REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

05.01.2018 11:25 #zawilec
Jeszcze jeden przykład tzw. plombowania.
06.01.2018 15:05 #archi
Czy w Warszawie nie ma 'normalnie' wyglądających nowych bloków?
To, co stawiają deweloperzy to nie domy, a jakieś szklane biurowce ze szklanymi balkonami; dodatkowo większość wygląda jak nowoczesne getta...coś paskudnego. O mieszkaniu okno w okno nawet nie warto się rozpisywać.
Chyba mało kto jest fanem budownictwa z czasów PRL, ale bloki czy pawilony powstałe w tym okresie, po zyskaniu nowych elewacji, wymianie okien itp., wyglądają lepiej niż to, co widzi się na projektach deweloperów...
12.01.2018 21:46 #warszawiak21
Ładniejsze to od paskudy zbudowanej przez Matexi przy ul. Księżycowej, na podstawie decyzji wydanej przez Urząd Dzielnicy Bielany.....
21.02.2018 14:17 #urlep
Ten budynek faktycznie wygląda specyficznie. I wcale nie wpisuje się w dotychczasowe otoczenie.
10.07.2018 16:16 #mamjakty
Kupiliśmy z żoną mieszkanie od home invest.. Najlepsza decyzja na idealny start , polecamy
REKLAMA
11.07.2018 06:50 #Bielanka
Za 10 lat nikt nie będzie się tym przejmował. To jest miasto a nie działka w Izabelinie.
12.07.2018 13:11 #AnetaZubrzycka
Mieszkania jak z obrazka. Przytulnie, estetycznie , Home invest zasługuje na duży plus
12.07.2018 14:03 #marcyynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
16.07.2018 13:17 sebajedrzejczak
Czy znane są już jakieś szczegóły całego przedsięwzięcia? Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.
22.10.2018 09:48 #Kajka
Lokalizacja jest cicha, jest trochę zielenie dookoła wiec przyjemnie się mieszka. Wybralismy Home Invest i to była dobra decyzja.
22.10.2018 23:40 #Kaarola12
Widzę że home invest ma opinię jednego z lepszych deweloperów..sama ostatnio planuję przeprowadzkę i nie ukrywam że póki co tylko ich braliśmy z mężem pod uwagę. Nie chcemy się przejechać a postawić na kogoś pewnego.
23.10.2018 12:06 #Alicja91
Sama bym tu chętnie zamieszkała..koleżanka kupiła tam mieszkania i ciagle zachwala jak to ładnie u niej nie jest. Ostatnio robiła parapetówkę to muszę przyznać że osiedle rzeczywiście wygląda bardzo nowocześnie i o dziwo w okolicy cichutko.
18.12.2018 10:26 #lak
Kupiłem u nich nieruchomość i muszę powiedzieć, że jestem jak na razie bardzo zadowolona. Cały proces zakupu poszedł szybko bez komplikacji, dodatkowo cena inwestycji była "ludzka".
18.12.2018 11:59 #laigu78
W zeszłym roku kupiłam mieszkanie w Warszawie od Home Invest i mogę go polecić zarówno ze względu na cenę jak i jakość. Fachowiec, który pomagał mi przy odbiorze (ja w tym temacie jestem zielona) mieszkania nie doszukał się żadnych większych problemów i jak na razie też nic nie wypłynęło, więc jestem zadowolona
18.12.2018 12:00 #mia
Dlatego warto korzystać z usług pewnego, "sprawdzonego" dewelopera. Po wielu poleceniach ze strony znajomych, wybrałam firmę Home Invest. Umowę podpisałam po konsultacji z prawnikiem specjalizującym się w takich umowach. Nie zauważył w niej żadnych nieścisłości, co więcej stwierdził, że rzadko widzi tak dobrze skonstruowanie umowy w których wszystko jest podane jak na tacy.
REKLAMA
18.02.2019 12:58 #gość
Dzień dobry,

Czy ktoś posiada informację oprócz tych z artykułu czy ta inwestycja powstanie juz jakiś czas plac jest ogrodzony i nic się nie dzieje. Myślałam o kupnie mieszkania w tej lokalizacji u developera ale obawiam się że nie udało się załatwić wszystkich dokumentów - ciągle przekładają przedsprzedaż mieszkań.
08.04.2019 09:25 #ninek
A ja interesuje się inwestycją Przy Agorze 6 od Home Invest. Niedługo ruszą z budową. Kocham Bielany ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą komunikację i dużą ilość zieleni. Czy ktoś też to monitoruje?
24.05.2019 20:45 #Wiosna
Ludzie obudźcie się!!! Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

96/1804 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kredyt i finansowanie dla Twoich projektów Jestem gotów sfinansować wszystkie rzetelne projekty inwestycyjne i udzielać pożyczek od 4000 do 50 000 000 euro bez protokołu w maksymalnym czasie 48 godzin. Jestem poważny i czekam, aby cię przeczytać, abyśmy mogli robić interesy dość szybko. Proszę o kontakt, jeśli prośba jest poważna Kontakt: claranoter@gmail.com

Wypoczynek
 Pilna i wiarygodna oferta kredytowa Jesteśmy stowarzyszeniem prywatnych inwestorów. Oferujemy kredyty indywidualne lub komercyjne o wartości od 10 000 EUR do 50 000 000 EUR po 2% przy maksymalnym okresie spłaty 25 lat. Prosimy o kontakt przez e-mail: laurabettery@gmail.com

Inne nieruchomości sprzedam
 Sprzedam miejsce w garażu podziemnym ul.Olbrachta 118 B, Bemowo. Cena 15 000 zł. Kontakt: 791 848 877.

Usługi inne
 Monter wystroju i wyposażenia wnętrz.Instaluję karnisze,rolety,żaluzje,żyrandole,półki,lustra,prowadnice do drzwi przesuwnych,akcesoria łazienkowe,galanteria kuchenna itp,tel.508620962.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA