REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

15.12.2017 09:56 #Bez nakazu
Ale o co chodzi? Co to za marudzenie? Przecież rodzice Czytelnika mogą sprzedać mieszkanie na Ogrodowej i przeprowadzić się do spokojniejszej okolicy. Za rynkową cenę mieszkania w takim miejscu bez problemu można kupić znacznie większe mieszkanie na przedmieściu, w zieleni i bez wolskiego menelstwa.
15.12.2017 14:23 #lalka
tylko że PKP sprzedawało te tereny pod zabudowę mieszkaniową
15.12.2017 14:26 #lilu
DOSTAC a KUPIC to dwie różne sprawy proponuję niech rodzice też sobie KUPIA mieszkanie w cichej okolicy
15.12.2017 14:55 #Agata
Brawo Czytelnik! mieszkam na Odolanach prawie od urodzenia. Obecnie na nowym osiedlu i jest to trzecie moje mieszkanie na Odolanach. Nigdy nie przeniosła bym się z tej okolicy. Mnie nic tu nie przeszkadza, popieram tramwaj na Ordona, autobus na Jana Kazimierza i się cieszę ta okolica się rozwija. Po Warszawie jeżdżą tramwaje, autobusy, samochody, bo to jest miasto i tak ma być. Jeżeli komuś to przeszkadza, to niech wraca skąd przybył.
17.12.2017 22:27 #zbyk
Mieszkam na Mirowie, moja okolica wywalczyła parkingi, nawet zakazy działania pewnych firm i lokali nocą. Wystarczy się skrzyknąć i działać, zamiast narzekać, że inni potrafią walczyć o swoje. U mnie nie walczyli młodzi, ale głównie emeryci. Dla chcącego... Ludzie komunikujcie swoje potrzeby skoro płacicie podatki. Na Woli tak jest, że są zanidbane osiedla bo ludzie nie chcą zmian, siedzą i narzekają, zamiast pisać pisma do władz, zbierać podpisy.
REKLAMA
17.12.2017 22:35 #Wolanka
Od urodzenia mieszkałam w okolicy Jana Kazimierza, obecni mieszkańcy Odolan kupując mieszkania koło torów, zlomowiska, wiedzieli dokładnie że musza liczyć sięz hałasem. Obecnie krew mnie zalewa jak piszą petycję zamknąć zlomowiska , bo im przeszkadza, ciężarówki kolejne budowy bloków- kategoryczny zakaz!!! Ich blok wybudowano chcę ciszy i spokoju.
17.12.2017 22:41 #x_rex
Takie mamy czasy, że o swoje trzeba się upominać. Jak ktoś siedzi cicho to niech nie narzeka, że coś mu się po prostu należy.
A remont Obozowe teraz przy zamkniętej Górczewskiej to po prostu fantastyczny pomysł.
18.12.2017 09:01 #JoJo77
No cóż, drogi Hrabio z Ogrodowej... jak rodzice dostali to gratuluję... my nic nie dostaliśmy. Więc oczekujemy chociaż wsparcia w dążeniu do tego, co chcemy dla naszych dzieci. Przedszkoli, szkół, lepszych dróg itd. Uważam, że jak umiemy się "skrzyknąć" i działać w jednym celu, to władze mają obowiązek nam jeszcze w tym pomóc.
18.12.2017 20:20 #Rob
Kiedy czytelnik mówi o "naszych pieniadzach" które będzie rozdysponowywal Urząd Dzielnicy Wola to które pieniądze ma na myśli? Mam dziwne przekonanie że nie chodzi tu o pieniądze które Urząd zarobił dzięki emerytom a właśnie dzięki młodym mieszkańcom Woli, którzy wydali kilkaset tysięcy na mieszkanie. Mlodzi płacą podatki od nieruchomości, opłatę za wieczystą dzierżawę itp. To oni napedzaja niemal caly ruch w branzy gastronomicznej, rozrywkowej itd. Skoro płacimy podatki od dóbr które kupujemy to możemy wymagać. Urząd powinien zrozumieć że poprawa warunków życia na Odolanach jest w obopolnym interesie.
19.12.2017 16:01 #PB69
#lilu napisał(a) 15.12.2017 14:26

DOSTAC a KUPIC to dwie różne sprawy proponuję niech rodzice też sobie KUPIA mieszkanie w cichej okolicy
Zwrócę uwagę że w latach 40-tych/50-tych że na Woli /zresztą chyba w całym kraju tak było/ mieszkania "komunalne" dostawali ludzie którzy musieli swoje odpracować przy ich budowie - znam osoby które pracowały na kilku budowach w Warszawie (zazwyczaj w czasie urlopów, dni wolnych). Podobne wymogi były przy mieszkaniach zakładowych. Jak swoje wypracowano to się może dostało ale niekoniecznie to które było budowane. Kraj był w ruinie i nie ma co porównywać Warszawy z połowy ubiegłego wieku do sytuacji dzisiaj. Troszkę szacunku dla ludzi którzy odbudowali to Miasto
20.12.2017 17:45 #Agnieszka
Kupujac mieszkanie nie zawsze uda sie przewidziec co bedzie w przyszlosci obok bloku. Mieszkamy z dziecmi na Wroniej, kupilam mieszkanie za ciezko zarobione pieniadze plus kredyt. Sprawdzajac wczesniej wszystkie dane nie dowiedzialam sie ze w bloku bedzie hotel, a na przeciwko wybuduja browary. Obecnie 80 procent mieszkan to wynajem na doby, recepcja hotelowa, imprezy, pijani ludzie w windzie. A z browarow wyjezdzaja dziesiatki ciezarowek, lanie betonu do 23.00. Ta olbrzymia budowa ma tylko jeden wyjazd z budowy, na przeciwko bloku.Wronia jest obecnie nieprzejezdna.
20.12.2017 20:29 #Browarka
Agnieszko, browarów nie budują, lecz je rozebrali. Teraz tam budują "apartamenty" po 35 mkw dla słoików.
21.12.2017 06:33 #Justyna
Prawda jest taka, że narzekają mieszkańcy tylko jednego osiedla. Tu się urodziłam, tu mieszkam obecnie na nowym osiedlu i kupując wiedziałam, że dopóki Odolany będą się budować to będą cementownie, będą jeździły betoniarki, będzie kurz i pył. Mieszkańcy osiedla o którym wspomniałam czepiają się wszystkiego, doprowadzają do wydawanie gminnych pieniędzy na jakiej idiotyczne rzeczy, jak skwerek z pomnikiem elektrowni ( w pobliżu są dwa duże parki, osiedle Bliska Wola ma Central Park dostępny dla wszystkich) następnie obsianie trawnika ziółkami z unijnych pieniędzy. Doszli również do tego, że Ordon to był Julian nie Juliusz i że trzeba to zmienić,. Moje zdanie jest takie, że mają jakiegoś "społecznika" który miesza im w głowach nie ma co zrobić z czasem siedzi i pisze donosy. Protestują przeciw komunikacji (tramwaj na Ordona) po prostu zapomnieli, że kupili mieszkania w mieście.
11.02.2018 20:58 #Bogo
Mieszkam na Ordona już 23 lata i powiem szczerze że to co się dzieje nie mieści mi się w głowie.. Ludzie piszą że ciężarówki były tu od zawsze więc pytam od zawsze tzn od kiedy? Jak się tu wprowadziłem to jedyne co tu jeździło to solarkii i odśnieżarki z Asmabel a nie betoniarki czy wywrotki więc się zastanówcie co piszecie.. Dla mnie nowe osiedla to zmora a nie rozwój bo co to za rozwój zapakować kilka tysięcy mieszkańców na kupe w tak małej ulicy jak Ordona czy JK? Wielmozni panstwo wystrojeni i przemadrzali.. tramwaju i autobusu się zachciało bo za daleko mają dojść do redutowej lub na Kasprzaka do przystanku. Tylko czekam aż ta banka kredytów hipotecznych peknie i wszyscy albo wrócą skąd przyjechali albo za granicę spłacać to co nawet do nich nie należy. A.najlepsze jest to że zakaz poruszania się ciężarówek od 20 do 8 jest tylko na JK a nie na Ordona.. dlaczego bo na Ordona żaden urzędasy mieszkania nie ma a to właśnie na Ordona Ruch jest nie do wytrzymania..

195/1005 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 Pilna pożyczka bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz otrzymać kredyt na projekt zmiany samochodu lub zbudować swój dom, oferuję ci specjalną szansę kredytową przy stopie procentowej 2%. Kontakt za pośrednictwem poczty: rosedupenn@gmail.com

Administrowanie nieruchomościami
 oferty pozyczki pomiedzy poszczególnymi. Witam, kredyty konsumpcyjne Proponuje wystapic zarówno ofiarom min kredyt rewolwingowy pozyczek Zl 1.000 do 10 000 000 Zl. zaufanie Odnawialne oferty kwota pieniedzy do wykorzystania w calosci lub w czesci, ze splaty kredytu. pozyczki osobiste 5000Zl do 350.000 Zl sza Prywatne pozyczki jest kredyt konsumencki. to na finansowanie ich projektów. Rozwiazanie wykup kredytowych. interfinance72@gmail.com

Kursy, szkolenia
 17.12. Szkolenia UDT: wózki,żurawie,hds,suwnice,zwyżki,dźwigi,podesty. Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb: - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. I WJO - ładowarka teleskopowa, operator podnoszony wraz z ładunkiem, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. II WJO - wózek widłowy, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. III WJO - prowadzone, - Podesty ruchome kat. I P - wolnobieżne, przewoźne - zwyżki, nożycowe, montowane na pojeździe - podnośnik koszowy, - Podesty ruchome kat. II P - wiszące, masztowe, stacjonarne, - Żuraw przenośny kat. II Ż - hds, dźwig samojezdny, - Żurawia kat. I Ż: wieżowy oraz szybkomontujący - żuraw budowlany, - Suwnice kat. I S - suwnice sterowanych z poziomu roboczego lub z kabiny, - Suwnice kat. II S - suwnice sterowane z poziomu roboczego, - Urządzenia do manipulacji kontenerami kat. I K - kalmary, - Konserwacja UDT. Dowiedź się więcej na www.kursylektor.pl. Masz pytania - Zadzwoń - Tel.503 903 303.

Usługi transportowe
 Przewóz osób i paczek do Belgii Holandii i Niemiec.Posiadamy najnowsze Busy Mercedesy Sprintery Vip,pełen komfort i wygoda,oddzielne miejsca siedzące! Wyjazdy z Warszawy niedziela i czwartek Wyjazdy z Belgii Holandii wtorki i piątki. +48 512-745-185 Smartauto24 jesteśmy na Fb.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA