REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

hydraulik potrzebny

22.09.2003 10:33 #zdesperowana
czy ktos moglby polecic "pana zlota raczke" - hydraulika ?!!
z gory dziekuje zyczliwym :)
22.09.2003 10:51 #Mieszkaniec
Wątek matrymonialny ?
22.09.2003 11:03 #Nata
Czyżbyś był zainteresowany Mieszkańcu? Mógłbyś się zareklamować jako " Pan i władca"
22.09.2003 11:29 #Mieszkaniec
Rzeczywiście, jestem zainteresowany NATO, ale tylko przyczyną desperacji i tych szczególnych wymagań.
Ciekawe, czym Ty NATO możesz się "zareklamować"?
22.09.2003 11:47 #zdesperowana
zdesperowanie oznacza cieknaca od kilku tygodni wode i tyle :)
REKLAMA
22.09.2003 11:52 #Nata
Zdesperowana - hydraulik. Chyba widać jak na dłoni Mieszkańcu, z czym ta kobieta ma problem. Chyba, że nie rozumiez słowa hydraulik i zdesperowana.
Ja natomiast nie mam potrzeby reklamować swojej osoby, gdyż na swe wdzięki " złapałam " męża. Wystarczy!
22.09.2003 13:02 #Mieszkaniec
Dziękuję za wyjaśnienia. Bałem się, że problem jest większy niż cieknąca woda.
NATO, to trzymaj tego męża tymi wdziękami.
22.09.2003 15:06 #BOR
zdesperowana mąż się nie wykazuje? :-)
23.09.2003 16:32 #Mieszkanka
Pan Kluge, 602 70 70 22.
Robił u nas całą instalację, i jedyne, co spartaczył, to montaż kabiny prysznicowej - ale nie bardzo spartaczył, działało. I nie lubi przyjeżdżać do pierdół, typu kolanka i uszczelki. Do tego lepiej wezwać jakiegoś złotego rączka z administracji (np. na Erazma jest takich dwóch i robią wszystko za drobną opłatą).
24.09.2003 16:04 #Zdzicha
Mieszkańcu ty stary erotomanie, Tobie wszystko, jak Jasiowi, kojarzy się z jednym - WSTYDŹ SIĘ !!!!. Odnośnie poziomu kultury jednokomórkowca okreslającego się jako Ch.W.w.D, powstrzymam się od komentarza.
REKLAMA
25.09.2003 11:54 #PICIA
Polecam T.O.B.O. 0-501-190-481
25.09.2003 13:35 #Mieszkaniec
Na forum wstydzę się tylko własnych błędów ortograficznych i nie nie jestem stary.
A Jaś na pewno nie jest większym erotomanem, niż ten posługujący się skrótem ( już usunięty post ), który nawet w swoim nick'u nawiązuje do własnych, specyficznych przyjemności.
28.09.2003 13:09 #winnetou
Mieszkańcu, jak mawiał Old Shutterhand Don't speak just do it. U nas każdy we wszystkim potrafi zrobić dobrze swej squaw.
11.05.2012 17:20 #rademenes
Znam dobrego hydraulika, który kiedyś mieszkał na Białołęce. Obecnie mieszka tuż obok (w Nieporęcie o ile dobrze pamiętam). Dobry fachowiec. Jakby ktoś potrzebował jeszcze hydraulika to podaje namiary:
tel.606-213-267
http://www.warszawa-hydraulik.net
11.05.2012 22:15 #Jerzy
a ja potrzebuję budowlańca ( z polecenia) , który wykona remont łazienki w domu na działce w okolicach Serocka. jeśli ktoś by znał podaję namiar mailowy jerza@carservis.pl
REKLAMA
31.08.2016 18:30 #Adam78
Jeżeli firmy remontowej szukasz to koniecznie sprawdź ich usługi - http://completehome.pl
Wbrew pozorom nie jest to droga firma, a zatrudniają dobrych fachowców, którzy roboty Ci nie spartolą:)
30.11.2016 19:52 Polia
W każdej problematycznej sytuacji z hydrauliką, czy kanalizacją warto skontaktować się z pogotowiem https://www.hydrokret.pl/. Jest to firma specjalizująca się w tego typu awariach, działajaca przez 24 godziny na dobę na terenie Warszawy i w okolicach. Mają bardzo szeroki zakres usług, dlatego można liczyć na ich specjalistyczną pomoc zarówno jeżeli potrzebujesz jej do firmy (co się w restauracjach często zdarza), ale również jako osoba prywatna.
29.03.2017 12:38 wwojtek84
Też szukam jakiejś sprawdzonej firmy, która wykonałaby instalacje sanitarną w Warszawie. Z tego typu firm znam niestety tylko tą firmę z Krakowa, ale nie chcę ich fatygować do stolicy.
30.01.2018 14:07 #Dylag
www.tgbereda.pl - najlepszy hydraulik. W promieniu 50km nie ma konkurencji.
01.02.2018 12:55 #syf syffff
syf syf
REKLAMA

61/6501 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Gdy mnie odwiedzisz, nie pytaj się czy mam skończone 18 lat, tak jestem pełnoletnia, ale wyglądam na mniej :) Jestem słodka i niewinna jak aniołek, ale lubię seks i wszystko, co jest z nim związane. Zapraszam tych panów, którzy są zdecydowani na spotkanie ze mną i nie dzwonią, żeby tylko sobie porozmawiać. Mój numerek znajdziesz na stronie Zboczone18.pl/basia Czekam na Ciebie :*

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

Sprzedam
 Wita Was serdecznie firma Dorado Jewelery. Jesteśmy producentem wyrobów jubilerskich ze srebra, posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. W naszej ofercie znaleźć można ponad 200 rodzajów kolczyków na zatyczki, z biglem angielskim, na łańcuszku, wiszących, do piercingu, bransoletek oraz wiele innych produktów. Aby otrzymać bardziej szczegółową informację oraz cennik hurtowy, prosimy o kontakt telefoniczny (Viber, Whatsapp) +38063-104-58-85 lub mailowy. neon8525@gmail.com Nasze wyroby: dorado-j.prom.ua/

Kupię części
 Kupię stare motocykle-części 505-529-328

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.