REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

18.10.2015 11:01 #ara
Cześć. Interesuje mnie jakaś miła dzielnica, na której można kupić w Warszawie nowe mieszkanie dla rodziny. Czy mozecie mi tutaj polecić gdzie warto jest się rozejrzeć?
19.10.2015 10:42 #Krzysztof
Nam zależało na Białołęce, więc postawiliśmy na Osiedle Ostródzka: www.osiedleostrodzka.pl chcieliśmy mieszkanie, które jest gotowe do wykończenia. Teraz jest dużo fajnych ofert, np. przy zakupie mieszkania można dostać wykończenie gratis, albo pokrycie kosztów notarialnych.
04.02.2016 18:13 #natak
Wystarczą mi obrzeża, Arkadia Łomianki jest idealnym miejscem do zamieszkania zwłaszcza dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym, blisko osiedla znajduje się także przedszkole, sklepy i basen.
27.02.2016 11:44 Justyna44
Fajne mieszkania są http://www.bliskitarchomin.com/ wystarczy się rozejrzeć tanie nowoczesna budowa
27.02.2016 11:45 Justyna44
http://www.bliskitarchomin.com/http://Fajne mieszkania są http://www.bliskitarchomin.com/ wystarczy się rozejrzeć tanie nowoczesna budowa
18.04.2016 12:21 #iwona67
Ja mieszkam na Białołęce i polecam :) :)
18.04.2016 12:22 #barbara524
A ja polecam Ząbki! mieszkania tanie, komfortowe - dojazd do centrum b. dobry
19.04.2016 09:14 #majak12
Ciekawie będzie wygląda Dom pod Orzechem na Włochach. Mają skończyć w I kwartale 2017 roku. Mam tutaj mieszkanie już wstępnie obgadane z deweloperem
26.04.2016 10:00 #kondor
Dla mnie ważna jest lokalizacja i komunikacja, cena na trzecim miejscu ale też nie bez znaczenia, najbardziej przekonuje mnie osiedle Bliska Wola Bliska Wola
12.05.2016 10:36 julia_m
W takim razie może Ursynów? Według mnie to atrakcyjna pod względem lokalizacji i połączenia z centrum dzielnica. Sama tutaj mieszkam. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania właśnie tutaj, bo szukaliśmy spokojnego i zadbanego osiedla z dużą ilością zieleni, parkingiem podziemnym i ochroną i udało się :) Tak jak już wspominałam, osiedle jest zarządzanie bardzo dobrze, opiekuje się nim zarządca z LemmonHouse, a poza tym dzięki specjalnej platformie internetowej mamy wgląd do naszych rozliczeń ze wspólnotą oraz do najważniejszych dokumentów wspólnoty.
17.05.2016 15:23 #sammmuell
Jeżeli chcesz mieć drogo, klitkę i nieciekawie to w zasadzie możesz kupić w centrum, ale to masakra jakaś jest cenowa i finansowa. Lepiej pod miastem, np. Osiedle Pałacowa w Markach, tu masz namiar: http://www.bud-dom.org.pl/ jakość lepsza, a kredyt ze 100-150 mniejszy, co ma znaczenie.
09.06.2016 06:19 #Marina78
My czekamy własnie na przeprowadzkę. Kupiliśmy mieszkanie na Teodorowicza na Wilanowie. Szukaliśmy go dość sporo, nie spieszyliśmy się. Braliśmy pod uwagę i rynek wtórny i rynek pierwotny ale ostatecznie zdecydowaliśmy sie na rynek pierwotny. Moim zdaniem najciekawsza inwestycja na Wilanowie. Obecnie wynajmuję tutaj mieszkanie. Podoba mi się to,że osiedle jest bezpieczne, bardzo dobrze skomunikowane z resztą Warszawy. Mają również dociągnąć w najbliższym czasie linie tramwajową.
17.06.2016 11:01 #xonna
Białołęka najtańsza i wcale nie najgorsza, wystarczy spojrzeć na osiedle zielona dolina, niczego mu nie brakuje a w okolicy szkoły,sklepy, banki a to chyba najważniejsze
04.07.2016 10:54 #Awiczor
W Markach, super miejscowość, jest ładnie i w miarę rozsądnie cenowo. Dobrym przykładem jest tu właśnie Osiedle Pałacowa http://www.bud-dom.org.pl/ ktoś już o tym wspominał wcześniej, popieram takie rozwiązanie.
06.07.2016 16:29 #verimeri99
Warszawa jednak pozostaje bardzo droga, zwłaszcza te bardziej atrakcyjne dzielnice. Można sobie za to kupić na mieszkania żyrardów fajne lokale.
28.07.2016 09:35 #korter
Akacjowa Aleja w Radzyminie, kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać i nie tylko. Ale jednak zawsze te warunki pod miastem będą dużo lepsze, otoczenie ładniejsze, a standard wyższy. W praktyce jednak wszystko zależy od tego, co chcecie zrobić, jakie macie oczekiwania. Pod miastem warunki zawsze będą atrakcyjniejsze.
28.07.2016 09:51 #nik
ja polecam pragę południe. Jak się wyprowadzałam z bemowa to nie wybrażałam sobie innej miejscówki, ale teraz jak już mieszkam podad pół roku to się zaklimatyzowałam. większy problem miałam z ogarnięciem całego bałagany, ale popakowałam wszystko w kartony http://www.wok-kartony.pl/ no i wszystko fajnie wyszło. Teraz już się rozpakowałam i mieszkam sobie w super miejscu
16.08.2016 23:41 #gosia
Miłych dzielnic jest w Warszawie kilka ale jeżeli chodzi o taką stricte dla rodzin to polecam Białołękę. Sami wybraliśmy ją z mężem dlatego że słyszeliśmy że wiele młodych rodzin wybiera tam mieszkania. Jest to tak zwana
18.08.2016 23:56 #Jolka
#ara napisał(a) 18.10.2015 11:01

Cześć. Interesuje mnie jakaś miła dzielnica, na której można kupić w Warszawie nowe mieszkanie dla rodziny. Czy mozecie mi tutaj polecić gdzie warto jest się rozejrzeć?
#gosia napisał(a) 16.08.2016 23:41

Miłych dzielnic jest w Warszawie kilka ale jeżeli chodzi o taką stricte dla rodzin to polecam Białołękę. Sami wybraliśmy ją z mężem dlatego że słyszeliśmy że wiele młodych rodzin wybiera tam mieszkania. Jest to tak zwana
To prawda dużo jest fajnych miejsc w Warszawie. My z mężem skorzystaliśmy z darmowej aplikacji mobilnej Strefa Nabywcy. Trochę nam to czasu zajęło, bo trzeba się poruszać po mieście, więc robiliśmy wycieczki rowerami i kupiliśmy na Żoliborzu. Mnóstwo zieleni, placów zabaw itp. Także jak nie ma pośpiechu z kupnem to ta aplikacja pomoże znaleźć mieszkanie w okolicy której się znajdziemy. Przyjemne z pożytecznym.
24.08.2016 12:19 #haszhaq
Warszawa jest niestety droga, więc my się zdecydowaliśmy na mieszkania na sprzedaż żyrardów i to się okazał strzał w 10. Naprawdę miło się tu mieszka.
29.08.2016 09:32 #memtor
Radzymin i Akacjowa Aleja, ale oczywiście pod miastem te warunki są o wiele lepsze. Radzymin jest znacznie tańszy. Raczej nikomu nie jest po drodze mieszkanie w drogich centrach miast, gdzie koszty są z kosmosu wzięte, co nie? Zresztą - mniejsze miejscowości to po prostu normalny komfort życia i tak ma być.
08.09.2016 09:27 #miodeks
Akacjowa Aleja, Radzymin - im dalej od miasta tym lepiej. Okazji nie brakuje i to w różnych okolicach. Najważniejsze, aby wszystko odbywało się z głową, logicznie dopasowane. Radzymin jest tylko przykładem, ale dobrym, bo stamtąd macie dobry dojazd do miasta, a kiedy pojawi się obwodnica w Markach, to będzie on jeszcze lepszy.
23.09.2016 08:19 #Ryszard90
Hej! Sprawdź sobie ofertę domów bliźniaków w dzielnicy Wawer: http://www.hdkinvest.pl -wg. mnie lokalizacja super
13.10.2016 09:25 #utra
Potwierdzam. Akacjowa Aleja jest genialnym miejscem, mają tam bardzo dobry standard, ładne osiedle, idealnie wyposażone... Ludzie mają bardzo różne podejście do tematu, patrzą na to w różny sposób, ale chyba większość chce uciekać jak najdalej od miasta....
16.10.2016 14:10 #naganiacze reklam
#utra napisał(a) 13.10.2016 09:25

Potwierdzam. Akacjowa Aleja jest genialnym miejscem, mają tam bardzo dobry standard, ładne osiedle, idealnie wyposażone... Ludzie mają bardzo różne podejście do tematu, patrzą na to w różny sposób, ale chyba większość chce uciekać jak najdalej od miasta....
Mylisz się grubo. Ludzie uciekają z obrzeży bo nie chcą stać w korkach na dojazdach. Wielu bogatych ludzi zamienia domy pod Warszawą na apartamenty w stolicy. Głupoty piszesz.
11.11.2016 13:59 #hortes
Akacjowa Aleja w Radzyminie. Bardzo ładne osiedle, ciekawe otoczenie, ale to oczywiście kwestia taka, jakie macie oczekiwania, jaki jest budżet. Jednak po miastem mieszkanie można kupić nawet drukrotnie taniej, ale to chyba każdemu robi ogromną różnicę co nie? Tym bardziej, że teraz ten dojazd do Wawy ma być znacznie łatwiejszy dzięki obwodnicy Marek.
14.11.2016 13:18 andrzejka123
jeśli mieszkanie w Warszawie to tylko u tej firmy http://nieruchomosci-wynajem.com.pl
tylko teraz nie wiem czy na 100 procent chcesz wynajmować czy kupować, ale ta agencja ma w swoich ofertach dosłownie wszystko :)
18.11.2016 09:28 #metkas
Wszystko zależy od tego, jak podejdziecie do tematu. Pewnie, że pod miastem będzie znacznie wygodniej żyć, koszty będą bez porównania niższe, a poza tym - będzie wam łatwiej. Akacjowa Aleja w Radzyminie była naszym pierwszym pomysłem i okazała się dobrą decyzją. Nie wyobrażam sobie teraz powrotu do stolicy - tych kosztów, tego tłoku. Pod miastem żyje się nam po prostu lepiej.
21.11.2016 11:09 #aśka
Ja też przychylałabym się w stronę mieszkania pod Warszawą. Fakt, że trzeba dojeżdżać, ale w sumie to kwestia tego gdzie się konkretnie pracuje, bo żeby przejechać przez centrum w godzinach szczytu to też się nieźle schodzi, nawet przy dojazdach w ramach warszawy a nie spoza. Mi osobiście podobają się Marki, zwłaszcza że pracuję na Targówku, a ceny są dużo korzystniejsze poza warszawą. Jeszcze się ciągle zastanawiam nad przeprowadzką w niedalekiej przyszłości na własne, bo wynajem się kompletnie nie opłaca. dlatego trafiłam ostatnio na informacje o osiedlu Metropolitan Park w Markach i to właśnie wygląda zachęcająco - dużo zieleni, spokojna okolica, mieszkania z wielkim ogródkiem i niedaleko jeziora.
28.11.2016 13:41 #ijanka
Podoba mi się Metropolitan Park. Niby dojazd do Warszawy świetny, a jednak daleko od miejskiego zgiełku. Dużo zieleni wokół, sklep, przedszkole na miejscu. Ceny za metr tez mają świetne. Co myślicie?
15.12.2016 11:57 Szamanka
Ja interesują Was mieszkania na osiedlu Ochota to zerknijcie sobie na ofertę tego dewelopera - http://www.longbridge.pl/active-city, ma naprawdę fajne mieszkania w sprzedaży.
23.01.2017 09:20 #hortes
Ludzie nie chcą stolicy, wolą okoliczne miejscowości, bo tam warunki są bez porównania lepsze. Trudno powiedzieć jak to będzie wyglądało, czas pokaże, na pewno w najbliższej przyszłości będzie to wyglądało tylko lepiej, ale czas pokaże. Zakładam, że stolica będzie wyłącznie traciła na mieszkańcach - Polaków na nią nie stać.
27.01.2017 09:18 #upers
Mogę tylko potwierdzić. Stolica to żadna atrakcja. Może kiedyś to było coś, ale teraz? Na pewno nie. Akacjowa Alej jest dobrym przykładem. Można mieć nowe mieszkanie w centrum miasta za ponad 4k za metr. Tak naprawdę na lepszych warunkach w żaden sposób nie da się tego ogarnąć, bo niby jak? Szukajcie racjonalnych rozwiązań.
15.02.2017 09:28 #joksza
Ale jak to aktualnie wygląda? Wszystkie mieszkania są w dalszym ciągu na tej nowej akacjowej normalnie wolne? Bo nas by interesowało wyłącznie pierwsze piętro. Był ktoś może u developera pogadać na ten temat? Jest sens się do nich wybrać? Tak żebyśmy nie stracili czasu?
23.02.2017 12:22 #Mileczka
Ja kiedyś myślałam, że szukanie własnego mieszkania to będzie wielka przyjemność ... nic bardziej mylnego. Już jakoś po tygodniu miałam dosyć, bo każde z oglądanych mieszkań miało jakąś wadę nie do przeskoczenia. A to nie było oddzielnej kuchni, a to ściany popękane... no koszmar! Na szczęście w końcu trafiłam na moje wymarzone gniazdko - na Pradze Południe przy Sulejkowskiej 21!! Mieszkanie jest przestronne, widne i nie mogę się już doczekać, aż się do niego wprowadzę :)
04.03.2017 11:58 #Krzysiek
Teraz, powstaje w Warszawie "Bilskie Bemowo". Może to tam warto rozejrzeć się za mieszkaniem? Zamieszczam link do inwestycji: http://www.bliskiebemowo.com/pl
17.03.2017 09:24 #choto
Pewnie, że Akacjowa Aleja - zdecydowanie te kierunki. W sumie to niewielkim kosztem w stosunku do Wawy macie mieszkanie na pięknym osiedlu. Gdzie jest sens szukania czegoś w stolicy? Może w przypadku bohgatych tak, ale w pozostałych... Pod miastem po prostu żyje się zdecydowanie wygodniej.

30/294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie