REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie zamówić catering na imprezę rodzinną?

19.10.2015 12:12 #jadwiga
Przymierzam się do zorganizowania małej imprezki rodzinnej z okazji naszej rocznicy. Pomyślałam, że nie będę siedziała w garach tylko zamówię catering. Zależy mi na urozmaiconym i smacznych potrawach. Możecie coś polecić w tym zakresie?
20.10.2015 13:08 #arnika
Powiem Ci,że ja równiez od jakiegoś czasu zamawiam jedzenie z firmy na różne imprezy domowe. Kiedyś sama gotowałam. Bardzo lubię pichcić ale przygotowywanie potraw dla dużej ilości osób jest bardzo męczące tak wiec obecnie preferuję właśnie takie rozwiązanie. Przetestowałam kilka firm kateringowych ale już kilka razy zamówiłam jedzonko tutaj:
http://studio-catering.pl i jestem zadowolona. Wszystko świeże, ładnie podane oraz można tam wypożyczyć cały zestaw naczyń na przyjęcie.
21.10.2015 12:25 EwelinaBudzynska
Zrobienie imprezy rodzinnej w domu to bardzo fajny pomysł. Obecnie dużo firm cateringowych dojeżdża do klienta.
Też robiłam przyjęcie rocznicowe tylko dla rodziców. Skorzystałam z siekierkacatering ponieważ przyjechali z potrzebnym sprzętem, który nie każdy ma w domu. Wcześniej ustalasz z nimi jakiego rodzaju ma być menu (czy raczej główne dania czy lekkie przekąski). Mają smaczne szaszłyki, polecam.
22.01.2016 08:22 #madziol
z tego co się orientuje to w Warszawie jednym z najlepszych cateringów jest belvedere catering by design www.cateringbydesign.pl/pl/ Byłam na jakiś 2-3 bankietach, gdzie zajmowali się obsługą i cateringiem i świetnie sobie poradzili.
23.02.2016 17:42 #HonorataF
A jak duża jest to impreza rodzinna? Szukałam niedawno sama dobrego cateringu.I wtedy podczas moich poszukiwań udało mi się znaleźć tą restauracjehttp://www.bistroprzysiodle.pl/ . Mają bardzo smaczny catering.
27.06.2016 07:29 Mandlesz
Bardzo lubię menu z Hell's Chickens http://hellschickens.pl/menu/ Wydaje mi się, że powinnaś być zadowolona. Dwa razy zamawiałam u nich catering i goście bardzo chwalili.
08.01.2017 20:07 #Wiolak
Ja natomiast ostatnio zamawiałam catering na imprezę dotyczącą 50-lecia małżeństwa moich dziadków :) Zamówiliśmy ze sprawdzonej przez nas restauracji http://www.figaropark.pl/ i podobnie jak jedzenie na miejscu, tak też catering mają bardzo ok
10.01.2017 16:39 dominikgala
A może potrzebujesz też alkoholu na imprezę? Ja kupuję osobno, bo w cateringu drożej. Zobacz, jakie wina w Warszawie można kupić w tym sklepie: http://wawp.pl/wina/
10.01.2017 16:47 Bettania
Najlepiej to po prostu będzie jakie popytasz wśród znajomych - na pewno ktoś wcześniej już korzystał z takiej usługi i będzie mógł coś więcej powiedzieć na ich temat. Wydaje mi się że to najlepszy i najbardziej bezpieczny sposób aby wybrać solidną firmę
10.05.2017 09:16 #magneska
Świetny catering zamówiłam z restauracji Akademia na Różanej. Mają wyśmienitego kucharza, wszystkim bardzo smakowało, a to bardzo ważne. Impreza się udała, miała uroczysty rodzinny charakter. Potrawy były świetnym uzupełnieniem.
28.05.2017 22:27 Malwina
W Poznaniu jakby ktoś potrzebował to polecam http://poznanski-catering.pl/
26.06.2017 16:04 #michałwarkiewicz
Mamy w firmie imprezę integracyjną i moim zadaniem jest przygotowanie wszystkiego, czyli jedzenie oraz picie, ale także jakieś atrakcje. Catering zrobiłem rozeznanie i podobno Aperitif Serwis jest naprawdę dobry więc to już mam z głowy. Teraz atrakcie, co wygląda dużo gorzej, zero pomysłu. Może macie jakieś pomysły, co mogłoby to być? Chodzi mi o poważne odpowiedzi. Czasu coraz mniej.
26.06.2017 16:06 #marlenkaryznar
Ja zamawiałam catering na imieniny męża w Aperitif Serwis, pierwszy raz skorzystałam z takiego cateringu, zawsze raczej sama się w to bawiłam, ale tym razem nie miała czasu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i szczerze przy następnej okazji też tam zamawiam i nawet nie będę się zastanawiać. A co to atrakcji to sama nie wiem...
05.07.2017 14:02 #justme
Słyszałam o Aperitif Serwis, podobno mają bardzo smaczne dania to fakt, sama kiedyś skorzystam, teraz jest to dużo wygodniejsze, nikt nie ma czasu na gotowanie
19.07.2017 18:54 Darcyk
Jeżeli chodzi o catering, to bardzo fajną ofertę ma pikniki-imprezy.pl . Nasi rodacy kochają grilla, więc to cieszy się dużą popularnością. Ale mają też ofertę na imprezy rodzinne a nawet mobilną kuchnię.
20.07.2017 13:44 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
22.07.2017 09:13 MagdalenaG
W Warszawie jest restauracja Akademia. Kuchnia bogata i wyszukana. W menu dania o bardzo wysokiej jakości i świetnie podane. Jeden z najlepszych cateringów z jakimi miałam do czynienia. Sam lokal na specjalne okazje. Ekskluzywnie.
08.08.2017 19:57 #Patryk90
Jezeli jest to wieksza impreza rodzinna to warto równeinż zadbać o odpowiednia ilość szkła, porcelany, sztućców itd. jeżeli chodzi o wypożyczalnie to możesz to zrobić w gastrowypozyczalnia.pl w dobrej cenie możesz miec porządne wyposażenie, dzięki temu nie musisz szukać ich po znajomych
16.10.2017 08:58 #olar
U mnie w rodzinie zawsze chodzimy do sprawdzonej restauracji z pysznym, domowym jedzeniem
http://www.restauracja-routeone.pl
16.10.2017 09:00 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
27.11.2017 12:48 #Mikus
Krótko, zwięźle i na temat ---> www.gastroteam.pl
27.11.2017 15:49 #syfiassta reklama,.,
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
30.11.2017 12:25 #mozarella
Gdy ja mam jakas impreze czy to rodzinna czy firmowa to zamawiam z macro bios baru bo maja tanie posilki a duzy wybor. Produkty z ktorych szykuja posilki sa ekologiczne z bio certyfikatami i do tego bezglutenowe. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam z calego serca :)
30.11.2017 13:14 #syfiasta reklamaa
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
07.12.2017 12:48 #AniaKról
I co się tak unosisz? Ty trolujesz prawie każdego wrzucając rynsztokowe teksty to też odrzuca od udzielania się na forum. Mnie niejeden krem na cycki pomogl Ci powiem i wiele cennych wskazówek juz nie wazne przez kogo udzielanych mi pomogły. Wyluzuj a reklamę czy inna ofertę potraktuj z przymróżeniem oka :) Pozdrawiam
07.12.2017 12:49 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

43/2750 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe do wynajęcia
 Bemowo, 61 m2, apartamentowiec, garaż podziemny. Tel. 608- 417-004

Szukam pracy
 Witam. Jestem przystojnym, zadbanym mężczyzną w wieku 35 lat, 183cm wzrostu, 88kg, brunet. Pracuję od poniedziałku do piątku ale mając zbyt duże zadłużenie kredytowe szukam dodatkowych dobrzepłatnych prac nocnych i weekendowych. Bardzo proszę o propozycje na telefon 796029971. Andrzej.

Finanse
 Specjalizujemy się w trudnych sytuacjach finansowych. Ugody, umorzenia długów, nakazy zapłaty, upadłości. W-wa al. Jerozolimskie 6 pok. 300 p. III, tel. 501 286 776

Budowlane
 Remonty Generalne 536-482-303

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.