REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kilo

24.02.2016 10:50

Jeszcze 3 lata temu ruch był o wiele mniejszy. Większość jadących po południu ma rejestracje na WL lub WND. Zastanawia mnie, czemu oni jadą Aluzyjną, a nie Modlińską?!

# znowu

24.02.2016 11:19

"Aby można było z nich skorzystać, czekamy na zatwierdzenie przez radę Warszawy"
Czyli kolejna obietnica bez pokrycia.

# legionista

24.02.2016 11:34

ja tez jade Aluzyjna do Legionowa - nie zastanawiam się a ty musisz

REKLAMA

# mieszkaniec Kępy

24.02.2016 12:15

Czekamy z niecierpliwością na te inwestycje. Przydałoby się jeszcze dociągnąć Aluzyjną do końca (do samej ul. Kępa Tarchomińska). W ten sposób układ ulic byłby pełniejszy.

# ziomwuwuwa

24.02.2016 12:50

#legionista napisał(a) 24.02.2016 11:34
ja tez jade Aluzyjna do Legionowa - nie zastanawiam się a ty musisz

to spie...aj na Modlińską legionowski...

# jadzka

24.02.2016 12:59

#ziomwuwuwa napisał(a) 24.02.2016 12:50

to spie...aj na Modlińską legionowski...
popieram

REKLAMA

# xcv

24.02.2016 14:35

Nie bardzo rozumiem jak przedłużenie Aluzyjnej w kierunku Wisły miałoby stanowić alternatywę w komunikacji z Centrum (bo chyba o to chodziło Panu Pawłowi cytowanemu w artykule), wręcz odwrotnie wraz z powstawaniem nowych osiedli i wzrostem liczby mieszkańców korki przy wjeździe na Modlińską będą jeszcze większe.
PS. zdjęcia wprowadzają w błąd bo pokazują odnogę Aluzyjnej w kierunku ulicy Sprawnej - nie ta część Aluzyjnej ma być przedłużona.

# Legionista

24.02.2016 15:53

Zachecam wszystkich mieszkancow Legionowa aby nie stali w korkach i jeździli ulica Aluzyjna do Centrum i z powrotem - jest w godzinach szczytu znacznie szybciej - Aluzyjna lezy na peryferiach Warszawy i chyba już w granicach miasta ale nie jestem pewny

# michal

24.02.2016 18:29

#xcv napisał(a) 24.02.2016 14:35
Nie bardzo rozumiem jak przedłużenie Aluzyjnej w kierunku Wisły miałoby stanowić alternatywę w komunikacji z Centrum (bo chyba o to chodziło Panu Pawłowi cytowanemu w artykule), wręcz odwrotnie wraz z powstawaniem nowych osiedli i wzrostem liczby mieszkańców korki przy wjeździe na Modlińską będą jeszcze większe.
PS. zdjęcia wprowadzają w błąd bo pokazują odnogę Aluzyjnej w kierunku ulicy Sprawnej - nie ta część Aluzyjnej ma być przedłużona.
Zdjęcie pokazuje nie odnogę tylko pierwotną Aluzyjną. Odnogą to jest ten twór który prowadzi do bloków przy Aluzyjnej 25abcd itd. I rzeczywiście to odnogę mają przedłużyć, a nie "starą" Aluzyjną.

REKLAMA

# mieszkaniec Aluzyjnej

24.02.2016 21:19

A może by tam wybudować, jakiś parking P+R, bo przecież, tam w ciągu dnia nie ma gdzie zaparkować, bo wszystkiej miejsca pozajmowane przez samochody z rejestracja WL, dojeżdąają do Aluzyjnej, zostawiają samochód i w 511 do metra, to jest jakaś masakra, a parkują już wszędzie gdzie się da, na chodnikach, trawnikach, dziś nawet jakiś dekiel z WL, postawił auto na przejściu dla pieszych.

# mieszkaniec Aluzyjnej

24.02.2016 21:31

#Legionista napisał(a) 24.02.2016 15:53
Zachecam wszystkich mieszkancow Legionowa aby nie stali w korkach i jeździli ulica Aluzyjna do Centrum i z powrotem - jest w godzinach szczytu znacznie szybciej - Aluzyjna lezy na peryferiach Warszawy i chyba już w granicach miasta ale nie jestem pewny

To jak już będziesz jechał do MIASTA, to chociaż gumiaki zmień na jakieś normalne buty

# eRDe

25.02.2016 09:00

#mieszkaniec Aluzyjnej napisał(a) 24.02.2016 21:19
dziś nawet jakiś dekiel z WL, postawił auto na przejściu dla pieszych.

WL to rejestracja z którą nie powinno się wpuszczać do cywilizowanych miejsc. Pewnie nie wszyscy, ale duża część to dzicz.

REKLAMA

# WL....G

26.02.2016 11:23

Jestem użytkownikiem samochodu z rejestracją WL. Firma która jest leasingobiorcą pojazdu zarejestrowana jest na terenie Warszawy. Czy fakt ten klasyfikuje mnie jako użytkownika pojazdu do tzw. dziczy?

# mieszkaniec aluzyjna

26.02.2016 12:21

A co to jest za inwestor JOBDY ? ktoś coś wie ?

# eRDe

26.02.2016 19:06

#WL....G napisał(a) 26.02.2016 11:23
Jestem użytkownikiem samochodu z rejestracją WL. Firma która jest leasingobiorcą pojazdu zarejestrowana jest na terenie Warszawy. Czy fakt ten klasyfikuje mnie jako użytkownika pojazdu do tzw. dziczy?

Przecież napisałem, że nie wszyscy. Trochę za ostro napisałem, fakt. Niestety w mojej dzielnicy po zbudowaniu mostu północnego codziennie patrzę na dziwne, niebezpieczne i niekulturalne zachowania kierowców samochodów z takimi blachami. Dorównują im jedynie WND.

REKLAMA

# i tyle

27.02.2016 11:20

Postawić słupki na Aluzyjnej i progi zwalniające!!!

# Mieszkaniec AL

04.01.2018 21:31

Piękne plany, rozbudowy, cuda wianki... A zainteresował się ktoś ul.Zamkniętą????? Jest to "łącznik" ul. Aluzyjnej i M.Trąby. Doły na 30cm ,błoto,kałuże, brak chodnika, nie mówiąc już o jakiejś latarni. Istny poligon i średniowiecze, zero utwardzenia... A ruch na niej jest. Kobiety z wózkami do żłobka, przedszkola, dzieci do szkoły, ludzie do pracy bo bliżej do autobusu 211, czy też osoby starsze które chcą podjechać autobusem do kościoła. A wystarczy wyrównać i wysypać jakieś kamienie czy zwykły tłuczeń.

# ziuuuu!!!

09.01.2018 18:22

WL- właściciel lumpexu, WND- Warszawa nadal daleko :P

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024