REKLAMA
REKLAMA

11.04.2013 10:47 #rex
I znowu to samo.NIC-NIE-MOGE-straż miejska. NIC-NIE-MOGĘ-przychodnia. NIC-NIE-MOGĘ-Piotr Rudzki, NIC-NIE-MOGĘ-pLATFORMA oBYWATELSKA. By żyło się lepiej.
12.04.2013 12:24 q2t
ale to nie jest tajemnicą. Ja jak MUSZĘ iść do lekarza, to straję tam w kolejce o 4.30 rano a i tak jestem 3-4... a jak biorę numerek, to dostaję 8-9... Niestety, ale ta przychodnia jest straszna. Ludzie, którzy nie wiedzą, jakie tam panują zwyczaje przy zapisach, a są (widzę ja tam jestem) bardzo chorzy, często są odsyłani z kwitkiem, bo NIMA NUMERKÓW. A taki "Krzysio spod Agory" za "numerek" bierze dwie dychy. dziennie ze 2-3 numerki załatwi. W kolejce zawsze pierwszy, wszyscy go znają. Pokaże się raz na pół godziny, strzeli setke pod śmietnikiem i jest GIT... Długo by można pisać o tym miejscu...
12.04.2013 14:08 #basik
Ale dlaczego numerki nie są wydawane imiennie - tak jak wszędzie indziej?
17.04.2013 14:08 #rak
to nie tylko pijaczki ale również pracownicy tej przychodni zostawiają numerki i je sprzedają i nie za małe kwoty bo to jest tak niedziela człowiek popije a wiadomo że do pracy już w poniedziałek nie pójdzie wiec dzwoni się do znajomego pracownika i już numerek jest i zwolnienie zadowolony też pracownik kasa w kieszeni a człowiek który potrzebuje się dostać musi poczekać jeszcze dłużej a ja polecam zmienić przychodnie
20.04.2013 10:56 #jolanta100
jak nie chcesz to stoj sam nie musisz placic ja sama tez kozystam z takiego stacza za mniejsza sume i jest to moj wybor jak nie moge inaczej to taka forma mi odpowiada inna sprawa ze to przychodnia powinna zorganizowac sie inaczej ale im to nie przeszkadza a nzstepna sprawa to ze nie tylko pijaczki stoja za kase co mysle ze dobrze bo sobie zarabiaja a nie wyrywaja starszej pani torebke ...stoja rowniez dziadki bo im sie wydaje ze jak nie stana w kolejce 4 godz to nic nie zalatwia takie to przyzwyczajenie a puki co to raz na pol roku bede korzystac z mojego osiedlowego stacza pozdrawiam
21.04.2013 19:30 #Sandra
potwierdzam,że w przychodni publicznej podległej pod Szajnochy jest bałagan,syf i wszystko co najgorsze.Atmosfera z minionej epoki!!! Handel numerkami kwitnie już od wielu lat.Wydaje mi się,że jest to efekt niedostatecznej i często zmieniającej się obsady lekarskiej,która nie znajduje czasu dla nas pacjentów.Przedłużyć recepty -problem,dostać się do lekarza z gorączką-problem,zamówić wizytę do chorej samotnej sąsiadki -problem,Po pracy nie ma co marzyć o dostaniu się do lekarzy,którzy zmieniają się w tej przychodni non stop, Z czegoś to musi wynikać???? Kilka miesięcy temu podjęłam najwłaściwszą decyzję czyli przeniosłam się z tej "zapsiałej" i trącającej socjalizmem w tym najgorszym wydaniu przychodni publicznej do przychodni Medycyny Rodzinnej w której mówi się ,że Luxmed ma przejąć publiczną przychodnię co byłoby z korzyścią dla pacjentów.Naprawdę jest tu inna atmosfera..
22.04.2013 16:19 #pacjent
tak we wszystkich przychodniach SPZZLO Warszawa-Żoliborz jest bałagan i wcale nie myśli się o pacjentach tylko "jak tu zdobyć kolejną nagrodę"... Dyrektorka znowu dostała jakieś nagrody z obszaru "gazel biznesu" czy czegoś podobnego,to może kombinowanie z numerkami to jej nowy sposób jak tu wyciągnąć kasę od pacjentów. Wcale bym się nie zdziwił... wstyd żeby w Warszawie takie rzeczy sie działy ale pod rządami tej dyrekcji to wszystko jest możliwe!!! może nich po prostu wprowadzi opłaty za wydanie numerka! A tak serio to na prawdę nie trzeba wiele myśleć żeby zakończyć taki proceder ale trzeba najpierw mieć trochę empatii i pomysleć niekiedy o pacjentach których sie obsługuje...
23.03.2016 14:10 #Unka50
Witam. trzeba koniecznie zakończyć w tej przychodni Paniom w rejestracji status wszechmocnych i bezprawnych egoistycznych działań. Pani Kierownik przychodni powinna siedzieć w domu jak nic nie umie na sZacząć trzeba od kierownika przychodni. Zgroza, i wstyd!, Burmistrz udaje że nic nie można zrobic. zgroza. od pacjęta żądają imienia i adresu ! co to ma być!.wywalić tych obiboków i tyle.
17.02.2017 18:55 #Pan Bez numerka
Sprawa nadal aktualna!!!!! Pijani panowie w kolejce, zapach w wiatrołapie jak w regularnej melinie. Najmowani panowie z pod monopolowego od 6.00 bawią się w kolejowych. Ustawiają ludzi w kolejce, a po wielkim otwarciu drzwi stajemy się świadkami tego jak panie w rejestracji odbierają telefon raz na kilkanaście połączeń.
Nie ma możliwości rejestracji przez internet / telefon wiecznie zajęty a numerki pobierane są na inne osoby bez identyfikacji osoby pobierającej. Handel kwitnie!!!!
Ręce opadają widząc jak zarządza się tą przychodnią, Nie chce się wierzyć, że to nadal dzieje się w 2017 r. Pora aby zainteresował się tym NFZ, w końcu nie na tym polega umowa z tą placówką "zdrowia".
17.02.2017 19:10 #Pan Bez numerka
Dodam tylko, że moim zdaniem handel numerkami odbywa się również w odwrotnej kolejności niż opisana w artykule. To "pijani kolejkowi" oferują swoje usługi a następnie idą zamówić wizytę dla konkretnej osoby.

To moim zdaniem wyłącznie wina błędnie zorganizowanego systemu rejestracji w tej konkretnej przychodni i braku jakiejkolwiek kontroli nad tym procesem.

Szanowna Pani kierownik, wystarczy chcieć a problem zniknie.. chyba że Pani nie chce... w końcu zdrowo jest się wyspać.
20.04.2017 09:29 #zenada
jedna wielka zenada!!! rejestracja czynna od 7.30 a kolejka juz od 6 ranai, po 15 minutach czyli 7.25 pani w recepcji woła brak numerków, do lekarza mozna się dostac jak się zapyta czy cię przyjmie.... lekarz nie dość, ze się spóżnil 10 minut ( czyli akurat wizyta na jednego pacjenta ) to na początku przyjmuje przedstawiciela z reklamą, potem ludzi... potem wychodzi na 20 minut a potem mowi, ze ma opóznienie i nikogo nie przyjmie bez numerków.

zenada!!!!!!!!

281/1369 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Zobacz jak bez oszustwa możesz dorobić kilka złoty i kupować produkty w internecie tam gdzie zawsze. Często zbierasz kasę w różnych programach po czym uzbierasz kilka złoty i nie możesz ich wypłacić? Teraz możesz zarobić, a każdą sumę nawet 5-10 zł przeznaczyć na zakupy, a większą sumę wypłacić na konto. Pozwala na to strona Cashback która płaci Ci zawsze gdy: Robisz zakupy przez e-candy.pl Ktoś robi zakupy zaproszony przez Ciebie lub jest w Twojej grupie którą tworzysz Ty znajomi oraz osoby które zostaną do Ciebie zapisane automatycznie. Dzięki czemu dostajesz kasę nie tylko za swoje zakupy ale od setek innych użytkowników. Zapisz się na darmową stronę https://e-candy.pl/13 steff77@wp.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupujemy starocie Skupuje.com 516811480

Biuro do wynajęcia
 Do wynajęcia biuro 27 i 87 m.kw Tytoniowa 20 cena za m.jw. 44 zl Tel. 502 707703

Kupię samochód
 AAA Auto każde kupię! Osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353- 990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.