REKLAMA
REKLAMA

Gdzie zorganizować wesele

26.10.2014 21:50 greta12
Szukam sali na wesele, zależy mi by była na ok 200 osób i żeby goście mogli przenocować w razie potrzeby. Jak dotąd spodobała mi się sala w Łazach w hotelu Książę Poniatowski - http://hotelponiatowski.pl/. Czy ktoś był tam może na weselu? Bardzo proszę o opinie.
wpis modyfikowany 4 razy, 26.10.2014 21:53 
02.12.2014 10:45 PaniGość
Ładniejszy wystrój niż w Poniatowskim mają w Palacyku Otrębusy. Ja ci polecam własnie to miejsce. Sala do 200 osób, świetne żarcie, bardzo ładne pokoje.
28.12.2014 21:55 #Karina Chotomów
Ja ostatnio bawiłam się na weselu zorganizowanym w domy weselnym Melodia w Legionowie na Jana Pawła II 16. Impreza była super zorganizowana i tak się na niej bawiłam. Tak więc, jezeli może być parę kilometrów od Warszawy, to uważam, ze warto się zastanowić nad tą lokalizacją
29.05.2015 16:36 #Łucja87
W centrum jest mega duża i ładna sala Imperia. Ktoś robił tam wesele? Ja tam byłam na sylwestrze i obiekt robi wrażenie...teraz się przymierzamy do weselicha:)
30.05.2015 11:45 #edek
zorganizuj sobie wesele gdzie chcesz i z kim chcesz, twoja sprawa. jest wiele miejsc, połaź po mieście i okolicach, zainteresuj się osobiście bez angażowania w twoje interesy obcych ludzi w internecie. przy okazji dobrze zrobisz twoim nogom.
01.06.2015 13:50 #Łucja87
Bardzo dziękuję za rady, ale wolę też zasięgnąć opinii ludzi, który w określonej sali mieli wesele. Właściel tego nie powie co ma powiedzieć gość czy para młoda.
01.06.2015 18:46 #edek
wesele wszędzie możesz zorganizować. jakie ma znaczenie , w którym lokalu goście sobie pojedzą, popiją czy uchlają się na umór ?
02.06.2015 23:22 #Łucja87
A widzisz ma to znacznie. Bo w jednym obsługa może być na bardzo niskim poziomie, a w drugiem na dobrym. W jednym lokalu jedzenie może być do bani a w drugim jak jest dobra firma cateringowa będzie bardzo dobre. Ma to więc znaczenie.
03.06.2015 17:58 #edek
W każdym lokalu obsługa jest na poziomie zależnym od tzw. "kasy".
04.08.2015 10:02 #olka
a masz już zespół na wesele? ja mogę Ci polecić Oktan Band - grali na weselu mojej kuzynki, świetna zabawa!
30.10.2015 09:30 #robin32
Rzuć okiem na salę w Restauracji Wilanów w Warszawie. Cudowna! Jestem pewna, że zachwycisz się nie tylko wnętrzem, ale w ogóle całą stylistyką budynku oraz pięknym ogrodem. Jeśli bierzesz ślub latem to w takim ogrodzie można bajeczne przyjęcie zorganizować. Oprócz tego restauracja ma doskonałą kuchnię i obługę na wysokim poziomie.
08.09.2016 09:13 #natalyy
Masakra co prawda zazwyczaj ślub bierze się w sobotę, ale powinna być jakaś alternatywa. A jak już tak jesteśmy przy ślubach to jakie sale na wesele polecace w okolicy? Gdzie organizowaliście swoje wesela?
09.09.2016 08:34 #lubiana
Cena zależy od wielu czynników. A jak nie jesteś zorientowana to skorzystaj ze strony http://www.saleweselne.com/ Jest tu wyszukiwarka z której pomoca szybko znajdziecie miejsce. Poczytasz wiadomości i poznasz warunki. Jest ponad 2000 propozycji, wiec jest w czym wybierać.
11.10.2016 19:09 #Messa
Oktan band to naprawde super opcja, my sie na nich zdecydowaliśmy, ślub pół roku temu. Grali super, mają talent, współpraca wzorowa, zabawa do białego rana a goście zadowoleni :)
15.10.2016 11:45 #Panda
Równie ważny jak wybór sali jest też wybór dekoracji do sali. To najlepiej oddać w ręce profesjonalistów, oni wykonają takie dekoracje od A do Z. Studio Usług Dekoratorskich Artcom wykonuje dekoracje na światowym poziomie, wystarczy zajrzeć na ich stronę http://dekorowanie.pl/, aby przekonać się, co pięknego potrafią stworzyć. To idealna opcja jeśli chodzi o weselną salę.
13.11.2016 19:27 #ddaria
Ciekawą sale weselną ma Hotel Bazuny (pomorskie). Koniecznie sprawdźcie jego ofertę. Jest tam świetna sala, dobre jedzenie i super obsługa. Poza tym sam obiekt jest piękny. Mają też sporo miejsc noclegowych.
20.11.2016 18:24 #Zelda
Jeżeli warszawa i zespół, to faktycznie oktan band warto sprawdzić, duży repertuar ale jest to jednak poziom wyżej od większości zespołów weselnych. Jest ich trochę na YT, wiec warto zerknąć
12.12.2016 11:19 #Natalia000
Jak wesele na 200 osob to do Hoteliku Złote Runo! Co prawda w Gorze Kalwarii, ale klimat miejsca jest niesamowity. Bardzo dobrze bawilam sie tam na weselu kuzyna :)
10.01.2017 17:04 dominikgala
Miejsc jest sporo, można coś ciekawego znaleźć, ale warto pamiętać o tym, że alkohol to lepiej samemu kupić na imprezę. Wina w Warszawie kupuję tutaj: http://wawp.pl/wina/
12.01.2017 12:01 daria.d
Rzeczywiście alkohol lepiej kupić samemu, chyba że lokal ma inne wymagania i nie zezwolą na swoje zaopatrzenie. Ale to zdarza się naprawdę rzadko, więc myśle ze nie bedzie problemu. Wyjdzie o wiele taniej i mamy możliwość wyboru takiego alkoholu jaki lubimy. Lokale z reguły narzucają określony rodzaj.
26.01.2017 00:56 ewkaa
Możliwości jest dużo, wybór sali na terenie Warszawy to raczej kwestia budżetu i upodobań. Zobaczcie sobie na przykład ofertę bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/ ta sala weselna znajduje się w mokotowskim Parku Morskie Oko, także atrakcyjna lokalizacja. Mnie się bardzo podoba, bo dysponują zamkniętym ogrodem, jest też plac zabaw dla dzieci. Zresztą wejdźcie sobie na ich stronę i oceńcie sami.
09.02.2017 22:55 #milenka
Jak marzy Wam się przyjęcie weselne w eleganckim, luksusowym stylu, warto wziąć pod uwagę pałac http://hotelveneciapalace.pl. To miejsce jest przepiękne, do dyspozycji jest przystań wodna z rowerami wodnymi i kajakami, można zrobić sobie sesję zdjęciową w otoczeniu palm kanaryjskich. Firma oferuje pomoc w organizacji wesela, także to dobra opcja jak jesteśmy zapracowani. Na ich stronie można przejrzeć sobie galerię zdjęć.
22.02.2017 07:17 Jalma
Może zainteresuje Cię wesele w Warszawie na Mokotowie? Piękna restauracja www.bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/ , mieści około 250 gości, mają super długi bar, plac zabaw dla dzieci i ogród na wyłączność dla gości weselnych. Bardzo przyjazne miejsce na wesele ;)
03.03.2017 19:03 kasia3535
w niezbędniku zdecydowanie musi sie znaleźć lista sal weselnych które spełnią nasze oczekiwania. Ja na pewno dopisał bym do tej listy tą sale https://www.hotelponiatowski.pl/. Wystrój sali jest powalający, sala o powierzchni 240 m2, pełniąca funkcję sali bankietowej, oraz Sala Balowa o powierzchni ponad 190 m2 jako miejsce do zabawy tanecznej. To idealne rozwiązanie na wesele w Warszawie od 100 do nawet 250 osób.
23.03.2017 19:40 #Miodzek
Parę osób wspominało tu o alkoholu, no tak to zazwyczaj samemu się organizuje i warto dobrze wybrać bo to dość istotna część imprezy mimo wszystko. My mieliśmy wódkę i wina, a te drugie zamawiałem na bo nie znam się a chciałem rózne rodzaje i sprawdzone
06.04.2017 15:43 #Kasiunkka88
Jeśli chodzi o sale weselne to polecam restauracja-vabank.pl - sama byłam tam na weselu.
27.04.2017 01:09 #bunia
Sprawdzaliście już te sale bankietowe płock hotel tumski? Jeśli nie, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę tego hotelu. Miejsce jest naprawdę fantastyczne i to pod każdym względem. Poza tym jedzenie jest tam dobre.
30.04.2017 22:36 #nika22
Osobną kwestią jest to, skąd wynająć auto do ślubu? Dostałam namiar na firmę, która się zajmuje takim wynajmem, mają w ofercie super fury :) Sami zobaczcie http://luksusoweslubne.pl - korzystał ktoś może?
04.05.2017 20:51 #anika
Najlepiej to zrobić wesele pod Warszawą. Jest to naprawdę świetne i praktyczne rozwiązanie. Uważam, że w ten sposób można naprawdę wiele zaoszczędzić. Poza tym plusem jest to, że jest to, że Sielanka, to naprawdę świetne miejsce, które spodoba się gościom.
24.05.2017 13:03 Mirkaa
Jeśli szukasz fajnego miejsca na wesele to ja polecałabym Ci zajrzeć tutaj https://www.hotelponiatowski.pl/ . Jest to przepiękny hotel z dość dużą salą weselną. Sama lokalizacja jest bardzo korzystna, a oferta według mnie spodoba się wielu osobom. Warto tam zajrzeć :)
30.06.2017 14:29 #Karo
W maju byłam na weselu kuzynki, oni robili pod warszawa w karczmie Człekówka. Fantastyczne miejsce, jedzenie bylo pyszne, a obsluga przesympatyczna. Fajny klimat :)
15.08.2017 15:08 olgaa884
Sporo można zaoszczędzić urządzając wesele pod Warszawą - sale weselne pod miastem w niczym nie odbiegają od tych w centrum, poza ceną oczywiście. Mi bardzo spodobała się sala w Dworze Afrodyta pod Warszawą - to bardzo elegancka sala, na jakieś 200 osób, bardzo ładny jest też sam dwór, taki stylowy, na http://www.afrodytaspa.pl/wesela można go obejrzeć.
23.08.2017 09:27 #kmka333
W Rozdrożu na Placu na Rozdrożu ceny zaczynają się od 100zł za talerzyk :)
24.08.2017 09:12 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
08.11.2017 13:04 melkasoo
Ostatnio bawiłam się na weselu w Istebnej, w Złotym Groniu www.wesele-w-gorach.pl Wytańczyłam się, objadłam ;) jeszcze jestem na diecie, żeby spalić ten nadmiar pyszności. Są tam miejsca noclegowe, fotograf robił nam zdjęcia na tle przyrody i biegających wiewiórek. Ładne widoki, a wziąć trochę więcej wolnego i połazić po górach. Jakoś tak inaczej niż w zwykłej sali.
wpis modyfikowany 3 razy, 08.11.2017 13:09 
08.11.2017 13:12 #morswinkielecki
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy..

148/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Maximtransport oferuje usługi transportowe i specjalizuje się w przewozach typu door to door osób, paczek, rowerów, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Belgii, Holandii i Niemiec. Naszym największym atutem są rzetelność, bezpieczeństwo, komfort i czas podróży pasażerów. Dni wyjazdu z Polski: Środa, piątek, sobota, niedziela. Dni wyjazdu z Belgii, Holandii, Niemiec: Poniedziałek, wtorek, środa, piątek, niedziela. Kontakt: +48 608 835 822

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

3-pokojowe sprzedam
 BEMOWO IV SPRZEDAM 3 POKOJE 65,5 M2 X PIĘTRO ROZKŁADOWE SŁONECZNE DOGODNA KOMUNIKACJA 380 000 ZŁ TEL.501319177

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie