REKLAMA
REKLAMA

Gdzie zorganizować wesele

26.10.2014 21:50 greta12
Szukam sali na wesele, zależy mi by była na ok 200 osób i żeby goście mogli przenocować w razie potrzeby. Jak dotąd spodobała mi się sala w Łazach w hotelu Książę Poniatowski - http://hotelponiatowski.pl/. Czy ktoś był tam może na weselu? Bardzo proszę o opinie.
wpis modyfikowany 4 razy, 26.10.2014 21:53 
02.12.2014 10:45 PaniGość
Ładniejszy wystrój niż w Poniatowskim mają w Palacyku Otrębusy. Ja ci polecam własnie to miejsce. Sala do 200 osób, świetne żarcie, bardzo ładne pokoje.
28.12.2014 21:55 #Karina Chotomów
Ja ostatnio bawiłam się na weselu zorganizowanym w domy weselnym Melodia w Legionowie na Jana Pawła II 16. Impreza była super zorganizowana i tak się na niej bawiłam. Tak więc, jezeli może być parę kilometrów od Warszawy, to uważam, ze warto się zastanowić nad tą lokalizacją
29.05.2015 16:36 #Łucja87
W centrum jest mega duża i ładna sala Imperia. Ktoś robił tam wesele? Ja tam byłam na sylwestrze i obiekt robi wrażenie...teraz się przymierzamy do weselicha:)
30.05.2015 11:45 #edek
zorganizuj sobie wesele gdzie chcesz i z kim chcesz, twoja sprawa. jest wiele miejsc, połaź po mieście i okolicach, zainteresuj się osobiście bez angażowania w twoje interesy obcych ludzi w internecie. przy okazji dobrze zrobisz twoim nogom.
01.06.2015 13:50 #Łucja87
Bardzo dziękuję za rady, ale wolę też zasięgnąć opinii ludzi, który w określonej sali mieli wesele. Właściel tego nie powie co ma powiedzieć gość czy para młoda.
01.06.2015 18:46 #edek
wesele wszędzie możesz zorganizować. jakie ma znaczenie , w którym lokalu goście sobie pojedzą, popiją czy uchlają się na umór ?
02.06.2015 23:22 #Łucja87
A widzisz ma to znacznie. Bo w jednym obsługa może być na bardzo niskim poziomie, a w drugiem na dobrym. W jednym lokalu jedzenie może być do bani a w drugim jak jest dobra firma cateringowa będzie bardzo dobre. Ma to więc znaczenie.
03.06.2015 17:58 #edek
W każdym lokalu obsługa jest na poziomie zależnym od tzw. "kasy".
04.08.2015 10:02 #olka
a masz już zespół na wesele? ja mogę Ci polecić Oktan Band - grali na weselu mojej kuzynki, świetna zabawa!
30.10.2015 09:30 #robin32
Rzuć okiem na salę w Restauracji Wilanów w Warszawie. Cudowna! Jestem pewna, że zachwycisz się nie tylko wnętrzem, ale w ogóle całą stylistyką budynku oraz pięknym ogrodem. Jeśli bierzesz ślub latem to w takim ogrodzie można bajeczne przyjęcie zorganizować. Oprócz tego restauracja ma doskonałą kuchnię i obługę na wysokim poziomie.
08.09.2016 09:13 #natalyy
Masakra co prawda zazwyczaj ślub bierze się w sobotę, ale powinna być jakaś alternatywa. A jak już tak jesteśmy przy ślubach to jakie sale na wesele polecace w okolicy? Gdzie organizowaliście swoje wesela?
09.09.2016 08:34 #lubiana
Cena zależy od wielu czynników. A jak nie jesteś zorientowana to skorzystaj ze strony http://www.saleweselne.com/ Jest tu wyszukiwarka z której pomoca szybko znajdziecie miejsce. Poczytasz wiadomości i poznasz warunki. Jest ponad 2000 propozycji, wiec jest w czym wybierać.
11.10.2016 19:09 #Messa
Oktan band to naprawde super opcja, my sie na nich zdecydowaliśmy, ślub pół roku temu. Grali super, mają talent, współpraca wzorowa, zabawa do białego rana a goście zadowoleni :)
15.10.2016 11:45 #Panda
Równie ważny jak wybór sali jest też wybór dekoracji do sali. To najlepiej oddać w ręce profesjonalistów, oni wykonają takie dekoracje od A do Z. Studio Usług Dekoratorskich Artcom wykonuje dekoracje na światowym poziomie, wystarczy zajrzeć na ich stronę http://dekorowanie.pl/, aby przekonać się, co pięknego potrafią stworzyć. To idealna opcja jeśli chodzi o weselną salę.
13.11.2016 19:27 #ddaria
Ciekawą sale weselną ma Hotel Bazuny (pomorskie). Koniecznie sprawdźcie jego ofertę. Jest tam świetna sala, dobre jedzenie i super obsługa. Poza tym sam obiekt jest piękny. Mają też sporo miejsc noclegowych.
20.11.2016 18:24 #Zelda
Jeżeli warszawa i zespół, to faktycznie oktan band warto sprawdzić, duży repertuar ale jest to jednak poziom wyżej od większości zespołów weselnych. Jest ich trochę na YT, wiec warto zerknąć
12.12.2016 11:19 #Natalia000
Jak wesele na 200 osob to do Hoteliku Złote Runo! Co prawda w Gorze Kalwarii, ale klimat miejsca jest niesamowity. Bardzo dobrze bawilam sie tam na weselu kuzyna :)
10.01.2017 17:04 dominikgala
Miejsc jest sporo, można coś ciekawego znaleźć, ale warto pamiętać o tym, że alkohol to lepiej samemu kupić na imprezę. Wina w Warszawie kupuję tutaj: http://wawp.pl/wina/
12.01.2017 12:01 daria.d
Rzeczywiście alkohol lepiej kupić samemu, chyba że lokal ma inne wymagania i nie zezwolą na swoje zaopatrzenie. Ale to zdarza się naprawdę rzadko, więc myśle ze nie bedzie problemu. Wyjdzie o wiele taniej i mamy możliwość wyboru takiego alkoholu jaki lubimy. Lokale z reguły narzucają określony rodzaj.
26.01.2017 00:56 ewkaa
Możliwości jest dużo, wybór sali na terenie Warszawy to raczej kwestia budżetu i upodobań. Zobaczcie sobie na przykład ofertę bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/ ta sala weselna znajduje się w mokotowskim Parku Morskie Oko, także atrakcyjna lokalizacja. Mnie się bardzo podoba, bo dysponują zamkniętym ogrodem, jest też plac zabaw dla dzieci. Zresztą wejdźcie sobie na ich stronę i oceńcie sami.
09.02.2017 22:55 #milenka
Jak marzy Wam się przyjęcie weselne w eleganckim, luksusowym stylu, warto wziąć pod uwagę pałac http://hotelveneciapalace.pl. To miejsce jest przepiękne, do dyspozycji jest przystań wodna z rowerami wodnymi i kajakami, można zrobić sobie sesję zdjęciową w otoczeniu palm kanaryjskich. Firma oferuje pomoc w organizacji wesela, także to dobra opcja jak jesteśmy zapracowani. Na ich stronie można przejrzeć sobie galerię zdjęć.
22.02.2017 07:17 Jalma
Może zainteresuje Cię wesele w Warszawie na Mokotowie? Piękna restauracja www.bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/ , mieści około 250 gości, mają super długi bar, plac zabaw dla dzieci i ogród na wyłączność dla gości weselnych. Bardzo przyjazne miejsce na wesele ;)
03.03.2017 19:03 kasia3535
w niezbędniku zdecydowanie musi sie znaleźć lista sal weselnych które spełnią nasze oczekiwania. Ja na pewno dopisał bym do tej listy tą sale https://www.hotelponiatowski.pl/. Wystrój sali jest powalający, sala o powierzchni 240 m2, pełniąca funkcję sali bankietowej, oraz Sala Balowa o powierzchni ponad 190 m2 jako miejsce do zabawy tanecznej. To idealne rozwiązanie na wesele w Warszawie od 100 do nawet 250 osób.
23.03.2017 19:40 #Miodzek
Parę osób wspominało tu o alkoholu, no tak to zazwyczaj samemu się organizuje i warto dobrze wybrać bo to dość istotna część imprezy mimo wszystko. My mieliśmy wódkę i wina, a te drugie zamawiałem na bo nie znam się a chciałem rózne rodzaje i sprawdzone
06.04.2017 15:43 #Kasiunkka88
Jeśli chodzi o sale weselne to polecam restauracja-vabank.pl - sama byłam tam na weselu.
27.04.2017 01:09 #bunia
Sprawdzaliście już te sale bankietowe płock hotel tumski? Jeśli nie, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę tego hotelu. Miejsce jest naprawdę fantastyczne i to pod każdym względem. Poza tym jedzenie jest tam dobre.
30.04.2017 22:36 #nika22
Osobną kwestią jest to, skąd wynająć auto do ślubu? Dostałam namiar na firmę, która się zajmuje takim wynajmem, mają w ofercie super fury :) Sami zobaczcie http://luksusoweslubne.pl - korzystał ktoś może?
04.05.2017 20:51 #anika
Najlepiej to zrobić wesele pod Warszawą. Jest to naprawdę świetne i praktyczne rozwiązanie. Uważam, że w ten sposób można naprawdę wiele zaoszczędzić. Poza tym plusem jest to, że jest to, że Sielanka, to naprawdę świetne miejsce, które spodoba się gościom.
24.05.2017 13:03 Mirkaa
Jeśli szukasz fajnego miejsca na wesele to ja polecałabym Ci zajrzeć tutaj https://www.hotelponiatowski.pl/ . Jest to przepiękny hotel z dość dużą salą weselną. Sama lokalizacja jest bardzo korzystna, a oferta według mnie spodoba się wielu osobom. Warto tam zajrzeć :)

433/2309 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie