REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# peter

31.08.2019 09:30

Dobrze by było aby organizator występował pod imieniem i nazwiskiem, a nie chował się za szyldem marketingowym. Organizator mówi o 75 dB hałasu, a dla zabudowy mieszkaniowej graniczna wartość to 50 dB. Dla samochodów i samolotów są inne normy. Fajerwerki to hałas impulsowy, a więc bardziej dokuczliwy niż jednostajny ruch komunikacyjny. Reasumując: anonimowa grupa cwaniaczków chce zakłócać mieszkańcom Bemowa spokój aby zadowolić garstkę festyniarzy.

# KOLO

31.08.2019 09:57

A może zakazać ruchu pojazdów w miastach bo hałas jaki wytwarzają jest słyszalny cały dzień i w nocy tez i jest bardziej dokuczliwy niz jednorazowy pokaz fajerwerków.
Poza tym samochody tróją ludzi i powodują wypadki.
A ZAPOMNIAŁEM RADNI WOZA SWOJE TYŁKI SAMOCHODAMI WIEC Z TYM NIC NIE ZROBIĄ.

# Z Popiołka

31.08.2019 12:11

Mieszkańcy okolic ul.Popiołka, Osmańczyka żyją w ciągłym hałasie. Jak nie szkółki latania , imprezy driftowe, koncerty na terenie Automobiklub Polska, Forcie Bema, strzelnica przy Waldorffa 8a, to teraz ktoś chcę zarabiać kasę na fajerwerkach. Od trzech cwaniaczki zarabiają kasę kosztem zdrowia mieszkańców Bemowa i Biealan.

REKLAMA

# Piaski Zgr. Żmija

31.08.2019 13:56

Prowadzimy działania na rzecz zaprzestania organizacji uciążliwych dla nas prymitywnych i prostackich imprez typu "drift" i fajerwerki.

# Z Popiołka

31.08.2019 18:41

#Piaski Zgr. Żmija napisał(a) 31.08.2019 13:56
Prowadzimy działania na rzecz zaprzestania organizacji uciążliwych dla nas prymitywnych i prostackich imprez typu "drift" i fajerwerki.

Od lat prezes Spółdzieni Mieszkaniowej "Piaski" piszę skargi na glośne imprezy na terenie Automobiklub Poska. Ale widać prezes Automobiklub Polska ma dobre układy z zarządem Dzielnicy Bemowo.Były burmistrz Kuca nawet lubiał tam sobie podriftować.Ostatnio eurposeł z Konstancina-Andrzej Halicki , promował swoją facjatą hałaśliwą imprezę. Także wiecie-nie głosujcie na PO.Mieszkancy dla nich się nie liczą a jedynie czyjeś dochody , kosztem zdrowia mieszkańców.

# Fajerwerkoman

02.09.2019 08:12

Ludzie trend na Bycie fajnym dawno się skoczył ! Fajerwerki były są i będą! jeśli tak bardzo to przeszkadza mniejszości to polecam kupić sobie zatyczki do uszu :) Jestem jak najbardziej za pokazami bo coś się dzieje a nie tylko człowiek siedzi w domu i ogląda propagande w tv

REKLAMA

# Thierry

02.09.2019 19:28

#Fajerwerkoman napisał(a) 02.09.2019 08:12
Ludzie trend na Bycie fajnym dawno się skoczył ! Fajerwerki były są i będą! jeśli tak bardzo to przeszkadza mniejszości to polecam kupić sobie zatyczki do uszu :) Jestem jak najbardziej za pokazami bo coś się dzieje a nie tylko człowiek siedzi w domu i ogląda propagande w tv
Nie, nie będzie fajerwerków. Podobnie jak nie będzie palenia gumy i innych prostackich imprez. Ich czas minął, tak jak minęły czasy publicznych egzekucji i innych tego typu rozrywek dla gawiedzi.

# Mario@

02.09.2019 20:51

Chyba się przewraca w głowie od narzekania na wszystko. Nie lubisz fajerwerków to nie idź na imprezę. Proste. nie podoba Ci się że to przy Twoim bloku - to się wyprowadź pod Warszawę lub dalej na wieś. Miasto to miejsce dla bardzo dużej ilości osób. Każda z nich chce coś robić i nie wszystkim musi się to podobać. Najłatwiej siąść i narzekać.
Zwierzętom nic nie będzie. Uciekną lub selekcja naturalna zrobi swoje.
Czym jest 1 dzień fajerwerków do 4 miesiąca codziennych lotów samolotów nad bemowem.

# kat Alik

03.09.2019 05:53

"Czym jest 1 dzień fajerwerków do 4 miesiąca codziennych lotów samolotów nad bemowem." albo do miesiączek prezesa, którymi nas nęka od prawie 10 lat?

REKLAMA

# kapolto

05.09.2019 09:41

Znowu robią zamieszanie z niczego? Bez jaj... Co wy macie te fajerwerki codziennie, że wam przeszkadzają? Dajcie ludziom pokorzystać i się pobawić. Jakiś problem jest z tym? Po co rozsiewany jest ten ferment?

# Mdl

06.09.2019 09:06

#KOLO napisał(a) 31.08.2019 09:57
A może zakazać ruchu pojazdów w miastach bo hałas jaki wytwarzają jest słyszalny cały dzień i w nocy tez i jest bardziej dokuczliwy niz jednorazowy pokaz fajerwerków.
Poza tym samochody tróją ludzi i powodują wypadki.
A ZAPOMNIAŁEM RADNI WOZA SWOJE TYŁKI SAMOCHODAMI WIEC Z TYM NIC NIE ZROBIĄ.

Ruch samochodowy jest i tak cichszy. Cwaniaczek podał wartości dla samochodów gdy jest się obok nich i cisną na pełnej. Poza tym normalnie ruch samochodowy tworzy jednostajny hałas, a mi się i tak parę razy zdarzyło, że obudził mnie właśnie jakiś wyraźnie głośniejszy od reszty. Bycie budzonym przez pokaz fajerwerków to norma, dla dzikich zwierząt to dramat, takie Polacy to patologia.

 wichurska

20.09.2019 11:20

Nie ma innej hucznej rozrywki dla gawiedzi? Pokazy laserów za ciche? Mało efektowne?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA