REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Grypa zólądkowa

# dsher

20.09.2016 07:23

j.w. hmm wczoraj rowniez lekko pobolewal mnie zoladek ale bylo spoko. dzis wzmocnilo mi sie takie uczucie "jezdzenia "po brzuchu, 1 laremid to zmniejszyl choc nie do konca. do tego lekko mnie tak poo zoladku gniecie szczegolnie gdy jem pechowiec.gif dodam,ze w czwartek moj kuzyn (byl w innym miescie)mial cos podobnego,zarazil tym swą matke,ktora 2 dni wymiotowala itp, aczkolwiek widzialam sie z nim dopiero w niedziele gdy byl praktycznie zdrowy
cholerka czy to paskudztwo moze byc takie lekkie czy sie coraz bardziej nasili? jutro mialam isc na huczną impreze a tu...

# 444e

20.09.2016 08:51

Jeśli aż tak źle się czujesz to zapisz się do lekarza... Niech lekarz da Ci jakieś środki na powstrzymanie choroby. Moim zdaniem nie ma wiekszego sensu męczenie się z grypą żólądkową. Mi zawsze pomagają na przyklad czopki torecan. Czopki są na receptę, niemniej lekarz powinien Ci je przypisać.Nie kosztują wiele.
Zerknij sobie również tutaj;
http://grypazoladkowa.net.pl/
Na stronie również jest opisane ja przebiega leczenie grypy żołądkowej.

# Alka

20.09.2016 09:26

Kup podstawowy i skuteczny zestaw na grypę żołądkową :) Nifuroksazyd, elektorlity i probiotyk. Do tego kleiczek ryzowy i będziesz jak nowy/a ;)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy