REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gry

# Duśka

18.05.2003 13:03

Jakie gry w komputerze najbardziej was wciągają? Bo ja jestem szalona na kulki, pasjansa pająka, lub karciane i planszowe. A może macie jakieś ciekawe, to podajcie gdzie szukać. Duśka

# rudal

18.05.2003 14:48

Mnie kręcą samochodówki, a w szczególności Colin McRae Rally 2.

# Piotrek z Odkrytej

18.05.2003 21:27

Fajne - stare, ale jare, o których się nie zapomina, są na www.klasyka.do.pl
A mnie ciągle fascynuje Need for Speed 3 (najbardziej), choc cała seria jest OK zwłaszcza, że można ściągnąć nowe samochody z internetu. Oprócz tego trochę agresji i zabijania, czyli Quake 1 i 2, Doom, stary Wolfenstein no i samochodówki wszelkiego rodzaju. Żal tylko, że komp nie dotrzymuje kroku parametrom nowych gier, ale może się to wkrótce zmieni. No i czasu juz brak na granie.

REKLAMA

# Vladymir

18.05.2003 23:15

Duke Nukem, Soldier of Fortune i inne strzelanki, a z tych "Mądrzejszych" to pasjami gram w FIFA 2000 i tego typu, Colin McRae sa mi też bardzo bliskie....

# Igor

19.05.2003 01:51

Dungeon Master i Chaos Strikes Back. Czy ktos pamieta te gry?

# ka$ka

19.05.2003 07:20

Jeżeli tylko czas pozwala to Civilisation II lub Imperialism. A jak nie pozwala to pasjanse, kierki itp.

REKLAMA

 alluette

19.05.2003 09:06

Heroes III, ale innymi z tej serii też nie pogardzę

# nickx

19.05.2003 10:59

Kulki , ale wersja rozszerzona, kierki, Diablo.

# Duśka

19.05.2003 11:54

Jaka wersja rozszerzona kulek i gdzie jej szukać? Duśka

REKLAMA

# nickx

19.05.2003 12:30

Wersja rozszerzona polega na dodatkowych bonusach za zbicie kulek w różnych konfiguracjach np za zbicie 9 kulek ma się dodatkowy ruch , bez nowych kulek. Gdzie jej szukać nie wiem. Nazywają się kulki super. Mój rekord to ponad 2200

# Piotrek z Odkrytej

19.05.2003 21:14

A co powiecie o Tetrisie ? To wspanianiały produkt radzieckiej myśli programisty Pożytnowa. Różne "mutacje" tetrisa dalej przyciągają wiele osób przed monitor.

# antydoom

20.05.2003 09:56

polecam trailera Dooma 3 - mega podniecająco-jeżący-na-głowie-włosy ze strony www.cdaction.pl a w zasadzie z fpp.cdaction.pl, ciekaw jestem jak to będzie ze sprzętem potrzebnym do tej gry

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break