REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Hałas z huty Arcelor Mittal

 danton

22.07.2013 13:02

Witam forumowiczów,
Czy zauważyliście (szczególnie mieszkańcy Dantego i Wergiliusza) zwiększone natężenie niskich dźwięków dochodzących z huty? Szczególnie wieczorem i w nocy słychać dość jednostajny hałas jakichś urządzeń (wetnylacja, chłodzenie?) który odbija się między blokami i wpada do mieszkań nawet przy zamkniętych oknach. Początkowo sądziłem, że to klimatyzacja w pobliżu, ale ten niski dźwięk wydaje się żeglować na wietrze stąd podejrzewam, że źródło jest dalej, najpewniej na terenie huty. Ktoś z osiedli Nowe Bielany ma podobne spostrzeżenia?
Pozdrawiam
D

# Łogdan Bazuka

31.07.2013 13:26

Tutaj coś na ten temat ,
http://forum.gazeta.pl/forum/w,296,145992917,145992917,Nocne_halasy_i_zapachy_fabryczne_na_Zoliborzu.html

# Rafał

05.08.2013 15:40

Na Przy Agorze też słychać. Jest to dość uciążliwe, szczególnie w lato kiedy ciężko jest usnąć przy zamkniętym oknie.

REKLAMA

 ewa

09.08.2013 15:19

Witam;
tak, oczywiście że słyszymy i nie daje nam to spać , a jestem mieszkanką ul.Wolumen.Właśnie się dowiedziałam gdzie składać skargę na ten temat i napisałam pismo , które zamierzam wysłać. Myślę , że jeśli inni mieszkańcy też zaczną słać takie skargi to może ktoś się tym zajmie . Podaję nazwę instytucji do kt. należy pisać ; Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska ul.Bartycka 110A 00-716 Warszawa

# Mariusz

07.01.2014 22:26

Hałas słychać też na Młocinach, ul. Farysa. Jest bardzo uciażliwy - szczególnie wieczorami i w nocy. Nie pozwala zasnąć. Mieszkamy tu od kwietnia 2013, a miejsce wybraliśmy ze wzgledu na park młociński i cisze. Nie wiem co wymyslili w tej hucie ale mocno przegieli. Jutro pisze do ich rzecznika prasowego i jesli sami czegoś z tym nie zrobią trzeba ruszyć z jakąś akcja społecznosciową i to zastopować!

# Samorzad Mlocin

08.01.2014 16:14

@ Mariusz
Wrzucilismy Pana glos na facebooka Samorzadu Mlocin. Dyskusja trwa. Zapraszamy do zajrzenia!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024