REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Tatko

26.11.2018 16:04

A dlaczego nie ma na stanowisku wiceburmistrza żadnej osoby z Razem dla Bielan ?
My mieszkańcy Chomiczówki domagamy się tego .

# Bumper

26.11.2018 16:37

Tylko nie razem dla Bielan to będzie katastrofa dla mojej ukochanej dzielnicy

# gości

26.11.2018 16:37

Okropnosc

REKLAMA

# Tatko

26.11.2018 16:49

A co takiego Ci zrobili ?

# lideksynubeka

26.11.2018 17:16

Czy jaja mąż z Nowoczesnej daje posadę swojej żonie z Nowoczesnej to jest to korupcja polityczna czy nie jest?

# lideksynubeka

26.11.2018 17:16

edit"JAK "

REKLAMA

# cccp

26.11.2018 17:19

#lideksynubeka napisał(a) 26.11.2018 17:16
Czy jak mąż z Nowoczesnej daje posadę swojej żonie z Nowoczesnej to jest to korupcja polityczna czy nie jest?

to jest podręcznikowy przykład nepotyzmu

# PreczzKomuną

26.11.2018 20:34

Brawo wyborcy, brawo panie Grzegorzu. W końcu na Bielany wkracza władza starych dobrych sprawdzonych ludzi z SLD! Brawo, brawo, brawo dla całej starej ekipy. Udało się! Wielki powrót sprawdzonych ludzi. Te same twarze od lat tylko inne stołki. Teraz łatwiej będzie się robić przelewy dzielnicowej kasy na swoje własne stowarzyszenie a pikniki będą z większym przytupem za kasę mieszkańców ku czci i radości osób z Razem dla Siebie.

# bielańczyk19

26.11.2018 20:53

Nie jestem fanem Pana Pietruczuka, ale dobrze, że został Burmistrzem Dzielnicy. Jako wiceburmistrz przez wiele lat poznał ratuszowe układy i wie, co działa źle i kogo powinno się zmienić, aby określone obszary lepiej funkcjonowały. Będzie to dla p. Pietruczuka test, czy chce coś zmienić na lepsze, czy zostanie ta nijakość, jaka jest obecnie. Jako działacz RdB ma na pewno sukcesy. Jako urzędnik i członek nie tylko ostatniego zarządu dzielnicy - raczej nie. Odchodzący burmistrz był nijaki i odnieść można wrażenie, że niewiele go obchodziło. Sprawiał wrażenie wyznawcy zasady - niech się dzieje, co chce, aby mi dali spokój. Może wreszcie matuzalemy kierujące od lat niektórymi wydziałami pójdą na emeryturę i na ich czele staną ludzie z pomysłami i umiejętnościami, a przede wszystkim myślący. Może Bielany, jak dawniej, będą jedną z wiodących dzielnic w stolicy. Może bielańską oświatą pokieruje wreszcie ktoś, kto ma pomysł i wizję i potrafi planować a nie tylko gasić pożary wynikające z niekompetencji, które generują ogromne koszty a niewiele problemów rozwiązują. Może wreszcie Wydział Infrastruktury dostanie sensownych pracowników. I tak by można dalej. Sprzątania jest dużo. Czy się uda p. Pietruczukowi?. Oby tak. Bo Bielany na to zasługują.

REKLAMA

# rrr

27.11.2018 07:03

#Tatko napisał(a) 26.11.2018 16:04
A dlaczego nie ma na stanowisku wiceburmistrza żadnej osoby z Razem dla Bielan ?
My mieszkańcy Chomiczówki domagamy się tego .
Przecież napisali że zostaje Włodzimierz Piątkowski (RdB)

# Bielanka

27.11.2018 10:13

Dobrze że niektóre osoby z PO zasiadające od wielu, wielu lat w końcu nie dostały wymagającej ilości głosów.

# Hajlajf

27.11.2018 10:31

Śmieszą mnie te wszystkie "jazdy" z Pietruczukiem. Nie wiem jak Grzegorz to.robi, ale jako jeden nielicznych pomaga ludziom na każdej placzyznie. W większości wypowiadają się tu nkeprzychylni ludzie, którzy mają sieczke w głowie zamiast mózgu...oczywiście na czele z kibicami Hutnika...tak Hutnika, czyli tego Klubu, któremu Grzesiek już sporo pomógł. Zapytajcie Purchale, to wam konkretnie powie ile.
Dlatego kumplom Pana M. Od Kukiza polecam wziąć koło i...sami wiecie :)

REKLAMA

# Bielanka

27.11.2018 15:36

Brawo Grzegorz !!

# Duduś

27.11.2018 20:31

http:// warszawskipis.pl/ warszawa /bielany/ fasadowa-demokracja-w radzie dzielnicy bielany/

# Pan M

28.11.2018 07:39

Hajlajf w takim razie może nas oświecisz ile to dobrego przez ostatnie 10 lat zrobił towarzysz Pietruczuk dla Hutnika? To wtedy ja Ci przybliże temat, o którym widzę że nie masz bladego pojęcia :)

REKLAMA

# Władimirowicz

28.11.2018 09:15

#Duduś napisał(a) 27.11.2018 20:31
http:// warszawskipis.pl/ warszawa /bielany/ fasadowa-demokracja-w radzie dzielnicy bielany/

Nic dziwnego że Pietruczuk wygrywa na Bielanach skoro ma takich "przeciwników" jak ci radni z PISu. Jeżeli myślą oni że przekonają do siebie ludzi zamieszczając swoje żale na brak stołków na portalu który ma zerową odwiedzalność na dzielnicy to idąc tak dalej w następnych wyborach RDB będzie rządzić samodzielnie. Prosty przykład to sprawa Wolumenu: PO nie będzie się przejmować problemem który sama stworzyła bo liczyli się z konsekwencjami od razu. PIS mógłby więc w temacie zaistnieć stając w obronie interesów ludzi którzy ich wybrali, ale nie chcąc się przemęczać skończyło się na jakiś pustych słowach, stanowiskach itp. o których większość nawet nie słyszała. Gdzie prawdziwe działania? Jak już nic nie mogą to niech chociaż protestują codziennie pod ratuszem blokując wejście czy co innego. Tymczasem RDB jak zawsze robi swoją akcję zbierania podpisów, nagłaśnia problem i nawet gdyby miało to nic nie dać to wszyscy dookoła wiedzą że coś robią. Ale co się dziwić skoro Pietruczuk to stary wyjadacz w samorządzie od wielu lat. Jego "konkurencja" jak dobrze pójdzie dorośnie do takiego sposobu myślenia może za 5, 10 lat.

# Kiedyś z Bielan

28.11.2018 12:20

#Władimirowicz napisał(a) 28.11.2018 09:15
Tymczasem RDB jak zawsze robi swoją akcję zbierania podpisów, nagłaśnia problem i nawet gdyby miało to nic nie dać to wszyscy dookoła wiedzą że coś robią.

Oczywiście, że nic nie da. Nie przeciwstawią się ratuszowi. A na końcu Pietruczuk, jak zwykle, powie: nic się nie dało zrobić. Ale muszę przyznać rację. Doskonale wie, jak się robi kampanię wizerunkową.

# dddd

29.11.2018 10:59

#Kiedyś z Bielan napisał(a) 28.11.2018 12:20

Oczywiście, że nic nie da. Nie przeciwstawią się ratuszowi. A na końcu Pietruczuk, jak zwykle, powie: nic się nie dało zrobić. Ale muszę przyznać rację. Doskonale wie, jak się robi kampanię wizerunkową.
Tak właśnie postrzegam pana Pietruczuka. To jest typowy aparatczyk, dbający głównie o siebie i ewentualnie o swoich ludzi. Nie sądzę, że zrobi porządek w ratuszu. Dziwi mnie, że zamiast choćby Wydział Oświaty włączyć w kompetencje wiceburmistrza, który pracując w szkole na stanowisku wicedyrektora ma świadomość, jak jest to źle zorganizowana jednostka, jak niekompetentna jest pani naczelnik i większość urzędników, to dostaje ten obszar spadochroniarz z innej dzielnicy na dodatek nie mający nic wspólnego z oświatą. Ten sam człowiek otrzymał nadzór nad kolejnym patologią, czyli wydziałem infrastruktury, gdzie chyba większość powinno się pogonić. Chyba że to jest zagrywka pana Pietruczuka, aby się po jakimś czasie pozbyć tego człowieka, bo sobie nie poradzi?

REKLAMA

# bielanka

02.01.2019 12:20

to nepotyzm.

# jsw

08.01.2019 13:26

Znam Pietruczuka od kilkunastu lat i do dziś nie mogę uwierzyć jak łatwo wszystkich oszukał. Prawda na temat Pietruczuka jest taka, że on nawet nie jest ideowym lewicowcem. Poza burmistrzowaniem Pietruczuk kompletnie nic nie potrafi. Gdy byłem radnym szybko się przekonałem, że ten facet żyje tylko z samej polityki, gość do żadnej pracy się nie nadaje, to dwie lewe ręce. Dziś nie dziwi mnie fakt, że żona go zostawiła. Dla mnie Pietruczuk to sowieta po prywatyzacji na usługach Spaślaka. Wiele lat temu dowiedziałem się, że Bielanami od lat rządzi Grupa Mafijna Spaślaka a Piatruczuk, Piątkowski oraz Czarnecka to jego słupy w samorządzie. Pietruczuk tylko udaje dobrego urzędnika, samorządowca i społecznika a w rzeczywistości jest reprezentantem interesów Grupy Mafijnej Spaślaka czerpiącego zyski z firmy zajmującej się śmieciami na Bielanach. Pod koniec kadencji 2010 - 2014 dowiedziałem się, że Spaślak polecił Pietruczukowi wspieranie grupy naiwniaków z "Czystego Radiowa" by powoli wykończyć spółke skarbu państwa MPO tylko dlatego by firma śmieciowa podległa pod Grupę Mafijną Spaślaka mogła przejąć rynek śmieciowy. Teraz po wyborach w 2018 roku na Radiowie nadal śmierdzi gnijącymi śmieciami tylko tym razem Burmistrz Pietruczuk razem z Wiceburmistrzem Piątkowskim mają zatkane nosy pieniędzmi Grupy Mafijnej Spaślaka. Obecnie Grupa Mafijna Spaślaka powiązana z firmą zajmującą się śmieciami na Bielanach posiadają swój Zarząd Dzielnicy Bielany z marionetkowym Burmistrzem Pietruczukiem i z marionetkowym Wiceburmistrzem Piątkowskim, swoją pseudopartie RAZEM DLA BIELAN wypełnioną bandą naiwniaków i w końcu swoich urzędników zatrudnianych przez Grzegorza Pietruczuka w Urzędzie Dzielnicy Bielany od 2007 roku stanowiących prywatną armie Grupy Mafijnej Spaślaka na Bielanach. Jestem pewien, że od 2019 roku Grupa Mafijna Spaślaka razem z lokalną firmą zajmującą się śmieciami będą bezkarnie rozbudowywać swoją śmierdzącą instalację przetwarzającą śmieci a smrodu i szczurów na Bielanach będzie coraz więcej. C.D.N.

# jsw

11.01.2019 18:54

Gdy z perspektywy czasu przyglądam się osiągnięciom Pietruczuka nadal nie mogę uwierzyć jak łatwo wszystkich oszukał. Gdy byłem Radnym Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014 pracując w komisjach w Radzie Bielan miałem dostęp do wielu informacji w tym niejawnych. Przez całą kadencje zbierałem i analizowałem informacje m.in. na temat Pietruczuka i przyznaje, że niestety dopiero w 2014 roku przekonałem się jakim oszustem jest Pietruczuk.
W kadencji 2006 - 2010 gdy Pietruczuk po raz pierwszy został Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Bielany. Zaraz po przegranych przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007 roku Pietruczuk stracił wszelkie nadzieje, że zostanie Posłem na Sejm RP. By w kadencji 2010 - 2014 zagwarantować sobie po raz drugi zasiadanie na stanowisku Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bielany, Pietruczuk już całkowicie poddał się współpracy z Grupą Mafijną Spaślaka. Pietruczuk już jako marionetka Spaślaka delikatnie zaczął wprowadzać wymiany kadrowe na Bielanach. Zaufane urzędniczki w Urzędzie Dzielnicy Bielany wielokrotnie informowały mnie w nieoficjalnych rozmowach, że Pietruczuk w latach 2006 - 2010 przeprowadził częściową czystkę kadrową w Ośrodkach Kultury na Bielanach a wolne stanowiska obsadził swoimi zaufanymi ludzmi. Inaczej było z Mediateką na Bielanach. W kadencji 2006 - 2010 Pietruczuk zainicjował budowę Mediateki, którą oficjalnie otwarto w obecności mediów i władz miasta pod koniec 2010 roku. Do czasu oficjalnego otwarcia Mediateki, przeprowadzona obsada kadr w tej placówce niemal w całości dla ludzi Spaślaka i Pietruczuka nie stanowiła większego problemu. W taki oto sposób Spaślak przez swoją marionetkę i pośrednika jakim był Pietruczuk powoli stworzył swoją prywatną armie urzędników. W przeciwieństwie do karierowicza i oszusta jakim jest Pietruczuk, Spaślak to bezwzględny intrygant i potwór, który dla pieniędzy i ochrony intetesów swojej Grupy Mafijnej gotowy jest zniszczyć każdego. C.D.N.

REKLAMA

# Bielanka

12.01.2019 09:32

Wszędzie tak jest więc Ameryki nie odkryłeś. Obajtek koleś co skończył studia w Radomiu w wieku 38 lat, wójt Pcimia został Prezesem Zarządu Orlenu. Przy nim Pietruczuk to stonka.
#jsw a Ty z jakiej partii ?

# jsw

19.01.2019 09:54

#Bielanka do 2014 byłem w PO.

# jsw

19.01.2019 09:56

W grudniu 2018 roku przeczytałem w mediach, że Pietruczuk jest od dawna związany z organizacjami lewicowymi: Sojusz Młodej Lewicy, Federacja Młodych Socjaldemokratów i Sojusz Lewicy Demokratycznej. W dodatku napisali jeszcze, że Pietruczuk ostatnio związał się z Inicjatywą Polską. Myśle, że środowisko Barbary Nowackiej powinno dokładniej prześwietlić nieformalne powiązania Pietruczuka i szybko zakończyć z nim współpracę.
Taki imitujący lewice sprywatyzowany sowieta jak Pietruczuk z lewicowością nie ma nic wspólnego. W mediach na temat Pietruczuka powinni napisać, że facet jest słupem Grupy Mafijnej Spaślaka, nieformalnym współpracownikiem mafijnych środowisk politycznych w Plotformie Obywatelskiej w Warszawie i na Mazowszu a od 2010 roku facet jest podstępną imitacją lewicowej opozycji na Bielanach od drugiej połowy kadencji 2010 - 2014 roku.
Pietruczuk może dziś kłamać i oszukiwać na sesjach Rady Dzielnicy Bielany, ale ja i tak wiem jaka jest prawda. Wynik wyborów samorządowych w 2010 roku nie był pomyślny dla Pietruczuka i Spaślaka. Urzędniczki w Urzędzie Dzielnicy Bielany informowały mnie, że Pietruczuk zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych w 2010 roku nie miał w swoim biurze dobrego samopoczucia. A dodatkową złą wiadomością dla Pietruczuka okazał się fakt, że Piątkowski nie zostanie Radnym Dzielnicy Bielany. Dziś nie dziwi mnie to, w końcu Piątkowski to człowiek Spaślaka. Do końca 2014 roku, Spaślak i Pietruczuk musieli nadal polegać w radzie wyłącznie na Czarneckiej a resztą klubu radnych SLD zręcznie manipulować. Dopiero gdy przestałem być Radnym w 2014 roku zdałem sobie sprawe, że Spaślak przez Pietruczuka razem z Czarnecką od początku 2011 roku niemal do końca 2014 roku zaczeli powoli dzielić SLD na Bielanach od środka a działaczy starego Bielańskiego SLD podstępnie marginalizowali. Dla Pietruczuka oraz Grupy Mafijnej Spaślaka lata 2010 - 2014 były okresem wysokich obrotów. Wysoka aktywność spółki miejskiej MPO na Bielanach i w okolicach Warszawy bardzo zdenerwowała Grupę Mafijną Spaślaka reprezentującą prywatną firmę na Bielanach zajmującą się śmieciami. W tej sytuacji Spaślak po przez swojego słupa Pietruczuka stworzył jedną z największych intryg na Bielanach w kadencji 2010 - 2014. C.D.N.

REKLAMA

# Wąs

19.01.2019 10:30

Piątkowski to chłop ze wsi więc wie co robić.

# z Bielan

19.01.2019 11:02

#Wąs jesteś z Piątkowskim na ty? Co wiesz o Piątkowskim?

# Wąs

19.01.2019 11:06

#z Bielan napisał(a) 19.01.2019 11:02
#Wąs jesteś z Piątkowskim na ty? Co wiesz o Piątkowskim?
Chłop ze wsi. To akurat zaleta.

# z Bielan

19.01.2019 11:06

Te #Wąs a czy ty przypadkiem nie jesteś Wąsik?

# Wąs

19.01.2019 11:54

Ja Wąsowicz też ze wsi.

# z Bielan

19.01.2019 12:04

Te #Wąs a z jakiej wsi? Te #jsw kto ci takich bajek naopowiadał? A może jesteś jednym z byłych radnych Bielan?

# Wąs

19.01.2019 16:05

Poczytaj neta z jakiej wsi w Łódzkiem

# Hutnik

22.01.2019 13:27

Jeśli to prawda co pisze #Wąs o panu Piątkowskim to zaczynam się bać. Wszyscy wiedzą, że chłopy z WSI czyli z W.S.I. to wytrenowani zabójcy o resortowych korzeniach z byłymi strukturami bezpieki (U.B.) w PRL. Wiadomo, że w przeszłości Wojskowe Służby Informacyjne prowadziły budzące grozę operacje wywiadowcze. Podobno w W.S.I. działy się tak potworne rzeczy, że do dziś byli pracownicy W.S.I. boją się o nich mówić. Chodzą takie plotki, że wielu byłych agentów W.S.I. znalazło zatrudnienie jako płatni zabójcy lub najemnicy. Jeśli pan Piątkowski to wychowanek W.S.I. to już się boję. Słynny świadek koronny Masa z Pruszkowa zeznał, że W.S.I. to mafia groźniejsza od wszystkich polskich mafii narkotykowych z lat 90 razem wziętych. Ludzie wychowani i wytrenowani przez W.S.I. to potwory zdolne do strasznych zbrodni tak jak U.B. - ecja w czasach PRL - u.

# zaniepokojony

25.01.2019 15:01

Zeznania #jsw na temat działalności pana Pietruczuka zaczynają budzić we mnie głębokie zaniepokojenie. Jednak pod koniec 2018 roku odwiedziłem dawnego znajomego w Radiowie i ..... śmierdziało. A pan Pietruczuk zapewnia, że MPO już nie śmierdzi. Jeśli to co pisze #jsw jest prawdą to Bielanami rządzi mafia śmieciowa a pan Pietruczuk ich protektorem politycznym.

# jsw

29.01.2019 09:47

Układy Pietruczuka z Platformą Obywatelską mogą zadziwić. Gangsterskie znajomości Pietruczuka ze Spaślakiem mogą przerazić. Ale kontakty Pietruczuka z PiS to się normalnie w głowie nie mieści. Gdy byłem radym w kadencji 2010 - 2014 słyszałem plotki, że Jarosław Krajewski z PiS to znajomy Pietruczuka z wczesnej młodości. Jeśli to prawda i jeśli taki marionetkowy intrygant jak Pietruczuk nadal prowadzi częste kontakty z posłem Jarosławem Krajewskim to zaczynam mieć pewność dlaczego PiS przegrał wybory samorządowe na Bielanach i w Warszawie. Jako stara wyga w samorządzie Bielan uważam, że podczas wyborów parlamentarnych w 2019 roku, poseł Jarosław Krajewski by odsunąć od siebie podejrzenia spowodowania przegranej PiS w Warszawie podejmie decyzje o nie kadydowaniu do Sejmu RP z listy PiS w okręgu Warszawskim, ale na pewno będzie startować z PiS w jednym z okręgów poza Warszawą w wojowództwie Mazowieckim lub z całkowicie innego województwa. To byłaby wielka afera w PiS gdyby się okazało, że to Spaślak po przez Pietruczuka wpływali na decyzje polityki partyjnej Jarosława Krajewskiego i doprowadzili do przegranej PiS i Patryka Jakiego w Warszawie podczas wyborów samorządowych w 2018 roku. Ale gdyby się jeszcze okazało, że to Grupa Mafijna Spaślaka reprezentująca m.in. Mafie Śmieciową na Bielanach po przez Pietruczuka finansowała kampanie wyborczą Jarosława Krajewskiego w Warszawie podczas wyborów parlamentarnych w 2015 roku to wtedy mielibyśmy wielką afere PiS w Warszawie. W końcu Jarosław Krajewski to człowiek Mariusza Kamińskiego byłego szefa CBA. C.D.N.

# jsw

03.02.2019 09:38

W 2010 roku wszystko wyglądało inaczej. W Polsce rządziła koalicja PO-PSL a Premierem był Donald Tusk. Pod koniec 2010 roku zostałem Radnym Dzielnicy Bielany z listy Platformy Obywatelskiej a ponad rok wcześniej dzięki partyjnym układom dostałem bardzo dobre stanowisko pracy. Wtedy na Bielanach żyło mi się lepiej. Jednak gdy tylko sobie przypominam w jaki sposób działałem w Platformie Obywatelskiej nadal jest mi trudno spojrzeć ludziom w oczy i przyznać się, że dopiero w połowie kadencji 2010 - 2014 odkryłem, że Pietruczuk i Czarnecka byli piątą kolumną PO a wszystko na Sesjach Rady Dzielnicy Bielany było ukartowane. Gdyby nie mój mały układ z urzędniczkami z Wydziału Obsługi Rady nigdy nie dowiedziałbym się o patologicznych układach panujących na Bielanach. Jeszcze trudniej jest mi spojrzeć ludziom w oczy i przyznać się ile zła musiałem popełnić dla Platformy Obywatelskiej by dostać wysokie stanowisko pracy oraz to, że dopiero pod koniec 2014 roku dowiedziałem się, że Bielanami rządzi Grupa Mafijna Spaślaka reprezentowana przez Pietruczuka i nic z tym nie zrobiłem gdy jeszcze mogłem. Dziś wstydzę się to przyznać, jednak od 2013 do 2014 roku bardziej intetesowała mnie moja własna kariera w samorządzie i wysokie stanowisko niż dobro Bielańskiej społeczności. Teraz gdy patrzę na wszystko z perspektywy czasu jestem przekonany, że wszystkie mafie na Bielanach jak Mafia Śmieciowa, Mafia Reprywatyzacyjna i Mafia Mieszkaniowa kręcą się w cieniu Huty Warszawa oraz Platformy Obywatelskiej. C. D. N.

# jsw

05.02.2019 11:28

Odkąd w 2006 roku Platforma Obywatelska zdobyła władzę w Warszawie pamiętam, że na Bielanach zawsze rządzili mierni, bierni i marionetkowi Burmistrzowie. Pierwszym takim marionetkowym Burmistrzem z Platformy Obywatelskiej był Zbigniew Dubiel ze znanej spółki POSESOR. Trochę szkoda, że Patryk Jaki podczas komisji do spraw dzikiej reprywatyzacji nie poboksował mocniej Dubiela. Szybko by się okazało, że za Bielańską Mafią Reprywatyzacyjną stoi Joanna Fabisiak. Nie byłem wtedy radnym ale pamiętam, że kolo pełnił swoje obowiązki jak stary, zmęczony, ubezwłasnowolniony dziadek. W okresie gdy byłem jeszcze działaczem PO zawsze widziałem Zbigniewa Dubiela jako lokaja Joanny Fabisiak. Kolo wobec Fabisiakowej był zawsze bierny, mierny ale wierny jak piesek. Za czasów Dubiela wszyscy na Bielanach robili co chcieli a Dubiel udawał, że nic nie widział i nie słyszał. W 2010 roku Bielany otrzymały od władz PO kolejnego marionetkowego Burmistrza Rafała Miastowskiego. W Wilanowie go więcej nie chcieli więc zesłali go na Bielany. Kolo był beznadziejnym słupem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Z tym ślepym na wszystkie patologie niedorozwojem umysłowo - politycznym miałem same problemy w kadencji 2010 - 2014. Poziom Miastowskiego jako Burmistrza Bielan był bierny, mierny i beznadziejny. Przez całą kadencję Miastowski nawet nie widział, że Pietruczuk urabiał go jak jakiegoś niedorozwoja umysłowego. W 2014 roku Bielany otrzymały od władz PO tym razem Burmistrza Tomasza Mencine. Kolo był kolejnym słupem Joanny Fabisiak wysłanym do pilnowania jej intetesów. Mencina tak jak Dubiel był drugim lokajem Fabisiakowej czyli biernym, miernym ale zawsze wiernym pieskiem. Podobnie jak było za czasów Dubiela tak jak za czasów Menciny wszyscy na Bielanach robili co chcieli a Mencina udawał, że nic nie widział i nie słyszał. W dzielnicy go nielubili a jeszcze słyszałem, że kilku Bielańskich samorządowców żartowało sobie, że jeśli ten miernotowaty kolo dalej będzie na stołku to wezmą się za niego a następnie wsadzą na taczkę i wywiozą na śmietnisko w Radiowie. Przy takim niedorozwoju umysłowym jakim był Mencina, Pietruczuk nie miał problemów z wypromowaniem się na lidera. Mencine z Dubielem i Miastowskim łączyły tylko dwie rzeczy: ślepota z głuchotą na korupcje w urzędzie i przyzwolenie na działalność mafii śmieciowej, mafii reprywatyzacyjnej oraz mafii mieszkaniowej. W 2018 roku Bielany zostały opanowane przez Burmistrza Pietruczuka będącego marionetką Grupy Mafijnej Spaślaka. Teraz dopiero będzie się dziać. Smrodu z prywatnej spółki zajmującej się śmieciami na Bielanach będzie coraz więcej a Burmistrz Pietruczuk będzie miał zatkany nos pieniędzmi Spaślaka. Jeśli ktoś chce zobaczyć to mafijne przedsiębiorstwo niech sprawdzi na Bielanach tereny pomiędzy Placówką a Wólką. Osobiście jestem pewien, że w sprawie tej firmy, Pietruczuk jako słup Spaślaka zawsze będzie ślepy, głuchy i nie będzie miał węchu. C. D. N.

# jsw

05.02.2019 11:41

#z Bielan. Byłem Radnym Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014 i wiem co piszę. Mam na wszystko kwity. W 2023 roku ujawnie je mediom.

# mta

08.02.2019 17:20

Był ostatnio w TV w drugim rzędzie za R. Biedroniem. Ogólne zaskoczenie.

# jsw

12.02.2019 19:47

Mafijna ośmiornica powiązań Grupy Mafijnej Spaślaka potrafi zrobić wrażenie. Niedawno odbyła się konwencja nowej partii WIOSNA Roberta Biedronia i nie mogłem uwierzyć, że w drugim rzędzie zaraz za Biedroniem widziałem stojącego Pietruczuka. Podobno Pietruczuk jest u Biedronia odpowiedzialny za sprawy związane z transportem. Jeśli media do dziś nie wiedzą skąd Biedroń miał kasę na konwencje swojej nowej partii to myślę, że wszyscy zainteresowani powinni udać się na Bielany do Pietruczuka. Osobiście uważam, że kasa Biedronia na konwencje może śmierdzieć śmieciami z Bielańskiej firmy powiązanej z Grupą Mafijną Spaślaka. To nie wszystko, teraz na Bielanach w kadencji 2018 - 2023 w Radzie Dzielnicy Bielany, Grupa Mafijna Spaślaka po przez swoją kłamliwą marionetkę polityczną jaką jest Pietruczuk posiadają aż dziewięciu urobionych radnych w klubie nazywającym się RAZEM DLA BIELAN. Niedawno przeczytałem w gazecie, że Radni z RAZEM DLA BIELAN zbierali podpisy za inicjatywą przywrócenia linii autobusu 520, zresztą podobnie robili w okresie wyborów samorządowych w 2018 roku gdzie zbierali podpisy za uratowaniem Bazarku przy Wolumenie. Jako były Radny Dzielnicy Bielany w pełni popieram obie inicjatywy. Jednak ja wiem w co tak naprawdę grają Pietruczuk i Spaślak. Z jednej strony uważam, że działalność samorządowa radnych RAZEM DLA BIELAN jest zaplanowaną polityczną zasłoną dymną dla ciemnych interesów Grupy Mafijnej Spaślaka w tym firmy zajmującej się śmieciami na Bielanach. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że radni RAZEM DLA BIELAN oprócz Czarneckiej i może Walentynowicz sami nie wiedzą, że uczestniczą w mafijnej intrydze Spaślaka. Z drugiej strony myślę, że Pietruczuk może po przez działalność RAZEM DLA BIELAN rozpoczynać swoją kampanie wyborczą do Sejmu RP z listy Partii WIOSNA. C.D.N.

# Ryba

12.02.2019 21:11

Wiosna szybciej upadnie niż powstała

# jsw

20.02.2019 10:08

ŚMIECIOWY NOWOTWÓR powoli rośnie w Dzielnicy Bielany i stopniowo wyniszcza zdrowie oraz życie mieszkańcow. Ta prywatna firma specjalizująca się w przetwarzaniu śmieci na Bielanach, która znajduje się pomiędzy Placówką a Wólką Węglową, powoli staje się wielką fabryką smrodu i wylęgarnią szczurów. Ta sama firma jest pod całkowitą kontrolą Grupy Mafijnej Spaślaka i zamierza rozbudować swoją śmierdzącą instalację w Dzielnicy Bielany. Smrodu, śmieci i szczurów na Bielanach będzie coraz więcej a zakłamany Pietruczuk będzie jak zwykle udawać, że nic nie czuje i nic nie widzi. Moja żona lekarka ostatnio w żartach postawiła diagnozę z której wynika, że zapach lewych pieniędzy Grupy Mafijnej Spaślaka doprowadza Pietruczuka do świadomej utraty węchu i wzroku na działalność wskazanej firmy będącej pod parasolem ochronnym. Obecne ruchy polityczne Pietruczuka nie są dla mnie zaskoczeniem. Powoli nadchodzą wybory a Pietruczuk jest warszawskim gonzo w partii WIOSNA. Gdy zakłamany Pietruczuk będzie potrzebował pieniędzy na swoją kampanie wyborczą to jestem pewien, że będzie go spononsorować Grupa Mafijna Spaślaka. To nie wszystko co wiem o Pietruczuku i Spaślaku. Wiele lat temu dowiedziałem się, że Grupa Mafijna Spaślaka posiada swoich ludzi zagospodarowanych w Policji. Skoro ośmiornica na Bielanach sięga tak daleko to nie dziwię się dlaczego Grupa Mafijna Spaślaka nie została wykryta przez odpowiednie służby do dnia dzisiejszego. C.D.N.

# jsw

02.03.2019 13:26

W okresie 2006 - 2010 oraz 2010 - 2014 brałem czynny udział w życiu politycznym koła PO Bielany. Przez moją dawną działalność partyjną jest mi dziś trudno spojrzeć ludziom w oczy i przyznać się, że jako członek Platformy Obywatelskiej osobiście doradzałem ważnym działaczom warszawskiej PO jak postępować ludźmi powiązanymi z PiS w Warszawie. W wielu przypadkach współpracowałem albo osobiście przeprowadzałem niszczenie karier działaczy warszawskiego PiS w okresie 2006 - 2010 oraz 2010 - 2014. Dziś po wielu latach od czasu gdy publicznie ogłosiłem moją rezygnację z członkostwa w partii, mogę wreszcie przyznać, że w Platformie Obywatelskiej czasami panowały sowieckie obyczaje jak w PZPR a czasem ubeckie jak w katowniach bezpieki PRL. Do dziś pamiętam jak na zamkniętych spotkaniach z działaczami PO, wódka lała nam się strumieniami, gadaliśmy o gnojeniu PiS w Warszawie, ustawkach przetargów w mieście, nowych sposobach na przekręty i jeszcze o obsadzie stanowisk przez ludzi Platformy Obywatelskiej. Już nawet nie pamiętam ile skrzynek wódki musiałem wypić z działaczami PO by zyskać ich zaufanie. W przeciwieństwie do PiS w Platformie Obywatelskiej w latach 2008 - 2011 łatwiej mi było załatwić sobie kierownicze stanowisko. Od 2006 roku nawiązałem liczne kontakty z kilkoma urzędniczkami z Wydziału Obsługi Rady. Dzięki tym kontaktom zyskałem niemal nieograniczony dostęp do zasobów WOR. Od tamtego czasu zebrałem wiele dokumentów dotyczących licznych patologii na Bielanach jak mafia reprywatyzacyjna, mafia mieszkaniowa, mafia fundacyjno-stowarzyszeniowa, mafia przemysłowa i mafia lekowo-narkotykowa. Niemal od końca 2014 roku do niedawna miałem dodatkową możliwość zbierania dokumentów na mafie deweloperską oraz mafie śmieciową ze Spaślakiem na czele i jego marionetką Pietruczukiem. C.D.N.

# PornoWąsik

02.03.2019 13:32

Wywody niepoparte żadnymi dowodami. Paplanina dla ciemnego ludu.

# jsw

05.03.2019 12:52

Od wyborów samorządowych minęło niemal pół roku a elita stowarzyszenia RAZEM DLA BIELAN już rozrabia na Bielanach. Niedawna gwiazda i kandydatka RAZEM DLA BIELAN, Dominika Kalisz w wyborach samorządowych w 2018 roku zarejestrowana jako Dominika Sylwia Kalisz na liście nr 24, w okręgu nr IV, na pozycji nr 3, mieszkanka Młocin, znana prawniczka zaangażowana w procesy demokratyczne życia publicznego mieszkańców Bielan w lutym 2019 roku, została złapana przez Policje na Bielanach jak podczas jazdy swoim samochodem marki Land Rover prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Policjanci badający Dominike Kalisz za pomocą alkomatu stwierdzili, że miała ona aż 2,5 promila w wydychanym powietrzu. To nie wszystko. Dziennikarze portalu ONET ustalili, że na tylnym siedzeniu jej samochodu mógł znajdować się jej 3.5 letni synek. Osobiście uważam, że to przejaw skrajnej nieodpowiedzialności. Obecnie Dominika Kalisz usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi jej kara grzywny lub pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat oraz świadczenie pieniężne od co najmniej 5 tyś. zł, a maksymalnie do 60 tyś. zł. W związku z wykonywanym przez Dominikę Kalisz zawodem adwokata za sam fakt prowadzenia auta, w którym było dziecko, w stanie nietrzeźwości jest to uznawane jako naruszenie zasad godności tego zawodu. W związku z tym Dominice Kalisz grożą poważne kary dyscyplinarne. Są one następujące: upomnienie, nagana, kara pieniężna, zawieszenie w czynnościach zawodowych na czas od trzech miesięcy do pięciu lat albo wydalenie z zawodu adwokata. Jako stara wyga w samorządzie uważam, że reakcją Burmistrza Pietruczuka będzie milczenie i zamiatanie sprawy pod dywan. W końcu Dominika Kalisz jest nazywana na Młocinach, Bielańską Carycą. Wszyscy wiedzą kim jest Dominika Kalisz i jakie ma powiązania rodzinne, tej kobiecie nikt nie podskoczy, wszyscy się obawiają jej wpływowego męża. Być może w RAZEM DLA BIELAN już zapanowały pijackie obyczaje jak w PO, PZPR a nawet jak w jakiejś PRLowskiej katowni UB. Po tym jak telewizja, gazety i internet ujawniły informacje na temat Dominiki Kalisz, ludzie zamieszkający Dzielnice Bielany powoli zaczynają się obawiać pijanych działaczy RAZEM DLA BIELAN mogących prowadzić swoje auta pod wpływem alkoholu. Mam tylko nadzieję, że działacze RAZEM DLA BIELAN nikogo nie rozjadą. C.D.N.

# jsw

05.03.2019 12:56

# PornoWąsik. Moje wpisy nie są wywodami. Byłem Radnym Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014 i wiem co piszę. Mam na wszystko kwity, które mogłem zbierać do niedawna, dzięki wieloletnim układom z urzędniczkami z WOR. W 2023 roku wszystkie dowody ujawnię mediom oraz odpowiednim służbom i to będzie definitywny koniec dla Pietruczuka oraz Grupy Mafijnej Spaślaka. Gdybym teraz ujawnił zebrane dowody w mediach to szybko skończyłbym jak Andrzej Lepper.

# z Bielan

05.03.2019 14:29

Tego się spodziewałem, ta Wiosna Biedronia z Razem dla Bielan to kolejna partia lewacka jak Platforma Obywatelska. Wszędzie złodzieje i pijacy.

# Magdalena22

05.03.2019 14:42

#z Bielan napisał(a) 05.03.2019 14:29
Tego się spodziewałem, ta Wiosna Biedronia z Razem dla Bielan to kolejna partia lewacka jak Platforma Obywatelska. Wszędzie złodzieje i pijacy.
Prawacy i biznesmen Tadeusz z Torunia to dopiero teatr..

# jsw

09.03.2019 09:08

Ciekawe jak RAZEM DLA BIELAN razem z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ - KOALICJĄ OBYWATELSKĄ będą się tłumaczć rodzicom na Bielanach gdy jakiś zboczony obleśny PEDOFIL ZGWAŁCI DZIECKO? Osobiście uważam, że jak będą wprowadzać na Bielanach i w Warszawie pseudo lewicowe homo pomysły Trzaskowskiego i Rabieja, bandy dotychczas ukrywających się pedofilów na Bielanach i w Warszawie będą już mogli zacząć bezkarnie wymieniać się dziecięcą pornografią, a nawet domagać się uznania ich jako mniejszości seksualnej. Być może środowiska pedofilskie będą się jeszcze domagać dodatkowych, specjalnych przywilejów prawnych by móc już bezkarnie porywać i gwałcić małe bezbronne dzieci. Problem Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej jest taki, że mające na nią zbyt silny wpływ europejskie środowiska homolobby być może nie mają zamiaru oczyszczenia się z osób mogących mieć skłonności pedofilskie. Prawdopodobnie większość pedofilów publicznie określa się jako homoseksualiści by ukryć swoją prawdziwą, zboczoną orientację. Jako doświadczony samorządowiec z drugiej strony uważam, że uległa polityka Trzaskowskiego i Rabieja wobec środowisk LGBT i LGBT+ może mieć drugie dno. Gdy byłem jeszcze Radnym Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014, środowiskami pedałków od 2011 roku zajmował się Palikot. Teraz w PO - KE jest zupełnie inna sytuacja. Obecnie w 2019 roku mamy rok wyborczy, a od 2016 roku ciągnące się afery za politykami Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej jak Afera Amber Gold, Afera Reprywatyzacyjna, Afera VATowska, inne mniejsze afery, powiązania polityków Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej z mafiami reprywatyzacyjnymi, mafiami mieszkaniowymi, mafiami fundacyjno-stowarzyszeniowymi, mafiami przemysłowymi, mafiami lekowo-narkotykowymi, mafiami deweloperskimi, mafiami śmieciowymi oraz brak społecznego, jednolitego programu politycznego sprawia, że politycy Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej są w desperacji by odzyskać władzę. Moim zdaniem próba wprowadzenia pseudo lewicowych homo pomysłów Trzaskowskiego i Rabieja wobec środowisk LGBT i LGBT+ jest tematem zastępczym obliczonym na przykrycie afer i skandali Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej oraz próbą pozyskania centrolewicowego elektoratu. Być może efektem ubocznym podpisanej
pseudo lewicowej homo karty LGBT i LGBT+, Trzaskowskiego z Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej wobec środowisk LGBT oraz LGBT+ może w perspektywie czasu doprowadzić do prawnego PRZYZWOLENIA NA PEDOFILIE. Osobiście uważam, że to przejaw skrajnej nieodpowiedzialności politycznej. Ciekawe jak Pietruczuk będzie się tłumaczć rodzicom na Bielanach gdy jakiś zboczony obleśny PEDOFIL ZGWAŁCI DZIECKO?

# z Bielan

09.03.2019 09:35

Hej #Magdalena22, a ty z jakiej partii? Wiosna Biedronia? Nie opowiadaj bajek. Jaki teatr biznesmena Tadeusza z Torunia? Proszę o linki do dowodów.

# z Bielan

09.03.2019 09:48

Masz racje #jsw. Pedofile to groźna odmiana homo. A lewacy z Platformy Obywatelskiej i Wiosny Biedronia jeszcze ich chronią. To jest chore!

# heteroPrawak

09.03.2019 10:07

Kadry Srebrnej czyli zaplecza finasowego PiS: Grzegorz Tomaszewski- praca dla armii w PRL przy tajnym projekcie. Kazimierz Kujda- tajny współpracownik SB. Barbara Skrzypek- praca w Urzędzie Rady Ministrów PRL. Nad wszystkim czuwa deweloper Kaczyński walczący z postkomuną ;)

# heteroPrawak

09.03.2019 10:27

@jsw- swoje dywagacje wiejskiego listonosza trzeba było ujawnić w październiku 2017 przed wyborami a nie teraz produkować się w podrzędnym osiedlowym forum o poczytalnosci słupa ogłoszeniowe go.

# z Bielan

09.03.2019 11:03

Hej #heteroPrawak, a ty z jakiej partii? Wiosna Biedronia? Platforma Obywatelska? Jaki miałeś numer na liście wstydu PO? Już ci obiecali powrót na stołek za trollowanie? Prezes PiS nie jest deweloperem. Nie jest zarejestrowanym prezesem spółki Srebrna tylko członkiem rady nadzorczej. A Grzegorz Schetyna to zamieciona pod dywan Afera Hazardowa.

# heteroPrawak

09.03.2019 11:08

Dulkiewcz kupowała wódkę. Wyciekło nagranie z monitoringu ze sklepu @BiedronkaOffic
. Prawica strzela z papy, ale gdyby to był Gmyz, Zybertowicz, Kamiński, albo inny PISowski pijaczek, to broniłaby polskiej kultury i dziedzictwa narodowego. Co za syf ten kraj.

# heteroPrawak

09.03.2019 11:11

#z Bielan napisał(a) 09.03.2019 11:03
Prezes PiS nie jest deweloperem. Nie jest zarejestrowanym prezesem spółki Srebrna tylko członkiem rady nadzorczej.
Nie oglądaj TVPinfo.

# heteroPrawak

09.03.2019 11:13

Najpierw wszyscy żyli ideałem mężczyzny nakreślonym przez Krystynę Pawłowicz, a teraz wódką i colą prezydent Gdańska. Deweloper Kaczyński, Ziobro i jego podwładny "wieszający" po godzinach europosłów i rozrywkowi dyrektorzy NFZ w sombrerach popijający bimber pewnie zadowoleni ;)

# heteroPrawak

09.03.2019 14:03

Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski kradnie tablice w Sejmie, a wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z petem pozuje do zdjęć na obszarze ogarniętym wojną. To się nie dzieje... ;)

# jsw

10.03.2019 09:25

#heteroPrawak. Mój ostatni wpis dotyczący pedofilów uznaje za moją prywatną dywagacje. Przyznaję, że do tematu związanego z problemem pedofili nie mam kwitów. Zaznaczam, że reszta moich długich wpisów zakończonych C.D.N. jest potwierdzona dowodami. Na wszystko mam kwity, które mogłem zbierać do niedawna, dzięki wieloletnim układom z urzędniczkami z WOR. Powtarzam, że byłem Radnym Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014. Doskonale pamiętam co zrobiłem jako członek PO i w co się musiałem umoczyć jako działacz Platformy Obywatelskiej by otrzymać kierownicze stanowisko. Powtarzam, że w 2023 roku podczas wyborów, wszystkie dowody ujawnię mediom oraz odpowiednim służbom i to będzie definitywny koniec dla Bielańskich mafii, dla Pietruczuka oraz Grupy Mafijnej Spaślaka. Gdybym w październiku 2018 roku przed wyborami samorządowymi ujawnił zebrane dowody w mediach to Spaślak szybko wysłałby do mnie seryjnego samobójce i skończyłbym jak Andrzej Lepper. Dopiero w 2023 roku Grupa Mafijna Spaślaka przestanie być tak silna i niebezpieczna jak dziś.

# z Bielan

10.03.2019 10:03

Hej #heteroPrawak dlaczego kłamiesz? Zobacz KRS. Z dokumentów wynika, że Jarosław Kaczyński nie jest Prezesem spółki Srebrna. Złapałem cię na kłamstwie. A skoro jesteś działaczem Platformy Obywatelskiej to odpowiedz mi czy twój kolega partyjny Ryszard Cyba opłacił już zaległe składki członkowskie? Kiedy Platforma zamierza wprowadzić obiecany w 2007 roku liberalny podatek liniowy? Kiedy oddacie emerytury ukradzione ludziom w Aferze OFE? Czy jesteś wyznawcą wartości Donalda Tuska gdzie POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ? Czy jesteś wyznawcą wartości Grzegorza Schetyny gdzie DO BIZNESU IDZIE SIĘ DLA PIENIĘDZY A DO POLITYKI DLA NAPRAWDE DUŻYCH PIENIĘDZY? Ilu Islamskich nożowników i radykałów zamierzacie sprowadzić do Polski? Dwa miliony? Co z Aferą Hazardową Mira, Zbycha i Grzesia?

# PornoWąsik

10.03.2019 10:28

Najpierw wszyscy żyli ideałem mężczyzny nakreślonym przez Krystynę Pawłowicz, a teraz wódką i colą prezydent Gdańska. Deweloper Kaczyński, Ziobro i jego podwładny "wieszający" po godzinach europosłów i rozrywkowi dyrektorzy NFZ w sombrerach popijający bimber pewnie zadowoleni ;)

# z Bielan

10.03.2019 10:51

Najpierw wszyscy żyli ideałem mężczyzny nakreślonym przez Adama Michnika, a potem drogie ośmiorniczki w Sowie i Przyjaciele. Jurny Niesiołowski zalicza kolejne prostytutki a przetargi lecą w łodzi. Nadzwyczajna kasta jak rasa panów ma opinie obywateli w czterech literach. A Sienkiewicz przy wódce i coli wyznaje, że państwo to h..., dup..., kamieni kupa. A Miro, Zbycho, Grzesio za łapówki pisali ustawe hazardową. Donek Tusk ucieka do Brukseli przed taśmami. Kopacz zakopała PO aferami i imigrantami. Grzesio Schetyna zaraz Premier od złodziejstwa przywróci bezprawość i niesprawiedliwość. By żyło się lepiej ubecji, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.

# Magdalena23

10.03.2019 11:17

Jaro Zieliński w TVP Info: "Chcemy zadbać, żeby Europa wróciła do swoich chrześcijańskich korzeni." Francuzi, Holendrzy, Niemcy wprost marzą, by Zieliński i PiS ich rechrystianizowali. Marzą o Rydzyku, Jankowskim i katolikach pokroju Piotrowicza czy Tarczyńskiego. Oj, marzą...
Getback, kradzież ubrań z PCK, Srebrna itd

# Magdalena23

10.03.2019 11:28

#z Bielan napisał(a) 10.03.2019 10:51
By żyło się lepiej ubecji, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.
Kadry Srebrnej czyli zaplecza finasowego PiS: Grzegorz Tomaszewski- praca dla armii w PRL przy tajnym projekcie. Kazimierz Kujda- tajny współpracownik SB. Barbara Skrzypek- praca w Urzędzie Rady Ministrów PRL. Nad wszystkim czuwa deweloper Kaczyński walczący z postkomuną ;)

# Księżycowy

10.03.2019 12:12

PiS to złodzieje i zakłamani pseudokatolicy.
Pan Pietruczuk jest najlepszym burmistrzem ever.
Robią dobrą robotę.

# z Bielan

10.03.2019 12:42

#Księżycowy napisał(a) 10.03.2019 12:12
PiS to złodzieje i zakłamani pseudokatolicy.
Pan Pietruczuk jest najlepszym burmistrzem ever.
Robią dobrą robotę.
skoro Burmistrz Pietruczuk jest taki dobry to dlaczego #jsw pisze o nim źle? Skąd Burmistrz Pietruczuk miał kasę na kampanię? Od mafii? :)

# z Bielan

10.03.2019 12:53

#Magdalena23 napisał(a) 10.03.2019 11:17
Jaro Zieliński w TVP Info: "Chcemy zadbać, żeby Europa wróciła do swoich chrześcijańskich korzeni." Francuzi, Holendrzy, Niemcy wprost marzą, by Zieliński i PiS ich rechrystianizowali. Marzą o Rydzyku, Jankowskim i katolikach pokroju Piotrowicza czy Tarczyńskiego. Oj, marzą...
Getback, kradzież ubrań z PCK, Srebrna itd

Ej #Magdalena23 nie kłam w sprawie Getback. Leszek Czarnecki to były Tajny Współpracownik bezpieki PRL. Bron go Giertych kolega Tuska. Leprza Chrystianizacja niż ISLAMIZACJA. Gdy Platforma Obywatelska dorwie się władzy, Polskę czeka ISLAMIZACJA. W Islamie pedofilia rzecz święta. Dzięki władzy PO na ulicach będą szaleć islamscy nożownicy.

# z Bielan

10.03.2019 13:06

#Księżycowy napisał(a) 10.03.2019 12:12
PiS to złodzieje i zakłamani pseudokatolicy.
Pan Pietruczuk jest najlepszym burmistrzem ever.
Robią dobrą robotę.
Plaforma Obywatelska to złodzieje pseudoliberałowie i zakłamani lewacy. Platformiarze to wielbiciele łapówek i prostytutek. Ciekawe ile prostytutek zaliczył jurny pseudokatolicki Poseł PO Stefan Niesiołowski? :)

# Księżycowy

10.03.2019 13:08

PiS idzie śladem Putina, szczując na osoby LGBT. To jest szczyt cynizmu i mam nadzieję, że Polacy nie dadzą zrobić sobie wody z mózgu. Dyskusja polityków w TVN24 nt karty LGBT pokazuje, że edukacji wymagają nie tylko dzieci, ale przede wszystkim dorośli.

# Księżycowy

10.03.2019 13:10

Idzie fejkowa plota, że edukatorzy będą uczyć 2-latki masturbacji: cały kraj dostaje pier*olca. Prałat przez lata molestował dzieci, szereg relacji, ofiary chcą zeznawać: hmm, wymysły lewaków!

# Magdalena22

10.03.2019 13:20

Czy PiS ma jakiś pomysł na ochronę dzieci przed pedofilami czy tylko krytykuje to co może przeszkodzić pedofilom? A może jest jakiś układzik z KK?

# Magdalena22

10.03.2019 13:22

Gdy nie masz uchodźców, użyj gejów i lesbijek. PiS histerycznie straszy "Kartą LGBT" (...) Przegrany kandydat na prezydenta W-wy straszy przebieraniem dziewczynek za chłopców, marszałek Senatu pisze tweeta z grafiką. Obrzydliwa homofobia.....

# z Bielan

10.03.2019 13:42

Oto kadrowy PLATFORMY OBYEATELSKIEJ
Poseł Marcin Kierwiński, bo o nim mowa, woli bagatelizować publicznie o sowieckich powiązania swojego ojca gen. Andrzeja Kierwińskiego, człowieka cieszącego się najwyższym zaufaniem władz PRL-u, wyznaczonym do realizacji ściśle tajnych zadań militarnych ZSRS. Poseł PO w życiorysie ojca nie widzi nic niewłaściwego. W aktach personalnych żołnierza LWP Andrzeja Kierwińskiego, ojca posła Platformy, znajdujących się w zbiorach Wojskowego Biura Historycznego. W archiwach można prześledzić ścieżkę jego kariery, zwieńczonej w 1999 r. stopniem generalskim, który nadał mu prezydent Aleksander Kwaśniewski. Ojciec posła PO był w służbie wojskowej od 1970 r. do 2003 r. Już w 1979 r. trafił do Sekretariatu Komitetu Obrony Kraju - komórki kluczowej w systemie militarnym PRL-u.
- W KOK-u podejmowano wszystkie najistotniejsze decyzje dotyczące obronności PRL-u, doktryny militarnej państwa. KOK stanowił wąskie grono wtajemniczonych - powiedział historyk dr Lech Kowalski. - Na forum KOK-u omawiano to, co chciano ukryć przed wszystkimi innymi ludźmi władzy - wyjaśnił historyk.
Co więcej, jak wynika z akt gen. Kierwińskiego, jeszcze w latach 70. ulokowano go w Sekretariacie KOK-u, w oddziale zajmującym się obiektami specjalnymi. Oddział ten był jednym z najistotniejszych ogniw w strukturze KOK-u.
- Obiekty specjalne były stanowiskami służącymi ukryciu się władz w razie niebezpieczeństwa i kierowaniu aparatem państwowym po wybuchu rozruchów przeciw władzy lub na wypadek inwazji z zewnątrz - wyjaśniał dr Kowalski. - Do obiektów specjalnych na terenie kraju zaliczały się też wszystkie związane z sowieckimi silosami atomowymi, które były rozmieszczone w Polsce. Jeżeli ktoś zajmował się obiektami specjalnymi, posiadał najwyższą klauzulę zaufania ze strony władz - mówił historyk.
Ojciec posła PO pozostał w oddziale KOK-u do 1989 r., stale awansując. W 1980 r. został wysłany do ZSRS na kurs specjalistyczny. Przez 20 lat był w PZPR-ze. Udzielał się m.in. jako członek partyjnej egzekutywy. Syn generała Marcin Kierwiński to znaczący polityk PO. Były szef biura politycznego premier Ewy Kopacz i człowiek numer jeden sztabu wyborczego premier. Przez Hannę Gronkiewicz-Waltz nazywany "moim Marcinkiem". Na mazowszu nazywany przez działaczy PO "Małym Schetyną" lub kadrowym. W rozmowach Poseł Marcin Kierwiński bagatelizował rolę, jaką jego ojciec odegrał, pełniąc wysokie funkcje w PRL-u w aparacie władzy.
- Nie mam takiego wrażenia, że ojciec robił coś znaczącego dla władzy - stwierdził Marcin Kierwiński.
Pomimo dowodów Poseł PO Marcin Kierwiński zaprzeczył, by jego ojciec był w egzekutywie PZPR-u.

# z Bielan

10.03.2019 13:48

#Magdalena22 napisał(a) 10.03.2019 13:22
Gdy nie masz uchodźców, użyj gejów i lesbijek. PiS histerycznie straszy "Kartą LGBT" (...) Przegrany kandydat na prezydenta W-wy straszy przebieraniem dziewczynek za chłopców, marszałek Senatu pisze tweeta z grafiką. Obrzydliwa homofobia.....

Dobrze, że dzięki PiS w Polsce nie ma Islamskich imigrantów mordujących ludzi w imię Allaha i gwałcących kobiety.

# z Bielan

10.03.2019 13:58

#Księżycowy napisał(a) 10.03.2019 13:08
PiS idzie śladem Putina, szczując na osoby LGBT. To jest szczyt cynizmu i mam nadzieję, że Polacy nie dadzą zrobić sobie wody z mózgu. Dyskusja polityków w TVN24 nt karty LGBT pokazuje, że edukacji wymagają nie tylko dzieci, ale przede wszystkim dorośli.

PO dzie śladem Macrona, szczując na zwykłych ludzi co myślą o swojej ojczyźnie. To jest szczyt POdstępnego cynizmu i mam nadzieję, że Polacy nie dadzą sobie zrobić wody z mózgu przez PO z TVN24. PO jest za ISLAMSKĄ PEDOFILIĄ.

# Magdalena22

10.03.2019 14:08

Towarzysz Piotrowicz to wzór cnót i uczciwości.

# z Bielan

10.03.2019 14:16

Kolejny towarzysz PRL w PO:
Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW "Znak" na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.

# JÓZEK

10.03.2019 14:26

PiS i PO to złodzieje z tym że PiS to zakłamani pseudokatolicy.
W obydwu partiach są komuchy i SB-ecja.

# JÓZEK

10.03.2019 15:14

Ludzie Srebrnej: Ksiądz Rafał Sawicz- katecheta, właściciel działki i domu za ponad milion złotych. Jacek Cieślikowski- kierowca Jarosława Kaczyńskiego i milioner. Barbara Skrzypek- sekretarka Jarosława Kaczyńskiego i udziałowiec Srebrnej. Srebrna to mekka przedsiębiorczości ;)

# BezczelnyLewak

10.03.2019 15:27

Listy z nabojami, pogróżki, telefony, klepsydry i wieszane na szubienicach zdjęcia dziwnym zbiegiem okoliczności dotyczą głównie polityków opozycji. Mordy rządzących pełne są bogów, honorów i ojczyzn, a języki ociekają prostacką nienawiścią.

# Księżycowy

10.03.2019 19:24

PiSiory w ten sposób chcą odciągnąć moją, twoją i waszą uwagę od rzeczy najważniejszych - tego, że są złodziejami, a z nepotyzmu uczynili fundament swojej partii.

# Księżycowy

10.03.2019 19:45

Imigranci, Żydzi, rezydenci niepełnosprawni, nauczyciele, osoby LGBT. Na kogo tym razem przypuści wściekły atak Kaczyński ze swoimi siepaczami ? Na pewno nie na sukienkowych pedofili. Tego możecie być pewni.

# jsw

22.03.2019 09:34

Widzę, że Spaślak i jego marionetka Pietruczuk już przprowadzili swoich internetowych propagandzistów gardzących prawdą. Ciekawe jaką prymitywną propagandę jeszcze napiszą o Pietruczuku?
Może słoneczko Bielan? Może lokomotywa Dzielnicy Bielany? Może sternik Bielan? Normalnie jak za komuny! Do dziś pamiętam jak w czasach PRLu jako nastolatek musiałem słuchać w radiu i w telewizji o jedynie słusznej i przewodniej linii partii PZPR oraz o przewodniej roli Towarzysza Generała Wojciecha Jaruzelskiego. Widzę, że Pietruczuka ciągnie do sowieckiego zakłamywania rzeczywistości. Jako stara wyga w samorządzie uważam, że od 2007 roku Pietruczuk mądrze gospodarował swoich ludzi w Urzędzie Dzielnicy Bielany. Widząc na tym forum nerwową aktywność bandy propagandzistów Pietruczuka, uznaje ten fakt jako potwierdzenie, że to towarzystwo obawia się jedynie o swoje stanowiska, które zawdzięcza dzięki ustawionym konkursom w urzędzie. Zawsze wiedziałem, że Pietruczuk to zlewaczały spadkobierca postsowieckiego zakłamania politycznego. Dla Pietruczuka liczą się tylko pieniądze a nie dobro Bielańskiej społeczności. Dziś na Bielanach śmieci nadal śmierdzą, powstają kolejne dzikie wysypiska, plagi szczurów nawiedzają domy na terenach Wólki, Placówki i Radiowa. A Pietruczuk jak zwykle ma zamkniętę oczy, uszy i zatkany nos śmierdzącymi pieniędzmi Grupy Mafijnej Spaślaka. Ciekawe jak towarzystwo RAZEM DLA BIELAN będzie się tłumaczć społecznościom na Bielanach gdy dojdzie do licznych ATAKÓW SZSZURÓW NA DZIECI? Myślę, że Pietruczuk z Piątkowskim będą zamiotać sprawy pod dywan. C.D.N.

# Kaśka

22.03.2019 10:03

Falenta został skazany i zniknął. Twórcy spółki Solvere złamali ustawę antykorupcyjną. Brak śledztwa. Śledztwo w sprawie Srebrnej nie ma sensu, bo tak stwierdził deweloper. Kierowca Brudzińskiego przekroczył prędkość o 48 km/h. Kara to pouczenie. Państwo prawa i sprawiedliwości.

# jsw

23.03.2019 19:09

Trzeba przyznać Spaślakowi i jego marionetce Pietruczukowi, że dobrze zorganizowali stowarzyszenie RAZEM DLA BIELAN. Jako stara wyga w samorządzie do niedawna uważałem, że radni RAZEM DLA BIELANA to stado naiwniaków. Jednak ostatnio doszły mnie sygnały, że spora część działaczy RAZEM DLA BIELANA to doświadczeni oszuści, którzy publicznie kłamią i udają swoją niewiedzę na temat śmierdzącego problemu z Grupą Mafijną Spaślaka. Jako doświadczony samorządowiec uważam, że spora część działaczy RAZEM DLA BIELAN stanowi pośredni parasol ochronny nad Grupą Mafijną Spaślaka. W związku z tym postanowiłem, że co jakiś czas będe ujawniać na tym forum rozpoznanych oszustów z RAZEM DLA BIELAN stanowiących pośredni parasol ochronny dla interesów Grupy Mafijnej Spaślaka. C.D.N.

# z Bielan

23.03.2019 19:13

W 2007 wszyscy żyli ideałem Donalda Tuska nakreślonym przez Adama Michnika. Tusk miał być wyśnionym Premierem liberalizmu i tolerancji a potem z miłością policyjnej pałki bił pielęgniarki. Cuda i dobrobyt obiecywał, a ludziom horror i nędze zgotował. Potem były drogie ośmiorniczki dla partyjnych kolesi w Sowie i Przyjaciele. Jurny Niesiołowski zaliczał kolejne prostytutki a dla wybrańców w Łodzi ustawiano kolejne przetargi. Miro, Zbycho, Grzesio po cmentarzach latali by za łapówki mafii ustawy pisali. Potem zabrakło w sejmie jednorękiego Chlebowskiego. A potem taśmy w Sowa i Przyjaciele. Sienkiewicz przy wódce i coli wyznaje, że państwo PO to hu..., du..., kamieni kupa. Nadzwyczajna kasta jak rasa panów ma opinie obywateli w czterech literach. Kasta sędziów uważa się za suwerena a w konstytucji suwerenem jest naród. A w końcu Donek Tusk ma dość i ucieka do Brukseli przed taśmami. Kopacz zakopała PO aferami i islamskimi imigrantami. Dziś Grzesio Schetyna nowy sternik PO myśli, że Premierem zostanie, przywróci złodziejstwo, bezprawość i niesprawiedliwość, by było jak było, bo jak PO u władzy znów będzie to pieniędzy na nic jak kiedyś nie było tak i zaraz nie będzie. Zaraz Schetyna dzieci deprawować będzie, szaleństwami LGBT i zboczeńcami dzieciom pokazywać będzie, islamistów w strefach szariatu osiedlać będzie. Po wygranej Platformy Obywatelskiej w Warszawie Trzaskowskiego dziać się teraz będzie, 500+ i 300+ już nie będzie a wyższy wiek emerytalny znów będzie. By żyło się lepiej: ubekom, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. A teraz Koalicja Europejska z Sowieckim towarzyszem Millerem, Cimoszewiczem i Belką. Bo jest tylko jedna partia, słuszna partia, prawdziwa partia, tylko Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, ku pamięci Polski Ludowej, dla dobra Europy Ludowej, w Europejskiej Partii Ludowej. A dzięki czerwonym towarzyszom z Unii Europejskiej powstanie nowoczesna Unia Sowiecka. Bo za rządów Platformy Obywatelskiej na nic pieniędzy nie było i miało nie być. A za rządów PiS okazało się, że na wszystko jest i będzie.

# PiSlam

23.03.2019 22:57

Ty jednak jesteś umysłowy ignorant. Rządząca partia jeszcze gorsza mimo że daje plebsowi marne 500zł. Przez kolejne 4 lata rodziny będą mogli kraść kasę że spółek SP.

# zBielanTyTłumoku

23.03.2019 23:07

Był 19 czerwca 2007 roku, kiedy przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów zaczęło rosnąć białe miasteczko pielęgniarek. Kilka dni wcześniej premier Jarosław Kaczyński nie zgodził się na spotkanie z kobietami walczącymi o podwyżki wynagrodzeń. Odmówił nawet przyjęcia od nich petycji.

# z Bielan

24.03.2019 11:45

#zBielanTyTłumoku napisał(a) 23.03.2019 23:07
Był 19 czerwca 2007 roku, kiedy przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów zaczęło rosnąć białe miasteczko pielęgniarek. Kilka dni wcześniej premier Jarosław Kaczyński nie zgodził się na spotkanie z kobietami walczącymi o podwyżki wynagrodzeń. Odmówił nawet przyjęcia od nich petycji.
W 2012 roku z rządów Donalda Tuska było podobnie, pielęgniarki protestowały Premier Donald Tusk nie zgodził się na spotkanie z kobietami alczącymi o podwyżki a do tego wysłał pałki policyjne do akcji i brutalnie stłumił protest.

# z Bielan

24.03.2019 11:47

Platformie Obywatelskiej lobbystów Islamistów dziękujemy. Nie chcemy tu dzikich Islamistów mordujących nożami na ulicach Polski. Głosowanie na Koalicje Europejską to Islamizacja, terroryzm fanatyków islamskich, obcięcia głów, ataki nożowników, islamska pedofilia oraz gwałty i zniewolenia kobiet za pomocą szariatu. Platforma Obywatelska nie ma programu społecznego. Rządy Platformy Obywatelskiej to zacofanie gospodarcze, państwo mafijne, korupcja, zabójstwa polityczne, degrengolada, dewiacje, zboczenia, pedofilia, bieda i nędza. A teraz KOALICJA EUROPEJSKA w ramach mulitikulturalizmu MOŻE WPROWADZIĆ pozwolenie na serwowanie w Chińskich restauracjach ZUPY Z LUDZKICH PŁODÓW. To jest kanibalizm!

# z Bielan

24.03.2019 11:52

#PiSlam napisał(a) 23.03.2019 22:57
Ty jednak jesteś umysłowy ignorant. Rządząca partia jeszcze gorsza mimo że daje plebsowi marne 500zł. Przez kolejne 4 lata rodziny będą mogli kraść kasę że spółek SP.
A ile kasy ze spółek skarbu państwa ukradli działacze PO? Poczytaj Liste Wstydu PO.

# SrebrnaDevelopment

24.03.2019 14:47

Listy z nabojami, pogróżki, telefony, klepsydry i wieszane na szubienicach zdjęcia dziwnym zbiegiem okoliczności dotyczą głównie polityków opozycji. Mordy rządzących pełne są bogów, honorów i ojczyzn, a języki ociekają prostacką nienawiścią.

# z Bielan

25.03.2019 10:45

#SrebrnaDevelopment napisał(a) 24.03.2019 14:47
Listy z nabojami, pogróżki, telefony, klepsydry i wieszane na szubienicach zdjęcia dziwnym zbiegiem okoliczności dotyczą głównie polityków opozycji. Mordy rządzących pełne są bogów, honorów i ojczyzn, a języki ociekają prostacką nienawiścią.

W 2010 roku działacz Platformy Obywatelskiej pokazał kim jesteście. Przypominam, że w 2010 roku działacz Platformy Obywatelskiej Ryszard Cyba zamordował działacza PiS Marka Rosiaka. Ujęty przez Policje, Ryszard Cyba krzyczał, że chciał "zabić Jarosława Kaczyńskiego tylko za małą broń miał". To był klasyczny mord polityczny. Po tym co zrobił Ryszard Cyba zawsze wiedziałem, że Platforma Obywatelska to partia morderców.

# STOP NIENAWIŚCI

25.03.2019 12:57

Platforma Obywatelska, Wiosna Biedronia i Nowoczesna to partie siejące nienawiść. To partie nienawiści.

# Hulajnoga

25.03.2019 13:00

Hulajnogi i pomniki nie powinny mieć punktów styku, tylko pamiętajmy o kontekście, a ten jest taki, że PiSowska policja biega z wywalonym jęzorem za hulajnogami, KODem czy Frasyniukiem, a przechodzi z rękoma w kieszeni obok neofaszystów, rządowych piratów drogowych i Falenty.

# z Bielan

26.03.2019 09:39

#Hulajnoga napisał(a) 25.03.2019 13:00
Hulajnogi i pomniki nie powinny mieć punktów styku, tylko pamiętajmy o kontekście, a ten jest taki, że PiSowska policja biega z wywalonym jęzorem za hulajnogami, KODem czy Frasyniukiem, a przechodzi z rękoma w kieszeni obok neofaszystów, rządowych piratów drogowych i Falenty.
Falenta ujawnił złodziejstwo rządów PO-PSL. Na taśmach prawdy politycy Platformy Obywatelskiej powiedzieli prawdę co myślą o naszym kraju. To Sienkiewicz przyznał, państwo Platformy Obywatelskiej to hu..., du..., kamieni kupa. Falenta dobrze zrobił! Falenta pokazał, że Platforma Obywatelska traktuje Polaków jak śmieci.

# z Bielan

26.03.2019 09:47

#Hulajnoga napisał(a) 25.03.2019 13:00
Hulajnogi i pomniki nie powinny mieć punktów styku, tylko pamiętajmy o kontekście, a ten jest taki, że PiSowska policja biega z wywalonym jęzorem za hulajnogami, KODem czy Frasyniukiem, a przechodzi z rękoma w kieszeni obok neofaszystów, rządowych piratów drogowych.

A jak będzie rządzić KOALICJA EUROPEJSKA - PLATFORMA OBYWATELSKA to dopiero będzie się działo. Platformiana POlicja będzie biegać z wywalonym jęzorem za patriotami, normalnymi ludźmi, PiSem, Piotrem Dudą z Solidarności, a będzie przechodzić z rękoma w kieszeni obok podofilów, lewaków, gangsterów, zboczeńców, dewiantów i islamistów odcinających głowy.

# z Bielan

26.03.2019 09:51

PLATFORMA OBYWATELSKA i WIOSNA Roberta Biedronia to partie zboczeńców, lewaków, gangsterów, islamistów, dewiantów i pedofilów.

# Kaśka

26.03.2019 10:21

#z Bielan napisał(a) 26.03.2019 09:51
PLATFORMA OBYWATELSKA i WIOSNA Roberta Biedronia to partie zboczeńców, lewaków, gangsterów, islamistów, dewiantów i pedofilów.
Jesteś umysłowym zacofanym dzbanem. Nieźle TVPiS wyprał ci resztki mózgu.

# jsw

27.03.2019 11:12

Od momentu gdy zobaczyłem Pietruczuka obok Biedronia zaczynam się zastanawiać jak radni z RAZEM DLA BIELAN będą się tłumaczyć i kłamać Bielańskiej społeczności gdyby Pietruczuk został Posłem z partii WIOSNA i postanowił zmienić klub radnych RAZEM DLA BIELAN na Bielański klub radnych z partii WIOSNA? Jestem pewien, że w roku 2020 zobaczymy tyle kłamstw co ilość śmieci na Bielanach. Widok stada propagandzistów Pietruczuka na tym forum dowodzi, że kolo może zaczynać poważnie obawiać się o swoje stanowisko. Gdyby wszystkie środowiska na Bielanach wiedziały o powiązaniach Pietruczuka z Grupą Mafijną Spaślaka to z kariery Pietruczuka nic by nie zostało. Niedawno Grupa Mafijna Spaślaka reprezentująca firmę zajmującą się śmieciami na Bielanach doprowadziła do znacznego podniesienienia opłat za wywiezienie śmieci. Uważam, że Spaślak nie będzie chciał ryzykować wpadki jaką zaliczyło MPO więc smród wypuszczają w nocy. Mimo wszystko na Bielanach źle się dzieje a Grupa Mafijna Spaślaka z jej marionetką Pietruczukiem powoli zmienią zielone Bielany w śmietnisko. C.D.N.

# z Bielan

27.03.2019 11:45

Ej #kaśka jesteś zaślepiona lewacką propagandą. Widać jak lewacy wyprali ci resztki rozumu.

# Kaśka

27.03.2019 12:32

#z Bielan napisał(a) 27.03.2019 11:45
Ej #kaśka jesteś zaślepiona lewacką propagandą. Widać jak lewacy wyprali ci resztki rozumu.
Tobie prawacy wyprali już resztę człowieczeństwa. Boisz się tęczy i odmienności. Chory zacofany człowieczek. Sodomici ?
27-letni radny PiS i doradca prezydenta Dudy, jako dyrektor w Orlenie zarabia 23-25 tys. miesięcznie. W oświadczeniu majątkowym za 2018 r. "przypadkiem" sobie obciął 100 tys. zł dochodu.
Duda zatrudnia kombinatorów?

# PiSdeusz

28.03.2019 08:08

Patryk Jaki powiedział, że teraz dzieci w przedszkolu mogą sobie zmieniać płeć na żądanie i dziewczynki przebierają się za chłopców i chłopcy za dziewczynki. Jak ja chodziłem do przedszkola, to nie miałem takich luksusów. Nawet nie miałem żółtej oczojebnej kamizelki na spacerze!

# z Bielan

28.03.2019 09:42

Ej #Kaśka. Nic co ludzkie nie jest mi obce. Ideologia "tęczy i odmienności" została stworzona na potrzebę multikulturalizmu, który z kolei miał ideowo usankcjonować imigrację z krajów islamskich. Po upadku ideologii komunistycznej w latach 80 ubiegłego wieku, lewica gorączkowo poszukiwała tzw. "proletariatu zastępczego". Nowymi popierającymi masami proletriackimi dla lewicy w Europie mieli się okazać muzułmanie. Wstydliwym sekretem lewicy jest fakt, że od 90% do 95% muzułmanów zamieszkujących państwa zachodniej Europy stanowi żelazny elektorat parti lewicowych. W przeciwieństwie do ciebie #kaśka nie dam się zamordować Islamistom. A czy ty #kaśka, czy w ramach twojej ideologii tęczy i odmienności dałabyś pedofilom zgwałcić swoje dzieci?

# z Bielan

28.03.2019 09:46

#PiSdeusz napisał(a) 28.03.2019 08:08
Patryk Jaki powiedział, że teraz dzieci w przedszkolu mogą sobie zmieniać płeć na żądanie i dziewczynki przebierają się za chłopców i chłopcy za dziewczynki. Jak ja chodziłem do przedszkola, to nie miałem takich luksusów. Nawet nie miałem żółtej oczojebnej kamizelki na spacerze!

W przedszkołach Rafała Trzaskowskiego na pewno pedofile będą mieszać dzieciom w głowach.

# Ojciec

28.03.2019 10:41

A od kiedy będą pedofile w przedszkolach ??
Wypuszczą Trynkiewicza ?
Czytasz czasem co piszesz?

# z Bielan

28.03.2019 12:30

#Ojciec napisał(a) 28.03.2019 10:41
A od kiedy będą pedofile w przedszkolach ??
Wypuszczą Trynkiewicza ?
Czytasz czasem co piszesz?
Nie strasz, Tyrynkiewicz siedzi. Ustawa o bestiach. Mam na myśli pedofilów ukrywających się jako homoseksualiści.

# Ojciec

28.03.2019 13:38

Strasze tak samo jak PiS straszy gejami i uprawia tanią propagandę. Że też są ludzie co łykaja te PiSowskie wypociny.
Dla nich każdy to wróg oprócz nich samych.
Koniec tej partii jest bliski.

# z Bielan

29.03.2019 12:33

#Ojciec napisał(a) 28.03.2019 13:38
Strasze tak samo jak PiS straszy gejami i uprawia tanią propagandę. Że też są ludzie co łykaja te PiSowskie wypociny.
Dla nich każdy to wróg oprócz nich samych.
Koniec tej partii jest bliski.

Jak Platforma Obywatelska wygra wybory to dopiero będziesz się bał gdy sprowadzą trzy miliony islamskich imigrantów. Powinieneś wiedzieć, że w prawie szariatu za bycie lgbt jest kara śmierci. PiS nie straszy gejami i nie uprawia taniej propagandy jedynie ostrzega.

# Kaśka

29.03.2019 13:10

Beata Mazurek: "Prezes Kaczyński nie odebrał awizo, bo pracuje'. Rozumiem, ze od dziś każdy pracujący Polak może lekceważyć wezwania do sądu, urzędu skarbowego, policji, prokuratury? "Bo pracuje"? Szaleństwo...

# maria n

02.04.2019 16:07

Pietruczuk to zło na Bielanach. Będę głosować na PO. Tylko Platforma Obywatelska.

# z Bielan

04.04.2019 10:33

W 2007 wszyscy żyli ideałem Donalda Tuska nakreślonym przez Adama Michnika. Tusk miał być wyśnionym Premierem liberalizmu i tolerancji a potem z miłością policyjnej pałki bił pielęgniarki. Cuda i dobrobyt obiecywał, a ludziom horror i nędze zgotował. Potem były drogie ośmiorniczki dla partyjnych kolesi w Sowie i Przyjaciele. Jurny Niesiołowski zaliczał kolejne prostytutki a dla wybrańców w Łodzi ustawiano kolejne przetargi. Miro, Zbycho, Grzesio po cmentarzach latali by za łapówki mafii ustawy pisali. Potem zabrakło w sejmie jednorękiego Chlebowskiego. A potem taśmy w Sowa i Przyjaciele. Sienkiewicz przy wódce i coli wyznaje, że państwo PO to hu..., du..., kamieni kupa. Nadzwyczajna kasta jak rasa panów ma opinie obywateli w czterech literach. Kasta sędziów uważa się za suwerena a w konstytucji suwerenem jest naród. A w końcu Donek Tusk ma dość i ucieka do Brukseli przed taśmami. Kopacz zakopała PO aferami i islamskimi imigrantami. Dziś Grzesio Schetyna nowy sternik PO myśli, że Premierem zostanie, przywróci złodziejstwo, bezprawość i niesprawiedliwość, by było jak było, bo jak PO u władzy znów będzie to pieniędzy na nic jak kiedyś nie było tak i zaraz nie będzie. Zaraz Schetyna dzieci deprawować będzie, szaleństwami LGBT i zboczeńcami dzieciom pokazywać będzie, islamistów w strefach szariatu osiedlać będzie. Po wygranej Platformy Obywatelskiej w Warszawie Trzaskowskiego dziać się teraz będzie, 500+ i 300+ już nie będzie a wyższy wiek emerytalny znów będzie. By żyło się lepiej: ubekom, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. A teraz Koalicja Europejska z Sowieckim towarzyszem Millerem, Cimoszewiczem i Belką. Bo jest tylko jedna partia, słuszna partia, prawdziwa partia, tylko Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, ku pamięci Polski Ludowej, dla dobra Europy Ludowej, w Europejskiej Partii Ludowej. A dzięki czerwonym towarzyszom z Unii Europejskiej powstanie nowoczesna Unia Sowiecka. Bo za rządów Platformy Obywatelskiej na nic pieniędzy nie było i miało nie być. A za rządów PiS okazało się, że na wszystko jest i będzie. Bo Koalicja Europejska to nowoczesne IMPERIUM ZŁA Platformy Obywatelskiej.

# Marcelina

04.04.2019 12:40

#z Bielan napisał(a) 04.04.2019 10:33
W 2007 wszyscy żyli ideałem Donalda Tuska nakreślonym przez Adama Michnika. Tusk miał być wyśnionym Premierem liberalizmu i tolerancji a potem z miłością policyjnej pałki bił pielęgniarki. Cuda i dobrobyt obiecywał, a ludziom horror i nędze zgotował. Potem były drogie ośmiorniczki dla partyjnych kolesi w Sowie i Przyjaciele. Jurny Niesiołowski zaliczał kolejne prostytutki a dla wybrańców w Łodzi ustawiano kolejne przetargi. Miro, Zbycho, Grzesio po cmentarzach latali by za łapówki mafii ustawy pisali. Potem zabrakło w sejmie jednorękiego Chlebowskiego. A potem taśmy w Sowa i Przyjaciele. Sienkiewicz przy wódce i coli wyznaje, że państwo PO to hu..., du..., kamieni kupa. Nadzwyczajna kasta jak rasa panów ma opinie obywateli w czterech literach. Kasta sędziów uważa się za suwerena a w konstytucji suwerenem jest naród. A w końcu Donek Tusk ma dość i ucieka do Brukseli przed taśmami. Kopacz zakopała PO aferami i islamskimi imigrantami. Dziś Grzesio Schetyna nowy sternik PO myśli, że Premierem zostanie, przywróci złodziejstwo, bezprawość i niesprawiedliwość, by było jak było, bo jak PO u władzy znów będzie to pieniędzy na nic jak kiedyś nie było tak i zaraz nie będzie. Zaraz Schetyna dzieci deprawować będzie, szaleństwami LGBT i zboczeńcami dzieciom pokazywać będzie, islamistów w strefach szariatu osiedlać będzie. Po wygranej Platformy Obywatelskiej w Warszawie Trzaskowskiego dziać się teraz będzie, 500+ i 300+ już nie będzie a wyższy wiek emerytalny znów będzie. By żyło się lepiej: ubekom, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. A teraz Koalicja Europejska z Sowieckim towarzyszem Millerem, Cimoszewiczem i Belką. Bo jest tylko jedna partia, słuszna partia, prawdziwa partia, tylko Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, ku pamięci Polski Ludowej, dla dobra Europy Ludowej, w Europejskiej Partii Ludowej. A dzięki czerwonym towarzyszom z Unii Europejskiej powstanie nowoczesna Unia Sowiecka. Bo za rządów Platformy Obywatelskiej na nic pieniędzy nie było i miało nie być. A za rządów PiS okazało się, że na wszystko jest i będzie. Bo Koalicja Europejska to nowoczesne IMPERIUM ZŁA Platformy Obywatelskiej.
Ty jednak jesteś prawacki tłumok. PiS jeszcze gorszy od PO.
- afera SKOK
- afera GetBack
- afera z "drugimi pensjami"
Afera z dotowaniem Rydzyka
Afera Sensus Group
Afera z okradaniem PCK
Afera z przetargiem na Caracale itd itd
Nie oglądaj TVPiS bo robisz z siebie głupka

# Do Marceliny

04.04.2019 15:34

Co się tak spinasz? Ktoś może napisać, żebyś Ty za to nie oglądała TVNiemiecka Wizja, bo robisz z siebie volksdeutsch-a i będzie miał tyle racji, co Ty. Gościu napisał przede wszystkim nie o aferach, ale że za PO nie było na nic pieniędzy, a za PIS jest na wiele. I to jest prawda, w tym są o niebo skuteczniejsi, chociaż ja nie dam gwarancji, że nie wyjdzie nam to bokiem. Ale to inna sprawa. I nie ma mądrego, który zna na to odpowiedź, skoro niby najbardziej tęgie głowy 4 lata temu krzyczały wszem i wobec, że na 500 plus nie ma pieniędzy, czym się kompletnie ośmieszyli.

# Magdalena22

05.04.2019 06:35

Minister edukacji rzuca ch**ami, ale przeklinanie jest złe tylko w restauracji. Marszałek Senatu wydaje 307 tysięcy zł na grecką ucztę, ale to ośmiorniczki były prawdziwym rozpasaniem. Kaczyński i Morawiecki zostali nagrani, ale wg skali Brudzińskiego nie są ostatnimi melepetami.

# jsw

05.04.2019 18:21

Pierwszą znaną mi oszustką z RAZEM DLA BIELAN to Radna Iwona Walentynowicz, którą poznałem po raz pierwszy na przełomie 2011 i 2012 roku, podczas protestów rodziców w obronie szkół na Bielanach. Zapamiętałem ją gdy protestowała z wielkim transparentem na Sesji Rady Dzielnicy Bielany. Wtedy nie zdałem sobie sprawy, że był to jej pierwszy spektakl pod samorząd. Następnie od 2013 roku Iwona Walentynowicz pojawiła się jako liderka w stowarzyszeniu Czyste Radiowo. Pamiętam ich protesty. Na głównych ulicach Wólki, Placówki i w Radiowa pozakładali plakaty stowarzyszenia, organizowali protesty m.in. przy Szkole przy ul. Arkuszowej, przy krzyżowaniu ulic Wólczyńskiej i Arkuszowej, przy kompostowni MPO, przy Ratuszu na Bielanach a nawet przy Ratuszu Warszawy. Z oczywistych względów Grupa Mafijna Spaślaka razem z Pietruczukiem wspierali protesty. To ciekawe, że do dziś nikt nie sprawdził finansów Czystego Radiowa. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie gdy w 2014 roku Iwona Walentynowicz została liderką listy SLD w okręgu 5. Dopiero niedawno odkryłem, że Iwona Walentynowicz jest sprytną oszustką. Od 2015 roku skutecznie zachowała pozory naiwności i niewiedzy.
Przed ostatnimi wyborami samorządowymi i po wyborach jechałem moim SUVem po Bielanach i dokonałem pewnego odkrycia. Podczas wyborów samorządowych w 2018 roku poznikały wiszące od 2013 roku wszystkie plakaty stowarzyszenia CZYSTE RADIOWO dotyczące smrodu, a w ich miejsce pojawiły się plakaty Iwony Walentynowicz. A zaraz po wyborach samorządowych plakaty Iwony Walentynowicz poznikały i od tamtej pory cisza w sprawie smrodu. Odkąd Pietruczuk został Burmistrzem Bielan stowarzyszenie CZYSTE RADIOWO przestało być potrzebne bo MPO już nie śmierdzi. Jednak problem ze smrodem na Bielanach polega na tym, że na Wólce, w Placówce i w Radiowie nadal śmierdzi, tylko tym razem smród nie wydobywa się w dzień z MPO tylko w nocy z prywatnej firmy zajmującej się śmieciami na Bielanach powiązaną z Grupą Mafijną Spaślaka. Ludki z RAZEM DLA BIELAN nawet nie chcą o tym słuchać. Ja się temu nie dziwię, połowa członków Czystego Radiowa pewnie nie chcą przyjąć do wiadomości, że zostali oszukani i wykorzystani do wykończenia miejskiej spółki MPO by na jej miejsce mogli wejść śmieciowi gangsterzy w tym Grupa Mafijna Spaślaka. A druga połowa członków Czystego Radiowa być może są współpracownikami Grupy Mafijnej Spaślaka na Bielanach podobnie jak Radna Iwona Walentynowicz. A teraz na Bielanach chodzą jeszcze plotki, że Iwona Walentynowicz miała romans z Pietruczukiem. Podobno Pietruczuk wielokrotnie zaliczał Iwonę Walentynowicz w samochodzie.

# jsw

05.04.2019 18:29

C.D.N.

# Księżycowy

07.04.2019 22:36

Całkowity blamaż rządu PiS. Jedyne co udało im się zrobić to podpisać porozumienie z radnym PiS. B.Szydło mówiąc że jest porozumienie z grupą łamistrajków z Solidarności kompromituje się bardziej niż przy 1:27.

# z Bielan

11.04.2019 08:11

Po wygranej Platformy Obywatelskiej w Polsce dziać się zaraz będzie, 500+, 300+, Mieszkania+ i Emerytury+ już nie będzie a wyższy wiek emerytalny znów będzie. By żyło się lepiej: ubekom, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. A teraz Koalicja Europejska z Sowieckim towarzyszem Millerem, Cimoszewiczem i Belką. Bo jest tylko jedna partia, słuszna partia, prawdziwa partia, tylko Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, ku pamięci Polski Ludowej, dla dobra Europy Ludowej, w Europejskiej Partii Ludowej. A dzięki czerwonym towarzyszom w Unii Europejskiej powstanie nowoczesna Unia Sowiecka.
Dziś już wszystko jest jasne. Bo Koalicja Europejska - Platforma Obywatelska to nowoczesna POstKOmunistyczna KOALICJA TARGOWICKA. Swoimi działaniami w europarlamencie, działacze Platformy Obywatelskiej tylko się zdradzają, że dla nich Niemcy stoją ponad wszystko a Niemiecki interes ponad interes Polski. Teraz politycy PO i złote góry obecają a potem gdy zdobędą władzę nic z tego nie dadzą. A jak Platforma Obywatelska znów u władzy będzie to bieda, nędza i upokorzenie znów będzie. Bo za rządów Platformy Obywatelskiej na nic pieniędzy nie było i miało nie być. A za rządów PiS okazało się, że na wszystko jest i będzie.

# z Bielan

11.04.2019 09:00

Protest ZNP to protest Polityczny na zamówienie KOALICJI EUROPEJSKIEJ by obrzydzić Rząd PiS i programy społeczne PiSu. Sławomir Broniarz twraz się tłumaczy w mediach o swojej obecności na konwencjach PO i protestach Komitetu Obrony Demokracji, przekonuje, że był tam, aby mówić o konieczności reformy oświaty. W takim razie co robi jego imię i nazwisko pod listem, w którym m.in. wraz z Krystyną Jandą, Władysławem Frasyniukiem, Mateuszem Kijowskim, Lechem Wałęsą wzywał do "wypowiedzenia posłuszeństwa tej władzy"? To też miało być na rzecz polepszenia stanu polskiej oświaty?

# Księżycowy

11.04.2019 11:05

#z Bielan napisał(a) 11.04.2019 09:00
Protest ZNP to protest Polityczny na zamówienie KOALICJI EUROPEJSKIEJ by obrzydzić Rząd PiS i programy społeczne PiSu. Sławomir Broniarz twraz się tłumaczy w mediach o swojej obecności na konwencjach PO i protestach Komitetu Obrony Demokracji, przekonuje, że był tam, aby mówić o konieczności reformy oświaty. W takim razie co robi jego imię i nazwisko pod listem, w którym m.in. wraz z Krystyną Jandą, Władysławem Frasyniukiem, Mateuszem Kijowskim, Lechem Wałęsą wzywał do "wypowiedzenia posłuszeństwa tej władzy"? To też miało być na rzecz polepszenia stanu polskiej oświaty?
Klepiesz gotowymi prawackimi formułkami...
"Nie ustaniemy dopóki nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej". Mam pytania do sentora Biereckiego: 1. kto o tym kto jest godny zdecyduje czy "na oko"? 2. Czy będziecie ich oznaczać? 3. Jak technicznie?

# Magdalena22

12.04.2019 06:33

#z Bielan napisał(a) 27.03.2019 11:45
Ej #kaśka jesteś zaślepiona lewacką propagandą. Widać jak lewacy wyprali ci resztki rozumu.
Praca dla idei: - Jasiński 2 670 000 zł
- Obajtek 1 600 000 zł
- Kroplewski 1 500 000 zł
- Jaworski 1 400 000 zł
- Krupiński 1 061 000 zł
- Strzelczyk 730 000 zł
- Milewski 681 000 zł
- Pruszkowski 632 000 zł
- Frania 630 000 zł
- Wojciechowska 594 000 zł
Wszystko dla Polski ;)

# Magdalena22

12.04.2019 10:47

#z Bielan napisał(a) 24.03.2019 11:47
Platformie Obywatelskiej lobbystów Islamistów dziękujemy. Nie chcemy tu dzikich Islamistów mordujących nożami na ulicach Polski. Głosowanie na Koalicje Europejską to Islamizacja, terroryzm fanatyków islamskich, obcięcia głów.

Uzbrojony mężczyzna atakuje przechodnia, godząc go kilkukrotnie nożem. Ofiara ataku umiera. Na plebanię wchodzi uzbrojony mężczyzna, zabija jedną osobę, drugą poważnie rani.
Berlin? Paryż? Nie, Warszawa. Ta bezpieczna stolica bez imigrantów. Prawda ?
Może jakiś spot?

# Księżycowy

12.04.2019 18:09

#z Bielan napisał(a) 11.04.2019 08:11
Po wygranej Platformy Obywatelskiej w Polsce dziać się zaraz będzie, 500+, 300+, Mieszkania+ i Emerytury+ już nie będzie a wyższy wiek emerytalny znów będzie. By żyło się lepiej: ubekom, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. A teraz Koalicja Europejska z Sowieckim towarzyszem Millerem, Cimoszewiczem i Belką. Bo jest tylko jedna partia, słuszna partia, prawdziwa partia, tylko Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, ku pamięci Polski Ludowej, dla dobra Europy Ludowej, w Europejskiej Partii Ludowej. A dzięki czerwonym towarzyszom w Unii Europejskiej powstanie nowoczesna Unia Sowiecka.
Dziś już wszystko jest jasne. Bo Koalicja Europejska - Platforma Obywatelska to nowoczesna POstKOmunistyczna KOALICJA TARGOWICKA.
Twórca WRON gen. Janiszewski nie zasiadł na ławie oskarżonych o wprowadzenie stanu wojennego, bo IPN przejęty przez PiS w 2007 roku uznał, że generał nie żyje, a zmarł w 2016 r. Sekretarką generała była słynna pani Basia, a kierowcą słynny pan Kazimierz. Światem rządzi przypadek.

 sabinawasilewska

13.04.2019 06:40

JA poczekam, czas pokarze jakim politykiem jest Pan Pietruszczuk :)

# Księżycowy

13.04.2019 08:54

Czytacie to, co piszą zwolennicy PIS o nauczycielach? Więc musicie przyznać, że u żadnego ateisty, innowiercy, "bezbożnika" nie znajdziecie takiego zezwierzęcenia, przy jednoczesnej euforycznej radości z faktu samoupodlenia, jak u ludzi zasłaniających się Bogiem.

# z Bielan

15.04.2019 07:36

Ej. #Księżycowy. Klepiesz gotowymi lewackim formułkami...
"PiS trzeba wywieźć do oświęcimia i wytruć" - działaczka Platformy Obywatelskiej podczas nieudanego Puczu PO.
Ja mam pytania do działaczy Platformy Obywatelskiej: 1. Kto o tym będzie decydować kto trafi do komory gazowej czy "na oko"? 2. Jak będziecie ich oznaczać i wykrywać? 3. Jak to zrobicie technicznie? 4. Gdzie zostaną wyprodukowane komory gazowe do mordowania Polskich patriotów? W Niemczech?

# z Bielan

15.04.2019 07:40

Ej #Magdalena22 nie kłam.Tylko w Islamistycznych Meczetach ludzie modlą się o mordowanie niewiernych. Tylko Muzułmanie zabijają ateistów i innowierców w imię ich chorej religii. Tylko w Islamie jest chora wiara, że za zabicie niewiernych jest nagroda w raju w postaci 72 dziewic. A do tego pedofilia w Islamie to rzecz święta. W końcu prorok Mahomet jest w Islamie wzorem pedofilii. Już Koalicja Europejska postawiła meczet Islamistów w Warszawie. Tam to dopiero się dzieje. Ciekawe kiedy dzielnica Ochota zmieni się w Ochotastan? A wszystko to będzie wina Platformy Obywatelskiej.

# z Bielan

15.04.2019 07:44

Przed przegranymi wyborami w 2015 roku Minister Finansów Jacek Rostowski w Rządzie PLATFORMY OBYWATELSKIEJ zaklinał się i pokreślał wszem i wobec, że NA PROGRAM 500+ PIENIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE. A po wyborach PiS udowodnił, że na 500+ pieniądze są i będą. Najpierw PiS wprowadził 500+ za drugie i każde kolejne dziecko. W tej sytuacji Koalicja Europejska obiecywała, że po odzyskaniu władzy wprowadzi 500+ na każde dziecko. A teraz gdy PiS wprowadził 500+ na każde dziecko, Koalicja Europejska ogłasza wszem i wobec, że to korupcja polityczna. To jest kolejna kompromitacja Koalicji Europejskiej. Wszystko jasne, gdy Platforma Obywatelska - Koalicja Europejska dorwie się do władzy to na 500+, 300+, Mieszkania+ i Emerytury+ pieniędzy już nie będzie a wyższy wiek emerytalny znów będzie. Jedno jest pewne jak Platforma Obywatelska znów u władzy będzie to bieda, nędza i upokorzenie znów będzie. Bo za rządów Platformy Obywatelskiej na nic pieniędzy nie było i miało nie być. A za rządów PiS okazało się, że na wszystko jest i będzie.

# Księżycowy

15.04.2019 08:29

Sekretarka Kaczyńskiego była sekretarką generała PRL- przypadek. Kierowca Macierewicza był kierowcą generała PRL- przypadek. Piotrowicz był prokuratorem PRL- przypadek. Kryże skazywał opozycjonistów- przypadek. Kujda donosił, a Jasiński był w PZPR- przypadek. Czyste przypadki ;)

# z Bielan

24.04.2019 19:41

Widzę, że nadal klepiesz gotowymi lewackimi formułkami przygotowanymi przez zespół POstKOmunistycznych propagandzistów z TVNiemieckiej Wizji. Od czasu zwycięstwa PiS w 2015 mamy wreszcie wybór pomiędzy TVPolskimi informacjami starannie przygotowanymi przez obiektywnych Polskich publicystów i dziennikarzy a TVNiemiecką propagandą, fałszem i zakłamaniem przygotowane przez sprzedajnych POstKOmunistycznych propagandzistów. Już raz w 2007 Polacy dali się oszukać TVNiemieckim kłamcom. "By żyło się lepiej. Wszystkim" - to Platforma Obywatelska obiecywała Polakom. A potem Donald Tusk ukradł pieniądze z OFE, podwyższył podatki, podwyższył wiek emerytalny, wiedział, że Amber Gold jest to "lipa" i tylko z synem o tym wiedzieli, itd. Tym razem w 2019 nie Polacy nie dadzą się nabrać na POstKOmunistyczną propagandę, fałsz i zakłamanie z TVNiemieckiej Wizji. Dziś wszystko jest już jasne. Kiedyś dla POstKOmuny stolicą była Moskwa dziś Berlin.

# PiSowski troll

25.04.2019 12:50

#z Bielan napisał(a) 24.04.2019 19:41
Widzę, że nadal klepiesz gotowymi lewackimi formułkami przygotowanymi przez zespół POstKOmunistycznych propagandzistów z TVNiemieckiej Wizji. Od czasu zwycięstwa PiS w 2015 mamy wreszcie wybór pomiędzy TVPolskimi informacjami starannie przygotowanymi przez obiektywnych Polskich publicystów i dziennikarzy a TVNiemiecką propagandą, fałszem i zakłamaniem przygotowane przez sprzedajnych POstKOmunistycznych propagandzistów. Już raz w 2007 Polacy dali się oszukać TVNiemieckim kłamcom. "By żyło się lepiej. Wszystkim" - to Platforma Obywatelska obiecywała Polakom. A potem Donald Tusk ukradł pieniądze z OFE, podwyższył podatki, podwyższył wiek emerytalny, wiedział, że Amber Gold jest to "lipa" i tylko z synem o tym wiedzieli, itd. Tym razem w 2019 nie Polacy nie dadzą się nabrać na POstKOmunistyczną propagandę, fałsz i zakłamanie z TVNiemieckiej Wizji. Dziś wszystko jest już jasne. Kiedyś dla POstKOmuny stolicą była Moskwa dziś Berlin.
Polityczna walka przeniosła się z parlamentu i mediów tradycyjnych do internetu. W niej żołnierzami nie są tylko politycy, ale też obywatele i tzw. trolle internetowe opłacane przez partie. Tak było w przypadku wyborów w USA czy Rosji i, jak się okazuje, tak działa też Prawo i Sprawiedliwość.

# z Bielan

26.04.2019 16:42

25 kwietnia 2019 zapisze się w historii jako dzień w którym okazało się, że ten pseudo protest nauczycieli z ZNP to jednak PROTEST POLITYCZNY na zlecenie PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - KOALICJI EUROPEJSKIEJ. A jednak okazało, że Politycy Platformy Obywatelskiej ze Schetyną na czele już dawno dogadali się ze Sławomirem Broniarzem. Broniarz ze Schetyną pewnie ustalili, że dzięki protestom ZNP zostaną przykryte ich problemy Platformy Obywatelskiej z protestami rodziców przeciw wprowadzeniu do szkół LGBT. Pewnie w ramach ich umowy ZNP zobowiązało się udzielić pomocy Platformie Obywatelskiej we wprowadzaniu do szkół nauki o LGBT od 2020 roku, zaraz po wygranych przez Platformę Obywatelską wyborów parlamentarnych. Może dzieci od pierwszych klas szkół podstawowych będą się uczyć czym jest masturbacja, będą poznawać techniki seksualne osób z LGBT. Jest całkiem możliwe, że dzieci bedą oglądać nagie narządy rozrodcze homoseksualistów jak penisy itd. Platforma Obywatelska zobowiązała się udzielić wsparcia Sławomirowi Broniarzowi w nadchodzących wyborach na przewodniczącego w ZNP. Samo wywołanie protestów przez ZNP jest autopromocją polityczną Sławomira Broniarza. Jako polityk Sławomir Broniarz często pojawiał się na konwencjach PO i protestach Komitetu Obrony Demokracji. Teraz przekonuje, że był tam, aby mówić o konieczności reformy oświaty. W takim razie co robi jego imię i nazwisko pod listem, w którym m.in. wraz z Krystyną Jandą, Władysławem Frasyniukiem, Mateuszem Kijowskim, Lechem Wałęsą wzywał do "wypowiedzenia posłuszeństwa tej władzy"? Czy to też miało być na rzecz polepszenia stanu polskiej oświaty? Obecnie poparcie dla protestów ZNP spada więc Sławomir Broniarz zgodnie ze Schetynowską doktryną "Ulica i Zagranica" wzywa do pomocy związkowców oświatowych z zagranicy. Wszystko jest jasne. ZNP stał się kolejną organizacją w pajęczynie układów Platformy Obywatelskiej jak "Obywatele RP" lub "K.O.D.". Politycy Platformy Obywatelskiej chyba sięgnęli dna politycznego skoro za zakładników postanowili wykorzystać bezbronne dzieci do swoich brudnych rozgrywek.

# z Bielan

26.04.2019 16:44

Hej lewaku nie jestem trollem PiS! Po prostu nie mogę patrzeć na wasze kłamstwa i manipulacje na forach internetowych. Widzę, że boli cię prawda na temat twojej Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej. Powinieneś wiedzieć, że dla PiS i Prawicy 2 + 2 = 4. A dla twojej Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej 2 + 2 = 3 albo 5. Ciekawe, może w niedalekiej przyszłości lewactwo z Koalicji Europejskiej wymyśli, że zaraz po odzyskaniu władzy przez Platformę Obywatelską w ramach lewackiej polityki miłości POwstanie MINISTERSTWO MIŁOŚCI z pokojem 101. Wszystko jasne, dla działaczy Platformy Obywatelskiej narzędziami polityki jest fałszerstwo, zakłamanie, kłamliwa propaganda i podstęp. Teraz politycy Platformy Obywatelskiej / Koalicji Europejskiej i złote góry obiecają a potem gdy zdobędą władzę nic z tego nie dadzą. A jak Platforma Obywatelska znów u władzy będzie to bieda, nędza i upokorzenie znów będzie. Bo za rządów Platformy Obywatelskiej na nic pieniędzy nie było i miało nie być. A za rządów PiS okazało się, że na wszystko jest i będzie.

# z PiSu

26.04.2019 18:19

Mieliśmy mieć 50 śmigłowców Caracal za 13 miliardów złotych z offsetem. Wybitny na tle swojego poprzednika minister Błaszczak załatwił 4 Black Hawki Bieda Edition za 683 miliony złotych i 4 śmigłowce AW101 za 1,65 miliarda złotych w wersji dla frajerów orżniętych na kasę. Brawo!

# Głupi Prawak

26.04.2019 19:06

Kiedy poprzedni rząd za 13 miliardów i tej wielkości offsetem chciał kupić 50 śmigłowców Caracal, to PIS twierdził, ze to za drogo, więc kupili 4 śmigłowce za 1,65 miliarda zł, z offsetem wynoszącym 1/4 tej ceny. Różnica na jednym śmigłowcu to 152 mln zł.

# z Bielan

27.04.2019 12:42

#Głupi Prawak napisał(a) 26.04.2019 19:06
Kiedy poprzedni rząd za 13 miliardów i tej wielkości offsetem chciał kupić 50 śmigłowców Caracal, to PIS twierdził, ze to za drogo, więc kupili 4 śmigłowce za 1,65 miliarda zł, z offsetem wynoszącym 1/4 tej ceny. Różnica na jednym śmigłowcu to 152 mln zł.

Lewaku czy ty masz pojęcie czym jest offset?

# Głupi Prawak

27.04.2019 13:59

Kaczyński "Przynależność do UE jest wymogiem polskiego patriotyzmu". Tak to prawda i dlatego PiS wyprowadzający Polskę z UE, niszczący naszą pozycję w UE jest formacją która mało ma wspólnego z patriotyzmem. Gdzie był Kaczyński gdy B.Szydło symbolicznie wyrzucała flagi UE z KPRM?

# Karola

27.04.2019 14:47

Funkcjonariusz SOP potrącił rowerzystkę w Warszawie.
PiS ze służby ochraniającej najważniejsze osoby w Państwie, stworzył bandę amatorów i nieudaczników pod nową nazwą
SOP i politycy PiS na ulicach są największym zagrożeniem
Uważajcie na siebie....:)

# Głupi Prawak

28.04.2019 09:19

W oparach absurdu. Odcinek 97436. Minister Gliński w bananie widzi gorszący dzieci symbol gender, a deweloper Kaczyński, który nigdy nie kupił proszku do prania staje się głównym ekspertem ds. jakości.

# Sandacz

28.04.2019 09:54

#z Bielan napisał(a) 26.04.2019 16:44
Hej lewaku nie jestem trollem PiS! Po prostu nie mogę patrzeć na wasze kłamstwa i manipulacje na forach internetowych. Widzę, że boli cię prawda na temat twojej Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej. Powinieneś wiedzieć, że dla PiS i Prawicy 2 + 2 = 4. A dla twojej Platformy Obywatelskiej - Koalicji Europejskiej 2 + 2 = 3 albo 5. Ciekawe, może w niedalekiej przyszłości lewactwo z Koalicji Europejskiej wymyśli, że zaraz po odzyskaniu władzy przez Platformę Obywatelską w ramach lewackiej polityki miłości POwstanie MINISTERSTWO MIŁOŚCI z pokojem 101. Wszystko jasne, dla działaczy Platformy Obywatelskiej narzędziami polityki jest fałszerstwo, zakłamanie, kłamliwa propaganda i podstęp. Teraz politycy Platformy Obywatelskiej / Koalicji Europejskiej i złote góry obiecają a potem gdy zdobędą władzę nic z tego nie dadzą. A jak Platforma Obywatelska znów u władzy będzie to bieda, nędza i upokorzenie znów będzie. Bo za rządów Platformy Obywatelskiej na nic pieniędzy nie było i miało nie być. A za rządów PiS okazało się, że na wszystko jest i będzie.
Klepiesz totalne farmazony w które wierzą tylko wyznawcy Jarosława i Rydzyka. Śmieszność nad śmiesznościami. Prawacki bełkot dla mocherów i wyznawców Radia Maryja, tyle w temacie.

# jsw

01.05.2019 11:45

Widzę, że banda Pietruczuka nadal pracuje na tym forum. Na Bielanach robi się coraz cieplej, więc znów zaczyna śmierdzieć, ze spółki sortującej śmieci na Bielanach. Idą wybory, więc Pietruczuk już ma zatkany nos brudnymi pieniędzi mafii śmieciowej. Pietruczukowi zawsze śmierdziało z MPO a od BYŚ nigdy. C.D.N.

# jsw

01.05.2019 11:46

Kiedyś w 2014 roku zrezygnowałem z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Jako stara wyga w samorządzie jestem pewny, że nic z tego co mówi Koalicja Europejska, nie jest prawdą. Nic z tego, co zrobi Koalicja Europejska, nie będzie dla nas dobre. Nawet hasła wyborcze Koalicji Europejskiej same w sobie nie są prawdziwe. Koalicja Europejska chce abyśmy uwierzyli w jej podstępną narrację dotyczącą PiS tak aby utrzymać naszą uwagę z dala od jej prawdziwego celu jakim jest wyłączne odzyskanie władzy, przywilejów i stanowisk. Realny program Koalicji Europejskiej nie istnieje. Hasła Koalicji Europejskiej są czystą fikcją stworzoną przez sztaby pijarowców na potrzeby kampanii wyborczych. W rzeczywistości Koalicją Europejską rządzą organizacje oraz fundacje będące pośrednikami wielkich koncernów Niemieckich i Rosyjskich. Przyznaje, że Polacy są nadal oszukiwani przez Koalicję Europejską. Bo Koalicja Europejska nie służy Polsce i Polakom ale samej sobie. Jako były działacz Platformy Obywatelskiej, jestem pewny, że gdyby Koalicja Europejska wygrała wybory to wszystkie programy społeczne PiS zostaną natychmiast zlikwidowane. C.D.N.

# z Bielan

01.05.2019 12:03

#Głupi Prawak napisał(a) 27.04.2019 13:59
Kaczyński "Przynależność do UE jest wymogiem polskiego patriotyzmu". Tak to prawda i dlatego PiS wyprowadzający Polskę z UE, niszczący naszą pozycję w UE jest formacją która mało ma wspólnego z patriotyzmem. Gdzie był Kaczyński gdy B.Szydło symbolicznie wyrzucała flagi UE z KPRM?

Słuchaj lewaku. Kaczyński powiedział, że "Przynależność do UE jest wymogiem polskiego patriotyzmu" i to jest prawda. Nawet Jean-Claude Juncker przekonywał, że Polsce wyjście z UE nie grozi pod rządami PiS. Polexit to wymysł Koalicji Europejskiej jako kłamliwa narracja fałszująca rzeczywistość polityczną. PiS nie wyprowadza Polski z UE tylko osłabia pozycje polityków Koalicji Europejskiej w UE. Platforma Obywatelska jest formacją która mało ma wspólnego z patriotyzmem. Bo "Polskość to nienormalność" - tak pisał Donald Tusk o Polsce.

# z Bielan

04.05.2019 09:55

Gdy czytam wpisy #jsw zaczynam rozumieć jaki był klucz partyjny w rozdawaniu stanowisk przez Platformę Obywatelską. Wygląda na to, że ... trzeba było się umoczyć w jakąś zbrodnie.

# Joanna

04.05.2019 10:10

Gdy Obuchiwicz doradca Tuska dostał fuche w Orlenie PiSiory piały do księżyca wietrząc ogromną aferę. Facet po nagonce zrezygnował.
Powołanie przez PiS byłego wójta Pcimia co w wieku 38 lat skończył studia w Radomiu - na stanowisko Prezesa Orlenu.
Także Panie #Z Bielan przestań Pan siać defetyzm i sztuczną nagonkę.
Rozejrzyj się Pan dookoła a może Pan trochę zmądrzeje.

# z Bielan

04.05.2019 12:47

#Joanna napisał(a) 04.05.2019 10:10
Gdy Obuchiwicz doradca Tuska dostał fuche w Orlenie PiSiory piały do księżyca wietrząc ogromną aferę. Facet po nagonce zrezygnował.
Powołanie przez PiS byłego wójta Pcimia co w wieku 38 lat skończył studia w Radomiu - na stanowisko Prezesa Orlenu.
Także Panie #Z Bielan przestań Pan siać defetyzm i sztuczną nagonkę.
Rozejrzyj się Pan dookoła a może Pan trochę zmądrzeje.

Skoro Obuchiwicz zrezygnował to albo był za słaby albo był za mocno umoczony w jakieś zbrodnie i ktoś z PiS o tym wiedział.

# z Bielan

04.05.2019 12:52

#jsw napisał(a) 01.05.2019 11:46
Kiedyś w 2014 roku zrezygnowałem z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Jako stara wyga w samorządzie jestem pewny, że nic z tego co mówi Koalicja Europejska, nie jest prawdą. Nic z tego, co zrobi Koalicja Europejska, nie będzie dla nas dobre. Nawet hasła wyborcze Koalicji Europejskiej same w sobie nie są prawdziwe. Koalicja Europejska chce abyśmy uwierzyli w jej podstępną narrację dotyczącą PiS tak aby utrzymać naszą uwagę z dala od jej prawdziwego celu jakim jest wyłączne odzyskanie władzy, przywilejów i stanowisk. Realny program Koalicji Europejskiej nie istnieje. Hasła Koalicji Europejskiej są czystą fikcją stworzoną przez sztaby pijarowców na potrzeby kampanii wyborczych. W rzeczywistości Koalicją Europejską rządzą organizacje oraz fundacje będące pośrednikami wielkich koncernów Niemieckich i Rosyjskich. Przyznaje, że Polacy są nadal oszukiwani przez Koalicję Europejską. Bo Koalicja Europejska nie służy Polsce i Polakom ale samej sobie. Jako były działacz Platformy Obywatelskiej, jestem pewny, że gdyby Koalicja Europejska wygrała wybory to wszystkie programy społeczne PiS zostaną natychmiast zlikwidowane. C.D.N.

Spodobał mi się ten wpis. Wykorzystam jego części do mojej walki z lewakami z Platformy Obywatelskiej.

# Joanna

04.05.2019 18:34

Każdemu, kto podniesie rękę na Kościół, Jarosław Kaczyński tę rękę odrąbie. Wzorce najlepiej czerpać od najlepszych komunistycznych myślicieli ;)

# INTERNAUTA

06.05.2019 13:35

NIE DLA CENZURY W INTERNECIE. NIE DLA ACTA2!
Jako internauta jestem oburzony na Koalicje Europejską / Platforme Obywatelską za ACTA2. KTO GŁOSUJE ZA CENZURĄ W INTERNECIE TEN NIECH ZAPOMNI O GŁOSACH INTERNAUTÓW. To Europosłowie z Koalicji Europejskiej / Platformy Obywatelskiej głosowali za ACTA2, więc kandydaci Koalicji Europejskiej / Platformy Obywatelskiej mogą już zapomnieć o głosach internautów.

# jsw

10.05.2019 13:32

Spaślak już się śmieje z naiwniaków na Bielanach. Na początku ludzie uwierzyli stowarzyszeniu "Czyste Radiowo", potem ludzie uwierzyli i zagłosowali na stowarzyszenie "Razem dla Bielan" by dziś w nagrodę od Pietruczuka dostać gigantyczną podwyżkę cen za wywóz śmieci od BYŚa. MPO już nie nie jest konkurencją więc ceny BYŚa za wywiezienie śmieci szaleją w górę. Ciekawe jaki rekord podwyżek padnie u BYŚa? 100%, 200%, 500% a może 1000%. Do tego wszystkiego Pietruczuk zaraz doprowadzi do powiększenia firmy BYŚ i smród na Bielanach będzie taki jak kiedyś z MPO tyle, że do entej potęgi. Ciekawe co w tej sytuacji zrobi Pietruczuk? Może zarządzi przesiedlenie ludności z Wólki, Placówki i Radiowa. Powiększony BYŚ będzie smrodowym czarnobylem Bielan. Mam tylko nadzieję, że smród z BYŚa nie dojdzie na Wawrzyszew. C.D.N.

# jsw

12.05.2019 11:43

Ciekawe jak Pietruczuk nazwie wypędzenie ludzi z terenów Wólki, Placówki i Radiowa? Przesiedlenie, wysiedlenie a może ewakuacja. Gdy powiększy się firma BYŚ i zmieni się w Bielański Czarnobyl wypełniony smrodem i toksynami, tereny Wólki, Placówki i Radiowa zmienią się w opuszczone osiedla duchów, jak tereny Czarnobyla. Myślę, że Pietruczuk już ma zatkany nos pieniędzmi Spaślaka. C.D.N.

# Joanna

12.05.2019 13:53

Morawiecki chwali się inwestycjami rozpoczętymi przez poprzedników. Najlepsze jest gdy mówi o drodze S10 -której nowy przebieg przygotowany był 4 lata temu , drodze której rozbudowę (np. w okolicach Płocka) PiS zatrzymał na 4 lata
Pinokio przy Morawieckim to wzór prawdomówności.

# mta

13.05.2019 00:45

do #jsw: czy wiesz, że Czyste Radiowo zagarnęło cały Samorząd Radiowa i od roku nic nie robi, nic się nie dzieje. Coś wiesz na ten temat?

# jsw

13.05.2019 14:10

#mta. Jako były Radny Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014 z Platformy Obywatelskiej, wiem wszystko o organizacji "Czyste Radiowo". To jedna wielka hucpa samorządowa za pieniądze Grupy Mafijnej Spaślaka. Dziś mogę napisać tylko tyle, że cała mafia śmieciowa na Bielanach obraca się wokół firmy BYŚ. Czyste Rafiowo od samego początku było przemyślane jako organizacja do wygaszenia MPO - konkurenta BYŚ. Czyste Radiowo już wygasiło MPO więc teraz samo powoli będzie wygaszane przez Razem dla Bielan. #mta czy jesteś aż tak naiwny by uważać, że Czyste Radiowo będzie walczyć z BYŚ jak z MPO?

# Joanna

14.05.2019 15:24

Dzień Dobry wszystkim!
Jak słabe muszą być wewnętrzne sondaże PiS, że wyciągnęli Kaczyńskiego na ryby? To może dzisiaj safari? A jutro gra w golfa?

# Kaczyński

14.05.2019 16:11

Nie mam przyjemności grać z tobą w golfa. Dziękuję.

# mta

14.05.2019 23:20

#jsw: tak myślę, że nic więcej dla Radiowa nie zrobią, a przeciw Bysiowi nigdy nie wyjdą. A Razem dla Bielan to wielka ściema.

# jsw

15.05.2019 10:36

Niestety władze dzielnicy Bielany to tylko władza teoretyczna. Dzielnica Bielany, zarząd dzielnicy powoli zmienia zielone Bielany w śmietnisko. Mafia Śmieciowa z firmą BYŚ zmieniają zielone Bielany, okolice Wólki, Placówki i Radiowa w śmieciowy Czarnobyl. W sprawie BYŚa nie ma co liczyć na Czyste Radiowo, Razem dla Bielan oraz Pietruczuka. Śmierdząca Grupa Mafijna Spaślaka już zatkała nos Pietruczukowi. Trzeba być naiwniakiem by wierzyć, że Pietruczuk wygasi BYŚa jak wygasił MPO. C.D.N.

# z Bielan

15.05.2019 10:39

Wszyscy Polacy mówią PEDOFILOM STANOWCZE NIE! Gdy PiS ustawowo chciał wprowadzić rejestr pedofilów to posłowie Koalicji Europejskiej głosowali przeciw lub wstrzymali się od głosu. Gdy PiS chce walczyć z pedofilami to Koalicja Europejska jeszcze ich broni. Gdy PiS chce wsadzać pedofilów do więzienia to dwóch radnych Koalicji Europejskiej okazało się obleśnymi PEDOFILAMI gwałcącymi dzieci. Wszystko staje się jasne. KOALICJA EUROPEJSKA to KOALICJA PEDOFILSKA!

# z Bielan

15.05.2019 10:41

Ej #jsw miałeś dobry pomysł z tematem pedofili z wykorzystaniem CapsLooka. Czekam na twoje kolejne komentarze.

# jsw

15.05.2019 10:44

#z Bielan. Robert Biedroń jako Prezydent Słupska miał w swoim Ratuszu w wydziale kultury aferę pedofilską. Myślę, że ktoś powinien sprawdzić kadry Pietruczuka w Ratuszu na Bielanach, w Mediatece i w ośrodkach kultury. Niewykluczam, że Pietruczuk w przeszłości mógł świadomie zatrudnić kilkudziesięciu pedofilów. Na ten temat nie mam kwitów.

# z Bielan

15.05.2019 10:52

Teraz mam pewność, że Koalicja Europejska popiera Islamską pedofilie. W ISLAMIE PEDOFILIA RZECZ ŚWIĘTA. Jeśli Koalicja Europejska dalej będzie popierać różnorodność to powinna zmienić nazwę na KOALICJA PEDOFILSKA.

# STUDENT23

15.05.2019 12:19

#z Bielan napisał(a) 15.05.2019 10:52
Teraz mam pewność, że Koalicja Europejska popiera Islamską pedofilie. W ISLAMIE PEDOFILIA RZECZ ŚWIĘTA. Jeśli Koalicja Europejska dalej będzie popierać różnorodność to powinna zmienić nazwę na KOALICJA PEDOFILSKA.

Pedofilia w kościele to problem wydumany. Oryginalny tekst jedynki PiS w wyborach do Europarlamentu

# z Bielan

15.05.2019 20:00

#jsw napisał(a) 15.05.2019 10:44
#z Bielan. Robert Biedroń jako Prezydent Słupska miał w swoim Ratuszu w wydziale kultury aferę pedofilską. Myślę, że ktoś powinien sprawdzić kadry Pietruczuka w Ratuszu na Bielanach, w Mediatece i w ośrodkach kultury. Niewykluczam, że Pietruczuk w przeszłości mógł świadomie zatrudnić kilkudziesięciu pedofilów. Na ten temat nie mam kwitów.

Masz rację #jsw. Skoro u Biedronia grasował Pedofil to może i Wiosna Biedronia jest skażona Pedofilami.

# Joanna

16.05.2019 06:36

Siedziba PiS na Nowogrodzkiej została sprzedana przez izraelskiego właściciela. Zburzą centrum dowodzenia wszechświatem i nowy właściciel postawi hotel. Warto zbadać rolę Sorosa, bo toż to szok ;)

# eRDe23

16.05.2019 11:59

#z Bielan napisał(a) 15.05.2019 10:52
Teraz mam pewność, że Koalicja Europejska popiera Islamską pedofilie. W ISLAMIE PEDOFILIA RZECZ ŚWIĘTA. Jeśli Koalicja Europejska dalej będzie popierać różnorodność to powinna zmienić nazwę na KOALICJA PEDOFILSKA.
Pięknie się PiS wystawiło opozycji w sprawie pedofilii. Słowa Piotrowicza, Saryusza, Legutko idealnie nadają się na klipy wyborcze.

# z Bielan

17.05.2019 12:54

Dziś Grzegorz Schetyna sternik PO myśli, że Premierem zostanie, przywróci złodziejstwo, bezprawość i niesprawiedliwość, by było jak było, bo jak PO u władzy znów będzie to pieniędzy na nic jak kiedyś nie było tak i zaraz nie będzie. Zaraz Grzegorz Schetyna w Warszawie Rafała Trzaskowskiego, Marcina Kierwińskiego oraz Andrzeja Halickiego, dzieci deprawować będzie, szaleństwami LGBT, wszelakie penisy i zboczeńców dzieciom pokazywać będzie, adopcje dzieci homoseksualistom umożliwiać będzie, pornosy w szkołach dzieciom koloportować będzie. Wolności internetu już nie będzie bo cenzura ACTA2 zaraz będzie. Po wygranej Platformy Obywatelskiej w Polsce dziać się zaraz będzie, 500+, 300+, Mieszkania+ i Emerytury+ już nie będzie a wyższy wiek emerytalny znów będzie. By żyło się lepiej: ubekom, komuchom, tewókom, kapusiom i donosicielom czyli wóda, korek i rozporek PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.

# z Bielan

17.05.2019 12:56

Gdy czytam komentarze #jsw zaczynam mieć pewność, że to właśnie polityka multikulturalizmu i różnorodności doprowadziła do sytuacji, że Koalicja Europejska składa się z pedofilów, kryminalistów, gwałcicieli, zboczeńców, populistów, islamiskich terrorystów, zbrodniarzy, lewackich fanatyków, islamskich pedofilów, dewiantów, komuchów, aferałów, psychopatów, oszustów, ubeckich sadystów, szowinistów, sowieckich morderców, donosicieli, faszystów, lewaków oraz łajdaków i bydlaków. A teraz jak pisze #jsw by dostać wysokie stanowisko w Koalicji Europejskiej trzeba popełnić jakieś zbrodnie. To wszystko zaczyna być powoli sensowne. Jak w każdym rynsztokowym gangu kryminalistów trzeba się wystarczająco umoczyć w jakieś przestępstwa by zdobyć wystarczające zaufanie jego członków.

# BezczelnyLewak

17.05.2019 13:36

Piękne obnażenie PiSowskiej hipokryzji! Uderzył bucikiem w stół a wierne psy i goryle ruszyły do akcji.
Ci "walczący" z pedofilią w KK boją się prawdy przed oczami.
Brawo !

# SCHETYNA UKRADNIE 500+

18.05.2019 14:44

Jak tylko Koalicja Europejska z Grzegorzem Schetyną na czele dorwą się do władzy to UKRADNĄ 500+, 300+, Emeryturę+ i Mieszkanie+. Trzeba powstrzymać Koalicję Europejską / Platformę Obywatelską w odzyskaniu władzy inaczej ukradną 500+, 300+, Emeryturę+ i Mieszkanie+.

# sandacz

18.05.2019 14:57

#SCHETYNA UKRADNIE 500+ napisał(a) 18.05.2019 14:44
Jak tylko Koalicja Europejska z Grzegorzem Schetyną na czele dorwą się do władzy to UKRADNĄ 500+, 300+, Emeryturę+ i Mieszkanie+. Trzeba powstrzymać Koalicję Europejską / Platformę Obywatelską w odzyskaniu władzy inaczej ukradną 500+, 300+, Emeryturę+ i Mieszkanie+.
Ale wiejski jełopek.

# sandacz

18.05.2019 16:13

#z Bielan napisał(a) 17.05.2019 12:56
Gdy czytam komentarze #jsw zaczynam mieć pewność, że to właśnie polityka multikulturalizmu i różnorodności doprowadziła do sytuacji, że Koalicja Europejska składa się z pedofilów, kryminalistów, gwałcicieli, zboczeńców, populistów, islamiskich terrorystów, zbrodniarzy, lewackich fanatyków, islamskich pedofilów, dewiantów, komuchów, aferałów, psychopatów, oszustów, ubeckich sadystów, szowinistów, sowieckich morderców, donosicieli, faszystów, lewaków oraz łajdaków i bydlaków. A teraz jak pisze #jsw by dostać wysokie stanowisko w Koalicji Europejskiej trzeba popełnić jakieś zbrodnie. To wszystko zaczyna być powoli sensowne. Jak w każdym rynsztokowym gangu kryminalistów trzeba się wystarczająco umoczyć w jakieś przestępstwa by zdobyć wystarczające zaufanie jego członków.
Wiejski jełopku. Z którego ugrupowania radny z Busko-zdrój zaatakował policjanta nożem ??? Bardzo jestem ciekaw. Odpowiedz jak masz odwagę !!!

# Adrian33

22.05.2019 06:47

Straszą islamistami i gejami a nie dalej jak kilka dni temu ich kumpel ze zdjęć chciał zadźgać policjanta. Prawackie glupki.
Na plebani na Muranowie jakiś święty po spowiedzi zaatakował nożem i zabił jedną osobę. To jest prawackie bezpieczeństwo A te durnie straszą LGBT i gejem.

# Wiosna

24.05.2019 20:33

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# z Bielan

31.05.2019 14:15

POtworna POgarda POpulistycznych hiPOkrytów
POstKOmuNistycznej Koalicji Europejskiej - Platformy Obywatelskiej dla zwykłych Polaków nie ma sobie równych. Fala powodziowa niszczy ludziom domy i majątki a tylko Rząd Mateusza Morawieckiego i PiS robią wszystko co mogą by zapewnić pomoc powodzianom. Tymczasem szef POstKOmuNistycznej Koalicji Europejskiej - Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna nazwał pomoc powodzianom: KABARETEM! To SKANDAL! A do tego wszystkiego dziennikarka z TVNiemieckiej Wizji, Kinga Rusin dokonała brutalny atak słowny na Zofie Klepacką Wicemistrzynie Świata w WindSurfingu za
za jej światopogląd dotyczący sprzeciwu wprowadzenia do szkół LGBT. Tak właśnie wygląda tolerancja światopoglądowa w wykonaniu elit Platformy Obywatelskiej. Zawsze wiedziałem, że drugie imie tolerancji w Platformie Obywatelskiej to NIENAWIŚĆ. To tylko potwierdza fakt, że dla POmiotów Nienawiści pseudoelit i polityków POstKOmuNistycznej Koalicji Europejskiej - Platformy Obywatelskiej sam los i życie prostych normalnych Polaków jest warte tyle co nic a nawet mniej niż nic. Żyjący w Nienawiści do Polskości działacze POstKOmuNistycznej Koalicji Europejskiej - Platformy Obywatelskiej kiedyś nazywający siebie nadzwyczajną kastą z zachowania przypominają jakąś Nadludzką Zakłamaną Rasę Panów POgardzająca wszystkimi Polakami. Wszystko się potwierdza, politycy POstKOmuNistycznej Koalicji Europejskiej - Platformy Obywatelskiej chcą dorwać się do władzy by tylko okradać prostych normalnych Polaków z ich pieniędzy poprzez podwyższanie podatków i wieku emerytalnego. Teraz jestem już absolutnie pewien, że jeśli tylko szef POstKOmuNistycznej Koalicji Europejskiej - Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna dorwie się do władzy, szybko ukradnie Polakom programy społeczne PiS jak 500+, 300+, Emerytura+ i Mieszkanie+. Mnie już Donald Tusk i Grzegorz Schetyna ukradli OFE. A teraz Koalicja Europejska - Platforma Obywatelska ma w planach bezmyślne wprowadzenie Euro. Jeśli Platformiarze wprowadzą Euro to w Polsce nadejdzie tak wielka drożyzna, że bieda i nędza będą na ulicach aż piszczeć a bezrobocie będzie tak wysokie jak w czasach rządów Platformy Obywatelskiej za Donalda Tuska w latach 2008 - 2015 albo jeszcze większe.

# Księżycowy

31.05.2019 15:01

Rząd odmraża ceny energii. Miały być zamrożone na cały 2019 rok, ale od 1 lipca średnie, duże firmy i pośrednio konsumenci zapłacą jak za zboże. Od 2020 r. zapłacimy wszyscy, bo będzie już po wyborach. Wpisze się do Konstytucji zakaz krytykowania cen energii. Szach i mat lewaki.

# LIBERAŁ

07.06.2019 18:48

No i stało się. Czeka nas PODATEK KATASTRALNY. Koalicja Europejska \ Koalicja Obywatelska \ Platforma Obywatelska już wymyśliła plan wprowadzenia PODATKU KATASTRALNEGO dla samorządów zaraz po wyborach parlamentarnych w 2019 roku. To będzie katastrofa dla wszystkich. Idea liberalizmu i niskich podatków dla Koalicji Europejskiej \ Koalicji Obywatelskiej \ Platformy Obywatelskiej to już historia. Niedawno odbyły się konsultacje Donalda Tuska, Grzegorza Schetyny z kilkoma ważnymi samorządowcami z dużych miast i już podjęto decyzję o projekcie wprowadzenia PODATKU KATASTRALNEGO który ma częściowo zastąpić podatek od nieruchomości pobierany przez samorządy. Co ciekawe PODATEK KATASTRALNY ma obejmować wyłącznie właścicieli domów i mieszkań. Wszystko dlatego by politycy Koalicji Europejskiej \ Koalicji Obywatelskiej \ Platformy Obywatelskiej mogli wzmocnić swoje wpływy w samorządach. Jeśli Koalicja Europejska \ Koalicja Obywatelska \ Platforma Obywatelska wprowadzi roczny PODATEK KATASTRALNY o wysokości 30% wartości nieruchomości to dopiero będzie katastrofa. Jest całkiem pewne, że działacze Koalicji Europejskiej \ Koalicji Obywatelskiej \ Platformy Obywatelskiej pracujący na stanowiskach urzędniczych będą wyrzucać ludzi z domów i mieszkań z powodu niezapłaconego PODATKU KATASTRALNEGO. Jeśli przykładowy Polak będzie miał nieruchomość o wartości jednego miliona złotych to roczny podatek katastralny będzie wynosić aż trzysta tysięcy złotych rocznie. Większości Polaków nie będzie stać na zapłacenie aż trzystu tysięcy złotych PODATKU KATASTRALNEGO za rok. Aż strach się bać pomyśleć ilu Polaków wypędzi na bruk Koalicja Europejska \ Koalicja Obywatelska \ Platforma Obywatelska z powodu niezapłaconego PODATKU KATASTRALNEGO.

# z Bielan

11.06.2019 15:25

#LIBERAŁ napisał(a) 07.06.2019 18:48
No i stało się. Czeka nas PODATEK KATASTRALNY. Koalicja Europejska \ Koalicja Obywatelska \ Platforma Obywatelska już wymyśliła plan wprowadzenia PODATKU KATASTRALNEGO dla samorządów zaraz po wyborach parlamentarnych w 2019 roku. To będzie katastrofa dla wszystkich. Idea liberalizmu i niskich podatków dla Koalicji Europejskiej \ Koalicji Obywatelskiej \ Platformy Obywatelskiej to już historia. Niedawno odbyły się konsultacje Donalda Tuska, Grzegorza Schetyny z kilkoma ważnymi samorządowcami z dużych miast i już podjęto decyzję o projekcie wprowadzenia PODATKU KATASTRALNEGO który ma częściowo zastąpić podatek od nieruchomości pobierany przez samorządy. Co ciekawe PODATEK KATASTRALNY ma obejmować wyłącznie właścicieli domów i mieszkań. Wszystko dlatego by politycy Koalicji Europejskiej \ Koalicji Obywatelskiej \ Platformy Obywatelskiej mogli wzmocnić swoje wpływy w samorządach. Jeśli Koalicja Europejska \ Koalicja Obywatelska \ Platforma Obywatelska wprowadzi roczny PODATEK KATASTRALNY o wysokości 30% wartości nieruchomości to dopiero będzie katastrofa. Jest całkiem pewne, że działacze Koalicji Europejskiej \ Koalicji Obywatelskiej \ Platformy Obywatelskiej pracujący na stanowiskach urzędniczych będą wyrzucać ludzi z domów i mieszkań z powodu niezapłaconego PODATKU KATASTRALNEGO. Jeśli przykładowy Polak będzie miał nieruchomość o wartości jednego miliona złotych to roczny podatek katastralny będzie wynosić aż trzysta tysięcy złotych rocznie. Większości Polaków nie będzie stać na zapłacenie aż trzystu tysięcy złotych PODATKU KATASTRALNEGO za rok. Aż strach się bać pomyśleć ilu Polaków wypędzi na bruk Koalicja Europejska \ Koalicja Obywatelska \ Platforma Obywatelska z powodu niezapłaconego PODATKU KATASTRALNEGO.

Zawsze wiedziałem, że Platforma Obywatelska będzie chciała wyrzucać ludzi z domów i mieszkań. Teraz już wszystko jest jasne. Platformiarze chcą za pomocą podatku katastralnego wywłaszczać ludzi z ich domów i mieszkań. Musimy głosować na PiS, inaczej przyjdzie Platforma Obywatelska z podatkiem katastralnym i nas wszystkich wyrzuci na bruk.

# Jajko

16.06.2019 08:38

Partia rządząca jest oskarżana o udział w nielegalnym nagrywaniu. Prezes Polski robił wały w deweloperce. Premier kręcił lody na gruntach kościelnych. O nagrodach, NBP i KNF już nie będę wspomniał. W Austrii rząd upadał, bo wicekanclerz obiecywał rządowe kontrakty. Amatorzy ;)

# stachanet

20.06.2019 02:40

No ładnie. P. Pietruczuk z gabinetu politycznego P Białoruskiego od ministra P.Janika z rządu Milera z lat 2000-2005 został burmistrzem? Ten facet w telefonie miał dzwonek "hymn związku radzieckiego", dla zgrywy czy z przekonania? Jego zachowanie budziło wiele do życzenia. Mam nadzieję że się "ogarnął". Będę go obserwował. Mam wiele ciekawych spostrzeżeń z tamtego okresu. Myślisz że byłeś bezimienny? Pamiętamy cię i z tamtego okresu. Pozdrawiam.

# z Bielan

21.06.2019 14:02

Podatek Katastralny wprowadzą metodą podstępu. Tusk, Schetyna z Platformiarzami zawsze wprowadzają swoje chore rozwiązania polityczne metodą podstępu. Najpierw obiecają podatek katastralny w wysokości od 3% do 5% a po wyborach wprowadzą podatek katastralny w wysokości 30%. W 2011 roku Platformiarze obiecali przed wyborami, że nie podwyższą wieku emerytalnego a zaraz po wyborach podwyższyli. W 2007 roku Platformiarze przed wyborami obiecali wprowadzić podatek liniowy a po wyborach stopniowo o nim zapomnieli. Przed wyborami w 2005 roku Schetyna zaklinał się, że Platforma Obywatelska nie weźmie subwencji na partie polityczne z budżetu państwa a po wyborach Tusk i Schetyna wzieli subwencje pełnymi garściami. A ostatnio w czasie kryzysu uchodźców, Schetyna z Platformiarzami codziennie zmieniali zdanie na temat imigracji. Jednego jestem pewien, gdy tylko Schetyna z Platformiarzami dorwą się do władzy to natychmiast wprowadzą 30% Podatek Katastralny.

# z Bielan

21.06.2019 14:07

#Jajko napisał(a) 16.06.2019 08:38
Partia rządząca jest oskarżana o udział w nielegalnym nagrywaniu. Prezes Polski robił wały w deweloperce. Premier kręcił lody na gruntach kościelnych. O nagrodach, NBP i KNF już nie będę wspomniał. W Austrii rząd upadał, bo wicekanclerz obiecywał rządowe kontrakty. Amatorzy ;)

#Jajko. Lepiej opowiedz jak ty i Platforma Obywatelska będziecie wprowadzać Podatek Katastralny! Będziecie wypędzać ludzi z domów?

# Jajko

24.06.2019 13:43

USA- Google
Chiny- Tencent
Korea Południowa- Samsung
Japonia- Toyota
Niemcy- SAP
Wielka Brytania- Vodafone
Francja- Louis Vuitton
Włochy- Gucci
Hiszpania- Zara
Szwecja- IKEA
Jarosław Gowin: Święto Kiełbasy Lisieckiej- święto polskiej przedsiębiorczości, symbol polskiego sukcesu!

# Uwaga TECZOWY TERROR

30.06.2019 11:28

Koalicja Europejska - Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska wymyśliła sobie Tęczowy Horror Różnorodności. Wychodzi na to, że w ramach tęczowego multikulturalizmu Koalicji Europejskiej - Koalicji Obywatelskiej - Platformy Obywatelskiej trzeba będzie tolerować: pedofilów, islamistów, UBeckich morderców, Milicyjnych sadystów, oszalałych z nienawiści do kościoła antyklerykałów, gwałcicieli, POstKOmuNistycznych zbrodniarzy, gangsterów, dewiantów, kryminalistów, bestialskich morderców dzieci, zboczeńców, psychopatów i innych zwyrodnialców z gorszego sortu. Nadchodzi TĘCZOWY TERROR Różnorodności i NIENAWIŚCI do Polskości z Koalicji Europejskiej - Koalicji Obywatelskiej - Platformy Obywatelskiej, że aż strach się bać.

# SCHETYNA i TUSK UKRADNIE 500+

30.06.2019 11:32

Jak tylko Koalicja Europejska - Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska z Donaldem Tuskiem i Grzegorzem Schetyną na czele dorwą się do władzy to UKRADNĄ 500+, 300+, Emeryturę+ i Mieszkanie+. Dla Koalicji Europejskiej - Koalicji Obywatelskiej - Platformy Obywatelskiej powszechny program 500+ jest wymysłem PiS i dlatego Koalicja Europejska - Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska zniszczy program 500+ oraz program 300+, Emerytura+ i Mieszkanie+. Grzegorz Schetyna i Donald Tusk zamierzają zniszczyć Pro Polskie programy społeczne jak 500+, 300+, Emerytura+ i Mieszkanie+ bo Polskość dla Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny to nienormalność. A normalnością dla Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny jest bieda i nędza dla prostych i normalnych ludzi, gwałty i morderstwa dokonywane przez Islamskich imigrantów, morderstwa księży, palenie Kościołów, niszczenie wiary Katolickiej, niszczenie tradycyjnej rodziny oraz mordy i gwałty na dziedziach dokonywane przez zboczonych celebrytów pedofilów. Przed wyborami samorządowymi w 2018 roku w Warszawie Rafał Trzaskowski obiecywał mały program społeczny dodatek 100 złotych dla uczniów miesięcznie. Po wyborach Rafał Trzaskowski wycofał się ze swojej obietnicy i zlikwidował nawet swój projekt społeczny. Tym samym Koalicja Europejska - Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska pokazała, że jest niewiarygodna. Po tym jak Rafał Trzaskowski oszukał wyborców i zlikwidował swój mały program 100+ dla uczniów jest bardziej niż pewne, że Koalicja Europejska - Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska zaraz po odzyskaniu władzy doprowadzi do LIKWIDACJI programów społecznych 500+, 300+, Emeryturę+ i Mieszkanie+. Wszystko jest jasne, za rządów Koalicji Europejskiej - Koalicji Obywatelskiej - Platformy Obywatelskiej była bieda, nędza i ubóstwo czyli nic nie było i miało nie być a za rządów PiS okazało się, że na programy społeczne jak 500+, 300+, Emerytura+ i Mieszkanie+ pięniądze są i będą. W 2015 roku zakłamane elity władzy Platformy Obywatelskiej zaklinały się, że na programy społeczne jak 500+ "PIENIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE" a PiS zaraz po przejęciu władzy udowodnił, że na 500+ pieniądze są i będą. Trzeba powstrzymać Koalicję Europejską - Koalicję Obywatelską - Platformę Obywatelską w odzyskaniu władzy inaczej ukradną 500+, 300+, Emeryturę+ i Mieszkanie+.

# Patol500+

30.06.2019 13:46

Oczywiście 500 złotych będzie dla każdego dziecka ale potem trzeba będzie to spłacić w dorosłym życiu. Zaraz 1500zł składek na ZUS dla przedsiębiorców, pietruszka po 20zł, benzyna po 5,5zł, mieszkania po 9 tys.zł/m2. Drożyzna ale niech gamonie cieszą się z 500+.

# TĘCZOWE PO-tworności LGBT

20.07.2019 15:38

Nadchodzą TĘCZOWE PO-tworności LGBT z Koalicji Europejskiej - Koalicji Obywatelskiej - Platformy Obywatelskiej. Skandal w krajach Unii Europejskiej! Odktyto, że lewaccy urzędnicy socjalni z lewicowo - liberalnych przyczyn ideologicznych odbierali normalnym rodzinom dzieci i oddawali je na wychowanie zboczonym parom LGBT co w następstwie doprowadziło do gwałtów na dzieciach spowodowane przez pary LGBT. Do tego wszystkiego odkryto, że cały proceder gwałtów na dzieciach przez pary LGBT był tuszowany z lewicowo - liberalnych przyczyn ideologicznych przez lewackich urzędników socjalnych powiązanych z europejskimi partiami lewicowo - liberalnymi. NIE DLA Koalicji Europejskiej! NIE DLA Koalicji Obywatelskiej! NIE DLA Platformy Obywatelskiej! NIE DLA PEDOFILI LGBT! NIE DLA TĘCZOWYCH GWAŁCICIELI DZIECI!

# Sabinaxx

21.07.2019 17:31

#TĘCZOWE PO-tworności LGBT napisał(a) 20.07.2019 15:38
Nadchodzą TĘCZOWE PO-tworności LGBT z Koalicji Europejskiej - Koalicji Obywatelskiej - Platformy Obywatelskiej. Skandal w krajach Unii Europejskiej! Odktyto, że lewaccy urzędnicy socjalni z lewicowo - liberalnych przyczyn ideologicznych odbierali normalnym rodzinom dzieci i oddawali je na wychowanie zboczonym parom LGBT co w następstwie doprowadziło do gwałtów na dzieciach spowodowane przez pary LGBT. Do tego wszystkiego odkryto, że cały proceder gwałtów na dzieciach przez pary LGBT był tuszowany z lewicowo - liberalnych przyczyn ideologicznych przez lewackich urzędników socjalnych powiązanych z europejskimi partiami lewicowo - liberalnymi. NIE DLA Koalicji Europejskiej! NIE DLA Koalicji Obywatelskiej! NIE DLA Platformy Obywatelskiej! NIE DLA PEDOFILI LGBT! NIE DLA TĘCZOWYCH GWAŁCICIELI DZIECI!
Nieźle jesteś pier****ty w dekiel

# Jajko

29.07.2019 11:46

Tydzień PiS:
- ministrowie z kilometrami jak zawodowi kierowcy
- praca w ministerstwie za zdjęcie z Mateuszem Morawieckim
- rodzinne podróże marszałka Kuchcińskiego
- remont muzealnych czołgów T-72 za 1,75 mld zł
- pół miliona premii i nagród prezesa NBP
Praca, pokora i umiar ;)

# Jarosław Wąsik

19.08.2020 20:17

W związku z uzyskaną przeze mnie informacją, że na podstawie danych osobowych wykorzystanych w wypowiedziach użytkownika "#jsw" przypisywane jest mi autorstwo wypowiedzi opublikowanych przez tego użytkownika na forum portalu TuStolica.pl. Niniejszym oświadczam, że nigdy nie publikowałem na niniejszym forum żadnych wypowiedzi i nie jestem autorem wypowiedzi użytkownika #jsw ani żadnych innych opublikowanych tu do tej pory treści.
Wszelkie moje dane osobowe zawarte w wypowiedziach użytkownika "#jsw" zostały one wykorzystane w sposób bezprawny, niewątpliwie w celu podszycia się pode mnie i wyrządzenia szkody tak mi osobiście, jak i osobom, które wypowiedzi te w sposób oczywisty oczerniają i zniesławiają.
Oświadczam, że zaprzeczam zawartym w tych wypowiedziach treściom tak dotyczącym opisywanych osób trzecich jak i bezpośrednio mnie.
Informuję również, że w związku z treścią wypowiedzi, kradzieżą mojej tożsamości,
złożyłem stosowne zawiadomienie do prokuratury.
Jarosław Wąsik

# Inkwizytor

04.10.2022 11:52

Nigdy nie byłem fanel SLD-owa postSLD-owa etc, etc.
No i jak tak kadencja otwierdza nie będę !
Resortowe dzieci Kalisza i spółki
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy