REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

26.11.2018 16:04 #Tatko
A dlaczego nie ma na stanowisku wiceburmistrza żadnej osoby z Razem dla Bielan ?

My mieszkańcy Chomiczówki domagamy się tego .
26.11.2018 16:37 #Bumper
Tylko nie razem dla Bielan to będzie katastrofa dla mojej ukochanej dzielnicy
26.11.2018 16:37 #gości
Okropnosc
26.11.2018 16:49 #Tatko
A co takiego Ci zrobili ?
26.11.2018 17:16 #lideksynubeka
Czy jaja mąż z Nowoczesnej daje posadę swojej żonie z Nowoczesnej to jest to korupcja polityczna czy nie jest?
REKLAMA
26.11.2018 17:16 #lideksynubeka
edit"JAK "
26.11.2018 17:19 #cccp
#lideksynubeka napisał(a) 26.11.2018 17:16

Czy jak mąż z Nowoczesnej daje posadę swojej żonie z Nowoczesnej to jest to korupcja polityczna czy nie jest?
to jest podręcznikowy przykład nepotyzmu
26.11.2018 20:34 #PreczzKomuną
Brawo wyborcy, brawo panie Grzegorzu. W końcu na Bielany wkracza władza starych dobrych sprawdzonych ludzi z SLD! Brawo, brawo, brawo dla całej starej ekipy. Udało się! Wielki powrót sprawdzonych ludzi. Te same twarze od lat tylko inne stołki. Teraz łatwiej będzie się robić przelewy dzielnicowej kasy na swoje własne stowarzyszenie a pikniki będą z większym przytupem za kasę mieszkańców ku czci i radości osób z Razem dla Siebie.
26.11.2018 20:53 #bielańczyk19
Nie jestem fanem Pana Pietruczuka, ale dobrze, że został Burmistrzem Dzielnicy. Jako wiceburmistrz przez wiele lat poznał ratuszowe układy i wie, co działa źle i kogo powinno się zmienić, aby określone obszary lepiej funkcjonowały. Będzie to dla p. Pietruczuka test, czy chce coś zmienić na lepsze, czy zostanie ta nijakość, jaka jest obecnie. Jako działacz RdB ma na pewno sukcesy. Jako urzędnik i członek nie tylko ostatniego zarządu dzielnicy - raczej nie. Odchodzący burmistrz był nijaki i odnieść można wrażenie, że niewiele go obchodziło. Sprawiał wrażenie wyznawcy zasady - niech się dzieje, co chce, aby mi dali spokój. Może wreszcie matuzalemy kierujące od lat niektórymi wydziałami pójdą na emeryturę i na ich czele staną ludzie z pomysłami i umiejętnościami, a przede wszystkim myślący. Może Bielany, jak dawniej, będą jedną z wiodących dzielnic w stolicy. Może bielańską oświatą pokieruje wreszcie ktoś, kto ma pomysł i wizję i potrafi planować a nie tylko gasić pożary wynikające z niekompetencji, które generują ogromne koszty a niewiele problemów rozwiązują. Może wreszcie Wydział Infrastruktury dostanie sensownych pracowników. I tak by można dalej. Sprzątania jest dużo. Czy się uda p. Pietruczukowi?. Oby tak. Bo Bielany na to zasługują.
27.11.2018 07:03 #rrr
#Tatko napisał(a) 26.11.2018 16:04

A dlaczego nie ma na stanowisku wiceburmistrza żadnej osoby z Razem dla Bielan ?

My mieszkańcy Chomiczówki domagamy się tego .
Przecież napisali że zostaje Włodzimierz Piątkowski (RdB)
27.11.2018 10:13 #Bielanka
Dobrze że niektóre osoby z PO zasiadające od wielu, wielu lat w końcu nie dostały wymagającej ilości głosów.
