REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Honda Plaza Warszawa

# szzymeczekk

22.10.2016 11:58

Szukacie autoryzowanego serwisu samochodowego gdzie moglibyście się udać na naprawdę czy bardziej wolelibyście zamówić dobrej jakości http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/czesci-i-akcesoria/czesci-zamienne-detal.html do swojego samochodu ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą Honda Plaza, która stoi na bardzo wysokim poziomie, sprzedają rewelacyjnej jakości części do aut !

 cerry

25.10.2016 08:16, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 09.11.2016 18:52

No ten salon jest naprawdę warty uwagi. Niezłe auta w nim posiadają, ceny naprawdę konkurencyjne..
http://clinicadermatologica.pl/dzialy/dermatologia-kliniczna/

 Thea

07.12.2016 17:23

W Honda Plaza przede wszystkim podchodzą bardzo indywidualnie do klienta i pomagają na każdym kroku. Mają sporo egzemplarzy motorów testowych, wiec to kolejny atut, znają się doskonale na swoim fachu, więc każdemu doradzą to, czego rzeczywiście potrzebuje. Ekipa jest naprawdę na poziomie - kulturalna, fachowa, normalni ludzie.

REKLAMA

# Mateo

14.12.2016 14:23

Moim zdaniem, przede wszystkim pracuje tam świeta ekipa profesjonalistów.
Mają doskonale zorganizowany każdy dział, wszystko razem doskonale działa.
Ani nie czeka się na terminy, ani na odbior gotowego, zrobionego samochodu.
Poza tym, mają dobre ceny, absolutnie rynkowe, bez żadnych niespodzianek.
Samochód zawsze odbieram czyściutki, umyty, przygotowany do trasy.

 aniela605

14.12.2016 22:16

ja mam takie samo zdanie, mega profesjonalna ekipa :)

# Esses55

16.12.2016 17:06

Jak najbardziej warto wybrać HondaPlaza. Robią konkretną robotę w dobrej cenie. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się po serwisie, który robią w mojej Honda Civic VIII. Miła atmosfera i zawsze naprawy wykonywane terminowo. Polecam zdecydowanie :)

REKLAMA

# Oliwin75

18.12.2016 15:27

Serwis dopięty na ostatni guzik. Terminowość, świetni mechanicy i sprzęt oraz części na miejscu, więc nie trzeba oczekiwać tygodniami aż przyjdą. Już od 2 lat stale serwisuję się u nich.

# root

19.12.2016 15:43

szkoda, że serwis reklamuje się w ten sposób.....bleeee
wpisy z jednego IP

# Krokon77

19.12.2016 18:04

Przperaszam, że pytam ale byłeś u nich może na serwisie? Ogólnie warto anjpierw sprawdzić samemu, żeby móc oceniać. Ja osobiście byłem 2 razy na naprawach. Raz na regenerajcji przekładni i drugi raz przy wymianie łożysk. Zrobili to terminowo na oryginalnych częsciach w adekwatnej cenie, więc nie pozostjae mi nic jak ich polecić bo pisze jak było.

REKLAMA

# Marek Wnęk

21.12.2016 11:57

ceny części i napraw kosmiczne. Lepiej kupić części w necie a serwisować poza ASO, 60 % taniej.

# Makwin73

21.12.2016 12:07

Jeśli dla Ciebie adekwatną ceną za np regulację zaworów w civicu jest 260 zł to dziękuję.
W stacji diagnostycznej zapłaciłem 60 zł, jest różnica ??????
Ja tej stacji ASO nie polecam

# Merkalin77

21.12.2016 22:51

Od czasu kiedy w tym właśnie aso przeplacilem trzykrotnie, unikam serwisu tam mojego auta

REKLAMA

# Julek

03.01.2017 10:13

Polecam ten salon i serwis. Widzę, że toczy się tu dyskusja na temat cen - dla mnie są zupełnie oczywiste, jeśli chodzi o ASO, ani w jedną, ani w drugą stronę nikt nie przesadza z nimi.
Zdecydowanie najmocniejszym punktem serwisu są ludzie - sprawnie wykonują swoją pracę, co przekłada sie na terminowe wykonywanie zleceń.
Poza tym - żadnych zastrzeżeń!

# żal

05.01.2017 10:29

Najgorszy serwis HONDY w w-wie

# Mariano

19.01.2017 14:48

A ja mam same dobre doświadczenia z nimi związane, jakoś nigdy nie byłem zaskoczony ceną, jaką zaproponowali, więc nie rozumiem komentarzy, że ceny są wygórowane, Sa rynkowe, nie odbiegają od propozycji w innych serwisach.
Poza tym serwis działa bardzo prężnie i to ich główny atut - każda wizyta jest umawiana zgdonie z potrzebami klienta, a usługa robiona na czas, bez przedłużania i jakichś niespodzianek. Polecam!

REKLAMA

# Krzysztof

17.02.2017 16:48

Ja też mam dobre doświadczenia, szczególnie, jeśli chodzi o warsztat - można się z nimi normalne dogadać, wiedzą, jak pracować, znają się na swojej pracy. Ceny normalne, ja nie mam zastrzeżeń, uważam, że są totalnie rynkowe.
Poza tym jest szybko i sprawnie wszystko załatwione.

# Edwardik66

19.03.2017 18:44

Wiadomo, że w aso cena będzie jednak wyższa niż w zwykłym warsztacie, ale przy nowych autach aby utrzymać gwarancję trzeba. W HondaPlaza co do obsługi i jakości wykonywanych napraw nie mozna mieć zastrzeżeń. A jak ktoś chce to przecież nikt nie zabroni ;)

# BartekP

22.09.2017 15:45

Mam 2 letnią Honde Jazz i serwisuję ją oczywiście nadal w aso HondaPlaza. Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych tego typu miejsc w Warszawie. Zawsze starają się zrobić naprawę termino i z najwyższą dokładnością. Co do ceny to nie mogę powiedzieć tutaj złego słowa bo jak najbardziej są one rynkowe i nawet konkurencyjne w porównaniu do cen jakie są w stolicy :)

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy