REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ginekolog Warszawa.

06.07.2016 17:17 aninn
Przeprowadziłam sie jakiś czas temu z Łodzi do Warszawy i potrzebuje namiar na dobrego ginekologa, do tej pory miałam swojego sprawdzonego lekarza w Łodzi własnie: www.salve.pl/Ginekologia,66,0,7 bo trochę za daleko mi jeździć tyle kilometrów. Może znacie dobrego specjalistę godnego zaufania?Oczywiście może to być zarówno na NFZ jak i prywatnie, bardziej chodzi mi o kogos sprawdzonego.
wpis modyfikowany 1 raz, 06.07.2016 17:18 
13.07.2016 04:38 #nickt
Moja żona chodzi tu. Ja z kolei byłem tam u dermatologa. Lecznica bardzo profesjonalna, więc sądzę, że spokojnie możesz tam dzwonić.
14.07.2016 11:21 wwojtek84
My z żoną mamy abonament do Luxmedu. Była ostatnio u ginekologa i stwierdziła, że warto polecać lekarzy pracujących w tej placówce.
14.08.2016 21:37 wisenka6
Chodzę do doktora Jana Peterka, którego z całego serca polecam. Specjalista z ogromnym doświadczeniem i wieloletnią praktyką. Przyjmuje na Chałubińskiego w klinice Ober Clinic. Trafiłam do niego z zaburzeniami miesiączkowania, nie było łatwo ale dzięki niemu wychodzę na prostą. Odzyskałam nadzieje w to, że kiedyś będę mamą.
REKLAMA
15.08.2016 15:40 #Basiula
Dzięki za polecenia, a jestem ciekawa czy wasi ginekolodzy przepisują wam tabletki antykoncepcyjne, czy plastry? Bo zdecydowanie częściej spotykam się z przepisywaniem tabletek, a przecież plastry są zdecydowanie wygodniejsze i praktyczniejsze w stosowaniu. Tak czy siak jeśli interesuje was ten temat, to zapraszam na http://nielykam.pl/ , znajdziecie tam sporo przydatnych informacji !
20.09.2016 11:11 #Mirabelka
W Warszawie jest w czym wybierać, ale fakt, że wielu lekarzy przyjmuje na ilość niestety. Ja mam problemy ze zdrowiem, dlatego zależało mi na indywidualnym podejściu i na tym,żeby lekarz miał dla mnie tyle czasu ile potrzeba. Szczególnie, że na początku w ogóle lekarze nie mogli zdiagnozować mojego problemu a czasami czułam, że podejrzewali mnie o udawanie... A to pokazuje, jak trudno trafić na dobrego specjalistę. Wreszcie, ostatnio zaczęłam chodzić do MediCenter dzięki namowom znajomych. I w końcu jestem zadowolona. Czuję, że moja choroba jest pod kontrolą a poza tym wizyty przestały być krępujące i pośpieszne. W ogóle się nie stresuje, jak mam iść do ginekologa. Polecam zajrzeć na ich stronkę, mają naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę. Wszystkim kobietom polecam, bo badania prowadzą wyjątkowo szczegółowe, ale też bezbolesne. Jak nie dostaniecie się na Fundusz to zamówcie prywatnie.
02.10.2016 18:01 #Laura
Ja chodzę do www.tommed.waw.pl, mam tam abonament, więc mogę chodzić nie tylko do ginekologa:)
02.10.2016 18:01 #Laura
Ja chodzę do tommed.waw.pl, mam tam abonament, więc mogę chodzić nie tylko do ginekologa:)
02.10.2016 18:02 #Laura
Ja chodzę do tommed. waw.pl, mam tam abonament, więc mogę chodzić nie tylko do ginekologa:)
REKLAMA
19.10.2016 14:03 #olka990
Podoba mi się w City Clinic (cityclinic.pl). Tutaj rzeczywiście lekarze poświęcają czas człowiekowi, nie ma wizyt robionych w pośpiechu. Jak byłam u ginekologa w związku z ciążą, to spędziliśmy z mężem sporo czasu na rozmowie z lekarzem. Wszystko nam wyjaśnił, wytłumaczył, a pytań mieliśmy niemało, w końcu pierwsza ciąża i pierwsze dziecko to duże wyzwanie i rewolucja w życiu.
08.11.2016 11:55 #olka990
Rzadko choruję, więc raczej stałym gościem lekarzy nie jestem, ale do gina muszę od czasu do czasu pójść. Rejestruję się na ul. Popularną do City Clinic (tel jest na cityclinic.pl). Obsługa ekspresowa, można sobie wizytę ustalić na dogodną godzinę, bez tłumów i kolejek. Także praktycznie z dnia na dzień mam wizytę załatwioną.
05.03.2017 19:59 Florenka
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z kliniką leczenia niepłodności Warszawa Klinika Bocian, tutaj znajdziecie namiary http://www.warszawa.klinikabocian.pl Dla mnie wiele lat różnych doświadczeń z różnymi ginekologami spowodowało, że jestem bardzo sceptycznie nastawiona do lekarzy, ale lekarze Kliniki Bocian dali mi nadzieję a następnie szczęście w postaci mojej córeczki. Specjaliści, którzy tam pracują są z powołania i to czuć na każdym kroku i etapie leczenia.
08.03.2017 08:52 #ewwka
a ja szukam takiego który zajmuje się też nowoczesną antykoncepcją, chciałabym zmienić tabletki na hormonalną wkładkę levosert, jest o wiele wygodniejsza od tabletek i taniej wychodzi na dłuższą metę
12.03.2017 18:36 #Paranoja
o sama byłabym zainteresowana taką metodą antykoncepcji co Ty Ewka. mam juz dosyć tego ciaglego strachu co miesiąc. Dostanę czy nie dostanę.
REKLAMA
13.03.2017 08:41 #ewwka
otóż to, przychodzi taki moment kiedy potrzebujesz pewności, stabilizacji, dzieci już mam i na razie nie planuję więcej, pora pomyśleć trochę o sobie :) może się znajdzie jakaś zadowolona pacjentka i kogoś poleci, bo znalazłam kilka miejsc ale zawsze wolę się kierować czyjąś rekomendacją jednak
13.03.2017 18:08 #trąbka
Trzeba dziewczyny korzystać z nowoczesnej medycyny i nie dać się zwieźć ludziom, którzy uważają że kobieta stworzona została tylko do rodzenia i niańczenia dzieci!!!
13.03.2017 20:26 #jakub42
Niezłe propozycje ginekologów w Warszawie dajecie. Właśnie szukałam wskazówek takich jak te, dzięki za porady !
-------
usługi detektywistyczne warszawa
10.05.2017 12:20 #Losia
Ewwka doktor Alicja Hoszowska z multimedu zajmuje się nowoczesną antykoncepcją. Mi w styczniu zakładała właśnie taką wkładkę levosert. Co do samej antykoncepcji to jak dla mnie to najlepsza metoda antykoncepcji :)
11.06.2017 16:19 gruppa
Potwierdzam, też leczę się u doktor Hoszowskiej, naprawdę świetna lekarka, tyle że ja jeżdżę do Radzymina do CM Panorama. Wolę tę placówkę od tych przychodni co są u nas, bo mam na miejscu wszelkie niezbędne poradnie, dodatkowo POZ w ramach NFZ, a wszystko to na zdecydowanie wyższym poziomie :)
REKLAMA
29.06.2017 10:15 #iwona1
Zerknijcie sobie na tę stronę http://wilmed.pl/uslugi/ginekologia/ i poczytajcie o przychodni Wilmed. Mają tam szeroki zakres usług. Przyjmuje tam wielu lekarzy, w tym właśnie ginekolog. Mają bardzo nowoczesne podejście. Myślę, że warto ich sprawdzić.
03.11.2017 13:54 #Annaxx
Podoba mi się jak działa City Clinic, nigdy nie ma problemów z dograniem sobie terminu wizyty do mojego grafiku, lekarze w większości z powołania w każdym razie ja na kogoś ze złym podejściem nie trafiłam. Najczęściej na wizycie jestem u ginekologa który mi ciążę prowadzi.
03.11.2017 15:30 #syfiassta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
24.11.2017 20:18 #aw45645e
a czy ktoś z was był na wizycie w przychodni tommed u ginekologa: www.tommed.waw.pl???? jakie opinie?
24.11.2017 21:34 #WWL ssie
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
30.12.2018 07:20 #Marlena
Ze sprawdzonych mogę doradzić panią doktor Barbarę Blicharczyk. Przyjmuje w klinice Holistic jak coś - wystarczy wpisać w google, jest m.in. na stronie znanylekarz. Przyjmuje prywatnie, ale bardzo malutko bierze za jedną wizytę. Ja płaciłam u niej 80zł. Jeżeli dodatkowe badania jak cytologia, to wiadomo że trzeba dopłacić. A poza tym pani doktor jest cudowną kobietą.
30.01.2019 18:11 #JaworekM
Ja do ginekologa chodzę do Multi Medu. W zasadzie nawet nie polecę konkretnego, bo byłam już u kilku lekarzy i każdy był bardzo miły i kompetentny. Robią tam też bardzo dobrze usg i mają badania prenatalne jeśli ktoś by miał potrzebę.
07.04.2019 22:41 #kw9181
ja zaufałam ginekologowi z przychodni www.tommed.waw.pl i polecam!
07.04.2019 23:31 #derborz
dziadostwo straszliwe
26.04.2019 12:40 Anitagrudzien
Zdecydowanie mogę polecić ginekologa Witkowskiego , prawdziwy profesjonalista z powołania
REKLAMA
01.05.2019 07:10 #Iga T.
Chodzę do pani doktor Blicharczyk już dobre kilka lat. Prowadziła już nawet moją ciążę i wszystko było super. Zawsze była na każde moje zawołanie. Obecnie przyjmuje w tej klinice Holistic na Mokotowie i ma tam bardzo fajny gabinet.
29.06.2019 15:39 sabella
Jestem pacjentką dr Agnieszki Antczak-Judyckiej ze szpitala Mazovia na Ursynowie i ją zdecydowanie każdej kobietce polecam. Tak serdecznego, ciepłego i delikatnego lekarza ginekologa jeszcze nie spotkałam, anioł kobieta i do tego ma ogromną wiedzę.

224/3732 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Turystyka
 ATRAKCYJNE CENY - NOCLEGI W MIASTECZKU GALICYJSKIM Hotel Nowy Sącz dla szukających niepowtarzalnego galicyjskiego klimatu Gościniec Galicyjski to klimatyczne pokoje gościnne zlokalizowane trzy kilometry od centrum Nowego Sącza, w niezwykłym miejscu, jakim jest Miasteczko Galicyjskie. Tworzące je budynki są wiernym odwzorowaniem małomiasteczkowej galicyjskiej zabudowy z przełomu XIX i XX w., dlatego spędzone tu chwile będą prawdziwą podróżą w cz asie na austro-węgierską prowincję sprzed lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://miasteczkogalicyjskie.pl/

Usługi transportowe
 Wynajem autokarów klasy lux i busów na wyjazdy służbowe/ wyjazdy integracyjne / konferencje i kongresy Firma Ibatur oferuje wynajem autokarów klasy lux i busów: - wyjazdy na konferencję dla firm - przejazdy na kongresy, szkolenie dla firm, event firmowy - transport na wyjazdy służbowe i wyjazdy integracyjne Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gastronomia
 Restauracja Etiuda Zaprasza na lunch od poniedziałku do piątku w godz 12-16; zestaw - zupa i danie - 21 zł Ul. M. Pożaryskiego 32, Warszawa tel. 789 065 422; tel. 22 416 55 22 organizujemy: DANCINGI, EVENTY FIRMOWE, CHRZCINY, KOMUNIE, WESELA, SPOTKANIA RODZINNE, CATERING. www.restauracjaetiuda.com ; facebook.com/restauracjaetiuda

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA