REKLAMA
REKLAMA


14.10.2016 14:17 #omnom
Gratuluję głupoty! Teraz już w ogóle nie da się z Jelonek wyjechać rano, a po południu na nie dojechać. Krótkowzroczność urzędników jest zaskakująca! Ciekawi mnie tez jak wytyczony zostanie objazd żeby dojechać do Jelonek. Obozowa zamknięta, Górczewska zamknięta, to może helikopterem? Banda durni a nie urzędników
14.10.2016 16:05 #ŻelaznA
"Ciekawi mnie tez jak wytyczony zostanie objazd żeby dojechać do Jelonek."

Zapewne tylko od północy i południa czyli albo przez Chomiczówkę i ul. Powstańców Śląskich albo trasą Wolska/Kasprzaka - Połczyńską - Powstańców Sląskich
14.10.2016 16:24 #wawiak
Głupota urzędników i ich zła wola nie zna granic. Przecież Bemowo się rozrasta, ludzi przybywa, a co za tym idzie- samochodów też. Firmy też powstają, dostawcy muszą też samochodami się przemieszczać, a tu najprościej: uspokoić ruch. A mnie jeszcze bardziej krew zalewa, jak mam coraz to węższe ulice i miasto po prostu zostaje zakorkowane coraz bardziej, a komunikacja niestety spełnia swoją rolę coraz to gorzej, przez ciągłe zmiany tras, zwiększanie ilości przesiadek żeby dojechać do celu i niestety jednak samochód nadal pozostaje szybszy. Coraz częściej zastanawiam się nad zmianą miejsca zamieszkania (miasta). Tylko szkoda mi mojego miasta, w którym się urodziłem. Ale tak to jest, jak rządzą miastem ludzie, którzy tu tylko pracują. Gdyby się w Warszawie urodzili i znali potrzeby Warszawy, to może myśleliby inaczej, bardziej jak ludzie którzy tu mieszkają i żyją. A tak, to mamy to co mamy...
Pozdrawiam trzeźwo myślących.
14.10.2016 16:28 #Rambo
Jadźta przez Blizne Łaszczyńskiego, kędy chłopstwo jeździ .
14.10.2016 17:56 #lideksynubeka
Ekipa Bufetowej nie panuje nad niczym. A tak małomiasteczkowe chłopstwo wierzyło,że to są" fachowcy" i głosując na nich sami zostaną "ełropejczykami"
REKLAMA
14.10.2016 18:52 #cmd
Czytając komentarze poprzedników nasuwa się tylko jeden wniosek - wszystko jest winą przyjezdnych. Koklusz, gradobicie, głód w Etiopii... wszystkiemu winne "słoiki" / żydzi / cykliści.
14.10.2016 21:07 #dalgdop
Bedzie Polczynska, wiec w czym problem? Odkad jest S8 jest przeciez pusta. Mozna sie zastanowic po co wydajemy 10 mld na metro, skoro wszyscy chca i tak jezdzic samochodami.
16.10.2016 11:51 #llbemowa
Koncepcja - perz korki udzie oduczą się jeździć samochodem, by po remoncie przesiąść się do tramwajów i metra. Mam nadzieję tylko, że w ramach budowy metra miasto pójdzie po rozum do głowy i zrobi z Górczewskiej miejską ulicę z prawdziwego zdarzenia
16.10.2016 13:35 #gość m
Chodniki na Obozowej są tak szerokie, że z powodzeniem można na nich wytyczyć ścieżki rowerowe. Planowanie zwężenie do jednego pasa to jeden wielki bzdet.
16.10.2016 22:12 #kizioch
No to stanie dobrze
17.10.2016 11:20 #zjelonek
#lideksynubeka napisał(a) 14.10.2016 17:56

Ekipa Bufetowej nie panuje nad niczym. A tak małomiasteczkowe chłopstwo wierzyło,że to są" fachowcy" i głosując na nich sami zostaną "ełropejczykami"
Tak , opóźnianie z roku na rok przebudowy Obozowej tak żeby to zrobić przy zamkniętej Górczewskiej to już naprawdę mistrzostwo koordynacji.
Proponuję jeszcze zacząć odbudowę tramwaju na Kasprzaka wraz z wpuszczeniem torów do tunelu przy Redutowej żeby zatkać Wolską - wtedy nawet najbardziej ortodoksyjni użytkownicy komunikacji zbiorowej przesiada się do swoich samochodów i zatkają S8 na amen...
17.10.2016 12:14 #aggie
Jak robicie jezdnię na Obozowej, to zostawcie chociaż tramwaje, żeby można było dojechać. Skończycie jezdnię, to zrobicie torowisko. My to wytrzymamy, tylko nie odcinajcie nas Bemowian tak RADYKALNIE.
17.10.2016 13:20 #A.Rodak
Ręce opadają. Fakt oba odcinki przyda się wyremontować. Teraz dojechanie do centrum to porażka, a co dopiero jak jeszcze ograniczą tymi przebudowami ruch. Z drugiej strony może przebudowa przystanków tramwajowych na obozowej sprawi że nie będą tramwaje ciągle zatrzymywać ruchu samochodów. Ludzie zamiast przejść na drugą stronę ulicy i skierować się na pasy to idą wzdłuż tramwaju blokując ruch narażając siebie na niebezpieczeństwo. Pomijam durne przejścia co 100m na które piesi boją się wejść.
Dam tutaj takie fajne filmiki dające do myślenia.
17.10.2016 13:21 #A.Rodak
A tu uciekłem ale zostawiłem drzwii otwarte.
https://www. youtube.com/watch?v=HzlpdlUOHcw

Tu Pan sobie wyjechał i zaczął skrobać szybki
https://www. youtube.com/watch?v=EKNgsSlZYb4
17.10.2016 15:21 #iza
wystartujcie z tym remontem i proszę w końcu o zwężenie Obozowej do jednego pasa w każdym kierunku, najwyższa pora uspokoić ruch na tej ulicy bo co poniektórzy zrobili sobie z Obozowej przelotową ulice do blokowisk na Bemowie! ulica stała się niebezpieczna, nie można spokojnie przez nią przejść ani wejść do tramwaju! byłoby miejsce i na ścieżkę rowerową zamiast ścigających się na tej ulicy samochodów!
REKLAMA
19.10.2016 06:28 #Rzeczywisty
Nie skomleć mi tu! Sami żeście takie władze wybrali i co ciekawsze nie skorzystaliście z szansy by ich pogonić... To teraz nie skomleć!

Łatwo wyzywać urzędników od idiotów i durni, ale samemu coś zrobić... to po co, prawda? =.=
20.10.2016 09:48 #fikus
Mnie zirytowały 3 rzeczy:
- sprawa oczywista - jednoczesne zamknięcie Górczewskiej i Obozowej (Bemowo niemal odcięte od szybkiego dojazdu do Centrum),
- zawęrzenie pasów na Obozowej do jednego w każdą stronę, gdy już teraz jest słaba przepustowość i dodatkowo jeżdzą duże autobusy,
- pasy rowerowe na ulicy - idiotyzm i w dodatku niebezpieczny dla użytkowników, podczas gdy zostana nikomu tam nie potrzebne aż tak szerokie chodniki jak na Krakowskim Przedmieściu.
Ruszyć mózgownicami państwo urzędnicy bo nas krew zalewa.
20.10.2016 09:52 #fikus
Niestety Wola to nie wioska dalego w lesie, a Obozowa to nie ścieżka polna. Jak się jest częścią miasta (i to jeszcze dzielnicą wewnętrzną) to wiadomo, że tanzyt będzie się odbywał bo ludzie muszą dojechać wszędzie. I proszę nie obrażać Bemowa bo o Woli od wielu lat nic dobrego nie można powiedzieć - ani o wyglądzie dzielnicy, ani o rozwoju, ani o kulturze mieszkańców, ani o zarządzaniu.
Zaś kwestie zachowania pojazdów na ulicy można w inny sposób załatwić niż tylko ograniczająć na niej drastycznie ruch.

#iza napisał(a) 17.10.2016 15:21

wystartujcie z tym remontem i proszę w końcu o zwężenie Obozowej do jednego pasa w każdym kierunku, najwyższa pora uspokoić ruch na tej ulicy bo co poniektórzy zrobili sobie z Obozowej przelotową ulice do blokowisk na Bemowie! ulica stała się niebezpieczna, nie można spokojnie przez nią przejść ani wejść do tramwaju! byłoby miejsce i na ścieżkę rowerową zamiast ścigających się na tej ulicy samochodów!
21.10.2016 23:00 #Zwęzić Obozową!
Naiwna #iza napisała "wystartujcie z tym remontem". - Do kogo skierowane zostało to żądanie? Do redakcji? Do czytelników? Jeżeli natomiast chciała to skierować do władz miasta, to napisała w nieodpowiednim miejscu. Redakcja portalu nie przekazuje żądań czytelników władzom miasta, a urzędnicy pełniący kierownicze funkcje i mogący podejmować istotne decyzje nie czytują niszowych portali w internecie. Widać, że #iza mentalnie tkwi jeszcze w głębokiej komunie, gdzie wielu ludzi było przekonanych, że skoro napiszą do gazety albo do telewizji, to władza natychmiast postara się spełnić ich żądania. Dziecinada...
21.10.2016 23:02 #Orto Graf
#fikusie, nie piszemy "zawęrzenie" lecz "zawężenie". Do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
04.11.2016 11:46 #iza
mój wpis żeby w końcu rozpocząć remont i zwęzić Obozową nie był skierowany do władz miasta czy urzędników odpowiedzialnych za remont ale był wyrażeniem intencji, mieszkam tu od lat i podobnie jak inni mieszkańcy oczekuję uspokojenia ruchu na Obozowej, połączenie samochodowe na Bemowo miało odbywać się ulicą Górczewską, na Obozowej powinien pozostać tylko tramwaj, tak jak było kiedyś zanim zbudowano ten nieszczęsny łącznik na Bemowo wzdłuż linii tramwajowej, reszta pojazdów powinna być skierowana na przebudowaną Górczewską, już średniointeligentny zorientuje się że Obozowa nigdy nie była planowana jako ulica tranzytowa a taka się stała kiedy wybudowano połączenia z Bemowem, niestety Warszawa została rozjechana przez słoiki i to właśnie najczęściej słoiki żądają żeby swoimi 15-to letnimi gruchotami sprowadzonymi z Niemiec jeździć ludziom pod oknami, taka jest rzeczywistość, warszawiak jeździ komunikacją miejską!
04.11.2016 14:05 #Chochoł
Na forum przypomniano autobus 406 jadący niegdyś m.in. przez Powstańców Śląskich, Maczka, Powązkowską do Dworca Gdańskiego i metra. W tej chwili z Bródna dociera do Randa Radosława autobus 500 i wyczekuje bezproduktywnie w odnodze przy Dzikiej. Gdyby w miejsce 406 wprowadzić przegubowe 500 przez Maczka to skorzystają na tym wszyscy, a bankowo osiedla Piaski i Chomiczówka na Bielanach oraz Fort Bema i Nowe Bemowo na Bemowie dając oddech dla Woli. Linie przyspieszone miały w swoim założeniu w jak najbardziej efektywny sposób łączyć ze sobą kilka dzielnic miasta. Jeżeli ZTM chce, zachęcić kierowców samochodów osobowych do wybierania środków komunikacji miejskiej to musi uruchomić do tego sensowne połączenia autobusowe. Torowisko tramwajowe na ulicy Obozowej ma swoją określoną przepustowość i żadne zaklinanie rzeczywistości magiczną makietką ZTM tutaj nie pomoże. Tylko linie przyśpieszone takie, jak 500 pomogą rozładować korki na ulicach w godzinach szczytu.
05.11.2016 14:12 #Zwęzić Obozową!
Brzdęk, brzdęk, brzdęk, czy słyszycie ten dźwięk? - Do Warszawy, jak dziki, nadciągają słoiki...
06.11.2016 19:28 #Iza
Prawdopodobnie remont zostanie znowu przesunięty w czasie czyli odłożony i nieodbedzie się w 2017 roku...można tylko podziękować radnym za ten ich cały wysiłek który skutecznie przez lata torpedował przebudowę :( kierowcy jadący tranzytem przez Obozowa mogą się już cieszyć....takie są najnowsze informacje z Tramwajów Warszawskich...będzie się działo jak zamkną Gorczewską...podziękujcie radnym i tym wszystkim którzy torpedowali remont ;)
07.11.2016 19:27 starociewarszawa.pl
Remont jest absolutnie konieczny, jazda po tej ulicy jest bardzo niebezpieczna dla zmotoryzowanych i pieszych.
15.11.2016 13:05 #karl
@Rambo Ty debilu
26.12.2016 23:30 #Zawsze714
#Rambo, Blizne to urocze miejsce, tylko niestety nie znam żadnego sensownego objazdu ulicy Obozowej przez tę wieś, bo tam mamy tylko ul. Warszawską (przedłużenie Górczewskiej) i ul. Hubala-Dobrzańskiego równie bezużyteczną, bo zaczyna się w Bliznem i przebiega przez Groty, czyli możesz jechać albo Górczewską, albo Radiową, z których żadną ostatecznie nie dojedziesz, bo na potrzebnym odcinku są zamknięte. Chyba, że super-szybka trasa Powstańców Śląskich - Maczka - Powązkowska - Rondo "Radosława" czy też Reymonta i Broniewskiego przez Plac Grunwaldzki do Ronda "Radosława". Tą drugą trasą nawet zabierze cię nie tylko samochód, ale też, ehm, świeży, pachnący Konstal 105na z 1988 roku, jakie ehm, nie zawsze, tylko w miarę często... widujemy na trasie linii 28, a 27 (Metro Marymont - Cmentarz Wolski), który na Wolę zabierze cię z Ronda Radosława, od czasu do czasu obsługiwany jest przez Pesę.
20.03.2017 20:12 #wiki76
kolejna głupota drogowców na Płockiej przy skrzyżowaniu z Górczewską w kierunku do Obozowej,korki nie miłosierne,zamiast do pasa do skrętu w lewo,który i tak nigdzie nie prowadzi(dalej droga tylko dla autobusu 520 który ma nawrotkę) dorysować strzałkę na wprost,to rozłożono betonowe krawężniki,w ten sposób zwężając jezdnie do jednego pasa,poza tym światła działają jak przed remontem,a przecież od Górczewskiej od lewej strony wyjeżdża tylko autobus 520 raz na 10 minut.
25.03.2017 22:12 #Orto Graf
#wiki76 - wyraz "niemiłosierne" pisze się łącznie. Do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
24.06.2017 20:25 #wróg publiczny
Takie szerokie chodniki są na Obozowej. Tam zrobić ścieżki rowerowe.
Ale cóż debilizm Grundbaum nie ma granic.
Wszystko aby zajeździć mieszkańców okoliczny ulic.

 244/949 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Witaj ! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po angielsku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania j. angielskiego w pracy i w życiu. Specjalizuję się w nauce osób dorosłych. DLACZEGO NAUKA PRZEZ SKYPE JEST SKUTECZNA ? Język angielski jest dość łatwy, zwłaszcza na początku nauki. Im jednak dłużej się uczysz, tym staje się trudniejszy. Dlatego ważne jest to, aby nauczyć się go dokładnie rozumieć i poprawnie używać. Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu i częściowo wzroku. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. Czy to nie jest przydatne ? W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Lubię swoją pracę. Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po angielsku, to zapraszam na moje zajęcia. joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Nieruchomości
 Witam.malzenstwo szuka mieszkania na sprzedaż od właściciela bezpośrednio w Warszawie dzielnice Bemowo,Wola do 350tys.kontakt 515264182

Usługi inne
 Nagrobki - PROMOCJA. Sprzedaż oraz montaż granitowych nagrobków. Oferujemy tylko sprawdzone, łatwe w utrzymaniu oraz dobrze prezentujące się modele nagrobków. Znajdujemy się w bardzo dogodnej lokalizacji tj. przy jednej z głównych ulic Warszawy - Puławskiej. CENA 2799 zł ZAWIERA: Nagrobek granitowy w rozmiarze 120x250. Tablica w kolorze nagrobka Za czarną tablicę dopłata - cena w zależności od modelu. Zapraszamy na nasz plac pokazowy, na którym posiadamy inne modele. Celem dokonania wszelkich formalności zapraszamy do naszego warszawskiego biura. Przed przyjazdem zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel 535 994 732- w ten sposób można się umówić z konkretnym doradcą, który zarezerwuje dla Państwa swój czas.

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy szable bagnety orzełki odznaki odznaczenia ryngrafy mundury za gotówkę kupię tel 504017418


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.