REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ile "kosztuje" opiekunka do dziecka?

# Młoda Mama

23.05.2003 15:13

Witam na Forum - po raz pierwszy.
Kilka tygodni temu urodziłam dziecko - za kilka miesięcy będę musiała wracać do pracy.
Goraco proszę o odpowiedź - z jakim kosztem wiąże się teraz zatrudnienie opiekunki do dziecka na Tarchominie? Jakie panie opiekunki mają teraz stawki? I gdzie taką wartą polecenia panią znaleźć?
PS. Jeżeli ten temat już pojawił się na forum, proszę jedynie o odesłanie do właściwego wątku.

# Dorota od Michasia

23.05.2003 21:28

Przede wszystkim gratulacje!
Opiekunkę chyba najłatwiej znaleźć od/po wakacjach - po prostu poprzedni podopieczni jadą z rodzicami na urlop albo do dziadków, a potem idą do przedszkola; wtedy też pojawiają się liczne ogłoszenia na słupach. Z uwagi jednak na problem z przedszkolami na Tarchominie, może to nie być takie oczywiste. Myśmy nasza nianię "odziedziczyli" po dziecku znajomych (to najlepszy i najbezpieczniejszy układ). Jeśli chodzi o koszty, to niestety na ogół nianie życzą sobie stawkę godzinową, ale przyznaję że nie wiem, jak się ona kształtuje w naszej dzielnicy. Układ taki jest dość niewygodny i raczej nieopłacalny. Rzadziej udaje się dogadać tak, jak my z panią Krysią: stała pensja (również w czasie przerw świątecznych i wakacji!), ale za to nie trzeba się szarpać w pracy - jak wrócisz wcześniej, to opiekunka wcześniej pójdzie do domu, jak ty się spóźnisz, to ona z kolei nie urwie ci głowy itd. Ceny zależą od zakresu obowiązków - ew. dodatkowe gotowanie, prasowanie etc. Osobiście wolę, żeby niania jedynie odgrzała żarcie małemu i zajmowała się tylko nim, w końcu przede wszystkim po to jest. Myśmy się umówili z naszą nianią na 1000 zlotych za 7,5-8 godzin, ale wielokrotnie zdarzało mi się spóźniać z pracy. Obecnie niania przychodzi na krócej, bo jestem na urlopie macierzyńskim po urodzeniu drugiego dziecka (niania bierze Michasia na spacer, daje mu jeść, bawi się z nim, a ja mogę w tym czasie spokojnie zająć się juniorem), ale gdy latem wrócę do roboty, znów będzie miała co robić. Powodzenia w poszukiwaniach, dobrze że zaczynasz już teraz - popytaj wśród znajomych.

# ka$ka

23.05.2003 21:50

Ja też gratuluję! Dwa lata temu zatrudniałam opiekunkę do córki. Dogadałam się z nią na 7 zł za godzinę. To podobno wtedy było bardzo tanio, a niania była wspaniała. Jeżeli chcesz, mogę do niej zadzwonić i popytać. Myślę, że będzie mogła polecić jakąś znajomą panią do dzieci.

REKLAMA

# stefan do młodej mamy

23.05.2015 23:58

Tyle ile jej zapłacisz a ona weźmie to co jej zaoferujesz.

# Aleksanderka

06.10.2015 14:15

Poprzez serwis http://otoniania.pl/ można szybko i sprawnie poszukać opiekunki. Mi znalezienie fajnej niani zajęło dwa dni.

 nianiapolska

29.08.2016 18:21

Czsy sie zmieniaja, wiec teraz kosztuje niania w Warszawie od 15 zl. godzina - a nawet i 35

REKLAMA

 nianiapolska

29.08.2016 18:29

#ka$ka napisał(a) 23.05.2003 21:50
Ja też gratuluję! Dwa lata temu zatrudniałam opiekunkę do córki. Dogadałam się z nią na 7 zł za godzinę. To podobno wtedy było bardzo tanio, a niania była wspaniała. Jeżeli chcesz, mogę do niej zadzwonić i popytać. Myślę, że będzie mogła polecić jakąś znajomą panią do dzieci.
Tak, to wtedy tanio było, a zobacz ile teraz chcą www.naszaopiekunka.pl

# Kaja

29.08.2016 18:43

Wilanow 2 tys i ani grosza mniej.

# barabasz

16.06.2018 13:22

za 7zł na godzinę powierzylas swoje dziecko? gratuluje, moze trzeba było dac dzieciaka za free bezdomnemu z centralnego

REKLAMA

# Martiqa

16.06.2018 13:23

Białołęka min 20zł za h
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA