REKLAMA
REKLAMA

Honda Plaza Warszawa

22.10.2016 11:58 #szzymeczekk
Szukacie autoryzowanego serwisu samochodowego gdzie moglibyście się udać na naprawdę czy bardziej wolelibyście zamówić dobrej jakości części honda do swojego samochodu ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą Honda Plaza, która stoi na bardzo wysokim poziomie, sprzedają rewelacyjnej jakości części do aut !
25.10.2016 08:16 cerry
No ten salon jest naprawdę warty uwagi. Niezłe auta w nim posiadają, ceny naprawdę konkurencyjne..
Dobry dermatolog Gdańsk
wpis modyfikowany 1 raz, 09.11.2016 18:52 
07.12.2016 17:23 Thea
W Honda Plaza przede wszystkim podchodzą bardzo indywidualnie do klienta i pomagają na każdym kroku. Mają sporo egzemplarzy motorów testowych, wiec to kolejny atut, znają się doskonale na swoim fachu, więc każdemu doradzą to, czego rzeczywiście potrzebuje. Ekipa jest naprawdę na poziomie - kulturalna, fachowa, normalni ludzie.
14.12.2016 14:23 #Mateo
Moim zdaniem, przede wszystkim pracuje tam świeta ekipa profesjonalistów.
Mają doskonale zorganizowany każdy dział, wszystko razem doskonale działa.
Ani nie czeka się na terminy, ani na odbior gotowego, zrobionego samochodu.
Poza tym, mają dobre ceny, absolutnie rynkowe, bez żadnych niespodzianek.
Samochód zawsze odbieram czyściutki, umyty, przygotowany do trasy.
14.12.2016 22:16 aniela605
ja mam takie samo zdanie, mega profesjonalna ekipa :)
16.12.2016 17:06 #Esses55
Jak najbardziej warto wybrać HondaPlaza. Robią konkretną robotę w dobrej cenie. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się po serwisie, który robią w mojej Honda Civic VIII. Miła atmosfera i zawsze naprawy wykonywane terminowo. Polecam zdecydowanie :)
18.12.2016 15:27 #Oliwin75
Serwis dopięty na ostatni guzik. Terminowość, świetni mechanicy i sprzęt oraz części na miejscu, więc nie trzeba oczekiwać tygodniami aż przyjdą. Już od 2 lat stale serwisuję się u nich.
19.12.2016 15:43 #root
szkoda, że serwis reklamuje się w ten sposób.....bleeee
wpisy z jednego IP
19.12.2016 18:04 #Krokon77
Przperaszam, że pytam ale byłeś u nich może na serwisie? Ogólnie warto anjpierw sprawdzić samemu, żeby móc oceniać. Ja osobiście byłem 2 razy na naprawach. Raz na regenerajcji przekładni i drugi raz przy wymianie łożysk. Zrobili to terminowo na oryginalnych częsciach w adekwatnej cenie, więc nie pozostjae mi nic jak ich polecić bo pisze jak było.
21.12.2016 11:57 #Marek Wnęk
ceny części i napraw kosmiczne. Lepiej kupić części w necie a serwisować poza ASO, 60 % taniej.
21.12.2016 12:07 #Makwin73
Jeśli dla Ciebie adekwatną ceną za np regulację zaworów w civicu jest 260 zł to dziękuję.
W stacji diagnostycznej zapłaciłem 60 zł, jest różnica ??????

Ja tej stacji ASO nie polecam
21.12.2016 22:51 #Merkalin77
Od czasu kiedy w tym właśnie aso przeplacilem trzykrotnie, unikam serwisu tam mojego auta
03.01.2017 10:13 #Julek
Polecam ten salon i serwis. Widzę, że toczy się tu dyskusja na temat cen - dla mnie są zupełnie oczywiste, jeśli chodzi o ASO, ani w jedną, ani w drugą stronę nikt nie przesadza z nimi.
Zdecydowanie najmocniejszym punktem serwisu są ludzie - sprawnie wykonują swoją pracę, co przekłada sie na terminowe wykonywanie zleceń.
Poza tym - żadnych zastrzeżeń!
05.01.2017 10:29 #żal
Najgorszy serwis HONDY w w-wie
19.01.2017 14:48 #Mariano
A ja mam same dobre doświadczenia z nimi związane, jakoś nigdy nie byłem zaskoczony ceną, jaką zaproponowali, więc nie rozumiem komentarzy, że ceny są wygórowane, Sa rynkowe, nie odbiegają od propozycji w innych serwisach.
Poza tym serwis działa bardzo prężnie i to ich główny atut - każda wizyta jest umawiana zgdonie z potrzebami klienta, a usługa robiona na czas, bez przedłużania i jakichś niespodzianek. Polecam!

7/712 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie