REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# alar

09.11.2016 12:13

a co ma sanepid w tym przypadku robić?... że niby co, żywność?...to może niech weterynarze chodzą i zbierają pułapki...

# Czytelnik

10.11.2016 00:27

Skur..synów jak widać nie brakuje.

# szuwarek

14.11.2016 14:47

Przestały obowiązywać przepisy zobowiązujące do wyprowadzania psów na smyczy i w kagańcach? Nie byłoby teo rodzaju problemów, a można sądzić, że się pojawiają dlatego, że psy hasają sobie samopas i bez kagańca, co z kolei stwarza zagrożenie dla ludzi.

REKLAMA

# spacerowicz

14.11.2016 22:52

Zgadzam się z szuwarkiem, psy powinny być trzymane krótko przez bezmózgowych właścicieli

# bezmozgi

15.11.2016 02:53

No tak, przecież zwierze nie może wybiegać się w parku. Chodzę po wielu parkach przez wiele lat i jeszcze żaden pies nie stworzył dla mnie zagrożenia. No ale cóż, psy dobrze wyczuwają intencję. To jak zwykle ludzie są problemem.

# Rex

22.11.2016 22:10

Szuwarek w szuwary a spacerowicz na pustynię. Proponuje prześwietlić powyższych na okoliczność posiadania w szufladzie mięsa z gwoździami.

REKLAMA

# taaa

24.11.2016 11:07

Jasne, policja zawiadomi sanepid, a w tym czasie mięso dawno wyląduje w psich żołądkach. A jeśli to nie daj boże weekend będzie, to w ogóle państwo polskie nie działa do odwołania. Kpina jakaś...

# psycholom_stop

24.11.2016 11:25

A jeśli mój pies nigdy nie biega bez smyczy, jest najłagodniejszym zwierzakiem pod słońcem, ma traumę po schronisku i dlatego natychmiast by uciekł, sprzątam po nim kupy, ale niestety jest łakomy i może błyskawicznie połknąć coś, co akurat napotka na swojej drodze - czy on też ma cierpieć i umierać w męczarniach, bo ktoś jest PSYCHOPATĄ? Internet jest pełen psycholi. W okolicach Sylwestra pojawiają się apele, by nie walić petardami i nie straszyć zwierząt, bo to dla nich ogromny szok, nie tylko dla psów. I wtedy zawsze odzywają się psychole, którzy wyrażają chorą radochę, że niech nawet kundel na zawał zdechnie jeden z drugim, bo ktoś tam za ścianą ma takiego szczekającego, albo wdepnął w psie gawno, albo widział psa biegającego bez smyczy. Puknijcie się w te chore łby. Za psa, jego prowadzenie, ewentualne szkody przez niego wyrządzane, za sprzątanie jego odchodów itp. odpowiada CZŁOWIEK.
Jeśli popierasz znęcanie się nad przypadkowymi zwierzętami i skazywanie ich na śmierć w męczarniach tylko dlatego, że nie podoba ci się zachowanie niektórych właścicieli zwierząt, to mam pytanie:
Czy nakarmisz żyletkami noworodka, bo sr.a pod siebie i się wydziera?...

 warsaw_girl

20.01.2017 16:25

Pies w strefie publicznej ma być na smyczy i mieć kaganiec. I nie obchodzi mnie to czy kiedykolwiek kogoś ugryzł, czy nie. Do tej pory pogryzły mnie już dwa psy które "nigdy nikogo nie ugryzły". Dodam, że szanuję zwierzęta, nie drażniłam ich, nie robiłam im krzywdy. Podbiegły i użarły. I ja osobiście nie życzę sobie, by biegały sobie ot tak.

REKLAMA

# ki898

28.06.2017 11:41

U nas na śląsku też takie bestie były co zwierzęta tak traktowały, brak słów. Mój pies się takich ofiarą też niestety stał, ale na szczęście mamy sprawdzonego weterynarza http://weterynaria.slask.pl/

# Daniela

02.01.2018 15:54

To pewnie ten sam aparat, co na Bielanach od dłuższego czasu grasuje.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA