REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# zawilec

05.01.2018 11:25

Jeszcze jeden przykład tzw. plombowania.

# archi

06.01.2018 15:05

Czy w Warszawie nie ma 'normalnie' wyglądających nowych bloków?
To, co stawiają deweloperzy to nie domy, a jakieś szklane biurowce ze szklanymi balkonami; dodatkowo większość wygląda jak nowoczesne getta...coś paskudnego. O mieszkaniu okno w okno nawet nie warto się rozpisywać.
Chyba mało kto jest fanem budownictwa z czasów PRL, ale bloki czy pawilony powstałe w tym okresie, po zyskaniu nowych elewacji, wymianie okien itp., wyglądają lepiej niż to, co widzi się na projektach deweloperów...

# warszawiak21

12.01.2018 21:46

Ładniejsze to od paskudy zbudowanej przez Matexi przy ul. Księżycowej, na podstawie decyzji wydanej przez Urząd Dzielnicy Bielany.....

REKLAMA

# urlep

21.02.2018 14:17

Ten budynek faktycznie wygląda specyficznie. I wcale nie wpisuje się w dotychczasowe otoczenie.

# mamjakty

10.07.2018 16:16

Kupiliśmy z żoną mieszkanie od home invest.. Najlepsza decyzja na idealny start , polecamy

# Bielanka

11.07.2018 06:50

Za 10 lat nikt nie będzie się tym przejmował. To jest miasto a nie działka w Izabelinie.

REKLAMA

# AnetaZubrzycka

12.07.2018 13:11

Mieszkania jak z obrazka. Przytulnie, estetycznie , Home invest zasługuje na duży plus

# marcyynia

12.07.2018 14:03

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma

 sebajedrzejczak

16.07.2018 13:17

Czy znane są już jakieś szczegóły całego przedsięwzięcia? Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.

REKLAMA

# Kajka

22.10.2018 09:48

Lokalizacja jest cicha, jest trochę zielenie dookoła wiec przyjemnie się mieszka. Wybralismy Home Invest i to była dobra decyzja.

# Kaarola12

22.10.2018 23:40

Widzę że home invest ma opinię jednego z lepszych deweloperów..sama ostatnio planuję przeprowadzkę i nie ukrywam że póki co tylko ich braliśmy z mężem pod uwagę. Nie chcemy się przejechać a postawić na kogoś pewnego.

# Alicja91

23.10.2018 12:06

Sama bym tu chętnie zamieszkała..koleżanka kupiła tam mieszkania i ciagle zachwala jak to ładnie u niej nie jest. Ostatnio robiła parapetówkę to muszę przyznać że osiedle rzeczywiście wygląda bardzo nowocześnie i o dziwo w okolicy cichutko.

REKLAMA

# lak

18.12.2018 10:26

Kupiłem u nich nieruchomość i muszę powiedzieć, że jestem jak na razie bardzo zadowolona. Cały proces zakupu poszedł szybko bez komplikacji, dodatkowo cena inwestycji była "ludzka".

# laigu78

18.12.2018 11:59

W zeszłym roku kupiłam mieszkanie w Warszawie od Home Invest i mogę go polecić zarówno ze względu na cenę jak i jakość. Fachowiec, który pomagał mi przy odbiorze (ja w tym temacie jestem zielona) mieszkania nie doszukał się żadnych większych problemów i jak na razie też nic nie wypłynęło, więc jestem zadowolona

# mia

18.12.2018 12:00

Dlatego warto korzystać z usług pewnego, "sprawdzonego" dewelopera. Po wielu poleceniach ze strony znajomych, wybrałam firmę Home Invest. Umowę podpisałam po konsultacji z prawnikiem specjalizującym się w takich umowach. Nie zauważył w niej żadnych nieścisłości, co więcej stwierdził, że rzadko widzi tak dobrze skonstruowanie umowy w których wszystko jest podane jak na tacy.

REKLAMA

# gość

18.02.2019 12:58

Dzień dobry,
Czy ktoś posiada informację oprócz tych z artykułu czy ta inwestycja powstanie juz jakiś czas plac jest ogrodzony i nic się nie dzieje. Myślałam o kupnie mieszkania w tej lokalizacji u developera ale obawiam się że nie udało się załatwić wszystkich dokumentów - ciągle przekładają przedsprzedaż mieszkań.

# ninek

08.04.2019 09:25

A ja interesuje się inwestycją Przy Agorze 6 od Home Invest. Niedługo ruszą z budową. Kocham Bielany ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą komunikację i dużą ilość zieleni. Czy ktoś też to monitoruje?

# Wiosna

24.05.2019 20:45

Ludzie obudźcie się!!! Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024