REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Implant ekologiczny w Warszawie

01.09.2018 13:27 Włodi10
Chciałbym zapytać was co wy o tym sądzicie :)
01.09.2018 20:27 #Berter33
Ten projekt to jest syf najgorszy
01.09.2018 20:40 #Prezesik2
Ten projekt to nie syf a jeden z lepszych projektów ekologicznych w Warszawie
01.09.2018 20:53 #Merert
Idź pajacu naganiać gdzie indziej, ile ci płacą za te kiepskie promowanie kiepskiego zresztą projektu ?
02.09.2018 13:33 #Dudek
Dzięki temu implantowi to chmielna będzie ładniejsza
REKLAMA
02.09.2018 13:59 #Gyreses
A my warszawiacy sramy na ten implant, nikogo to nie obchodzi, nikogo
02.09.2018 20:09 #Jona
Będę miała blisko żeby zrobić zakupy bo mieszkam blisko chmielnej :)
02.09.2018 23:05 #syf reklamaa
super historia, dobry sklep nie potrzebuje takiej taniej reklamy, zatem jest to ściema, nie polecam syfu
03.09.2018 11:53 #Milena2
Ciekawe jakie sklepy będą otwarte w tym implancie
03.09.2018 12:23 #Mentor
#syf reklamaa-- hahaha wiem że lubisz sklepy typu żabka bo stać cię tylko tam żeby kupić parówki i zazdrościsz że ludzie na wyższym poziomie niż ty potrafią zrealizować swój cel budując implant.
03.09.2018 13:56 #rokaty122
04.09.2018 09:19 #Lewan21
No i bardzo dobrze że takie rzeczy powstają w Warszawie. Mam nadzieje że będzie tam zaje.. :)
04.09.2018 10:27 #bończyk
05.09.2018 09:37 #Dawidd
#bończyk Płyta ci się zaciela.. ahahahahaha biedaku :D
Implant to jeden z najlepszych projektów w Warszawie
05.09.2018 09:42 #syfffffff
przestańcie w końcu ściemniać z tym gó.wnianyym implantem, kolejna ściema na wyłudzenia kasy.
Projekt jest słaby i tyle w temacie, powodzenia w realizacji, Warszawiacy będą omijać to szerokim łukiem, no może na początku pare słoi się zaplącze
REKLAMA
05.09.2018 10:17 #Agata12
Znajomi z Londynu opowiadali, że u nich już od dawna są podobne miejsca i cieszą się dużą popularnością... myślę, że i u nas ludzie szybko przekonają się do Implantu i go polubią :)
05.09.2018 11:22 #tomaszek34
a mi znajomi z londynu mówili, że tam siedzą tylko migranci i łatwo tam zęby stracić, u nas bedzie to miejsce spotkań patoli i ukroli
cały ten implant to ściema i syf, dlatego reklamują go takie osły na darmowym zresztą portalu
06.09.2018 08:28 #Lejdi
I dobrze! Zastanawiałam się, jak długo ten pusty plac będzie jeszcze straszył przechodniów... Super, że ktoś wreszcie postanowił coś z nim zrobić :)
06.09.2018 08:45 #makar22
kolejne badziewie w mieście
10.09.2018 18:27 #Matka Polka
Mieszkam w okolicy i trochę mi ostatnio brakowało miejsc, gdzie można by się wybrać całą rodziną, z dzieciakami, i żeby dla każdego były tam jakieś atrakcje... Mam nadzieję, że Implant chociaż trochę zapełni tę niszę ;)
11.09.2018 10:07 #krasna.anna
w tym badziewiu na pewno nic ciekawego nie znajdziesz.
13.09.2018 21:34 #Jakub
Każdy ma swoją opinię... Dla mnie tam zapowiada się fajnie i na pewno się tam przejdę sprawdzić, jak to będzie wyglądało od środka ;)
14.09.2018 11:24 #tereska22
a ja pójdę się tam wysrać, gó.wniany implant
14.09.2018 23:48 #Ania_88
Wszystkim hejterom proponuję wymyślić i stworzyć w Wawie lepszą i ciekawszą inwestycję... Ja tam jestem pełna podziwu, bo pomysł ciekawy, nietuzinkowy i wniesie wiele nowego do naszego miasta. Ale wiadomo, zawsze znajdą się tacy, którzy potrafią tylko narzekać i nic więcej.
15.09.2018 15:07 #Mysiabela
Płatna reklama kiepskiej inwestycji, ten cały implant to dziadostwo pierwszego sortu, syyyyyf
16.09.2018 23:07 #Aliss
Z moich rozmów ze znajomymi i opinii, które czytam w necie, wynika, że wielu osobom ten pomysł się podoba. Także myślę, że twórcy mogą być spokojni, odwiedzającym w Implancie na pewno nie zabraknie - pomimo wypowiedzi sfrustrowanych hejterów ;)
17.09.2018 09:07 #kanister
fajnie, że pisze to jedna i ta sama osoba, płacą ci ośle za zachwalanie tego syfu ? ;)
17.09.2018 21:54 #Aliss
Mam wrażenie, że niektórym wyrażenie przychylnej opinii w internecie na jakiś temat po prostu nie mieści się w głowie... Na szczęście są jeszcze tu pozytywni ludzie - i myślę, że tacy właśnie będą przychodzić do Implantu :) A reszta niech sobie znajdzie inne miejsce :P
17.09.2018 22:17 #bacccari
do tego implantu to sam chyba będziesz chodził, robić laskę prezesowi.
Normalni ludzie ominą to miejsce szerokim łukiem.
18.09.2018 17:41 #Jacek8
Ten projekt to nowość, a nowości zawsze wzbudzają kontrowersje... Ale myślę, że jak już powstanie, to większości mieszkańców się spodoba. Dajcie mu chociaż szansę ;)
18.09.2018 19:17 #bucefał3
kto ci płaci za te pochlebne wpisy ?

ten projekt nikomu z moich znajomych się NIE PODOBA !!!!!
kogo nie zapytam, wszyscy na NIE !!!!

więc skończ waść, wstydu sobie oszczędź, no chyba że jesteś pachołem od sz.macianej reklamy sssssze.ptanej
19.09.2018 10:16 #hanor
Widziałem zdjęcia tego projektu i wygląda naprawdę super :)
19.09.2018 11:26 #okaryn23

więc skończ waść, wstydu sobie oszczędź, no chyba że jesteś pachołem od sz.macianej reklamy sssssze.ptanej
20.09.2018 08:17 #Rdi2
Spoko sprawa :) Będzie gdzie pójść zjeść, odpocząć, spotkać się ze znajomymi, a przy okazji i zrobić zakupy... Ci, co narzekają, to chyba po prostu tacy malkontenci, którym nic sie nie podoba :P
20.09.2018 09:07 #okaryn23

więc skończ waść, wstydu sobie oszczędź, no chyba że jesteś pachołem od sz.macianej reklamy sssssze.ptanej .

1/2180 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 2000m2 gm,Leszno-Wólka A 729 ,media395 tys .tel 512427065

Zdrowie i Uroda
 MASAŻ LECZNICZY - WIZYTY DOMOWE LEGIONOWO Masaż leczniczy stosuje się na dolegliwości bólowe plecó,kręgosłupa,stawów,rwa kulszowa. Profesjonalny specjalistyczny masaż stosowany w rehabilitacji . Oferta dla pacjenta : masaż leczniczy masaż kręgosłupa www.vitamasaz.pl masaż klasyczny masaz sportowy Wizyty domowe codziennie po uprzednim umówieniu wizyty domowej. Rezerwacja tel. 530 878 844 Dyplomowany terapeuta/masażysta

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Koszty paliwa, koszty budowlane, transport, reklama. Obniż podatek od towarów i usług w bezpieczny i szybki sposób. Działamy na terenie całego kraju możemy wystawić faktury na wszystkie branże i towary. Oferujemy konkurencyjne ceny a przy stałej współpracy atrakcyjne rabaty. Z nami tylko bezpieczne transakcje. Zadzwoń lub napisz jeśli chcesz obniżyć podatek. www.koszty6.wixsite.com/koszt Tel.777-070-801 koszty@zoho.com

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA