REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie sprzedać ubrania i elektronikę

25.05.2017 15:45 Ordek55
WItam, mam dość sporo rzeczy do sprzedania takich jak ubrań (prawie nowe) i elektronike telefony, tablet itp. CHCIałem zapytać gdzie mozna to wszystko wystawić jako ogłoszenie ??
25.05.2017 15:58 #KarolStrzak
NO jest trochę serwisow ogłoszeniowych gdzie będziesz mógł je wystawić. Między innymi Clixs.pl serwis gdzie masz taką możliwość zupełnie za darmo a teraz możliwośc wyróznienia ogłoszenia jeżeli się zdecydujesz. Potencjalnych klientów jest dość sporo więc myślę, że warto spróbowac nic CIe to nie będzie kosztowało :)
06.06.2017 10:26 #KarolMalin
Jak najbardziej https://clixs.pl szczególnie, że jest to serwis darmowy, więc czemu by nie skorzystać. Ja już nie raz wystawiałem i zawsze z wcześniejszym czy późniejszym odzewem znajdowałem klientów i udawało się sprzedać wręcz po bardzo dobrej cenie :)
27.06.2017 14:11 #gusters
Ogis ma opcję wystawiania ogłoszeń całkowicie za darmo i raczej właśnie tym bym się radził zainteresować. Samochód też wystawiasz za darmo. Moim zdaniem płacenie za to w sytuacji, kiedy można to ogarnąć bez jakiejkolwiek kasy, jest kiepskim pomysłem. Zaczynajcie od darmowych serwisów. Ogis ma opcje społecznościowe, dociera do mnóstwa ludzi, są też komentarze do ogłoszeń. To naprawdę robi sporą różnicę.
03.07.2017 14:07 #czopek
Też wystawiam na Ogis, ale akurat za istotne uważam inne kwestie - np. integrację z Allegro. W sensie - wystawiam ogłoszenie/aukcję jeden raz, a publikuję automatycznie w jednym i drugim serwisie. To mi mocno ułatwia działanie, ale też po prostu minimalizuje czas, jaki na to poświęcam.
REKLAMA
20.09.2017 14:24 #hanke
Ktoś mi wyjaśni na czym polega ta cała integracja Ogis z Allegro? Nie widzę na stronie info. Jak to zrobić?
20.09.2017 15:11 #syffiasta reklama
syfffiaste reklamy, syffiastych firm
22.09.2017 14:07 #maciej777
Lombard Expres? Podobno skupują wszystko. Szwagier tam sprzedał niedawno telewizor i trochę innej elektroniki.
22.09.2017 14:15 #origamiznami
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
10.11.2018 17:27 MLO.PL
Zapraszam na stronę darmowych ogłoszeń www.mlo.pl
Ten kod polecający: "RFWGNQ_12" dodaje 20zł na wyróżnienie ofert.
Biznesowa wizytówka firmy, szkoły, zespołu, artysty za Darmo! www.mlo.pl/companies
15.03.2019 15:50 #ada898
Elektronikę jak również ubrania możesz sprzedać na www.topuzywany.pl

37/3508 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Firma z Bepol zajmuje się importem takich produktów jak: Gumy do żucia, Lizaki, Papier jadalny, Spraye, Artykuły Wielkanocne, Wyroby czekoladowe, Wyroby pudrowe, Zabawki z cukierkami, Żele Naszą ofertę znajdziesz na stronie internetowej: http://www.bepol.eu Poszukujemy odbiorców z całej polski,, prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? tel. kom. +48 504 256 280, e-mail: bepol@o2.pl

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Grunt sprzedam
 SPRZEDAM LUB WYNAJME DUZA DZIALKE Z DOMEM I POMIESZCZENIAMI GOSPODARCZYMI W WARSZAWIE PRZY UL MODLINSKIEJ TEL 507 112 181

Finanse
 oferta: zrealizuj swoje projekty 8000 do 800.000.000 zl / EUR. Witam, W dziedzinie finansów, inwestycji i pozyczek miedzy osobami specjalizuja oferujemy powazne pozyczek pienieznych od 8000 do 800.000.000 zl / EUR do wszystkich osób o dobrym charakterze, a przede wszystkim byc w stanie wywiazac sie ze swoich obligacje z oprocentowaniem 2%. Nasza instytucja finansowa przewiduje finansowanie w nastepujacych obszarach: Pracownicy, konsolidacji, reorganizacji, handlowy, student, Motoryzacja, Rózne / Inne, biznes, rolnictwo, IT, uslugi Intellectual Property Society, przemyslowcy, artysci, moda, muzyka media, hipotecznych, nieruchomosci. Prosze skontaktowac sie z nami do zadnych innych dodatkowych informacji! Email: credit123alior@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
Sezonowa wyprzedaż w DUKA do -70% na wybrane produkty
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA