REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ginekolog Tarchomin

# kk

27.06.2005 13:26

Mam wielką prośbę do dziewczyn, które prowadziły swoją ciążę u ginekologa na Tarchominie. Pilnie potrzebuję namiary na ginekologa, który bez problemu wystawił Wam zwolnienie tak ok. 3-4 tygodnie przed porodem i nie mówił Wam, że jak się dobrze cały czas czujecie to się zwolnienie nie należy. W tej chwili mam już duży brzuch, boli mnie kręgosłup i właśnie się dowiedziałam, że nie mam co liczyć na zwolnienie, mogę sobie wziąć przecież 2 tygodnie macierzyńskiego. A jak wiadomo nikomu się to nie opłaca. Termin mam na początek września a chciałabym sobie odpocząć tak w sierpniu.
Może być to przychodnia płatna jak i nie płatna. Chodzi mi głównie o konkretne nazwisko lekarza(lekarki), który nie robi z tym problemów.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.06.2005 16:12

Nie oplaca sie ? A rznac teraz Pracodawce na lewy zasilek, to sie oplaca ! Co ? Ty uwazasz moze, ze nasza katolicka Ojczyzna, to jest jak dziwka przy drodze, ktora kazdy, ot byle kto, dymac moze ? A nie ma tak ''letko''.... Ty Szantrapo o komunistycznej mentalnosci , a wypier...laj ze teraz do biedronki ! Do jakiegos poznanskiego bandyty, duze, ciezkie skrzynki i inne nienormatywne gabaryty nosic po stromych schodach. Ino migiem! Ty Koltunie jeden, jak sumienia nie masz, to lamentu teraz nie podnos ! Ze cos boli !? I lekarza, tego ''bidnego'' lekarzyne jeszcze chcesz wrobic ... ? Ty sumienia nie masz, wiesz ?
No, a jak zes taka cwana, to trzeba bylo swiatla nie gasic w grudniu i baze kumac... i w usta chociaz wziac a nie tak sie na lato urzadzic... na taki upal...

# kk

27.06.2005 22:02

A ty chamie się nie odzywaj jak nie masz nic do powiedzenia!
Buraku, wracaj tam skąd przybyłeś a nie udajesz miastowego.
Brak mi słów, co za palant?!

REKLAMA

# genetyk.

27.06.2005 23:04

Brawo MATKO Sławka-zobacz co to za mentalność przyszłej matki katoliczki ( sam ja katolik ino Kaczora ) takie geny przekaże temu małemu i jeszcze może rodzić będzie przy ojcu o podobnym charakterze (świadku poczęcia i przyjęcia do wspólnoty zwanej ludem bozym -Ty panie jesteś nierychliwy ) .Jakie nasienie taki produkt .Wstydż się do tego dnia a pózniej niech kto inny zajmie sie edukacją. Nowy Białołęczanin.

# kk

27.06.2005 23:23

Uuuu następny inteligent!

# Mieszkaniec

28.06.2005 08:38

Z moich/naszych doświadczeń ciążowych wynika, że każdy ginekolog "płatny"(samodzielna praktyka) wystawi zwolnienie do wyznaczonego dnia porodu. Takie "dobre czucie się" występuje przeważnie/tylko u "bezpłatnych" lekarzy, którym "bezpłatność" uniemożliwia zazwyczaj zainteresowanie się czymkolwiek.
Na Tarchominie spróbuj na Atutowej: 497 74 25

REKLAMA

# xxx

28.06.2005 09:42

Teraz kontrola z ZUS-u w tym gabinecie murowana.

# asiak

28.06.2005 12:34

Ja wprawdzie jeszcze nie "zaciążyłam", ale przy ostatniej wizycie w przychodni na Milenijnej u dr Ullmann słyszałam, że pytała o to jedna babeczka i nie powinno być z tym problemów. Zapisać można się telefonicznie:519-33-78 a wizyty:pon, śr: 14:00- 19:00, wt, czw, pt: 8:00- 14:00.Powodzenia

# Jogi

28.06.2005 13:38

I teraz widzicie do czego prowadzi u kobiet lektura Życia na gorąco, COsmopolitan i Chwila dla debila

REKLAMA

# dady

28.06.2005 23:13

Moja żona dostała zwolnienie od internisty w medycynie Rodzinnej bo ginekolog nie chciał jej dać.

# kk

29.06.2005 12:57

A jeśli można wiedzieć to na co wypisał internista zwolnienie?

# dady

29.06.2005 15:32

Na schizofrenie bezobjawową

REKLAMA

# kobieta

29.06.2005 17:34

ludzie opamiętajcie się. Osoba która zadała to pytanie chyba nie myśli racjonalnie, może zamiast ginekologa to psychiatra wystwi zwolnienie. Masz zapewnione po pokazani mu tej prośby na forum

# kk

01.07.2005 03:40

Ale wy rury jestescie!
Niech was szlag trafi!
Gońta się!

# lekasz

01.07.2005 14:12

?????????????????? co robi admin?
kk - do prokuratora

REKLAMA

# Antywiocha

02.07.2005 15:35

Biorąc pod uwagę slowo "gońta się" można z całkowita pewnością stwierdzić, że "kk" jest z wiochy zabitej dechami. Szkoda naszej kochanej Warszawy na takiego prymitywa jak Ty. Przez takie osoby moje miasto schodzi na psy. Swoją drogą okreslenie rura pasuje do Ciebie jak ulał - jeszcze z dodatkiem kanalizacyjna i to w trwałą ondulację tzw. tapir szarpana.
Ps. Dziecko nazwiesz pewnie IZAURA

# oooo

12.10.2007 15:45

po przeczytaniu tego wszystkiego wstyd mi,że należę do gatunku homo sapiens tak jak i wyżej wymienieni. Ludzie powinniście się leczyć, jesteście nie normalni i mam nadzieje,że nie bede miała z Wami nigdy nic doczynienie.

# Mania

22.10.2007 09:17

Hahahaha, umarlam ze smiechu - rewelacyjne komentarze!!!

REKLAMA

# piotrek

22.10.2007 18:58

ja to nie rozumiem , jak ja z lekka napiszę rura, to jestem wycięty, nie chcę aby admin wycinał powyższy wpis kk, ale nie chcę też, aby admin wycinał mnie jeśli napiszę takie same słowo jak ktoś inny........adminie to niesprawiedliwe, dlaczego mnie nie lubisz, przecież nie jestem czarnuchem!!!!!! a to że nie przepadam za żadną opcją, to już ich wina!
a jeśli chodzi o wpis jogiego, to tego typu gazety są tragediamii w rodzinie....taka kobitka naczyta się(najczęściej o rurach z hollywood), które są ach i ech( rano panowie torsja po opadnięciu makijażu), wieczny sztuczny uśmiech, bielizna i ciuch za grube tysie papierów, fury za setki tysi, chałupy za miliony, okulary za 10 patoli....to nie tak jest , tylko na obrazku....one, oni mają codziennie więcej problemów jak ludki z pomrocznej, tylko, że te problemy dla nas są czymś niezauważalnym....a potem żonka spojrzy na swojego mężą.......koszula vistula, buty ecco, samochód skoda, chałupa na raty(przecież oni przepuszczają wartośc tej chałupy w knajpach miesięcznie!!!!!!!)!!!!!!!, członek 15 cm, i nie ten uśmiech, zmęczony po pracy, nie tak opalony, biel zębów nie taka biała, i nigdy nie przyniesie wina 30 letniego, a ona nie ma basenu(pływackiego), swojej manikjurzystki(po polskiemu), swojego prawnika i swojego psychoanalityka, a i tygryska bengalskiego..........to taka nowoczesna bajka o rybaku i złotej rybce....dobranoc.....

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.10.2007 18:15

he.... 15 centymetrowy... a to dobre !

 Inatka93

13.11.2017 16:27, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 13.11.2017 16:27

W temacie ginekologii, to czy ktoś z Was zna suplement diety [url]http://www.inofem.pl/[/url]? Podobno ten preparat wspiera naturalną regulację hormonów kobiecych. Mam właśnie problem tego rodzaju, plamienia, krwawienia, bóle i powtarzający się co 2,5 tygodnia okres i nie wiem co mogę z tym zrobić. Moja Pani doktor przepisała mi już inny suplement, ale ten ma większą dawkę wszystkich składników. Powinnam go zamienić? Oba dostępne są bez recepty, przy czym Inofem ma lepsze opinie. Pomocy.

REKLAMA

# onik90

13.05.2019 23:02

a czy ktoś był u gin w www.tommed.waw.pl?

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:39

Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia $KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# gosc931212

09.07.2021 20:17

zerknij sobie na ofertę www.tommed.waw.pl

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe