REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Biało-ruś

29.11.2018 16:00

Super! Pani Aniu trzymam kciuki! Jak będzie Pani podobnie pracowita dla miszkańców jak podczas pełnienia mandatu radnej to jestem spokojny! Powodzenia i samych sukcesów!

# Pamela Rosa Flores

30.11.2018 06:48

Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie! Czy chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim radość z nadchodzących wakacji? Ukończ wszystkie marzenia, biorąc najlepszą pożyczkę. Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych na Boże Narodzenie i Sylwestra 2018/2019. skontaktuj się ze mną teraz: pamelarosaflores11@gmail.com

# Zachwycony inaczej

30.11.2018 10:53

Biało-ruś napisał 29.11.2018 16:00
Super! Pani Aniu trzymam kciuki! Jak będzie Pani podobnie pracowita dla miszkańców jak podczas pełnienia mandatu radnej to jestem spokojny! Powodzenia i samych sukcesów!
ty w szkole miałeś ksywę "czopek" ??? bo jeszcze ciągnie się za tobą smuga wazeliny... a we władzach kolejny partyjny "bierny,mierny ale wierny" spadochroniarz polityczny...

REKLAMA

 Biało-ruś

30.11.2018 20:17

Rozumiem, że miałeś do czynienia z czopkami w dzieciństwie (w szkole?) w dodatku z wazeliną?!
Chłopaku ktoś cię oszukał! To nie były czopki... :-D hahaha
Słaby jak ten śmieszny pis... ;-)

# Zachwycony inaczej

03.12.2018 10:20

Biało-ruś napisał 30.11.2018 20:17
Rozumiem, że miałeś do czynienia z czopkami w dzieciństwie (w szkole?) w dodatku z wazeliną?!
Chłopaku ktoś cię oszukał! To nie były czopki... :-D hahaha
Słaby jak ten śmieszny pis... ;-)
Ty masz manię prześladowczą buraczku pastewny zwany w szkole "czopkiem" z tym wszędobylskim "pis-em" chyba masz płacone od literówki za peany glorii i chwały na cześć KO. Wróć na swoje pastwisko, poluzuj przyciasny krawacik, poczytaj trochę książek, posłuchaj radia i odklej się od tvn przynajmniej na tydzień ta może zaczniesz samodzielnie myśleć.

# Janusz Bukowski

03.12.2018 10:32

Świetny wybór - Grzegorza Kuca Burmistrzem Białołęki!!!

REKLAMA

 Biało-ruś

03.12.2018 13:26

Chłopcze ja tu jestem od urodzenia ;-) i od pokoleń jest moja rodzina. Zadziwiające jest to, że mi Warszawiakowi nigdy nie przyszło nazwać kogoś "burakiem" wywyższając się...
No proszę "intelektualista, prawnik? i jedyny czytajacy Warszawiak" w Warszawie? Często obrażasz innych? Czy tylko w internecie? Czy może na ulicy również? Tylko tych co mają inne poglądy od twoich czy wszystkich? Musisz mieć bardzo wysoką pozycję społeczną bo podobno ona idzie w parze z kulturą i wykształceniem.
Jak widać wyżej kultura bardzo wysoka to i pozycja społeczna musi być na najwyższym poziomie...
Pozostaje POgratulować ;-)

# zachwycony inaczej

04.12.2018 12:38

Biało-ruś napisał 03.12.2018 13:26
Chłopcze ja tu jestem od urodzenia ;-) i od pokoleń jest moja rodzina. Zadziwiające jest to, że mi Warszawiakowi nigdy nie przyszło nazwać kogoś "burakiem" wywyższając się...
No proszę "intelektualista, prawnik? i jedyny czytajacy Warszawiak" w Warszawie? Często obrażasz innych? Czy tylko w internecie? Czy może na ulicy również? Tylko tych co mają inne poglądy od twoich czy wszystkich? Musisz mieć bardzo wysoką pozycję społeczną bo podobno ona idzie w parze z kulturą i wykształceniem.
Jak widać wyżej kultura bardzo wysoka to i pozycja społeczna musi być na najwyższym poziomie...
Pozostaje POgratulować ;-)
"warszawiak" piszemy z małej Panie miejscowy... gimnazjum uwiera widzę i to mocniej niż krawacik.
POgratulować wyborców obecnemu burmistrzowi którzy nie mogli na niego głosować bo został nadany z góry przez partyjną wierchuszkę ale "miejscowi" się cieszą jak dzieci bo to takie europejskie...

# XYZ

04.12.2018 16:36

Dajcie już spokój z tymi publicznymi bitkami.

REKLAMA

# 1916

14.12.2018 10:06

Bez napinania. Nick tego dzbana mówi sam za siebie

# Benio Albercik

05.12.2020 16:45

Uzyskanie wsparcia finansowego jest trudne, zwłaszcza od niewłaściwej osoby. Aby uzyskać legalne i dobre źródło wsparcia finansowego, skontaktuj się z Benio Albercik pod adresem benioalbercik@gmail.com.
Warunki są elastyczne dla każdego, kto ma niską stopę procentową i wiele innych korzyści.benioalbercik@gmail.com

# Edvins.dz

04.01.2021 05:29

Witam wszystkich, jestem Edvins Dzilums, prywatny pożyczkodawca, który
daje dożywotnią pożyczkę na spłatę osobistych rachunków i długów
i rozpocząć własną działalność gospodarczą z prywatnymi firmami i osobami fizycznymi w wysokości 3%. Skontaktuj się z nami już dziś pod adresem: Edvins.dz1@gmail.com

REKLAMA

# Kakimoto

29.11.2021 05:35

Gorszej bandy chyba nie mozna sobie wyobrazic. Sluzalcza ekipa developerow. Ci ludzie dla Bialoleki to prawie jak rozbior dzielnicy miedzy developerami. Ludzie powinni zapisac sobie ich nazwiska a najlepiej zdjecie zeby wiedzieli kogo nie wybierac w glosowaniu.

# Mieszkaniec Nowodworów

30.11.2021 10:06

Super Ekipa! Rozwiązali kilka problemów ciągnących się od lat...
Pani Ania Majchrzak mocno pomaga potrzebującym, co jest raczej nie medialne ale temat "domu samotnej matki", w którym kobiety miałe straszne warunki, a dziś mieszkają już w normalnych warunkach i mogą wrócić do normalnego funkcjonowania. Ten dom był wielkim wyzwaniem i bardzo trudnym do rozwiazania problemem. Test zdecydowanie zdany na piątkę!
Bardzo mi się podoba praca tej Pani od chyba 8-10 lat w naszym samorządzie. Jest z naszej dzielnicy i wie z czym się borykamy.. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Głosowałem i będę głosował.

# Gaga

31.03.2022 02:02

Natychmiastowa abdykacja dla tych państwa się należy, a w szczególności dla burmistrza!!!! Najgorsza władza Białołęki jaka można sobie wyobrazić. Wysprzedawanie każdego kawałka w terenu, wciskanie bloków gdzie się da, remonty boisk, kasa pchana w sport, chodnika dla mieszkańców nie chcą zrobić bo kasy nie ma, ale inwestycje w sport to chlubą i duma burmistrza Kucy. Tak jak wyżej zapisać nazwiska żeby wiedzieć na kogo broń Boże nie głosować już nigdy....

REKLAMA

# Mateusz87

31.03.2022 02:03

Oj oj najgorszy team ever na Białołęce. Beznadziejne rządy tych Państwa!!!!

# mieszkaniecTarcho

31.03.2022 09:18

Dzięki komu mamy śmierdzącą Czajkę? Pamiętajcie przy urnie kto z Białołęki zrobił miejsce, gdzie ląduje całe warszawskie g0wno.

# Nie

20.04.2023 23:33

Nie nie nie! Zapisać nazwiska i nigdy więcej nie głosować

REKLAMA

# Mieszkancy

24.08.2023 00:40

Mamy nadzieję, że ten zespół szybko się zmieni. Za dużo już, czas zejść że sceny....
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024