27.11.2018 10:31 #Hajlajf
Śmieszą mnie te wszystkie "jazdy" z Pietruczukiem. Nie wiem jak Grzegorz to.robi, ale jako jeden nielicznych pomaga ludziom na każdej placzyznie. W większości wypowiadają się tu nkeprzychylni ludzie, którzy mają sieczke w głowie zamiast mózgu...oczywiście na czele z kibicami Hutnika...tak Hutnika, czyli tego Klubu, któremu Grzesiek już sporo pomógł. Zapytajcie Purchale, to wam konkretnie powie ile.
Dlatego kumplom Pana M. Od Kukiza polecam wziąć koło i...sami wiecie :)
27.11.2018 15:36 #Bielanka
Brawo Grzegorz !!
27.11.2018 20:31 #Duduś
http:// warszawskipis.pl/ warszawa /bielany/ fasadowa-demokracja-w radzie dzielnicy bielany/
28.11.2018 07:39 #Pan M
Hajlajf w takim razie może nas oświecisz ile to dobrego przez ostatnie 10 lat zrobił towarzysz Pietruczuk dla Hutnika? To wtedy ja Ci przybliże temat, o którym widzę że nie masz bladego pojęcia :)
REKLAMA
28.11.2018 09:15 #Władimirowicz
#Duduś napisał(a) 27.11.2018 20:31

http:// warszawskipis.pl/ warszawa /bielany/ fasadowa-demokracja-w radzie dzielnicy bielany/
Nic dziwnego że Pietruczuk wygrywa na Bielanach skoro ma takich "przeciwników" jak ci radni z PISu. Jeżeli myślą oni że przekonają do siebie ludzi zamieszczając swoje żale na brak stołków na portalu który ma zerową odwiedzalność na dzielnicy to idąc tak dalej w następnych wyborach RDB będzie rządzić samodzielnie. Prosty przykład to sprawa Wolumenu: PO nie będzie się przejmować problemem który sama stworzyła bo liczyli się z konsekwencjami od razu. PIS mógłby więc w temacie zaistnieć stając w obronie interesów ludzi którzy ich wybrali, ale nie chcąc się przemęczać skończyło się na jakiś pustych słowach, stanowiskach itp. o których większość nawet nie słyszała. Gdzie prawdziwe działania? Jak już nic nie mogą to niech chociaż protestują codziennie pod ratuszem blokując wejście czy co innego. Tymczasem RDB jak zawsze robi swoją akcję zbierania podpisów, nagłaśnia problem i nawet gdyby miało to nic nie dać to wszyscy dookoła wiedzą że coś robią. Ale co się dziwić skoro Pietruczuk to stary wyjadacz w samorządzie od wielu lat. Jego "konkurencja" jak dobrze pójdzie dorośnie do takiego sposobu myślenia może za 5, 10 lat.
28.11.2018 12:20 #Kiedyś z Bielan
#Władimirowicz napisał(a) 28.11.2018 09:15

Tymczasem RDB jak zawsze robi swoją akcję zbierania podpisów, nagłaśnia problem i nawet gdyby miało to nic nie dać to wszyscy dookoła wiedzą że coś robią.
Oczywiście, że nic nie da. Nie przeciwstawią się ratuszowi. A na końcu Pietruczuk, jak zwykle, powie: nic się nie dało zrobić. Ale muszę przyznać rację. Doskonale wie, jak się robi kampanię wizerunkową.
29.11.2018 10:59 #dddd
#Kiedyś z Bielan napisał(a) 28.11.2018 12:20

Oczywiście, że nic nie da. Nie przeciwstawią się ratuszowi. A na końcu Pietruczuk, jak zwykle, powie: nic się nie dało zrobić. Ale muszę przyznać rację. Doskonale wie, jak się robi kampanię wizerunkową.
Tak właśnie postrzegam pana Pietruczuka. To jest typowy aparatczyk, dbający głównie o siebie i ewentualnie o swoich ludzi. Nie sądzę, że zrobi porządek w ratuszu. Dziwi mnie, że zamiast choćby Wydział Oświaty włączyć w kompetencje wiceburmistrza, który pracując w szkole na stanowisku wicedyrektora ma świadomość, jak jest to źle zorganizowana jednostka, jak niekompetentna jest pani naczelnik i większość urzędników, to dostaje ten obszar spadochroniarz z innej dzielnicy na dodatek nie mający nic wspólnego z oświatą. Ten sam człowiek otrzymał nadzór nad kolejnym patologią, czyli wydziałem infrastruktury, gdzie chyba większość powinno się pogonić. Chyba że to jest zagrywka pana Pietruczuka, aby się po jakimś czasie pozbyć tego człowieka, bo sobie nie poradzi?
02.01.2019 12:20 #bielanka
to nepotyzm.
08.01.2019 13:26 #jsw
Znam Pietruczuka od kilkunastu lat i do dziś nie mogę uwierzyć jak łatwo wszystkich oszukał. Prawda na temat Pietruczuka jest taka, że on nawet nie jest ideowym lewicowcem. Poza burmistrzowaniem Pietruczuk kompletnie nic nie potrafi. Gdy byłem radnym szybko się przekonałem, że ten facet żyje tylko z samej polityki, gość do żadnej pracy się nie nadaje, to dwie lewe ręce. Dziś nie dziwi mnie fakt, że żona go zostawiła. Dla mnie Pietruczuk to sowieta po prywatyzacji na usługach Spaślaka. Wiele lat temu dowiedziałem się, że Bielanami od lat rządzi Grupa Mafijna Spaślaka a Piatruczuk, Piątkowski oraz Czarnecka to jego słupy w samorządzie. Pietruczuk tylko udaje dobrego urzędnika, samorządowca i społecznika a w rzeczywistości jest reprezentantem interesów Grupy Mafijnej Spaślaka czerpiącego zyski z firmy zajmującej się śmieciami na Bielanach. Pod koniec kadencji 2010 - 2014 dowiedziałem się, że Spaślak polecił Pietruczukowi wspieranie grupy naiwniaków z "Czystego Radiowa" by powoli wykończyć spółke skarbu państwa MPO tylko dlatego by firma śmieciowa podległa pod Grupę Mafijną Spaślaka mogła przejąć rynek śmieciowy. Teraz po wyborach w 2018 roku na Radiowie nadal śmierdzi gnijącymi śmieciami tylko tym razem Burmistrz Pietruczuk razem z Wiceburmistrzem Piątkowskim mają zatkane nosy pieniędzmi Grupy Mafijnej Spaślaka. Obecnie Grupa Mafijna Spaślaka powiązana z firmą zajmującą się śmieciami na Bielanach posiadają swój Zarząd Dzielnicy Bielany z marionetkowym Burmistrzem Pietruczukiem i z marionetkowym Wiceburmistrzem Piątkowskim, swoją pseudopartie RAZEM DLA BIELAN wypełnioną bandą naiwniaków i w końcu swoich urzędników zatrudnianych przez Grzegorza Pietruczuka w Urzędzie Dzielnicy Bielany od 2007 roku stanowiących prywatną armie Grupy Mafijnej Spaślaka na Bielanach. Jestem pewien, że od 2019 roku Grupa Mafijna Spaślaka razem z lokalną firmą zajmującą się śmieciami będą bezkarnie rozbudowywać swoją śmierdzącą instalację przetwarzającą śmieci a smrodu i szczurów na Bielanach będzie coraz więcej. C.D.N.
11.01.2019 18:54 #jsw
Gdy z perspektywy czasu przyglądam się osiągnięciom Pietruczuka nadal nie mogę uwierzyć jak łatwo wszystkich oszukał. Gdy byłem Radnym Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014 pracując w komisjach w Radzie Bielan miałem dostęp do wielu informacji w tym niejawnych. Przez całą kadencje zbierałem i analizowałem informacje m.in. na temat Pietruczuka i przyznaje, że niestety dopiero w 2014 roku przekonałem się jakim oszustem jest Pietruczuk.
W kadencji 2006 - 2010 gdy Pietruczuk po raz pierwszy został Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Bielany. Zaraz po przegranych przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007 roku Pietruczuk stracił wszelkie nadzieje, że zostanie Posłem na Sejm RP. By w kadencji 2010 - 2014 zagwarantować sobie po raz drugi zasiadanie na stanowisku Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bielany, Pietruczuk już całkowicie poddał się współpracy z Grupą Mafijną Spaślaka. Pietruczuk już jako marionetka Spaślaka delikatnie zaczął wprowadzać wymiany kadrowe na Bielanach. Zaufane urzędniczki w Urzędzie Dzielnicy Bielany wielokrotnie informowały mnie w nieoficjalnych rozmowach, że Pietruczuk w latach 2006 - 2010 przeprowadził częściową czystkę kadrową w Ośrodkach Kultury na Bielanach a wolne stanowiska obsadził swoimi zaufanymi ludzmi. Inaczej było z Mediateką na Bielanach. W kadencji 2006 - 2010 Pietruczuk zainicjował budowę Mediateki, którą oficjalnie otwarto w obecności mediów i władz miasta pod koniec 2010 roku. Do czasu oficjalnego otwarcia Mediateki, przeprowadzona obsada kadr w tej placówce niemal w całości dla ludzi Spaślaka i Pietruczuka nie stanowiła większego problemu. W taki oto sposób Spaślak przez swoją marionetkę i pośrednika jakim był Pietruczuk powoli stworzył swoją prywatną armie urzędników. W przeciwieństwie do karierowicza i oszusta jakim jest Pietruczuk, Spaślak to bezwzględny intrygant i potwór, który dla pieniędzy i ochrony intetesów swojej Grupy Mafijnej gotowy jest zniszczyć każdego. C.D.N.
12.01.2019 09:32 #Bielanka
Wszędzie tak jest więc Ameryki nie odkryłeś. Obajtek koleś co skończył studia w Radomiu w wieku 38 lat, wójt Pcimia został Prezesem Zarządu Orlenu. Przy nim Pietruczuk to stonka.
#jsw a Ty z jakiej partii ?
19.01.2019 09:54 #jsw
#Bielanka do 2014 byłem w PO.
19.01.2019 09:56 #jsw
W grudniu 2018 roku przeczytałem w mediach, że Pietruczuk jest od dawna związany z organizacjami lewicowymi: Sojusz Młodej Lewicy, Federacja Młodych Socjaldemokratów i Sojusz Lewicy Demokratycznej. W dodatku napisali jeszcze, że Pietruczuk ostatnio związał się z Inicjatywą Polską. Myśle, że środowisko Barbary Nowackiej powinno dokładniej prześwietlić nieformalne powiązania Pietruczuka i szybko zakończyć z nim współpracę.
Taki imitujący lewice sprywatyzowany sowieta jak Pietruczuk z lewicowością nie ma nic wspólnego. W mediach na temat Pietruczuka powinni napisać, że facet jest słupem Grupy Mafijnej Spaślaka, nieformalnym współpracownikiem mafijnych środowisk politycznych w Plotformie Obywatelskiej w Warszawie i na Mazowszu a od 2010 roku facet jest podstępną imitacją lewicowej opozycji na Bielanach od drugiej połowy kadencji 2010 - 2014 roku.
Pietruczuk może dziś kłamać i oszukiwać na sesjach Rady Dzielnicy Bielany, ale ja i tak wiem jaka jest prawda. Wynik wyborów samorządowych w 2010 roku nie był pomyślny dla Pietruczuka i Spaślaka. Urzędniczki w Urzędzie Dzielnicy Bielany informowały mnie, że Pietruczuk zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych w 2010 roku nie miał w swoim biurze dobrego samopoczucia. A dodatkową złą wiadomością dla Pietruczuka okazał się fakt, że Piątkowski nie zostanie Radnym Dzielnicy Bielany. Dziś nie dziwi mnie to, w końcu Piątkowski to człowiek Spaślaka. Do końca 2014 roku, Spaślak i Pietruczuk musieli nadal polegać w radzie wyłącznie na Czarneckiej a resztą klubu radnych SLD zręcznie manipulować. Dopiero gdy przestałem być Radnym w 2014 roku zdałem sobie sprawe, że Spaślak przez Pietruczuka razem z Czarnecką od początku 2011 roku niemal do końca 2014 roku zaczeli powoli dzielić SLD na Bielanach od środka a działaczy starego Bielańskiego SLD podstępnie marginalizowali. Dla Pietruczuka oraz Grupy Mafijnej Spaślaka lata 2010 - 2014 były okresem wysokich obrotów. Wysoka aktywność spółki miejskiej MPO na Bielanach i w okolicach Warszawy bardzo zdenerwowała Grupę Mafijną Spaślaka reprezentującą prywatną firmę na Bielanach zajmującą się śmieciami. W tej sytuacji Spaślak po przez swojego słupa Pietruczuka stworzył jedną z największych intryg na Bielanach w kadencji 2010 - 2014. C.D.N.
19.01.2019 10:30 #Wąs
Piątkowski to chłop ze wsi więc wie co robić.
19.01.2019 11:02 #z Bielan
#Wąs jesteś z Piątkowskim na ty? Co wiesz o Piątkowskim?
19.01.2019 11:06 #Wąs
#z Bielan napisał(a) 19.01.2019 11:02

#Wąs jesteś z Piątkowskim na ty? Co wiesz o Piątkowskim?
Chłop ze wsi. To akurat zaleta.
19.01.2019 11:06 #z Bielan
Te #Wąs a czy ty przypadkiem nie jesteś Wąsik?
19.01.2019 11:54 #Wąs
Ja Wąsowicz też ze wsi.
19.01.2019 12:04 #z Bielan
Te #Wąs a z jakiej wsi? Te #jsw kto ci takich bajek naopowiadał? A może jesteś jednym z byłych radnych Bielan?
19.01.2019 16:05 #Wąs
Poczytaj neta z jakiej wsi w Łódzkiem
22.01.2019 13:27 #Hutnik
Jeśli to prawda co pisze #Wąs o panu Piątkowskim to zaczynam się bać. Wszyscy wiedzą, że chłopy z WSI czyli z W.S.I. to wytrenowani zabójcy o resortowych korzeniach z byłymi strukturami bezpieki (U.B.) w PRL. Wiadomo, że w przeszłości Wojskowe Służby Informacyjne prowadziły budzące grozę operacje wywiadowcze. Podobno w W.S.I. działy się tak potworne rzeczy, że do dziś byli pracownicy W.S.I. boją się o nich mówić. Chodzą takie plotki, że wielu byłych agentów W.S.I. znalazło zatrudnienie jako płatni zabójcy lub najemnicy. Jeśli pan Piątkowski to wychowanek W.S.I. to już się boję. Słynny świadek koronny Masa z Pruszkowa zeznał, że W.S.I. to mafia groźniejsza od wszystkich polskich mafii narkotykowych z lat 90 razem wziętych. Ludzie wychowani i wytrenowani przez W.S.I. to potwory zdolne do strasznych zbrodni tak jak U.B. - ecja w czasach PRL - u.
25.01.2019 15:01 #zaniepokojony
Zeznania #jsw na temat działalności pana Pietruczuka zaczynają budzić we mnie głębokie zaniepokojenie. Jednak pod koniec 2018 roku odwiedziłem dawnego znajomego w Radiowie i ..... śmierdziało. A pan Pietruczuk zapewnia, że MPO już nie śmierdzi. Jeśli to co pisze #jsw jest prawdą to Bielanami rządzi mafia śmieciowa a pan Pietruczuk ich protektorem politycznym.
29.01.2019 09:47 #jsw
Układy Pietruczuka z Platformą Obywatelską mogą zadziwić. Gangsterskie znajomości Pietruczuka ze Spaślakiem mogą przerazić. Ale kontakty Pietruczuka z PiS to się normalnie w głowie nie mieści. Gdy byłem radym w kadencji 2010 - 2014 słyszałem plotki, że Jarosław Krajewski z PiS to znajomy Pietruczuka z wczesnej młodości. Jeśli to prawda i jeśli taki marionetkowy intrygant jak Pietruczuk nadal prowadzi częste kontakty z posłem Jarosławem Krajewskim to zaczynam mieć pewność dlaczego PiS przegrał wybory samorządowe na Bielanach i w Warszawie. Jako stara wyga w samorządzie Bielan uważam, że podczas wyborów parlamentarnych w 2019 roku, poseł Jarosław Krajewski by odsunąć od siebie podejrzenia spowodowania przegranej PiS w Warszawie podejmie decyzje o nie kadydowaniu do Sejmu RP z listy PiS w okręgu Warszawskim, ale na pewno będzie startować z PiS w jednym z okręgów poza Warszawą w wojowództwie Mazowieckim lub z całkowicie innego województwa. To byłaby wielka afera w PiS gdyby się okazało, że to Spaślak po przez Pietruczuka wpływali na decyzje polityki partyjnej Jarosława Krajewskiego i doprowadzili do przegranej PiS i Patryka Jakiego w Warszawie podczas wyborów samorządowych w 2018 roku. Ale gdyby się jeszcze okazało, że to Grupa Mafijna Spaślaka reprezentująca m.in. Mafie Śmieciową na Bielanach po przez Pietruczuka finansowała kampanie wyborczą Jarosława Krajewskiego w Warszawie podczas wyborów parlamentarnych w 2015 roku to wtedy mielibyśmy wielką afere PiS w Warszawie. W końcu Jarosław Krajewski to człowiek Mariusza Kamińskiego byłego szefa CBA. C.D.N.
03.02.2019 09:38 #jsw
W 2010 roku wszystko wyglądało inaczej. W Polsce rządziła koalicja PO-PSL a Premierem był Donald Tusk. Pod koniec 2010 roku zostałem Radnym Dzielnicy Bielany z listy Platformy Obywatelskiej a ponad rok wcześniej dzięki partyjnym układom dostałem bardzo dobre stanowisko pracy. Wtedy na Bielanach żyło mi się lepiej. Jednak gdy tylko sobie przypominam w jaki sposób działałem w Platformie Obywatelskiej nadal jest mi trudno spojrzeć ludziom w oczy i przyznać się, że dopiero w połowie kadencji 2010 - 2014 odkryłem, że Pietruczuk i Czarnecka byli piątą kolumną PO a wszystko na Sesjach Rady Dzielnicy Bielany było ukartowane. Gdyby nie mój mały układ z urzędniczkami z Wydziału Obsługi Rady nigdy nie dowiedziałbym się o patologicznych układach panujących na Bielanach. Jeszcze trudniej jest mi spojrzeć ludziom w oczy i przyznać się ile zła musiałem popełnić dla Platformy Obywatelskiej by dostać wysokie stanowisko pracy oraz to, że dopiero pod koniec 2014 roku dowiedziałem się, że Bielanami rządzi Grupa Mafijna Spaślaka reprezentowana przez Pietruczuka i nic z tym nie zrobiłem gdy jeszcze mogłem. Dziś wstydzę się to przyznać, jednak od 2013 do 2014 roku bardziej intetesowała mnie moja własna kariera w samorządzie i wysokie stanowisko niż dobro Bielańskiej społeczności. Teraz gdy patrzę na wszystko z perspektywy czasu jestem przekonany, że wszystkie mafie na Bielanach jak Mafia Śmieciowa, Mafia Reprywatyzacyjna i Mafia Mieszkaniowa kręcą się w cieniu Huty Warszawa oraz Platformy Obywatelskiej. C. D. N.
05.02.2019 11:28 #jsw
Odkąd w 2006 roku Platforma Obywatelska zdobyła władzę w Warszawie pamiętam, że na Bielanach zawsze rządzili mierni, bierni i marionetkowi Burmistrzowie. Pierwszym takim marionetkowym Burmistrzem z Platformy Obywatelskiej był Zbigniew Dubiel ze znanej spółki POSESOR. Trochę szkoda, że Patryk Jaki podczas komisji do spraw dzikiej reprywatyzacji nie poboksował mocniej Dubiela. Szybko by się okazało, że za Bielańską Mafią Reprywatyzacyjną stoi Joanna Fabisiak. Nie byłem wtedy radnym ale pamiętam, że kolo pełnił swoje obowiązki jak stary, zmęczony, ubezwłasnowolniony dziadek. W okresie gdy byłem jeszcze działaczem PO zawsze widziałem Zbigniewa Dubiela jako lokaja Joanny Fabisiak. Kolo wobec Fabisiakowej był zawsze bierny, mierny ale wierny jak piesek. Za czasów Dubiela wszyscy na Bielanach robili co chcieli a Dubiel udawał, że nic nie widział i nie słyszał. W 2010 roku Bielany otrzymały od władz PO kolejnego marionetkowego Burmistrza Rafała Miastowskiego. W Wilanowie go więcej nie chcieli więc zesłali go na Bielany. Kolo był beznadziejnym słupem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Z tym ślepym na wszystkie patologie niedorozwojem umysłowo - politycznym miałem same problemy w kadencji 2010 - 2014. Poziom Miastowskiego jako Burmistrza Bielan był bierny, mierny i beznadziejny. Przez całą kadencję Miastowski nawet nie widział, że Pietruczuk urabiał go jak jakiegoś niedorozwoja umysłowego. W 2014 roku Bielany otrzymały od władz PO tym razem Burmistrza Tomasza Mencine. Kolo był kolejnym słupem Joanny Fabisiak wysłanym do pilnowania jej intetesów. Mencina tak jak Dubiel był drugim lokajem Fabisiakowej czyli biernym, miernym ale zawsze wiernym pieskiem. Podobnie jak było za czasów Dubiela tak jak za czasów Menciny wszyscy na Bielanach robili co chcieli a Mencina udawał, że nic nie widział i nie słyszał. W dzielnicy go nielubili a jeszcze słyszałem, że kilku Bielańskich samorządowców żartowało sobie, że jeśli ten miernotowaty kolo dalej będzie na stołku to wezmą się za niego a następnie wsadzą na taczkę i wywiozą na śmietnisko w Radiowie. Przy takim niedorozwoju umysłowym jakim był Mencina, Pietruczuk nie miał problemów z wypromowaniem się na lidera. Mencine z Dubielem i Miastowskim łączyły tylko dwie rzeczy: ślepota z głuchotą na korupcje w urzędzie i przyzwolenie na działalność mafii śmieciowej, mafii reprywatyzacyjnej oraz mafii mieszkaniowej. W 2018 roku Bielany zostały opanowane przez Burmistrza Pietruczuka będącego marionetką Grupy Mafijnej Spaślaka. Teraz dopiero będzie się dziać. Smrodu z prywatnej spółki zajmującej się śmieciami na Bielanach będzie coraz więcej a Burmistrz Pietruczuk będzie miał zatkany nos pieniędzmi Spaślaka. Jeśli ktoś chce zobaczyć to mafijne przedsiębiorstwo niech sprawdzi na Bielanach tereny pomiędzy Placówką a Wólką. Osobiście jestem pewien, że w sprawie tej firmy, Pietruczuk jako słup Spaślaka zawsze będzie ślepy, głuchy i nie będzie miał węchu. C. D. N.
05.02.2019 11:41 #jsw
#z Bielan. Byłem Radnym Dzielnicy Bielany w kadencji 2010 - 2014 i wiem co piszę. Mam na wszystko kwity. W 2023 roku ujawnie je mediom.
08.02.2019 17:20 #mta
Był ostatnio w TV w drugim rzędzie za R. Biedroniem. Ogólne zaskoczenie.
12.02.2019 19:47 #jsw
Mafijna ośmiornica powiązań Grupy Mafijnej Spaślaka potrafi zrobić wrażenie. Niedawno odbyła się konwencja nowej partii WIOSNA Roberta Biedronia i nie mogłem uwierzyć, że w drugim rzędzie zaraz za Biedroniem widziałem stojącego Pietruczuka. Podobno Pietruczuk jest u Biedronia odpowiedzialny za sprawy związane z transportem. Jeśli media do dziś nie wiedzą skąd Biedroń miał kasę na konwencje swojej nowej partii to myślę, że wszyscy zainteresowani powinni udać się na Bielany do Pietruczuka. Osobiście uważam, że kasa Biedronia na konwencje może śmierdzieć śmieciami z Bielańskiej firmy powiązanej z Grupą Mafijną Spaślaka. To nie wszystko, teraz na Bielanach w kadencji 2018 - 2023 w Radzie Dzielnicy Bielany, Grupa Mafijna Spaślaka po przez swoją kłamliwą marionetkę polityczną jaką jest Pietruczuk posiadają aż dziewięciu urobionych radnych w klubie nazywającym się RAZEM DLA BIELAN. Niedawno przeczytałem w gazecie, że Radni z RAZEM DLA BIELAN zbierali podpisy za inicjatywą przywrócenia linii autobusu 520, zresztą podobnie robili w okresie wyborów samorządowych w 2018 roku gdzie zbierali podpisy za uratowaniem Bazarku przy Wolumenie. Jako były Radny Dzielnicy Bielany w pełni popieram obie inicjatywy. Jednak ja wiem w co tak naprawdę grają Pietruczuk i Spaślak. Z jednej strony uważam, że działalność samorządowa radnych RAZEM DLA BIELAN jest zaplanowaną polityczną zasłoną dymną dla ciemnych interesów Grupy Mafijnej Spaślaka w tym firmy zajmującej się śmieciami na Bielanach. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że radni RAZEM DLA BIELAN oprócz Czarneckiej i może Walentynowicz sami nie wiedzą, że uczestniczą w mafijnej intrydze Spaślaka. Z drugiej strony myślę, że Pietruczuk może po przez działalność RAZEM DLA BIELAN rozpoczynać swoją kampanie wyborczą do Sejmu RP z listy Partii WIOSNA. C.D.N.
12.02.2019 21:11 #Ryba
Wiosna szybciej upadnie niż powstała

8/1699 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 Spółdzielnia Mieszkaniowa Atutowa wynajmie pomieszczenia biurowe 23 m2 22 896-32-93

Gastronomia
 Organizacja przyjęć okolicznościowych, komunii. Sala do 200 osób w Domu Rekolekcyjnym Dobre Miejsce położonym w otoczeniu Lasu Bielańskiego. Pyszna domowa kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie. Cicha i zielona okolica do zabaw i spacerów z dziećmi. Ostatnie wolne terminy. Zapraszamy do kontaktu pod adresem dm@kapyskucharza.pl lub pod numerem 788 47 46 45

Poszukuję świadka
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Zdrowie i Uroda
 Profesjonaly I skuteczny masaż kręgosłupa W swojej terapii podchodzę zawsze indywidualnie i holistycznie do każdego pacjenta Pomagam w chorobach m.in., bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, rwa udowa -bóle miednicy, bóle biodra, bóle barku oferuje też masaże : klasyczne,sportowe,po porodzie,lecznicze www.vitamasaz.pl Wizyty domowe 7 dni w tygodniu ZAPRASZAM NA MÓJ PROFIL W SERWISIE ZNANYLEKARZ.PL https://www.znanylekarz.pl/tadeusz-trzonkowski/specjalista-medycyny-naturalnej/warszawa rezerwacja 530 878 844 Dyplomowany terapeuta manualny

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA