REKLAMA
REKLAMA

Gdzie znaleźć nocą dobre jedzonko?

12.11.2016 00:30 #Kostrzen
Hej. Często wracam w nocy z delegacji i nie bardzo chce mi się robić jakieś jedzenie. Fajnie by było gdybyście polecili mi jakieś knajpki/restauracje, które są otwarte w nocy...? Ale żeby jedzenie było też smaczne... Z góry dzięki.
02.03.2017 10:46 #Marylka
Jedyną jaką znam to na ul. Zgoda jest Pianka drink i food. Myślę, że zadowolą Cię smaki, bo zawsze fajnie doprawione i na każdą kieszeń ;) To co mi się tam najbardziej spodobało, to fakt, że kiedy bym tam nie przyszła zjeść to jedzenie robią na miejscu. Zawsze świeże składniki, nic odgrzewanego. Świeżutko i smacznie! Sprawdziłam to w nocy nawet kiedy wracałam z imprezki.
17.07.2017 14:52 #gustaf
Oj tak, najlepsze jedzenie w Piance! Dawno nie zjadłem tak smacznie w środku nocy:) Szczęście, że trafiłem właśnie na ten lokal. Byliśmy większą grupą i każdy wybrał coś właśnie dla siebie. Od nikogo nie słyszałem żeby nie smakowało, wręcz przeciwnie. Bardzo dobrze wspominam ten wieczór i z tego, co widziałem nie tylko ja odniosłem tak pozytywne wrażenie na temat tego lokalu.

663/2513 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Zastosowanie w montażu: konstrukcji stalowych , szyn , konsol, drabin , tras kablowych , maszyn , schodów , bram , fasad , elementów okiennych , konstrukcji drewnianych itp.Właściwości: średnica trzpienia gwintowanego jest równocześnie średnicą kotwy - zdecydowanie większa wytrzymałość w porównaniu z kotwami tulejowymi o tych samych rozmiarach, bardzo szybki montaż - nadaje się szczególnie do seryjnych mocowań przy użyciu dużej ilości kotew, wybrane rozmiary z trzpieniem kotwy formowanym na zimno, co daje wyższą twardość i wytrzymałość stali oraz gwarantuje precyzję wykonania, tel. 12 680 48 23 kom. 501 123 093 sklepkrakow@basta.net.pl http://goo.gl/95xKjm

Usługi transportowe
 Transport Przeprowadzki z Włoch do Polski lub z Polski do Włoch Wykonujemy przewóz towarów i kompleksowe przeprowadzki w pełnym zakresie usług: załadunek, rozładunek, demontaż, montaż, pakowanie, zabezpieczenie. Posiadamy różne auta, takie jak chłodnie, plandeki, blaszaki, kontenery, firanki, izotermy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy staranne zabezpieczenie przewożonego mienia i ubezpieczenie na czas przejazdu. Ładunek odbieramy z/do każdego miejsca w Polsce/Włoszech. Zapewniamy fachową obsługę oraz doradztwo a grono stałych zadowolonych klientów świadczy o solidności wykonywanych przez nas usług. Zachęcamy do skorzystania z usługi transport przeprowadzki z Włoch do Polski, transport przeprowadzki z Polski do Włoch oraz pomiędzy Włochami a innymi państwami Europy. Kontakt: Tel. +48 696-126-142 Tel. +48 506-525-960 e-mail: jupiter.transport@wp.pl www.jupiter-transport.pl

Dom i ogród
 Producent Domków "Zylajek" oferuję nowy piętrowy domek 24m2 ( również sprzedaż ratalna ). Domek ogrodowy na działkę o wymiarach 6/4m (24m kw) Wykonany z konstrukcji szkieletowej dzięki czemu domek jest bardziej stabilny z możliwością całości ocieplenia. Ściany i dach wykonany z deski o grubości 15 mm , możliwość wykonania za dopłatą całości z deski 20mm itp dopłata 2000zł. Posiadamy również różne wzory desek. Dzwoń i pytaj. tel: 663757357

Szukam pracy
 Inżynier budownictwa, języki: ang, ros, fr, ponad 10 lat pracy za granicą, doświadczenie w obsłudze sprzętu informatycznego, prawo jazdy, umiejętność wykon. raportów, analiz i opracowań, zaawansowana wiedza fotograficzna, bez nałogów, rzetelny i lojalny - zainteresowany podjęciem nowych zadań, nie koniecznie w ramach etatu. Kontakt: inżynier@strona.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie