.kiv
Moja koleżanka polecała mi właśnie dra Jakubowskiego z Dent-SM. Robiła u niego implanty po wypadku samochodowym. Ja mam tylko do wstawienia pojedynczego implanta, ale zależy mi na jak najlepszej "opiece" w tym zakresie, bo jednak jest to pewna inwestycja. Dlatego ja wybiorę pewnie lekarza z polecenia, tym bardziej, że koleżanka była bardzo zadowolona i uśmiech ma piękny :)
06.06.2016 12:19 #Dominika
Ja regularnie odwiedzam Medens i cały czas jestem tak samo zadowolona. Doktor Sundman jest moim stomatologiem już długo i nigdy nie miałam żadnych problemów.
10.06.2016 19:48 #Marco
A ja gabinetu Medens na Chocimskiej raczej nie polecam.
16.06.2016 15:23 #Ilona
Widzę sporo opinii. Ja po wypadku na skuterze pozbyłam się dwóch zębów
16.06.2016 15:26 ilona.starnecka
Widzę sporo opinii. Ja po wypadku na skuterze pozbyłam się dwóch zębów
16.06.2016 15:49 #Renata
Wiem, jak męczący jest cały proces montowania implantów ale co zrobić? Fajnie jak się ma dobry kontakt z chirurgiem, żeby rozładować atmosferę. Z czystym sercem, jeśli chodzi o Warszawę, polecam bonelli-dental.pl. Tam personel jest przemiły - pacjentów traktuje się z szacunkiem i zrozumieniem.
17.06.2016 21:40 #ilona8
Sprawdzaliście już ofertę implantów w tym miejscu http://artodonto.eu/oferta/implanty/? Myślę, że warto tam zerknąć. Zajmują się stomatologią na szeroką skalę, dzięki czemu można u nich zadbać kompleksowo o swój uśmiech.
18.06.2016 21:34 #anka.zz
#marek.kiv napisał(a) 31.05.2016 16:30

Moja koleżanka polecała mi właśnie dra Jakubowskiego z Dent-SM. Robiła u niego implanty po wypadku samochodowym. Ja mam tylko do wstawienia pojedynczego implanta, ale zależy mi na jak najlepszej "opiece" w tym zakresie, bo jednak jest to pewna inwestycja. Dlatego ja wybiorę pewnie lekarza z polecenia, tym bardziej, że koleżanka była bardzo zadowolona i uśmiech ma piękny :)
Również polecono mi pana dra Jakubowskiego. Ja implanty jestem zmuszona wstawić aż 3, niestety braki w uzębieniu są wynikiem moich zaniedbań, a teraz jeszcze są tego przykre konsekwencje, bo zęby górne mi się "osuwają", nie mają się na czym zatrzymać, bo trzech dolnych zębów brak :( Szukam dla siebie najlepszej opcji, o drze Jakubowskim z Dent SM słyszałam wiele dobrego od znajomej, która u niego robiła jakieś zabiegi około chirurgiczne, bo takie też wykonuje. Myślę, że wkrótce będę chciała umówić się na konsultację i zobaczymy, co dalej.
25.06.2016 22:34 #AniaL
Ja wstawiałam tu http://www.artdenta.pl/i jestem zachwycona efektami. Znają się na rzeczy, a ceny są przystępne jak na taką jakość usług.
26.06.2016 15:20 #elew
Warto pozyskać sporo informacji oraz dowiedzieć się jakie opinie ma lekarz, u którego chcemy się leczyć. Ponadto przed każdym powazniejszym zabiegiem pownniśmy dowiedzieć się na czym on polega. W sieci znajdziemy masę róznego rodzaju artykółów napisanych przez doświadcoznych lekarzy. Jeżeli chodzi o implanty stomatologiczne to warto przeczytać - "Leczenie kliniczne - implanty zębowe"

Czasami ludzie decydują się na zabieg nie mając pojecią na czym on polega, nie warto tak podchodzić do tematu włąsnego zdrowia :)

Pozdrawiam gorąco
04.07.2016 23:10 #agnieszka2
Moje zdanie jest takie, że najlepiej skorzystać z usług tego gabinetu stomatologicznego. Znają się na rzeczy. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś na nich narzekał. Mają świetnych fachowców i dobre materiały. Poza tym cenowo nie jest tak źle.
16.07.2016 18:49 #basia37
Ja chodzę do kliniki Fabdent, leczę tam zęby już któryś miesiąc, miałam niestety uzębienie w naprawdę złej kondycji. Straciłam dwa zęby już kilka lat temu i również rozważam wstawienie implantów, już wstępnie rozmawiałam ze swoim stomatologiem na ten temat, na pewno taki zabieg będę wykonywać właśnie w Fabdencie, sprawdzone miejsce :)
25.08.2016 16:57 #Tomino
Czy jest tu ktoś normakny oprócz płatnych wpisów trolli promujacych gabinety? Ja do tych oszukanczo promowanych na pewno nie pójdę.
14.09.2016 10:39 #korter
Tutaj macie namiary - http://www.newdentclinic.pl/
Sprawdzony gabinet dentystyczny - w Poznaniu, kawał drogi, ale jednak dawali bez porównania lepsze warunki, niż w innych miastach, a szukaliśmy w wielu, bo jednak mowa była o dużej kasie i po prostu dojazd się opłaca. Oni tam mają świetego specjalistę z tego tematu - ale to patrzcie sobie na stronie, tam go opisali. nie zapamiętałem nazwiska...
29.09.2016 09:49 luki33
A miał ktoś z Was robione implanty w tym gabinecie? http://stomatologianabielanach.com Chcę się tam zapisać, ale jak zwykle odwlekam to, z obawy o ból. Czy implanty bolą? Jak potem z gryzieniem? Obawiam się bólu przy gryzieniu twardszych produktów, i kiedy można wogóle coś zjeść po założeniu implantów?
19.10.2016 13:55 #zeemm
Dużo jest teraz miejsc wartych uwagi. Dużo się pozmieniało na przestrzeni ostatnich kilku lat tak naprawdę. Ja mam najbliżej na ul. Popularną do City Clinic. Ofertę mają zróżnicowaną, jest każdy lekarz, którego rodzina potrzebuje. Teraz jestem akurat pod opieką dentysty, bo robię sobie implanta. Łatwa i szybka rejestracja, bardzo sympatyczne podejście do pacjenta, sama klinika nowocześnie urządzona.
19.10.2016 14:50 #Daga
Dobrze zrobione implanty nie mają prawa boleć czy przeszkadzać przy jedzeniu
20.10.2016 10:41 #mariusz
Implanty zdecydowanie nie powinny boleć podczas jedzenia.
Mnie narzeczona namówiła na wstawienie implantu, faktycznie, mimo że to była szóstka, to czarną dziurę było widać, kiedy mówiłem i się śmiałem. Tak więc przed ślubem ogarniam wszystko :) I w przyszłym tygodniu idę do kliniki Impladent w Warszawie i będą mi wstawiać ten brakujący ząb. Generalnie gabinet mi polecali znajomi, którzy się tam leczą. Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że faktycznie mi się podobało. Nowocześnie i konkretnie.
25.10.2016 10:01 dawidmr
Jeśli chodzi o sprawdzoną klinikę stomatologiczną to ja uczęszczam do kliniki Stomatologia Pałyga. Oferują kompleksowe usługi stomatologiczne :)
26.10.2016 14:56 czyzyk
Dobrze zrobione implanty nie mają prawa boleć czy przeszkadzać przy jedzeniu... Ja mam włożony implant i w ogóle go nie czuje, bo "zachowuje się" tak, jak mój naturalny ząb. Jakby ktoś był zainteresowany to korzystam z usług gabinetu White Dental Clinic na Bielanach. Bardzo fajny i miły zespół z profesjonalnym podejściem do pacjenta :)
03.11.2016 10:23 #Karolka857
dokładnie, dobre implanty absolutnie nie powinny przeszkadzać przy jedzeniu, tak bynajmniej twierdzi moja mama;) wczoraj wróciłam z nią z kliniki Ratyńscy Dental Clinic Józefów i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ogromnej empatii lekarzy oraz faktu, że poza samym zabiegiem, mama otrzymała mnóstwo informacji jak dbać o implanty... ;) Wiem, że jak ja bede potrzebowała zrobić implant to na pewno udam się także w to miejsce ;)
03.11.2016 10:23 #karolka9483
dokładnie, dobre implanty absolutnie nie powinny przeszkadzać przy jedzeniu, tak bynajmniej twierdzi moja mama;) wczoraj wróciłam z nią z kliniki Ratyńscy Dental Clinic Józefów i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ogromnej empatii lekarzy oraz faktu, że poza samym zabiegiem, mama otrzymała mnóstwo informacji jak dbać o implanty... ;) Wiem, że jak ja bede potrzebowała zrobić implant to na pewno udam się także w to miejsce ;)
01.12.2016 15:51 #zyga
w klinice impladent! zdecydowanie. są najlepsi, wstawiałem tam dwa implanty, dolne szóstki. obie się ładnie przyjęły
27.12.2016 10:43 #Tamrat
Ja z wizyty w medensie byłem akurat b. zadowolony, zabieg przeprowadzony sprawnie i bezboleśnie, widać, że pracuje tam doświadczony i dobry dentysta
29.12.2016 15:40 #borix
Bardzo dobre implanty w Warszawie można zrobić w klinice stomatologicznej ANIDENT na Ursynowie. Przyjmuje tam bardzo dobry i doświadczony implantolog z doktoratem i specjalizacją w NY.
05.01.2017 11:39 #nika
Ja z kolei polecę doktora Kazerooni i jego gabinet Uśmiech Zdrowia. Z tego, co wiem, to teraz gabinet ma dwie lokalizacje - na Łowickiej i Alei Wilanowskiej. www.usmiechzdrowia.pl
06.01.2017 12:31 #kasia79
Ja robiłam implanty stomatologiczne w Krakowie, zanim przeprowadziłam się do Wawy. Koleżanka z ówczesnej pracy poleciła mi dra Wilisowskiego z kliniki Luxdentica. Pan dr okazał się świetnym fachowcem, z olbrzymim doświadczeniem, a klinika jest naprawdę super nowoczesna. Podobnie jak stosowane metody leczenia, także w zakresie implantologii. Ja byłam bardzo zadowolona z zabiegu i gdybym miała kogoś polecać, to tylko dr Wilisowskiego.
10.01.2017 13:42 Martaa
Robiłam implant 2 miesiące temu w Klinice Medispot to jest na Dygata... implant normalnie się przyjął, ale fakt faktem o implant trzeba dbać a po zabiegu wszczepienia trzeba zrezygnować z palenia ale jest to do przeżycia... a mieć z powrotem ząb to naprawdę można się chwilę poświęcić
10.01.2017 13:53 missiek44
Po co to robić? Nie rozumiem.
wpis modyfikowany 1 raz, 11.01.2017 16:53 
12.01.2017 11:24 ania222
W te wakacje wybiłam sobie na rowerze jedną dwójke....płakałam bardzo, bałam się bólu...zdecydowałam się na klinikę Impladent i wszystko juz jest w porządku, powrócił mój uśmiech bez wstydu, polecam !;) http://impladent.pl/implanty/korzysci/
wpis modyfikowany 1 raz, 12.01.2017 11:39 
12.01.2017 16:38 #XJR
Witam, jeździłem z Wwy na wszczepienie 3 implantów i zrobienie mostu u już wspomnianego wcześniej dr Cynkiera, dokładam się do pozytywnych opinii, efekt końcowy wyszedł świetny, a doktor podczas zabiegu spokojny, opanowany - widać doswiadczenie, polecam!
12.01.2017 17:29 #Marynna
Implanty i wszystkie rodzaje protez: szkieletowe, hybrydowe, miękkie, elastyczne, akrylowe, całkowite, na warszawskiej Pradze wykonuje dr Krzysztof Polanowski w gabinecie STOMAPOL http://stomapol.eu
06.02.2017 13:45 #piotrpiotr
Jeżeli chodzi o implanty zębów to najlepiej u prawdziwych specjalistów, polecam klinikę Impladent w Warszawie, wstawiałem tam dwa implanty i wszystko w porządku, polecam! http://impladent.pl/implanty/implanty/
12.02.2017 20:10 #Robert
Ja polecam zajrzeć tutaj:

chirurg stomatolog gniezno

implanty gniezno
20.02.2017 10:28 #Kajo
Moja mama miała niedawno wstawiany implant w White Dental Clinic na Bielanach i jest bardzo zadowolona!
22.02.2017 10:53 #metkas
Przy implantach nie ma znaczenia lokalizacja, bo mówimy jednak o bardzo dużych sumach, a różnice pomiędzy poszczególnymi gabinetami bywają ogromne. Patrzcie na to - http://www.newdentclinic.pl/ Warto z nimi się konsultować, powinni pomóc, doradzić - znają się na rzeczy. Najlepiej umówcie się na spotkanie z lekarzem i wtedy wszystko ustalajcie. To poważny zabieg, ale naprawdę odmieniający życie.
24.02.2017 23:04 #Jankowka
Orthovision na Skwerze Wyszyńskiego. www.orthovision.pl Bardzo dobrze robią implanty i mikroimplanty. Mój mąż wstawiał sobie implant zęba, nic złego się z nim nie dzieje. Ja mam mikroimplanty jako dodatek do aparatu na zębach, również wszystko poszło sprawnie i jestem zadowolona.
02.03.2017 10:20 #Bartosz
Ze spokojem mogę polecić medens- miałem robione tam implanty jakiś czas temu i wszystko poszło bez problemu - przyjęły się, wyglądają naprawdę dobrze. Pan doktor zna się tam na rzeczy, zdecydowanie można iść bez obaw.
09.03.2017 13:55 #Ima
Nam, mnie i mojemu mężowi robił implanty dr Cynkier z Łodzi. Polecamy tego człowieka z całego serca, uprzejmy, nie pospieszający i posiadający ogromną wiedzę, wszczepił nam łącznie 5 implantów, wszystkie się dobrze przyjęły. Polecam!
13.03.2017 20:14 Jagienka
Ja implanty robiłam w Krakowie i uważam, że warto chodzić tylko do sprawdzonych dentystów w tej kwestii, nawet w innym mieście. To spory wydatek i lepiej mieć je zrobione jak najlepiej żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Implanty miałam wstawiane w gabinecie https://stomatologiaswiatkowska.pl . Sam proces wstawiania trochę trwa o najpierw wstawia się korzeń a po upływie kilku miesięcy dopiero pozostałą część
13.03.2017 20:26 #jakub42
Dobra oferta implantów, podoba mi się !
-------
usługi detektywistyczne warszawa
14.03.2017 16:52 #kaskaa
Polecam każdemu http://sypien.pl
17.03.2017 18:25 #Agula
W Warszawie z reguły jest najdrożej, może warto spróbować gdzie indziej w pobliskim mieście gdzie ceny będą niższe? Implanty-Zebow.pl - tutaj internetowy przewodnik, gdzie opisują cały proces, zależności typu miasto-cena itp. Ja na implanty pojechałam specjalnie w rodzinne strony, poza Stolicę, nie wydaje mi się, żeby były zrobione gorzej, cena natomiast była znacznie niższa. Powodzonka! :)
29.03.2017 17:37 #klara34
Ktoś się pytał, po co implanty. No cóż, jest to alternatywa dla protez itp. Po prostu uzupełniasz braki w uzębieniu. Jest to trwałe i bezpieczne rozwiązanie. Sama po wypadku samochodowym straciłam 3 zęby, implanty uratowały mi uśmiech. Wykonywałam zabieg u dra Wilisowskiego w krakowskiej klinice Luxdentica, jest to miejsce godne polecenia, a pan dr jest wspaniałym fachowcem. W Krakowie drugiego takiego nie ma i myślę, że w pozostałych miastach również nie ma wielkiej konkurencji :) Jak ktoś ma możliwość, to ja polecam skorzystać właśnie z jego usług.
30.03.2017 18:46 #jacek
ktoś pytał co to jest implant zębowy?

Implanty to niewielkie tytanowe śruby umieszczone w kościach szczęk, zastępujące korzeń brakującego zęba i tworzące podstawę dla nowej porcelanowej korony zęba. Implanty zębowe produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które są nieszkodliwe, akceptowane przez nasz organizm oraz nie podlegają korozji.
30.03.2017 18:47 #jacek
Na czym polega leczenie implantologiczne? Każdy to wie :)

Implantologia stomatologiczna opiera się na zasadzie osteointegracji, czyli zdolności kości do wzrastania wokół pewnych materiałów, np. tytanu. Proces ten zwykle trwa od 3
30.03.2017 18:50 #Grosik
Polecam Implanty Osstem - Osstem jest firmą, która powstała w Korei. od 21 lat tworzy produkty dla stomatologii. Jest wiodącym producentem implantów. Posiada własny zespół badawczy, pracujący nad nowymi rozwiązaniami technicznymi. Produkty Osstem sprzedawane są w ponad 60 krajach całego świata w tym w USA, Niemcy, Anglia, Polska, Canada, Australia. Firma OSSTEM ciągle tworzy nowe produkty, których jakość stoi na bardzo wysokim poziomie.
30.03.2017 18:55 #Grosik
Osobiście polecam: <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> oraz <a href="http://www.declinic.pl"> implanty zębów warszawa </a> ...
30.03.2017 18:56 #Grosik
http://www.declinic.pl
30.03.2017 18:57 #rssss
Dzieło rozpoczyna uroczysta inwokacja. Poznajemy piękno przyrody litewskiej oraz dworku szlacheckiego. Tytułowy bohater powraca do Soplicowa, gdzie spędził dzieciństwo. Stęskniony i szczęśliwy Tadeusz udaje się do pokoju, w którym mieszkał dziesięć lat temu. Szybko orientuje się, że w pomieszczeniu obecnie gospodarzy kobieta. Wygląda przez okno i zauważa młodą, piękną dziewczynę. Niewiasta wbiega do pokoju, Tadeusz nie zdążył się jej dokładnie przyjrzeć, bowiem zawstydzona uciekła, gdy tylko go zauważyła.
30.03.2017 18:57 #rsdsd
Mężczyzna wita się z Wojskim, który opowiada mu o znamienitych gościach Sędziego i konflikcie pana domu z Hrabią. Przyczyną sporu jest zamek. Po przywitaniu Tadeusza, wszyscy udają się do zamku, gdzie, mimo że Sędzia nie wydał takiego polecenia, woźny Protazy przeniósł wieczerzę. Przestrzegając staropolskiego zwyczaju, każdy zasiada na miejscu, które, ze względu na wiek i pełnione stanowisko, jest mu przypisane. Uwagę Tadeusza przykuwa puste krzesło. Do komnaty wbiega spóźniona kobieta. Bohater, mimo pewnych wątpliwości, rozpoznaje w Telimenie niewiastę, którą podziwiał w ogrodzie. Zaczynają rozmowę. Na drugim końcu stołu wybucha spór między Asesorem i Rejentem o psy
30.03.2017 18:58 #rssss
Rano wyruszają na łowy. Spóźniony Hrabia, chce dogonić myśliwych, lecz przystaje przy zamku i podziwia spowite porannym blaskiem mury. Zauważa go Gerwazy
30.03.2017 18:58 #rssss
Hrabia udaje się na śniadanie do Soplicowa. Po drodze dostrzega w ogrodzie piękną postać kobiecą. Jego rozmyślania przerywa ksiądz. Podczas śniadania w Soplicowie Telimena, początkowo zajęta tylko kokieteryjną rozmową z Tadeuszem, opowiada o swej przygodzie w Petersburgu. Wojski poluje na muchy, między Asesorem i Rejentem ponownie dochodzi do zwady. Telimena proponuje wyjście do lasu na grzybobranie. Hrabia znów dostrzega piękną "nimfę", jednak, po krótkiej wymianie zdań, traci złudzenia, co do jej boskiego pochodzenia. Wszyscy uważnie szukają grzybów, jedynie Telimena udaje się do swej "świątyni dumania". Do odpoczywającej podchodzi Sędzia i podejmuje kwestię przyszłości Tadeusza i Zosi, których to małżeństwo byłoby spełnieniem woli Jacka
30.03.2017 19:15 #zorikiii
Być albo nie być (ang. To be, or not to be)
30.03.2017 19:15 #zorikiii
W tekstach kultury masowej i w potocznej świadomości Hamlet podczas tego monologu często stoi na scenie sam i trzyma czaszkę, nie jest to jednak zgodne z tekstem. Wynika to z kontaminacji dwóch słynnych scen z tej sztuki: sceny I z aktu III (tam główny bohater wygłasza ów monolog i nie jest sam na scenie: towarzyszy mu Ofelia, a za zasłoną ukryci są Król i Poloniusz) ze sceną I z aktu V (kiedy bohater mówi, trzymając w dłoni czaszkę; jednak też nie jest sam: towarzyszą mu Horacjo i dwaj grabarze).
03.04.2017 16:03 #Olgis
Polecam [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url] [url]http://www.declinic.pl[/url]
04.04.2017 14:58 #Wojcdsf
Parę osób już wspominało, ale ja też polecam Medens - tamtejszy dentysta jest naprawdę dobry. Robił mi implanty i wszystko poszło b.dobrze, ja sam jestem zadowolony i jestem stałym pacjentem dr.Sundmana
04.04.2017 15:35 #trash
spam, spam, spam
04.04.2017 15:37 #pilecka_anna
Niezłe wskazówki gdzie można zrobić implanty stomatologiczne. Właśnie czegoś takiego szukałam, dzięki za porady !
-------------
click to view source
04.04.2017 15:38 #trash
spam, spam, spammm
07.04.2017 11:07 #rml
No właśnie w przypadku implantów zebowych nie ma się co sugerować ceną ale głównie doświadczeniem kliniki z której usług chcecie skorzystać. Zęby to bardzo delikatna sprawa no i lepiej aby były zrobione przez kogoś kto zajmuje się tym na co dzien i przez kogoś kto ma odpowednie kursy.

Ze swojej strony polecam implanty w Supra Dent:
http://www.supradent.pl/

Po pierwsze stosują tam praktycznie wszystkie systemy implantów. Po drugie traktują każdego indywidualnie.
07.04.2017 15:53 #Dorota
Na placu dabrowskiego sa najlepsi z perfekt med'u. Moj maz robil u nich implanty i naprawde bardzo profesjonalna opieka.
10.04.2017 11:26 Rauh
Mnie implanty robił dr. Przemysław Lutostański i jestem bardzo zadowolony, przyjęły się bezproblemowo i cieszę się teraz super uśmiechem!
18.04.2017 14:59 #Aldona
Ja wstawiałam implant dla mojego syna, który wybił ząb na feriach, w klinice stomatologicznej na Wilanowie w Smile Makers. Implant wstawiał Paweł Cichosz - profesjonalnie i rzetelnie. Strasznie się bałam, bo syn ma 15 lat, a tu juz implant... ale na szczęście wszystko przebiegło bez komplikacji i w przyjemnej atmosferze... Jeśli zastanawiacie się nad wyborem lekarza od implantów - polecam dr Cichosza http://smilemakers.com.pl/pawel-cichosz/
19.04.2017 10:53 #kiskon
Nie ograniczajcie się do swojego miasta, bo akurat tutaj różnice w kosztach mogą być bardzo duże. Do nich - http://www.newdentclinic.pl/ trafiłem głównie dlatego, że zabieg wykonuje mocno polecany fachowiec. To Alaa Eljamal. Genialny człowiek. Owszem, była też promocja na implanty, ale nie to było decydujące. Po prostu w sieci naczytaliśmy się trochę o konsekwencjach korzystania z usługi u osób przypadkowych i dlatego szukaliśmy przede wszystkim odpowiedniego fachowca.
20.04.2017 11:09 #eddHa
Ja również polecam gabinet stomatologiczny Smile Makers na Wilanowie. Do tej pory nie mogę napatrzeć się na moje nowe ząbki! Są idealne <3 Do kliniki trafiłam przypadkiem z ułamanym zębem, ale na pewno zostanę tu na dłużej! Implanty wstawiał dr Paweł Cichosz
20.04.2017 11:09 #Hania_88
Ja również polecam gabinet stomatologiczny Smile Makers na Wilanowie. Do tej pory nie mogę napatrzeć się na moje nowe ząbki! Są idealne <3 Do kliniki trafiłam przypadkiem z ułamanym zębem, ale na pewno zostanę tu na dłużej! Implanty wstawiał dr Paweł Cichosz
20.04.2017 11:10 #Hania_88
llll
29.04.2017 13:48 #Wlad
Medens to doskonały wybór, polecam każdemu.
09.05.2017 17:40 jjusti18
Jeżeli chodzi o dobrego dentystę mogę również polecić Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach. Leczę u nich zęby i jestem bardzo zadowolona, wszystko odbywa się na najwyższym poziomie. Zabiegi są bezbolesne i skuteczne- to ich największy atut. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl
13.05.2017 20:23 #jaktotak
Ja będę usuwać dwa zęby już nie do odratowania :( I w ich miejsce wstawię implanty. Całością zajmie się pan dr Jakubowski, na którego mam namiar z polecenia, więc jestem spokojna o przebieg zabiegów. Jak by ktoś poszukiwał, to tutaj namiar na niego http://www.dentsm.pl/chirurgia. Przyjmuje w Dent-SM na Bemowie.
16.05.2017 20:45 #Jck
Ten doktor Sumdman z Medensu chyba sam regularnie robi te wpisy, byłem na kanałowym i tak lekceważącego doktora wcześniej nie spotkałem, miesiąc po leczeniu ząb znów zaczął boleć, zastanawiałem się nad reklamacją ale poszedłem gdzie indziej i okazało się że doktor Sundman spartaczył robotę, nigdy więcej, NIE POLECAM !
31.05.2017 12:41 #Majdecki
Polecam zapoznać się z wykazem zabiegów wykonywanych w Bonelli-dental: http://www.bonelli-dental.pl/?cennik,4 Implanty są w kategorii chirurgia.
01.06.2017 15:43 #Zbyszek
Miałem wszczepiane implanty pół roku temu, a moja zona miesiąc temu. Ja już mam korony, skończone. Nie bolało, dobrze się zagoiło, cena bardzo przyzwoita, z Warszawy dojazd dosyć dobry, mogę śmiało polecić centrum dentystyczne w Międzyborowie gm.Jaktorów centrum dentystyczne - implanty
07.06.2017 18:47 #Zawiedziona
Implanty...
Czy ja mam wrażenie..ze większość opinii to jedna osoba?
Nikt nie wspomniał o cenie ..nazwisku lekarza do polecenia..
Mocno podejrzane. .
12.06.2017 02:48 #stasiak
Wybór implantologa zębowego nie może być przypadkowy, to poważna decyzja od której zależy nasz uśmiech i komfort życia. Mogę polecić Pana Paradowskiego z Aldentu, gabinet znajduje się w Lublinie, miałem do niego kawał drogi, ale się opłaciło. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, na stronie http://www.aldent.lublin.pl/ znajdziecie więcej informacji.
21.06.2017 16:55 #Gronek
Ja mam łącznie 3 implanty, z czego 2 robiłem u dr. Nitki na Żeromskiego i wyglądają o niebo lepiej niż ten robiony w innym miejscu. mogę go śmiało polecić jeśli chodzi o implanty, w dodatku uprzejmy jak mało który stomatolog!
03.07.2017 17:46 #asiek
w Krakowie wiem gdzie warto iść robić implanty. Na Batorego jest taka nowoczesna klinika Studio SE+ http://www.studiose.med.pl/
07.07.2017 15:17 czyzyk
Implanty w Warszawie to tylko w White Dental na Żeromskiego. Nigdzie indziej bym nie zaufał, tam chodzę już kilka lat i nigdy się nie zawiodłem. Doktor Lutostański, który tam pracuje to według mojego rozeznania jeden z najlepszych implantologów w kraju!
18.07.2017 12:54 #Janusz7
A robił ktos implanty w Proortodont na Filtrowej? Słyszałem dobre opinie odnosnie ogolnej opieki i ortodoncji, ale o implantach jeszcze nie slyszalem :) Chetnie sie dowiem co myslicie :)
18.07.2017 19:15 #York
Ja polecam klinikę ProOrtodont na bliskiej ochocie www.proortodont.pl (5 minut od placu Konstytucji).
Doktor Figura świetna specjalistka (wiem że przyjmuje też w klinice na Sadybie)
18.07.2017 19:16 #York
Ja polecam klinikę ProOrtodont na bliskiej ochocie (5 minut od placu Konstytucji).
Doktor Figura świetna specjalistka (wiem że przyjmuje też w klinice na Sadybie)
18.07.2017 19:17 #York
Ja polecam klinikę ProOrtodont na bliskiej ochocie www.proortodont.pl (5 minut od placu Konstytucji).
Doktor Figura świetna specjalistka
25.07.2017 08:50 #Saszka
Ja byłam w Ratyńscy Dental Clinik i bardzo mi odpowiada ta klinika - profesjonalnie, miło i co ważne dokładnie! mimo że leczenie trwa długo wiem że będę miała piękny uśmiech!
25.07.2017 08:50 #Saszka44
Ja byłam w Ratyńscy Dental Clinik i bardzo mi odpowiada ta klinika - profesjonalnie, miło i co ważne dokładnie! mimo że leczenie trwa długo wiem że będę miała piękny uśmiech!
27.07.2017 19:29 #mortadella
Polecam Centrum Stomagoliczne Demed. Tam robią wszystko, implanty także. Pracownicy są bardzo mili i kompetentni. dzięki nim mam śnieżnobiały uśmiech jak gwiazda filmowa.
31.07.2017 22:20 #missiekk
Szczerze powiedziawszy ja implanty to jechałem robić do Krakowa, mam tam rodzinę i polecili mi klinike na Batorego Studio Stomatologii Estetycznej SE+ http://www.studiose.med.pl/
01.08.2017 19:54 #izolda34
#klara34 napisał(a) 29.03.2017 17:37

Ktoś się pytał, po co implanty. No cóż, jest to alternatywa dla protez itp. Po prostu uzupełniasz braki w uzębieniu. Jest to trwałe i bezpieczne rozwiązanie. Sama po wypadku samochodowym straciłam 3 zęby, implanty uratowały mi uśmiech. Wykonywałam zabieg u dra Wilisowskiego w krakowskiej klinice Luxdentica, jest to miejsce godne polecenia, a pan dr jest wspaniałym fachowcem. W Krakowie drugiego takiego nie ma i myślę, że w pozostałych miastach również nie ma wielkiej konkurencji :) Jak ktoś ma możliwość, to ja polecam skorzystać właśnie z jego usług.
Hej, słyszałam o tym panu doktorze bardzo dobre opinie, do tego stopnia, że zastanawiam się, czy by do niego do Krakowa nie jechać na wstawienie implantów. Tylko jak to logistycznie mogłoby wyglądać? Slyszałam, że w tej klinice implanty można wstawić w 1 dzień, Ty tak robiłaś?
04.08.2017 11:08 #Madzia
Jeżeli chodzi o implanty to warto skorzystać z usług gabinetu stomatologicznego Stomapol. Dobrze znają się na tym, jak się tym zająć żeby wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo.
Więcej można znaleźć na stronie stomapol.eu
14.08.2017 12:50 #Danuska878
A był ktoś z Was w Dentalux? Szukam opinii na temat tego miejsca. Znajomi nastraszyli mnie, że tam słabo podchodzą do pacjentów. Jeszcze się zastanawiam, ale jak znajdę więcej takich opinii to poszukam innego miejsca. Szkoda tracić kasę i narażać zęby.
15.08.2017 15:15 #Seszi
ja polecam Centrum Demed - bardzo fajna klinika, dobrze leczą zęby, w ogole bardzo fachowa obsługa! polecam bo warto!!
21.08.2017 07:38 gruppa
@Danuśka, jeśli masz wątpliwości to może poszukaj czegoś innego? Osobiście jestem zadowolona z opieki w Linea Medica, kawałek trzeba do Płocka podjechać, ale warto. Po pierwsze ceny są korzystniejsze, a po drugie jest to renomowana placówka z bardzo dobry opiniami. Proces wszczepienia implantów przebiegł sprawnie, prezentują się naprawdę dobrze, nie widać w ogóle różnicy między nimi a resztą zębów.
21.08.2017 09:38 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
21.08.2017 22:57 #Beatijna
To musi być typowo klinika, która się w tym specjalizuje, np. Maestria http://maestria.clinic/ oczywiście taka implantologia powinna być poprzedzona wywiadem stomatologicznym itd. Unikałbym przesadnie tanich implantów. U nich wstawiałem dwa, nie powiem zapłaciłem, ale za to mam zęby idealnie dopasowane do reszty.
10.09.2017 20:05 #jotek
Pacjent, zdecydowany na leczenie przez implanty zębów, kieruje swoje pierwsze kroki na konsultację do lekarza stomatologa. Na pierwszej wizycie należy mieć ze sobą zdjęcie RTG
10.09.2017 20:06 #elll
Pacjent, zdecydowany na leczenie przez implanty zębów, kieruje swoje pierwsze kroki na konsultację do lekarza stomatologa. Na pierwszej wizycie należy mieć ze sobą zdjęcie RTG
10.09.2017 20:06 #hmmm
Pacjenci często przynoszą zdjęcia, które nie mogą być wykorzystane w leczeniu, toteż przed wykonaniem takiego badania warto zasięgnąć porady u lekarza (nie jest zalecane działanie na własną rękę).

W trakcie konsultacji lekarz zapozna się z potrzebami i oczekiwaniami pacjenta, oceni stan jamy ustnej i zębów, uzyska niezbędne informacje o ogólnym stanie zdrowia. Może też zlecić dodatkowe badania diagnostyczne (np. tomografię komputerową) oraz konieczne zabiegi stomatologiczne (np. czyszczenie, leczenie zachowawcze). Zwykle wynikiem konsultacji są plan leczenia i kosztorys, często obejmujące kilka wariantów. Następna wizyta u implantologa to ostateczne ustalenie zakresu zabiegu oraz jego terminu. Pacjent ma możliwość wyjaśnienia wszystkich wątpliwości. Jest informowany o przebiegu zabiegu chirurgicznego oraz jego następstwach. Otrzymuje wskazania jak powinien postępować po zabiegu. Zabieg chirurgiczny trwa zwykle od 30 minut do 2 godzin. Pacjent pozostaje w gabinecie około godziny dłużej (pół godziny przed i pół godziny po).
11.09.2017 11:26 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
18.09.2017 11:41 Darful
Całkiem godny polecenia jest gabinet Dentoklinika
Zabiegi wykonują fachowo i myślę że potwierdzą to inni pacjenci ale chyba nic nie szkodzi żeby sprawdzić samemu?
Przy wizycie u dentysty liczy się też podejscie do pacjenta,a w tym gabinecie czujesz się jak osoba którą chcą obsłużyć a nie jak intruz!
18.09.2017 12:04 #kastet
najtaniej wstawią ci na Łazienkowskiej, najlepiej po meczu hasło "L" k....a
25.09.2017 22:50 jjusti18
Ja mogę polecić https://www.dentoklinika.pl. Moja znajoma ostatnio tam była z problemem wielokrotnego wycementowywania się korony, jak okazało się ostatecznie korzeń zęba jest pęknięty. Gdyby nie pracujący tam specjaliści, biedna męczyłaby się cały czas z tym zębem. Z tego co pamiętam jak mi opowiadała to nawet po ekstrakcji została zaopatrzona w koronę tymczasową na czas gojenia. Według mnie to prawdziwi fachowcy znający się na rzeczy. Zdecydowanie w najbliższym czasie pojawię u nich, ponieważ sama mam problem z kilkoma zębami, a wiem że tam otrzymam profesjonalnej pomocy.
27.09.2017 09:26 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
01.10.2017 19:43 #PawełKo
A co myślicie o implant ART ? Jeżeli chodzi o cennik http://www.implant-art.com.pl/cennik_/ to niższe ceny niż u konkurencji.
02.10.2017 09:34 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
04.10.2017 11:43 #kingsize
Zakładałam licówki w gabinecie AWO DENT w Puławach. Minęło pół roku i jestem ogromnie zadowolona z efektu. Zapłaciłam stosunkowo nie dużo. Też przyjechałam tam z daleka z polecenia znajomej i na prawdę nie żałuję. Gorąco polecam. !
04.10.2017 11:58 #panekiolo
syf straszliwy, przez miesiąc wyłem
16.10.2017 13:31 #dominika3
Zdecydowanie polecam Eurodental na ul. Śniadeckich 12 lok. 16. Sprawdzone przeze mnie miejsce i naprawdę zdecydowanie godne polecenia.
16.10.2017 14:21 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .

107/2577 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi stolarskie
 Produkcja i montaż różnego rodzaju OKIEN, DRZWI, Dystrybucja BRAM garażowych, wjazdowych oraz przemysłowych, AUTOMATYKA, ROLETY zewnętrzne i wewnętrzne, PRZĘSŁA ogrodzeniowe, ŻALUZJE, VERTICALE, PLISY - bezpłatna wycena. Zapraszam do współpracy 502 895 760

Budowlane
 AA Remonty A-Z Osobiście 792-520-035

2-pokojowe sprzedam
 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie/ 41 m2/ z widną kuchnią i balkonem na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym.Do mieszkania przynależy schowek na tym samym piętrze. Mieszkanie do remontu. Kontakt Wiesław 781 032 335

Kupię działkę
 Działkę 508-644-253

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie