REKLAMA
REKLAMA

Gdzie warto zamieszkać w Legionowie lub okolicy?

08.04.2005 17:35 opolanka
Chodzi o to, żeby było w miarę cicho, chociaż trochę zieleni, a jednocześnie blisko do sklepu, przychodni, komunikacji... Przeprowadzam się i muszę kupić jakieś niedrogie mieszkanie lub malutki domek... A może znacie kogoś, kto bezpośrednio sprzeda po uczciwej cenie...
08.04.2005 19:38 #detrutk
Legionowo jest malym miastem i wlasciwie wszedzie jest blisko. Poza tym sasiedztwo stolicy sprawia, ze z czyms powazniejszym mozna sie wybrac wlasnie do Warszawy.Jesli szukasz zieleni i spokoju to chyba dobrze trafilas...Z ofertami trzeba jednak zapoznac sie studiujac rubryki ogloszen w Gazecie Wyborczej lub lokalnych gazetach ( jesli chodzi o on-line to np. www.tio.com.pl lub www.miejscowa.pl) Pozdrawiam...
10.04.2005 19:50 #Warszawiak rodowity
Lepiej tam się nieosiedlaj śmierdzi tam każdy i słoma z buciorów wystaje każdemu
11.04.2005 01:51 #-opolanka
Dzięki detrutk za odpowiedź.
Z tą bliskością jednak to tak łatwo nie jest. Od niedawna wynajmujemy mieszkanie na Osiedlu Młodych. Las blisko, piękne uliczki z domkami rzut beretem, przychodnia też (jeszcze nie byłam), ale do porządnego sklepu (np. Biedronki) kawał drogi! W tych osiedlowych mały wybór i drogo. Do koścoła i na pocztę - ok. 25 min piechotą.
W centrum Legionowa pewnie mieszka się wygodniej, ale rzadko mam okazję tam bywać, może jak sobie rower kupię :).
Pracy nie ma, podobnie jak w Opolu z resztą. Do Warszawy dojazd nie najlepszy, 801 tylko do Żerania i w soboty nie jeździ. Mieszkanko malutkie i nie najtańsze, więc szukamy czegoś swojego, ale nie wiemy za bardzo gdzie najlepiej szukać. Znajomi z Warszawy doradzają Tarchomin - nie wiem, nie byłam. Najbardziej w Legionowie podobają mi się sosnowe zagajniki i te stare drewniane dworki. A nw www.miejscowa.pl nie ma ogłoszeń! (tylko cennik). www.tio.com.pl przeglądam w miarę regularnie, dużo ogłoszeń agencyjnych, albo udających normalne, ale okazuje się, że to agencja. Prywatne też są, to fakt.
W każdym razie bardzo tęsknię za Opolem, może dlatego, że nikogo tu nie znam... No i jakoś tam wygodniej jednak bylo, wszędzie blisko - to też małe miasto, za to okropnie zakorkowane
:( Tu tak bardziej leśnie jest, urlopowo, ale za to żadnego rynku itp.
Pozdrawiam Legionowo!
A Warszawiak niech lepiej przyjrzy się swoim butom!
12.04.2005 08:31 #zaba
Może też coś doradzę. Ogłoszenia to raczej radzę w wersjach papierowych tych gazet. Ponadto są też pisemka typu Okazja lub po prostu stołeczny dodatek gazety wyborczej, gdzie ogłoszeń jest od groma.
Wątpie, żeby Biedronka była porządnym sklepem, ale rzeczywiscie os. Młodych jest pod tym względem poszkodowane. Poszukaj czegoś na os. Jagiellońska to będziesz miała wszędzie blisko.
Rynek miejski też jest, chociaż napewno inny od tego w Opolu. Czasami są nawet imprezy (sprawdzaj na www.legionowo.pl
Targowisko (wtorek, czwartek i sobota - największe) też jest i to największe po tej stronie Wisły pod Warszawą.
Pozdrawiam
REKLAMA
12.04.2005 14:55 #detrutk
no prosze...napisalem ledwie dwa ogolnikowe zdania i jest mi glupio bo "Opolanka jedna" zaskoczyla mnie swoja wiedza kompletnie :-). smieszne przy tym, ze byly legionowiak (od paru lat juz poza) doradza bylej juz opolance (od kiegos czasu w Legionowie). pozdrawiam zapraszajac na forum legionowskie do Gazety Wyborczej http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=93 gdzie jestem badzo czesto, tyle ze pod innym nickiem.

aha...i nie wracaj uwagi na trolle...sa na kazdym forum.
14.04.2005 03:33 #_opolanka
Hej zaba!
Zgadzam się, że Biedronka to taka porządna nie jest, ale jak sie mieszka na Os M to się nawet tego karalucha doceni :) Poszukam tych papierowych gazet w bibliotece osiedlowej (mam nadzieję, że bedą mieć do wglądu, bo wstyd bylby!!!) O targowisku słyszałam, ale daleko mam A komunikacja miejscowa to jest tak do kitu, ze szkoda słów (a bilet droższy niż w Opolu!!!).
Nie chcę nikogo urazić, ale jak zobaczyłam ten niby rynek miejski... Krótko mówiąc rozczarowałam się bardzo.
Co do tego osiedla Jagiellońska - dobrze się tam mieszka? Bezpiecznie? Chodzi o to, żeby sobie można było przyjemnie pospacerować w jakichś okolicznościach przyrody... Tu pod tym względem mam fajnie - las, ale na samym osiedlu to takie elementy chodzą, wielbiciele tanich win
Pozdrawiam także!
15.04.2005 18:19 #zaba
Ja się przeprowadziłem z W-wy i też był szok, bo wszystko małe, jakieś takie inne, ale później się człowiek przyzwyczaja. Teraz w żadnym wypadku (to już kilka lat) był nie wrócił do smrodu, wielkich ulic, wielkich domów i wielkich sklepów :). Tu ci dzień dobry na ulicy powiedzą, a panią w urzędzie jak odwiedzisz po raz trzeci, to się nawet uśmiechnie, chyba że sprawa jest beznadziejna. :)
Pozdrawiam
15.04.2005 18:42 #irek
O której Pani w urzędzie mówisz?
16.04.2005 13:39 #zaba

ojej zaraz będą się czepiać
tak ogólnie
16.04.2005 17:24 #irek
No bo ja nie znam takiej Pani, a chciałbym poznać.
18.04.2005 16:22 #Jorge
A ja polecam osiedle Nowy Bukowiec. wwwmarszalek.pl
Meiszkam 2 lata i bardzo mi się podoba, poza jednym buraczanym sąsiadem :-)

PS. nawet tanie są u nas mieszkania
20.04.2005 18:11 #_opolanka
No właśnie o Bukowcu myślałam! Muszę się tam wybrać i pooglądać. Są jakieś mieszkania wolne czy tylko z drugiej ręki trzeba szukać?
W sklepie osiedlowym panie nie mówią dzien dobry, chociaż często tam bywam i im mówię...
To, że miesteczko nie jest duże, wcale mi nie przeszkadza - też nie lubię smrodu, hałasu i zgiełku. Legionowo pod tym względem jest OK. Sklepy też są ok, ale właśnie daleko od osiedla. Bardziej chodzi mi o estetykę. Na Śląsku to jednak dbają o to i miasteczka ciut bardziej zadbane jednak, a na wioskach to w ogóle przesadzają z tym porządkiem... Co sobota wszyscy ulicę zamiatają :)
21.04.2005 17:44 #zaba
Niestety to Mazowsze i na dodatek zbieranina z całego kraju. Przejdź się na Bukowiec, ale ten stary. Tam ludzie dbają o swoje posesje i ulice.
Pozdrawiam
Zaba
07.09.2016 09:20 #kserus
Akacjowa Aleja, Radzymin - pod miastem warunki są bez porównania lepsze, a w Markach budują przecież obwodnicę, więc do centrum droga będzie trwała jakieś 10 minut. Nikt nie chce mieszkać w stolicy na zasadzie spłacania kosmicznego kredytu. Bo co to za życie? Pracować przez lata tylko na spłatę długów? Szkoda komentować...
REKLAMA
08.09.2016 12:34 Daro
Kupując mieszkanie w Legionowie tak naprawdę kupujemy jedynie miejsce do spania.
Większość naszego życia i tak będzie toczyć się w Warszawie.
Większe zakupy wyjazd do Warszawy, kino wyjazd do Warszawy, szpital wizyta w Warszawie
Osobiście znam ludzi którzy jadąc do pracy wiozą dzieci do przedszkola w Warszawie
W Legionowie mamy za to niesamowity tłok, brak miejsc do parkowania, praktycznie nieistniejącą komunikację lokalną
Nie wiem czy te oszczędności finansowe są aż tyle warte
13.10.2016 23:25 #Mibu
Ja bardzo lubię Legionowo, właśnie z tych względów wspomnianych powyżej. Mam plan za kilka lat na stałe się tam przenieść, jest jednak o wiele spokojniej niż w stolicy. Dużo jeżdżę na rowerze i zastanawiam się czy w Legionowie porobili stacje do naprawy rowerów jak np. biklo.pl Ktoś wie?
17.10.2016 14:30 #Mirek CW
Hej szukam informacji na temat inwestycji tego dewelopera. Możecie mi napisać czy warto kupić tam mieszkanie?
28.10.2016 09:28 #korter
W radzyminie masz piekne osiedle na bardzo dobrych warunkach - Akacjowa Aleja. Za ponad 4k można zdobyć naprawdę piękne mieszkanie w świetnych warunkach, ale oczywiście to wszystko wymaga najpierw stosownego budżetu. Ale ogólnie od dawna zdecydowanie widać trend uciekania do mniejszych miejscowości. Do Wawy po prostu wolimy dojeżdżać.
10.05.2018 18:59 #nola
My wprowadziliśmy się do Józefosławia na osiedle Leśny Kwiat. Bardzo sobie chwalę lokalizację i same domy. Wprowadziliśmy się z mężem kupując mieszkanie dzięki programowi MDM, ale nie wiem, czy jeszcze można z niego korzystać..
10.05.2018 19:35 #Olbrzymityk
To wszystko to jest syf najgorszy, zaścianek, zapyziałe towarzystwo
26.06.2018 23:30 #piska
A my w Markach znalezlismy takie coś dla siebie. 4 pokojowe mieszkanko, na bardzo fajnym osiedlu http://metropolitan.kupswoje.pl/ koniecznie tu zajrzyjcie, bo mnie się wydaje ze to naprawde super rozwiazanie jeśli chodzi o ciekawą inwestycję, taka godną polecenia.
27.06.2018 08:57 #syff reklamaa
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

01.07.2018 23:27 #Kamila55
Zgadzam się, tam wszędzie jest blisko. Jedyne co, to możesz zadbać o stworzenie w domu przytulnego gniazdka polecam Ci ten artykuł tam to jest fajnie pokazane
04.07.2018 09:31 #syfiassta reeklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

15/1306 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 Dzień dobry. Świadczę kompleksowe usługi informatyczne. Serwis, modernizacja komputerów stacjonarnych i laptopów. Drobne prace graficzno-poligraficzne. Projektowanie i tworzenie serwisów WWW. Wykonywanie aplikacji na zamówienie. Doświadczenie, uczciwość i rzetelność. Tel. 511675227

Usługi transportowe
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na wakacje / autokary na wczasy / wyjazdy wakacyjne autokarem Firma Ibatur oferuje wynajem autokarów i busów na wakacje, transport osób na wypoczynek / wyjazdy firmowe / dowóz dzieci na kolonie / dowóz na obozy młodzieżowe / wynajem autokarów na obozy językowe krajowe i zagraniczne / obozy w górach i nad morzem / obsługa krajowych wyjazdów i zagranicznych / wynajem autokarów i busów na wycieczki objazdowe/ autobusy na treningi

Usługi inne
 Obsługujemy Klientów z całej Polski W naszej ofercie: Pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość bez BIK Oddłużanie nieruchomości i długów Pożyczki hipoteczne bez BIK Pożyczki hipoteczne bez BIK i KRD dla firm bez ZUS i US Skup nieruchomości - mieszkania, lokale, działki i domy Leasing zwrotny nieruchomości (oddłużanie) Leasing zwrotny nieruchomości na inwestycje Prywatne finansowanie pod nieruchomość Pomagamy w uzyskaniu finansowania w każdym przypadku. Net: http://biurofinsystem.wixsite.com/finansowanie NET: www.pozyczkipodnieruchomosc.pl 515402038 houseandcredit2017@gmail.com

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy szable bagnety orzełki odznaki odznaczenia ryngrafy mundury za gotówkę kupię tel 504017418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.