REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# damador

07.01.2015 11:30

aktu oskarzenia nie ma ale sa wyniki kontroli ... swiadomi politycznie zdaja sobie sprawe jak zagral na nosie wyborcom JD. poparlo go az 12 % calosci wyborcow z bemowa wiecnie mowmy tu o tym ze ma zaufanie wyborcow.

# DO damador

07.01.2015 12:26

Skoro te 12 % całości wyborców to tak niewiele, proszę sprawdzić sobie wyniki na stronach PKW. J.D. uzyskał drugi wynik spośród wszystkich kandydatów do Rad Dzielnic w całej Warszawie!!! Jak na tym tle wyglądają wyniki prawych i sprawiedliwych a także innych uczciwinek jak np. A.Jędrasiak???? Aha, zapomiałem, że wybory zostały przecież sfałszowane ....

# Kris

07.01.2015 12:45

Brawo Panie Dąbrowski. Głosowałem na Pana i wiem że Pan nie zawiedzie. Bez zaplecza politycznego, z taką nagonką taki wynik ! ZNAKOMICIE !

REKLAMA

# bemowianka

07.01.2015 13:01

Pełne zaufanie to większość w Radzie, tutaj mieliśmy 9 mandatów na 24. To sporo, niemniej nie jest większością. Większość zrobiła się po zdradzie 5 radnych z PO. Co by nie mówić na ten temat nikt nie przekona mnie, że było to uczciwe. Gdyby ta 5 wystąpiła z PO po pewnym czasie, po roku czy 2 na skutek złej, ich zdaniem, polityki PO to byłaby to zupełnie inna sytuacja. Oni natomiast wystartowali w wyborach z list PO, słusznie oceniając, że z tej listy mają szansę na wygraną. Wyborcy głosowali na nich, bo popierali listy PO i nikt, żadnymi argumentami nie przekona mnie, że było inaczej. To było nieuczciwe zagranie. Oni zdradzili swoich wyborców. Nie dziwię się więc HGW, że nie chce dać pełnomocnictw władzy wybranej dzięki zdrajcom. Niestety w całym tym zamieszaniu jest duża wina HGW,która przed wyborami jak mogła starała się wyciszyć aferę bemowską. Teraz pozostało "piwo", które trzeba wypić.

# bemowianka

07.01.2015 13:10

Kris napisał "bez zaplecza politycznego", faktycznie zaplecza politycznego Pan Dąbrowski nie miał, ale finansowe musiał mieć duże. Nie sądzę, że kampania wyborcza jego komitetu kosztowała 30tys zł, a tyle mógł oficjalnie wydać każdy komitet wyborczy na Bemowie. Różnie ludzie mówią o cichych sponsorach tej kampanii i ewentualnych korzyściach po jej wygraniu. Nie głosowałam na ten komitet, ale przyznać trzeba, że pijarowcem Pan JD jest świetnym. Wielu wyborców uważało, że głosując na ten komitet wybierają Dąbrowskiego na burmistrza. Sprytne podejście do wyborów i sprytna nazwa komitetu. Tylko się od nich uczyć.

# lideksynubeka

07.01.2015 14:23

Teraz od ekipy Grubego dowiemy,że Bufetowa działa nielegalnie i jest antydemokratyczna.Kurde flak,to akurat wie każdy normalny człowiek.
Ale nie miejscowe małomiasteczkowe chłopstwo z aparacikami na zębach i zaczynające maile od "witam",dla których głosowanie na PO jest sposobem na leczenie swoich wiejskich kompleksów.(Dla tego chłopstwa Gruby i jego ekipa są ciągle w PO,chłopstwo takich subtelności jak własny komitet wyborczy nie wyczuwa)
Nie kto inny jak ekipa Grubego produkowała w kampanii ulotki"Dąbrowski burmistrzem Bemowa,HGW prezydentem Warszawy"
Minęło półtora miesiąca i jak Bufet nie dał dostępu do korytka,to jest be.
Można było Bufetową odwołać w referendum w 2013 roku bądź nie głosować na nią w listopadzie 2014? Można,tylko wtedy była cacy.
Szerzej opisywałem to w swoim blogu na salonie 24-lideksynubeka.salon24.pl.Notka pt."Gruby negocjuje z Bufetową przebaczenie"

REKLAMA

# bwb

07.01.2015 15:08

Ja nie zwracałam żadnej uwagi na spoty wyborcze. głosowałam na Krzysztofa Zygrzaka z pełnym zaufaniem, jak do całej listy J. Dąbrowskiego. Większość moich znajomych z tego co wiem tak samo bo wszyscy zauważyliśmy jak rozkwitło Bemowo podczas kadencji JD. Więc nie mów #bemowianka że mieli dobrych sponsorów, bo widziałam reklamę tej grupy TYLKO na szyldzie niedaleko mojego bloku.

# bem

07.01.2015 15:44

Powinniście sobie do "Portal tworzony we współpracy z:" dodać komitet Dąbrowskiego. Oby nie dostali tych pełnomocnictw bo jaką można mieć pewność, że nie dopuszczą się sami do nadużyć? To przez nich właśnie cierpi Bemowo w tym momencie, gdyby wycofali się do czasu rozstrzygnięcia postępowań prokuratury wszystko działałoby sprawnie. Zresztą nawet jakby nie postawiono im żadnych zarzutów to i tak swoim dotychczasowym postępowaniem nie zasługują na pełnienie funkcji publicznych, a że są sprytni to potrafią oszukać nieinteligentnych mieszkańców i zapewnić sobie wyborców.

# do Bemowianka

07.01.2015 16:40

#bemowianka napisał(a) 07.01.2015 13:10
Kris napisał "bez zaplecza politycznego", faktycznie zaplecza politycznego Pan Dąbrowski nie miał, ale finansowe musiał mieć duże. Nie sądzę, że kampania wyborcza jego komitetu kosztowała 30tys zł, a tyle mógł oficjalnie wydać każdy komitet wyborczy na Bemowie. Różnie ludzie mówią o cichych sponsorach tej kampanii i ewentualnych korzyściach po jej wygraniu.
Wszyscy mieli "Cichych sponsorów". dla przykładu jeden z Kandydatów PO ,który nie dostał się do rady , wydał na swoją kampanię przeszło 15 tys zł.. tylko na swoją jedną kampanię... czyli co , pozostali kandydaci PO wydali tylko 15 tys zł? Ludzie obudźcie się i przestańcie opowiadać takie bzdury..
Istotne jest przede wszystkim to ILE może zrobić dla swojej dzielnicy rządzący.. a Fakt jest jeden.. za Czasów Dąbrowskiego było najlepiej..

REKLAMA

# lideksynubeka

07.01.2015 17:50

"a Fakt jest jeden.. za Czasów Dąbrowskiego było najlepiej..
tak,krowy się cieliły codziennie,kury znosiły kilogramowe złote jajka,słońce świeciło nad Bemowem w dzień i w nocy,staniały lokomotywy a stawki użytkowania wieczystego gruntu spadły poniżej zera.
Tylko dlaczego kurde flaszka Gruby przez 7 lat nie potrafił zbudować kawałka jezdni od Tesco do Pełczyńskiego,fundując przejazd jak w Burundi?
(odp.-bo to poziomu Burundi doprowadzą nas rządy PO)

# Bemowiak

07.01.2015 18:24

Nie chcemy na Bemowie krętacza bez wykształcenia i obycia !!! Ludzie na niego głosowali, bo nie czytali i nie słuchali, a gęba znajoma. Reszta nie poszła do wyborów, bo nie wierzy w demokrację. Mam nadzieję, że Pani Prezydent nie odda Bemowa tym cwaniaczkom. Jestem mieszkańcem Bemowa od 35 lat i widzę, co tu się dzieje. Powrót Dąbrowskiego, to katastrofa i obelga dla demokracji.

# blallala

07.01.2015 21:05

Wyborcy głosując na Oborskiego, Gręziaka i resztę głosowali na PO a nie na komitet Dąbrowskiego. O tym już nie piszecie w kontekście woli wyborców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# Bemolek

07.01.2015 21:36

ale lans w gazetce auchana. Buahahaha...

# belfer z Bemowa

07.01.2015 22:29

Tak dużo zrobił !?! Przeanalizować należy co zrobił, bo moim zdaniem najwięcej dla własnego lansu - dobrze wiedział, że to mu się opłaci. Nikt jakoś nie mówi o tym, że do tej dzielnicowej kasy z naszych podatków na wystrzałowo - koncertowo - gazetkowe itd promocje siebie, dołożył niezłą kasę z okradzionych szkół i przedszkoli - sprywatyzowanych stołówek, pływaniu bemowskich klas 2 na basenie, drastycznie przez lata zmniejszonych płac pracowników, wstrzymaniu kasy na remonty i unowocześnianie. Efekt jest taki, że szkoły i świetlice pękają w szwach, miejsc w przedszkolach brakuje. Czy ktoś jeszcze nad tym panuje ? Chwali się jedną szkołą, którą dopiero po 10 latach od planowania wybudowano, dziś takie szkoły powinny być 3. Bemowska społeczność została ogłupiona do cna, albo nie myśli, albo ma w tym interes - z kolegą zawsze można coś wspólnie ugrać. Żenująca jest też postawa panów Gręziaka i Oborskiego, którzy sprzedali się za stołki. Burmistrz Strzałkowski przynajmniej przywrócił w szkołach basen, stosowne pieniądze na podwyżki i potrzeby szkół i przedszkoli. Ogłupiająca, bezwzględna walka o władzę trwa. Przeciwnik jest silny i sprytny, zna psychologię tłumu.

# patriota lokalny

07.01.2015 22:32

Cieszę się ,że na Bemowie nie będą rządziły partie polityczne,czyli ludzie nie znający dzielnicy.J.D jest z Bemowa i chociaż zna nazwy ulic i pilne sprawy do załatwienia Ludzie czy byłoby lepiej , żeby naszą dzielnicą władał jakiś zarząd z innej dzielnicy?Chyba sami nie wiecie co piszecie .ZYCZE SUKCESOW ZARZADOWI BEMOWA

REKLAMA

# the root

07.01.2015 22:37

Jarosław Bemowo zbaw!

# jkk

08.01.2015 14:30

Nie jest pewne, czy J.D. uzyskałby większość w postaci 12% gdyby nie sprytne ustąpienie kilku kandydatów z listy PO i w efekcie wykluczenie PO w jednym z okręgów. Poza tym, ci którzy doceniają wcześniejsze dokonania J. D. na stołku burmistrza Bemowa nie wiedzą, co mógłby na tym stanowisku zrobić ktokolwiek inny mając do dyspozycji te same środki. Głosowanie na J.D. związane było z ryzykiem, graniczącym z pewnością, że w przypadku jego wygranej dla mieszkańców Bemowa zaczną się kłopoty z uzyskiwaniem decyzji władz miasta korzystnych dla Bemowa (czyt. wzmacniających pozycję J.D.). Być może intencje byłego burmistrza są szlachetne, ale - wszak dobrymi chęciami całe piekło jest wybrukowane. Nie wróżę dużych sukcesów ekipie, która utorowała sobie dojście do władzy poprzez zastosowanie sprytnych zagrywek politycznych, niemniej życzę jej powodzenia (dla dobra mieszkańców dzielnicy).

# Herra

08.01.2015 17:11

A może przeprowadzić wybory na bemówie jeszcze raz. Ciekawe czy mały i gruby oraz zdrajcy z PO by mieli wynik umożliwiający wejście do Rady - watpię.

REKLAMA

# Bemowianka

08.01.2015 19:16

Głosujący w znakomitej większości przypadków nie wiedzieli nawet, że pan Dąbrowski nie jest już od dłuższego czasu burmistrzem Bemowa! Nie interesują się lokalną polityką, nie głosowali na kompetencje, tylko na znajome nazwisko, twarz z plakatów (na których, wbrew jakimkolwiek zasadom etyki, pan Dąbrowski nadal tytułował się burmistrzem Bemowa). Wydał swoją gazetkę na poziomie niższym (zarówno graficznym, jak i dziennikarskim) niż zrobiłby to przeciętny misio z PiS-u. Pan Dąbrowski celowo wprowadzał wyborców w błąd. Wygrał wybory żerując na niewiedzy ludzi. Odpowiedzialny kandydat na burmistrza, przewodniczącego rady, czy jakiekolwiek inne znaczące stanowisko w dzielnicy, według mnie, nie powinien w ten sposób postępować.
Demokracja - no piękne hasło, którym niesamowicie łatwo jest sobie żonglować. Każdy będzie musiał się zgodzić, że wartości z nią związanych trzeba bronić. Pytanie, czy to rzeczywiście demokracja, czy zwykłe manipulatorstwo.

# nicky

08.01.2015 19:22

#Bemowianka napisał(a) 08.01.2015 19:16
Demokracja - no piękne hasło, którym niesamowicie łatwo jest sobie żonglować. Każdy będzie musiał się zgodzić, że wartości z nią związanych trzeba bronić. Pytanie, czy to rzeczywiście demokracja, czy zwykłe manipulatorstwo.

Demokracja z definicji jest powiązana z manipulacją. Każda kampania wyborcza każdej partii opiera się na manipulacji.

# Dość Dj

08.01.2015 22:31

Dość Dąbrowskiego i jeg ekipy na Bemowie!!

REKLAMA

# Moherozol

09.01.2015 07:19

A ja się cieszę, że PiS-owska kołtuneria, ani wypierdki Guzioła nie rządzą na Bemowie.

# lideksynubeka

09.01.2015 17:04

Kołtun to mieszkający w Warszawie małomiasteczkowy zakompleksiony chłopski prymityw skrywający swoje kompleksy pod rzekomą "postępowością" i leczący je głosowaniem na PO ,bo tak mówią w telewizji.

# Warsaw

10.01.2015 02:13

Bemowo to jest potęga, Bemowo najlepsze jest. Bemowo wszystkim pokaże, gdzie jego miejsce jest!!!

REKLAMA

# Dość Dąbrowskiego

10.01.2015 16:31

Dosc Dąbrowskiego i jemu podobnych na Bemowie i ogólnie w polityce. Jeżeli byli radni z Po miałby HONOR to by oddali mandaty i nie zmieniały by po wyborach barw!!!!

# zjelonek

10.01.2015 18:36

#DO damador napisał(a) 07.01.2015 12:26
Aha, zapomiałem, że wybory zostały przecież sfałszowane ....
No i na Bemowie wyszło głupio - unieaważniajac głosy na pisiorów przez dostawiania drugiego krzyżyka spowodowało zwyciestwo Bemisia które dostał wiecej głosów niż PO po lokalnym rozłamie /
Może i tak - ale najdziwniejsze jest głosowanie takiej ilości ludzi na skompromitowanych

# Bemowiak

13.01.2015 10:02

KWW Dąbrowskiego dostało 11.500 głosów, czyli ok. 13 % wyborców i ok 25 % biorących udział w wyborach. Otrzymali 9 mandatów, zamiast 7, tylko dlatego, że niedemokratycznie podstawili kolegom z PO kandydatów, którzy nagle się wycofali w ostatniej chwili unieważniając listę PO w jednym z okręgów. Do tego po wyborach, mimo przedwyborczych zapewnień 5 z 7 radnych PO, którzy dostali głosy z tzw. "jedynek" przeszło na stronę Dąbrowskiego - toż to zwykłe wyborcze oszustwo, ale radni twierdzą, że mają poparcie swoich wyborców i wygrywa demokracja, bo po wyborach mogą robić co chcą. To że wyborcy PO się ich wstydzą nie ma znaczenia, teraz oni są wyborcami, bo to oni wybierają zarząd. Nie przeszkadza im tez grzmieć, że reprezentują mieszkańców i wyborców, mimo że oszukali ich wszystkich. Co ciekawe, PO na Bemowie jest tak przeżarta przez JD, że nie tylko byli w stanie wywalić PO w jednym z okręgów, ale teraz na miejsce wybranych wiceburmistrzów przychodzi kolejna dwójka nowych radnych PO i jest niemal pewne, że nie zastosują się do zaleceń PO lecz poprą JD, inaczej zarząd zostałby odwołany. Jedną z nowych radnych będzie z resztą zona wiceburmistrza Gręziaka, tak więc wszystko zostanie w rodzinie. Oznacza to, że PO na Bemowie nie istnieje, a jednak miała swoich wyborców, którzy zostali w 100% wykiwani.
Jednak ekipie JD nie przeszkadza to w propagandzie i podkreślaniu, że bronią demokracji.

REKLAMA

# BEMIS

16.01.2015 05:50

BARDZO BEZSTRONNY ARTYKUL. MOZE W KONCU ZACZELIBY REALIZOWAC OBIETNICE CZYLI REMONTY I KONIEC POLITYCZNYCH GIER BO NAJWIECEJ URZADZA ICH ZYGRZAK. NA DODATEK DEMOKRACJA BUHAHAHHAHA PODKUPIENIE GREZIAKA STANOWISKIEM WICEBURMISTRZA NAZYWACIE DEMOKRACJA ?:D HAHAHAHHA

# bemowianka

28.01.2015 00:36

Nie rozumię najpierw wielka przyjażń między HGW a Panem JD no bo jak to można nazwać.Pani HGW musiała wiedzieć o wszystkim co robi Pan JD dla oczyszczenia atmosfery zabrała go do siebie ale i tam coś nie wyszło nie dalo się pozamiatać wszystko pod dywan bo zrobiło się za głośno.Pan JD wrócił na bemowo a że jest świetnym pijarowcem wyborcy/nie wszyscy/ został wybrany.Wyborcy czują się oszukani bo głosowali na PO,na pl.Bankowym zrobił spotkanie wysyłał sms do emerytów,mówił,że jeżeli pójdą za nim to będą mieli pierwszeństo na liście w darmowym pływaniu na basenie z tego co wiem tak nie będzie.Razem z Panem JD jest Pan K. który pracował w ośrodku sportu wszystko dla swoich,wspaniałe premie
dobre samochody zabrak,ło miejsca dla maluczkich pracownicy słyszeli nie ma pieniedzy.Nastali nowi dyrektorzy ludzie odetchneli i nawet podwyzkę dostali przy glodowych pensjach 1200-1500. Tak mają wyglądać żady Panów JD i RD przecież to sćiema PO to nie tylko Pan JD i RD i mam nadzieje, że Pani HGW zrobi z tym porządek .Teraz jest walka o być albo nie być.Nie jestem politykiem ale przeciętnym kowalskim który jak pójdzie do urzędu na zadane pytania chce konkretnej odpowiedzi.Bemowianie to nie głupcy i chyba mają wszystkiego dość.

# rozczarowany na całego

07.02.2015 15:40

Rozgrywka z Bemowem ma wymiar ponadlokalny. Pani Hania pokazuje, że jakakolwiek niesubordynacja jest przez partię surowo karana. W PO możesz być albo maszynką do głosowania albo z niej wylatujesz, jak radni Żoliborza. Nie chcieli zagłosować na burmistrza zgłoszonego przez matkę-partię? Woleli dotychczasowego, sprawdzonego kandydata? No to wylecieli z PO, a partia nawet nie chciała wysłuchać ich argumentów. PO jest od dawna jak PZPR. Być może nawet gorzej, bo wbrew pozorom w PZPR tzw. regiony miały dużo do powiedzenia. W PO nie! Szczególnie w Warszawie. Bemowo ma być przestrogą dla innych dzielnic. Sprzeciwisz się - nie dostaniesz prawa do rządzenia, nawet jeśli wybiorą cię mieszkańcy. Oto jest demokracja w wykonaniu Platformy Obywatelskiej. Zamordyzm i tyle. Zero inwencji, niezależnego myślenia itp. Masz milczeć i głosować za kandydatami zgłoszonymi przez partię władzy.

REKLAMA

# Alaska

10.03.2015 12:23

Arogancja PO, władza po tylu latach uderza mocno do głowy

# Piotr P.

10.03.2015 14:29

Demokracja jest wartością nadrzędną. Zaufanie Pani Prezydent to jej prywatna sprawa. Jeśli nie ma zaufania, to może częściej kontrolować, ale lekceważenie decyzji wyborców jest karygodne.

# Znafca

25.04.2015 09:29

W Polsce jest taka demokracja jak w Korei Północnej.

REKLAMA

# kfdja

22.05.2015 23:56

@bemowianka
jak słusznie zauważyłaś, głosowali za PO. A nie za POPISem, który się nagle w radzie uformował.

# wadera

18.10.2015 17:11

dla mnie to, co robią i jedni i drudzy politycy PO to zdrada ideałów demokracji! To hańba!

# antypis

18.10.2015 17:23

#wadera napisał(a) 18.10.2015 17:11
dla mnie to, co robią i jedni i drudzy politycy PO to zdrada ideałów demokracji! To hańba!

A co robi PiS w tej sytuacji? Z Dąbrowskim nie chce, z PO nie chce! Zatem jak skleić większość w radzie dzielnicy, skoro bez PiS się nie da.

REKLAMA

# Guzik

21.04.2016 21:07

Pani hgw to wyjątkowa hipokrytka. W radiu zet nawija jak to PiS demokrację łamie. A sama co na Bemowie zrobiła?

# Terefere

05.05.2016 19:14

Ciekawe co by na to KOD powiedział? A zapewne pani Hania pod rękę z Kijowskim pójdzie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe