REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Hotel dla rzeczy "Tak jest na Zachodzie"

22.07.2014 10:21 #fps
mega drogo
27.07.2014 19:16 #sff
a później będą wojny magazynowe Warszawa, bo jak napisał fps mega drogo.
29.07.2014 20:39 #tomek
Widziałem reklamę, wygooglowałem, ale rudno było namierzyć. Też uważam, że jest drogo. Spodziewałem się ceny 30-40zł/miesiąć za min, 3 metry kwadratowe.
Miejsce dobre, dla przechowania gratów na czas remontu. Na długoterminowy wynajem za drogo.
28.08.2014 10:55 #Raf
Strasnie. Kiepska jakosc.
26.09.2014 21:53 #peter
Ja polecam przechowalnie http://wpudle.pl. Jasne ceny i miła obsługa. Działają w całej Warszawie i dojeżdżają do klientów.
20.01.2015 11:36 #Łukasz M.
A ja mam pomieszczenie w Less Mess Storage, standard - wow i obsługa też, cena adekwatna do jakości!
20.01.2015 11:40 #Łukasz M.
Byłem tam..., ale trafiłem też do less mess storage i tam zostałem. Magazyn super, a obsługa jeszcze lepsza. Jak ktos potrzebuje to warto!
20.01.2015 11:43 #mirek s
[
20.09.2016 21:02 #tonieja
Less Mess Storage - drogo. Jakby "byznes dla elyty" był. Blondyny sztywne, jakby kij połknęły. Okropna atmosfera. Trzy dni po terminie opłaty za czynsz dostałem straszaka z wpisem do krd. Podziękowałem za usługi. To potem mi ofertę na lepszą cenę dawali. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!
24.09.2016 12:34 #Natka
Less Mess Storage to świetny magazyn i super standard. Zawsze czysto, przyjemnie. Obsługa pomocna i ciągle uśmiechnięta :) polecam zdecydowanie!!!
26.09.2016 14:51 #Karola
Zrobiłam zakupy w Less Mess i jestem zadowolona. Obsługa życzliwa i uprzejma, Panie pomogły mi przenieść nawet kartony do samochodu! Dobra cena kartonów, na następne zakupy otrzymałam kupon rabatowy! Dziękuje! Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26.09.2016 14:51 #Karola

Zrobiłam zakupy w Less Mess i jestem zadowolona. Obsługa życzliwa i uprzejma, Panie pomogły mi przenieść nawet kartony do samochodu! Dobra cena kartonów, na następne zakupy otrzymałam kupon rabatowy! Dziękuje! Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.10.2016 11:42 #AgnieszkaB.
Magazyn jak magazyn - ten sam standard jest na mokotowie/ursynowie. Less Mess drogo, mały wybór powierzchni, elastyczność żadna. Od kilku lat miałam tam skrytkę. Ale co roku podwyżka o inflację (która była ostatnio ujemna wg GUS). Beznadziejne kartony - te wszystkie superlatywy o kartonach to sobie panie same piszą. Tektura cienka, rączki się rwą przy podniesieniu kartonu z książkami. Brak kartonów z 5warst tektury. Rozumiem działania marketingowe - ale takie uaktywnienie się po jednej złej opinii świadczy o tym, że kiepsko z ogólną opinią na rynku. Ja też nie polecam!!
14.10.2016 10:05 #Karollla
Pani Agnieszko.... znajomość tektury w Less Mess z Pani strony jest zadziwiająca....:) Pozdrawiam!!!
22.10.2016 11:31 #kaśka
haha! Ale się uśmiałam ;) wojna "marketingowców szeptanych" trwa! Jeden lepszy od drugiego... Kangaroo się rzeczywiście wyszkolił z tektury ;)))) ale z GUSem strzał w 10tkę! A pani Karolla... czy inna Miolla lub Vio... to chyba strzał w kolano. Czyli wszystkie pozytywy piszą sobie sami? żenuła

Ja natomiast zapraszam wkrótce na pokolenieselfstorage.pl - o tym jak można wmówić ludziom, że w zimnym, ciemnym i pustym miejscu, za blaszanymi drzwiami przechowa pamiątki po babci (pełne życia i serca). Ale nie tylko :) będzie też śmiesznie, lekko kąśliwie, trochę prawdziwie. O tym jak ludzie traktują ludzi. Co myślą, a co potem robią. Nasz własny, wewnętrzny selfstorage. Od kuchni ;)
25.10.2016 08:14 cerry
Napewno odwiedzę pokolenieselfstorage.pl i to nie raz ;)
Dobry dermatolog Gdańsk
wpis modyfikowany 1 raz, 09.11.2016 18:50 
21.01.2017 08:43 #Kuba
Temperatura w boksach na parterze podczas mrozów taka jak w garażu. Szkoda pieniędzy. A panie mile gdy klienci o nic nie proszą. A gdy masz problem lub czegoś oczekujesz to ściana. I traktują cię jakbyś był typowym przedstawicielem społeczeństwa roszczeniowego a nie kimś kto zostawia u nich 120zl za m2 magazynu. Nie polecam.
29.03.2017 17:44 #Rams
W Warszawie najniższe ceny ma przechowalnia mienia Besto. Rzeczy przechowywane są w specjalnych drewnianych skrzyniach, których wielkość dopasowuje się do gabarytów przechowywanego mienia. To świetna opcja dla osób mieszkających w małych mieszkankach i nie tylko.
30.03.2017 08:42 #trash
spam, spam
17.04.2017 21:00 #Niktor
Potwierdzam Less Message 120zl za metr. Przy małych schowkach nawet 150zl. Chora sytuacja. Na pewno nie dla Kowalskiego. A ci co mają kasę w ilości większej niż średnia to zazwyczaj mają dom z garażem lub piwnicą. Usługa wydumana cenowo w PL. Dużo tańsza na zachodzie.

17/756 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie