REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


15.12.2017 09:56 #Bez nakazu
Ale o co chodzi? Co to za marudzenie? Przecież rodzice Czytelnika mogą sprzedać mieszkanie na Ogrodowej i przeprowadzić się do spokojniejszej okolicy. Za rynkową cenę mieszkania w takim miejscu bez problemu można kupić znacznie większe mieszkanie na przedmieściu, w zieleni i bez wolskiego menelstwa.
15.12.2017 14:23 #lalka
tylko że PKP sprzedawało te tereny pod zabudowę mieszkaniową
15.12.2017 14:26 #lilu
DOSTAC a KUPIC to dwie różne sprawy proponuję niech rodzice też sobie KUPIA mieszkanie w cichej okolicy
15.12.2017 14:55 #Agata
Brawo Czytelnik! mieszkam na Odolanach prawie od urodzenia. Obecnie na nowym osiedlu i jest to trzecie moje mieszkanie na Odolanach. Nigdy nie przeniosła bym się z tej okolicy. Mnie nic tu nie przeszkadza, popieram tramwaj na Ordona, autobus na Jana Kazimierza i się cieszę ta okolica się rozwija. Po Warszawie jeżdżą tramwaje, autobusy, samochody, bo to jest miasto i tak ma być. Jeżeli komuś to przeszkadza, to niech wraca skąd przybył.
17.12.2017 22:27 #zbyk
Mieszkam na Mirowie, moja okolica wywalczyła parkingi, nawet zakazy działania pewnych firm i lokali nocą. Wystarczy się skrzyknąć i działać, zamiast narzekać, że inni potrafią walczyć o swoje. U mnie nie walczyli młodzi, ale głównie emeryci. Dla chcącego... Ludzie komunikujcie swoje potrzeby skoro płacicie podatki. Na Woli tak jest, że są zanidbane osiedla bo ludzie nie chcą zmian, siedzą i narzekają, zamiast pisać pisma do władz, zbierać podpisy.
REKLAMA
17.12.2017 22:35 #Wolanka
Od urodzenia mieszkałam w okolicy Jana Kazimierza, obecni mieszkańcy Odolan kupując mieszkania koło torów, zlomowiska, wiedzieli dokładnie że musza liczyć sięz hałasem. Obecnie krew mnie zalewa jak piszą petycję zamknąć zlomowiska , bo im przeszkadza, ciężarówki kolejne budowy bloków- kategoryczny zakaz!!! Ich blok wybudowano chcę ciszy i spokoju.
17.12.2017 22:41 #x_rex
Takie mamy czasy, że o swoje trzeba się upominać. Jak ktoś siedzi cicho to niech nie narzeka, że coś mu się po prostu należy.
A remont Obozowe teraz przy zamkniętej Górczewskiej to po prostu fantastyczny pomysł.
18.12.2017 09:01 #JoJo77
No cóż, drogi Hrabio z Ogrodowej... jak rodzice dostali to gratuluję... my nic nie dostaliśmy. Więc oczekujemy chociaż wsparcia w dążeniu do tego, co chcemy dla naszych dzieci. Przedszkoli, szkół, lepszych dróg itd. Uważam, że jak umiemy się "skrzyknąć" i działać w jednym celu, to władze mają obowiązek nam jeszcze w tym pomóc.
18.12.2017 20:20 #Rob
Kiedy czytelnik mówi o "naszych pieniadzach" które będzie rozdysponowywal Urząd Dzielnicy Wola to które pieniądze ma na myśli? Mam dziwne przekonanie że nie chodzi tu o pieniądze które Urząd zarobił dzięki emerytom a właśnie dzięki młodym mieszkańcom Woli, którzy wydali kilkaset tysięcy na mieszkanie. Mlodzi płacą podatki od nieruchomości, opłatę za wieczystą dzierżawę itp. To oni napedzaja niemal caly ruch w branzy gastronomicznej, rozrywkowej itd. Skoro płacimy podatki od dóbr które kupujemy to możemy wymagać. Urząd powinien zrozumieć że poprawa warunków życia na Odolanach jest w obopolnym interesie.
19.12.2017 16:01 #PB69
#lilu napisał(a) 15.12.2017 14:26

DOSTAC a KUPIC to dwie różne sprawy proponuję niech rodzice też sobie KUPIA mieszkanie w cichej okolicy
Zwrócę uwagę że w latach 40-tych/50-tych że na Woli /zresztą chyba w całym kraju tak było/ mieszkania "komunalne" dostawali ludzie którzy musieli swoje odpracować przy ich budowie - znam osoby które pracowały na kilku budowach w Warszawie (zazwyczaj w czasie urlopów, dni wolnych). Podobne wymogi były przy mieszkaniach zakładowych. Jak swoje wypracowano to się może dostało ale niekoniecznie to które było budowane. Kraj był w ruinie i nie ma co porównywać Warszawy z połowy ubiegłego wieku do sytuacji dzisiaj. Troszkę szacunku dla ludzi którzy odbudowali to Miasto
20.12.2017 17:45 #Agnieszka
Kupujac mieszkanie nie zawsze uda sie przewidziec co bedzie w przyszlosci obok bloku. Mieszkamy z dziecmi na Wroniej, kupilam mieszkanie za ciezko zarobione pieniadze plus kredyt. Sprawdzajac wczesniej wszystkie dane nie dowiedzialam sie ze w bloku bedzie hotel, a na przeciwko wybuduja browary. Obecnie 80 procent mieszkan to wynajem na doby, recepcja hotelowa, imprezy, pijani ludzie w windzie. A z browarow wyjezdzaja dziesiatki ciezarowek, lanie betonu do 23.00. Ta olbrzymia budowa ma tylko jeden wyjazd z budowy, na przeciwko bloku.Wronia jest obecnie nieprzejezdna.
20.12.2017 20:29 #Browarka
Agnieszko, browarów nie budują, lecz je rozebrali. Teraz tam budują "apartamenty" po 35 mkw dla słoików.
21.12.2017 06:33 #Justyna
Prawda jest taka, że narzekają mieszkańcy tylko jednego osiedla. Tu się urodziłam, tu mieszkam obecnie na nowym osiedlu i kupując wiedziałam, że dopóki Odolany będą się budować to będą cementownie, będą jeździły betoniarki, będzie kurz i pył. Mieszkańcy osiedla o którym wspomniałam czepiają się wszystkiego, doprowadzają do wydawanie gminnych pieniędzy na jakiej idiotyczne rzeczy, jak skwerek z pomnikiem elektrowni ( w pobliżu są dwa duże parki, osiedle Bliska Wola ma Central Park dostępny dla wszystkich) następnie obsianie trawnika ziółkami z unijnych pieniędzy. Doszli również do tego, że Ordon to był Julian nie Juliusz i że trzeba to zmienić,. Moje zdanie jest takie, że mają jakiegoś "społecznika" który miesza im w głowach nie ma co zrobić z czasem siedzi i pisze donosy. Protestują przeciw komunikacji (tramwaj na Ordona) po prostu zapomnieli, że kupili mieszkania w mieście.
11.02.2018 20:58 #Bogo
Mieszkam na Ordona już 23 lata i powiem szczerze że to co się dzieje nie mieści mi się w głowie.. Ludzie piszą że ciężarówki były tu od zawsze więc pytam od zawsze tzn od kiedy? Jak się tu wprowadziłem to jedyne co tu jeździło to solarkii i odśnieżarki z Asmabel a nie betoniarki czy wywrotki więc się zastanówcie co piszecie.. Dla mnie nowe osiedla to zmora a nie rozwój bo co to za rozwój zapakować kilka tysięcy mieszkańców na kupe w tak małej ulicy jak Ordona czy JK? Wielmozni panstwo wystrojeni i przemadrzali.. tramwaju i autobusu się zachciało bo za daleko mają dojść do redutowej lub na Kasprzaka do przystanku. Tylko czekam aż ta banka kredytów hipotecznych peknie i wszyscy albo wrócą skąd przyjechali albo za granicę spłacać to co nawet do nich nie należy. A.najlepsze jest to że zakaz poruszania się ciężarówek od 20 do 8 jest tylko na JK a nie na Ordona.. dlaczego bo na Ordona żaden urzędasy mieszkania nie ma a to właśnie na Ordona Ruch jest nie do wytrzymania..

 149/968 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Żywy ogień pod płytą? To sprawca smakowitych dań. Do każdego wnętrza można łatwo zaprojektować kuchnię marzeń (w apartamencie, lofcie). W awangardowych pomieszczeniach, nowatorsko zaprojektowana kuchnia, zaskoczy każdego. Z widocznym ogniem-zahipnotyzuje. Kuchnia z kaflowym ogrzewaczem i ciepłym przypieckiem emanuje długo przyjazne ciepło. Nawet dla alergików. W dużych izbach budujemy kompleksy z trzonem kaflowym, piecem chlebowym, pokojowym piecem kaflowym z ogrzewanym przypieckiem a nawet wędzarnią i ciepłą platformą do spania. Gdy w zimie nas z nim zasypie, zabraknie prądu, możemy przez wiele dni-w przyjaznym cieple-smakowicie biesiadować i wyśmienicie się wysypiać. Kuchnia kaflowa jest nieodzowna w gospod. agroturyst., pensjonatach, domach rekreacyjnych użytkowanych okresowo. Współpracujemy z architektami. Kuchnie stawiamy w kraju i poza. Wykonujemy projekty. Kafle z 20 kaflarni. Więcej: 68 3273341, 606756498 i na www.salonsobkowiak.pl

Porady prawne
 Sprawy rodzinne - w tym zdrady, ustalenia pracownicze (kontrola zwolnień lekarskich), mobbing, sprawdzanie prawdziwości danych etc Sporządzanie pism procesowych gratis. Czujesz że Twój partner/partnerka Cię zdradza, ale wciąż nie masz dowodów? Chcesz ograniczyć prawa rodzicielskie/pozbawić władzy rodzicielskiej swojego nieodpowiedzialnego partnera, który szkodzi dobru małoletniego dziecka? Pracodawca od dłuższego czasu szykanuje Cię w pracy, podlegasz ciągłej krytyce co sprawia, że jesteś na skraju załamania nerwowego? Nie czekaj aż będzie za późno. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Napisz wiadomość na adres: detektyw.veritas@gmx.com, krótko opisz sytuację, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku godzin.

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Koszty paliwa, koszty budowlane, transport, reklama. Obniż podatek od towarów i usług w bezpieczny i szybki sposób. Działamy na terenie całego kraju możemy wystawić faktury na wszystkie branże i towary. Oferujemy konkurencyjne ceny a przy stałej współpracy atrakcyjne rabaty. Z nami tylko bezpieczne transakcje. Zadzwoń lub napisz jeśli chcesz obniżyć podatek. www.koszty6.wixsite.com/koszt Tel.777-070-801 koszty@zoho.com

Dam pracę
 Prace sprzątające - panowie 13 zł/h tel. 728-599-254


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA