REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


26.11.2018 16:04 #Tatko
A dlaczego nie ma na stanowisku wiceburmistrza żadnej osoby z Razem dla Bielan ?

My mieszkańcy Chomiczówki domagamy się tego .
26.11.2018 16:37 #Bumper
Tylko nie razem dla Bielan to będzie katastrofa dla mojej ukochanej dzielnicy
26.11.2018 16:37 #gości
Okropnosc
26.11.2018 16:49 #Tatko
A co takiego Ci zrobili ?
26.11.2018 17:16 #lideksynubeka
Czy jaja mąż z Nowoczesnej daje posadę swojej żonie z Nowoczesnej to jest to korupcja polityczna czy nie jest?
REKLAMA
26.11.2018 17:16 #lideksynubeka
edit"JAK "
26.11.2018 17:19 #cccp
#lideksynubeka napisał(a) 26.11.2018 17:16

Czy jak mąż z Nowoczesnej daje posadę swojej żonie z Nowoczesnej to jest to korupcja polityczna czy nie jest?
to jest podręcznikowy przykład nepotyzmu
26.11.2018 20:34 #PreczzKomuną
Brawo wyborcy, brawo panie Grzegorzu. W końcu na Bielany wkracza władza starych dobrych sprawdzonych ludzi z SLD! Brawo, brawo, brawo dla całej starej ekipy. Udało się! Wielki powrót sprawdzonych ludzi. Te same twarze od lat tylko inne stołki. Teraz łatwiej będzie się robić przelewy dzielnicowej kasy na swoje własne stowarzyszenie a pikniki będą z większym przytupem za kasę mieszkańców ku czci i radości osób z Razem dla Siebie.
26.11.2018 20:53 #bielańczyk19
Nie jestem fanem Pana Pietruczuka, ale dobrze, że został Burmistrzem Dzielnicy. Jako wiceburmistrz przez wiele lat poznał ratuszowe układy i wie, co działa źle i kogo powinno się zmienić, aby określone obszary lepiej funkcjonowały. Będzie to dla p. Pietruczuka test, czy chce coś zmienić na lepsze, czy zostanie ta nijakość, jaka jest obecnie. Jako działacz RdB ma na pewno sukcesy. Jako urzędnik i członek nie tylko ostatniego zarządu dzielnicy - raczej nie. Odchodzący burmistrz był nijaki i odnieść można wrażenie, że niewiele go obchodziło. Sprawiał wrażenie wyznawcy zasady - niech się dzieje, co chce, aby mi dali spokój. Może wreszcie matuzalemy kierujące od lat niektórymi wydziałami pójdą na emeryturę i na ich czele staną ludzie z pomysłami i umiejętnościami, a przede wszystkim myślący. Może Bielany, jak dawniej, będą jedną z wiodących dzielnic w stolicy. Może bielańską oświatą pokieruje wreszcie ktoś, kto ma pomysł i wizję i potrafi planować a nie tylko gasić pożary wynikające z niekompetencji, które generują ogromne koszty a niewiele problemów rozwiązują. Może wreszcie Wydział Infrastruktury dostanie sensownych pracowników. I tak by można dalej. Sprzątania jest dużo. Czy się uda p. Pietruczukowi?. Oby tak. Bo Bielany na to zasługują.
27.11.2018 07:03 #rrr
#Tatko napisał(a) 26.11.2018 16:04

A dlaczego nie ma na stanowisku wiceburmistrza żadnej osoby z Razem dla Bielan ?

My mieszkańcy Chomiczówki domagamy się tego .
Przecież napisali że zostaje Włodzimierz Piątkowski (RdB)
27.11.2018 10:13 #Bielanka
Dobrze że niektóre osoby z PO zasiadające od wielu, wielu lat w końcu nie dostały wymagającej ilości głosów.
27.11.2018 10:31 #Hajlajf
Śmieszą mnie te wszystkie "jazdy" z Pietruczukiem. Nie wiem jak Grzegorz to.robi, ale jako jeden nielicznych pomaga ludziom na każdej placzyznie. W większości wypowiadają się tu nkeprzychylni ludzie, którzy mają sieczke w głowie zamiast mózgu...oczywiście na czele z kibicami Hutnika...tak Hutnika, czyli tego Klubu, któremu Grzesiek już sporo pomógł. Zapytajcie Purchale, to wam konkretnie powie ile.
Dlatego kumplom Pana M. Od Kukiza polecam wziąć koło i...sami wiecie :)
27.11.2018 15:36 #Bielanka
Brawo Grzegorz !!
27.11.2018 20:31 #Duduś
http:// warszawskipis.pl/ warszawa /bielany/ fasadowa-demokracja-w radzie dzielnicy bielany/
28.11.2018 07:39 #Pan M
Hajlajf w takim razie może nas oświecisz ile to dobrego przez ostatnie 10 lat zrobił towarzysz Pietruczuk dla Hutnika? To wtedy ja Ci przybliże temat, o którym widzę że nie masz bladego pojęcia :)
REKLAMA
28.11.2018 09:15 #Władimirowicz
#Duduś napisał(a) 27.11.2018 20:31

http:// warszawskipis.pl/ warszawa /bielany/ fasadowa-demokracja-w radzie dzielnicy bielany/
Nic dziwnego że Pietruczuk wygrywa na Bielanach skoro ma takich "przeciwników" jak ci radni z PISu. Jeżeli myślą oni że przekonają do siebie ludzi zamieszczając swoje żale na brak stołków na portalu który ma zerową odwiedzalność na dzielnicy to idąc tak dalej w następnych wyborach RDB będzie rządzić samodzielnie. Prosty przykład to sprawa Wolumenu: PO nie będzie się przejmować problemem który sama stworzyła bo liczyli się z konsekwencjami od razu. PIS mógłby więc w temacie zaistnieć stając w obronie interesów ludzi którzy ich wybrali, ale nie chcąc się przemęczać skończyło się na jakiś pustych słowach, stanowiskach itp. o których większość nawet nie słyszała. Gdzie prawdziwe działania? Jak już nic nie mogą to niech chociaż protestują codziennie pod ratuszem blokując wejście czy co innego. Tymczasem RDB jak zawsze robi swoją akcję zbierania podpisów, nagłaśnia problem i nawet gdyby miało to nic nie dać to wszyscy dookoła wiedzą że coś robią. Ale co się dziwić skoro Pietruczuk to stary wyjadacz w samorządzie od wielu lat. Jego "konkurencja" jak dobrze pójdzie dorośnie do takiego sposobu myślenia może za 5, 10 lat.
28.11.2018 12:20 #Kiedyś z Bielan
#Władimirowicz napisał(a) 28.11.2018 09:15

Tymczasem RDB jak zawsze robi swoją akcję zbierania podpisów, nagłaśnia problem i nawet gdyby miało to nic nie dać to wszyscy dookoła wiedzą że coś robią.
Oczywiście, że nic nie da. Nie przeciwstawią się ratuszowi. A na końcu Pietruczuk, jak zwykle, powie: nic się nie dało zrobić. Ale muszę przyznać rację. Doskonale wie, jak się robi kampanię wizerunkową.
29.11.2018 10:59 #dddd
#Kiedyś z Bielan napisał(a) 28.11.2018 12:20

Oczywiście, że nic nie da. Nie przeciwstawią się ratuszowi. A na końcu Pietruczuk, jak zwykle, powie: nic się nie dało zrobić. Ale muszę przyznać rację. Doskonale wie, jak się robi kampanię wizerunkową.
Tak właśnie postrzegam pana Pietruczuka. To jest typowy aparatczyk, dbający głównie o siebie i ewentualnie o swoich ludzi. Nie sądzę, że zrobi porządek w ratuszu. Dziwi mnie, że zamiast choćby Wydział Oświaty włączyć w kompetencje wiceburmistrza, który pracując w szkole na stanowisku wicedyrektora ma świadomość, jak jest to źle zorganizowana jednostka, jak niekompetentna jest pani naczelnik i większość urzędników, to dostaje ten obszar spadochroniarz z innej dzielnicy na dodatek nie mający nic wspólnego z oświatą. Ten sam człowiek otrzymał nadzór nad kolejnym patologią, czyli wydziałem infrastruktury, gdzie chyba większość powinno się pogonić. Chyba że to jest zagrywka pana Pietruczuka, aby się po jakimś czasie pozbyć tego człowieka, bo sobie nie poradzi?

 23/1656 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Oferta pożyczki: szybka odpowiedź Witam, jestem osobą, która oferuje krótkoterminowe i długoterminowe pożyczki prywatne o wartości od 5000 do 19 000 000 euro wszystkim poważnym osobom o oprocentowaniu 2% rocznie. Jestem dostępny, aby zadowolić moich klientów bez protokołu w maksymalnie 2 dni Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Kursy, szkolenia
 17.12. Szkolenia UDT: wózki,żurawie,hds,suwnice,zwyżki,dźwigi,podesty. Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb: - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. I WJO - ładowarka teleskopowa, operator podnoszony wraz z ładunkiem, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. II WJO - wózek widłowy, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. III WJO - prowadzone, - Podesty ruchome kat. I P - wolnobieżne, przewoźne - zwyżki, nożycowe, montowane na pojeździe - podnośnik koszowy, - Podesty ruchome kat. II P - wiszące, masztowe, stacjonarne, - Żuraw przenośny kat. II Ż - hds, dźwig samojezdny, - Żurawia kat. I Ż: wieżowy oraz szybkomontujący - żuraw budowlany, - Suwnice kat. I S - suwnice sterowanych z poziomu roboczego lub z kabiny, - Suwnice kat. II S - suwnice sterowane z poziomu roboczego, - Urządzenia do manipulacji kontenerami kat. I K - kalmary, - Konserwacja UDT. Dowiedź się więcej na www.kursylektor.pl. Masz pytania - Zadzwoń - Tel.503 903 303.

Sprzedam samochód
 Toyota Avensis, 2007 rok, 1.8 benzyna, przebieg 194200, czarny sedan, przestronne rodzinne i wygodne auto.kontakt 532 502 002

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu. Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: laurabettery@gmail.com


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA