REKLAMA
REKLAMA

Gdzie w Warszawie kupić lustro i oświetlenie

25.10.2016 07:21 #kipsor
gdzie w wawie kupić lustro i oświetlenie? szukam lustra do łazienki i przedpokoju. Szukam także oświetlenia do całego mieszkania.
bardzo proszę o poradę
25.10.2016 09:19 #lol
www.google.pl
Myślenie nie boli.
25.10.2016 10:30 #br3
Największy wybór zarówno luster jak i oświetlenia jest w sklepie Black Red White. Na tej stronie jest ich katalog luster internetowy:
http://www.brw.com.pl/lustra/

Polecam również wybrać się do jednego z ich sklepów stacjonarnych, których w Warszawie jest kilka ( praktycznie na każdej dzielnicy). Mają zawsze na wystawce wystawiony spory wybór takich elementów. Widzę,że na niektóre lustra jest bardzo dobra promocja. Na przykład model Largo kupisz w przecenie za 39 zł ( kosztował pierwotnie 189 zł).
01.12.2016 11:33 #juaaa
Polecam fajne elementy dekoracyjne do lamp, bardzo fajne i podobały mi się; http://www.metalbernat.com.pl/
27.03.2017 08:35 #Jolka 89
A myśleliście może o jakimś skomputeryzowaniu takiego oświetlenie? Co jak co ale moim zdaniem idealnym pomysłem jest takie inteligentne oświetlenie :) Tylko, że chyba raczej tanie to to nie jest.
27.03.2017 09:56 #Jolka 89
A myśleliście może o jakimś skomputeryzowaniu takiego oświetlenie? Co jak co ale moim zdaniem idealnym pomysłem jest takie inteligentne oświetlenie :) Tylko, że chyba raczej tanie to to nie jest.
29.03.2017 17:07 #Amiga34
A sklepy internetowe wchodzą w grę? Ja tak kupowałam sporo wyposażenia do domu, w tym właśnie lampy i lustra :) Mogę Ci polecić sklep BeHome.pl, tutaj możesz sobie podpatrzyć, jakie mają fajne lustra w oferciehttps://behome.pl/pol_m_Lustra-625.html :)
14.04.2017 21:08 #martinnn
Ja też lubię jasne, ale takie o neutralnej barwie światła. W OBI maja takie być podobno, z serii activejet, myślę że warto będzie sobie kupić takie.
03.07.2017 12:21 #Katalizator 132
lustro to nie wiem, ale oświetlenie mają świetne w tym sklepie. Myślę, że warto przyjrzeć się dokładnie tej stronie :)
11.07.2017 12:39 #agafia29
Jeśli chodzi o oświetlenie, to sprawdź sobie ofertę sklepu http://podsufitem.pl, moim zdaniem mają naprawdę duży wybór różnego rodzaju lamp :) Przede wszystkim ceny są naprawdę różne, więc każdy może znaleźć coś na swoją kieszeń. Do łazienki widziałam tam bardzo ładne kinkiety :)
18.07.2017 13:53 stryke
A może skuć się na kupno przez internet? Ja oświetlenie wybieram w hurtowni Epstryk. W ofercie mają m.in. takie gadżety jak żarówka halogenowa led
11.09.2017 13:50 #mayyja
Idż do obi to przynajmniej do lustra dostaniesz designerskie kinkiety activejet, które sobie po obu stronach lustra powiesisz
11.09.2017 13:54 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

173/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 SPRZEDAM APARAT SENSITIV IMAGO 530 CE - najnowszy model (CERTYFIKOWANE URZĄDZENIE MEDYCZNE) DO DIAGNOSTYKI ORGANIZMU ORAZ TERAPII Urządzenie w pełni sprawne, w stanie idealnym, żadnych uszkodzeń, najnowsze oprogramowanie w języku polskim Jest to najwyższy, obsypany europejskimi nagrodami model Sensitiv Imago®, który umożliwia diagnostykę dowolnej jednostki chorobowej w czasie 1 godziny. Sensitiv Imago® zapewnia możliwości, którym nie dorównuje żadne inne urządzenie na świecie. Model 530CE otrzymał certyfikat medycznego urządzenia diagnostycznego 2 klasy. Dokładność pomiarowa modelu 530CE sięga 96%. Jest to urządzenie wielofunkcyjne i może być wykorzystywane przez naturopatów, dietetyków, specjalistów medycyny alternatywnej, jak również i przez lekarzy tradycyjnych, a nawet w celach badawczych. Szczegóły: tel. 602 423 700

Różne
 *** SKUP SAMOCHODÓW *** Tel. 880-163-880

Dam pracę
 Zatrudnimy osobę do sprzątania powierzchni biurowych oraz produkcyjnych na Żeraniu. Praca w godzinach 6-14 lub 6-18. Tel: 571330639, 571330184

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie