REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie przechować zimowe ubrania?

15.04.2019 18:05 Ewa3322
Witam,
zima się konczy a w szafie nie ma miejsca, czy są w Warszawie jakieś przechowalnie?
16.04.2019 09:47 #sale
O rany, to masz tyle ubrań, że potrzebujesz przechowalni? U mnie sprawdzają się worki próżniowe. Faktycznie potrafią zaoszczędzić sporo miejsca i nie są takie drogie.
17.04.2019 14:00 Magdalenka23
Ja zwyczajnie trzymam w szafie. Dobrze, że mam dużą :P
17.04.2019 17:53 Katarzynkaaa
Też mam mało miejsca w domu dlatego wynajmuje mały schowek na Bemowie w Less Mess Storage ale z tego co wiem to mają też inne lokalizacje :)
24.04.2019 14:46 #Joko
Ewa3322 napisała 15.04.2019 18:05

Witam,
zima się konczy a w szafie nie ma miejsca, czy są w Warszawie jakieś przechowalnie?
Ja spakowałam rzeczy w worki próżniowe i wynajęłam małą skrytkę w Less Mess. Kosztuje mnie to niecałe 100 zł miesięcznie i mam spokój - polecam :) Przychodzę kiedy chcę i nawet zaczęłam dokładać rzeczy, których nie noszę, a będę chciała sprzedać.
REKLAMA
25.04.2019 18:10 #MarysiaS
Też słyszałam od znajomych ze korzystają z tego rozwiązania. Trzymają w tych mini komórkach lokatorskich Less Mess a to narty, czy opony. Ogólnie chwalą sobie. Sama chyba z ciekawości się wybiorę zobaczyć jak to działa. Macie jakieś doświadczenia z tego typu usługa?
25.04.2019 23:00 #urbunc
tak, mamy same najgorsze!!!!!!!!!!!!!! drogo jak ch........

skoro opłacane trole tak nachalnie reklamują to muszą być bardzo zdesperowani, kiepska reklama na darmowym portalu
27.04.2019 11:16 #Jagoda
#MarysiaS napisał(a) 25.04.2019 18:10

Też słyszałam od znajomych ze korzystają z tego rozwiązania. Trzymają w tych mini komórkach lokatorskich Less Mess a to narty, czy opony. Ogólnie chwalą sobie. Sama chyba z ciekawości się wybiorę zobaczyć jak to działa. Macie jakieś doświadczenia z tego typu usługa?
Ja jestem dziś umówiona na podpisanie umowy. Póki co na miesiąc, chcę sprawdzić jak to działa :)
28.04.2019 22:18 #wincenttt
bardzo drogo i malo komfortowo, popytaj lepiej w adm, są wolne komórki do wynajęcia za psie pieniądze. Masz wszystko pod nosem i nie targasz gratów po jakichś dziadowskich firmach
02.05.2019 11:10 #sernikowski
Ja wrzuciłem wszystkie zagracające rzeczy, w tym sezonowe do lessmess. Mam tam mały magazynek i w końcu spokój.
02.05.2019 13:55 #Izabella
#sernikowski napisał(a) 02.05.2019 11:10

Ja wrzuciłem wszystkie zagracające rzeczy, w tym sezonowe do lessmess. Mam tam mały magazynek i w końcu spokój.
Też wynajmuję w Less Mess, polecam!
03.05.2019 18:49 #wikakkaa
bardzo drogo i malo komfortowo, popytaj lepiej w adm, są wolne komórki do wynajęcia za psie pieniądze. Masz wszystko pod nosem i nie targasz gratów po jakichś dziadowskich firmach
10.05.2019 15:39 #Liza

Tak, ja właśnie wynajęłam w Less Mess. Załapałam się na promocję, która trwa do 12 maja - 20% :)
13.05.2019 14:12 #Jagoda
Też właśnie zaczynam dziś wynajmować w Less Mess, zarezerwowałam wcześniej i przedłużyli mi opcję rabatową, także cieszę się bardzo :) Ogólnie bardzo podoba mi się usługa.
13.05.2019 15:45 #lucita
REKLAMA
14.05.2019 15:56 #Luz Maria
Polecam Less Mess. Właśnie wynajęłam komórkę z rabatem -20%. Bardzo komfortowo, miła obsługa.
14.05.2019 20:29 #rusekkkkk
15.05.2019 14:30 #Modo
#rusekkkkk napisał(a) 14.05.2019 20:29

A czy jest tam może też monitoring i dostęp 24/h?
15.05.2019 14:31 #Pedro
#wikakkaa napisał(a) 03.05.2019 18:49

A co to jest to "adm"? bo nie bardzo mogę znaleźć na www...
22.05.2019 17:39 #Gina
Ja polecam LESS MESS
22.05.2019 17:49 #Witia
24.05.2019 19:56 #Wiosna
Każdy ksiądz pedofil powinien siedzieć w więzieniu, a nie na parafii! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
04.06.2019 10:56 #Dajdo
Ja polecam najem powierzchni w Less Mess Storage
11.06.2019 12:42 #Konan
#Dajdo napisał(a) 04.06.2019 10:56

Ja polecam najem powierzchni w Less Mess Storage
Też polecam Less Mess :)
11.06.2019 12:58 #Angel

Ja właśnie skusiłam się na taką komóreczkę. Super sprawa. Pozbyłam się nieużywanych rzeczy z mieszkania.
11.06.2019 13:20 #astratrex34
nieużywane rzeczy się wywala, a nie składuje w gów.wnianych magazynkach. Tanie ci wyjdzie wywalić i kupić nowe
15.06.2019 15:53 #fasola
#astratrex34 napisał(a) 11.06.2019 13:20

nieużywane rzeczy się wywala, a nie składuje w gów.wnianych magazynkach. Tanie ci wyjdzie wywalić i kupić nowe
Przechowywanie zbędnych rzeczy w takim miejscu oczywiście się nie opłaca, ale takie których potrzebujemy już tak. Dobrze zorganizowana przestrzeń i naprawdę sporo rzeczy można zmieścić w takim pomieszczeniu.
W Less Mess jest fajne to, że masz swój kod i kłódkę i wchodzisz jak do siebie. Gdzieś indziej dają karty, których trzeba pilnować, a jak ktoś inny chce pójśc to trzeba się tą kartą dzielić.
najlepiej to samemu podjechać i zobaczyć czy coś takiego nam odpowiada.
15.06.2019 22:43 #makaronwloski
kloca można tam postawić i przechować???
to chyba dobre miejsce dla mojego wartościowego klocka.
Stawiasz kloca jak u siebie
21.06.2019 16:15 #Lucky
#Witia napisał(a) 22.05.2019 17:49

Chodzi o komórki dostępne w blokach?
A jak nie ma już takowych?
05.07.2019 15:57 #Alex
Właśnie wynajęłam w Nowym oddziale Less Mess - SUPER!!!
07.07.2019 14:35 #you
Teraz możesz sprawdzić - mają nową strone!

https://www.lessmess.storage/
08.07.2019 09:41 #wyka33
rozumiem, że teraz tam zamieszkasz, jak na prawdziwego słoja przystało.
tania reklama kiepskiej i drogiej usługi
25.07.2019 15:54 #Franek
Polecam Less Mess.
25.07.2019 17:20 #truskawa89
nie polecam, fatalna usługa, drogooooooooooooooo
08.08.2019 18:06 #Nati
A ja polecam, ceny może nie są najtańsze, ale standard usługi wysoki.
08.08.2019 22:16 #rololff
19.08.2019 10:07 #Ambirek
ja właśnie postanowiłam zainwestować w porządny taki regał. Ciuchy popakuję w worki próżniowe i wszystko się zmieści :)

85/3771 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

Ogłoszenia drobne

Różne
 Tarot,wróżby, rytuały miłosne,spętania miłosne, odbudowa związku Tarot,wróżby, rytuały miłosne,spętania miłosne, odbudowa związku,powrót partnera,blokada na kochankę/a,rytuał indonezyjski na rozpuszczanie więzi,zdejmowanie uroków i klątw, oczyszczanie aury, odnajdywanie zaginionych rzeczy i zwierząt Efekty można optymalne zauważyć ok 4-6 tyg po zakończeniu rytuałów. Zalecam na czas rytuału nie pić kawy ani herbaty ( ok. 4 godziny), nie można być także pod wpływem środków psychoaktywnych. Godzinę możemy domówić. Dotyczy to wszystkich rytuałów, oczyszczania aury, zdejmowanie krzyży, udrażniania meridiów i czakramów, wszelakich zdrowotnych oraz miłosnych. ______________________________ TAROT 1-5 PYTAŃ = 50ZL OFERTA RYTUAŁÓW MIŁOSNYCH ______________________________ 3-dniowy ''Amore Standard''- 250zł 7-dniowy-''Amore Explosion''500zł ______________________________ ZAGINIONE RZECZY/ZWIERZĘTA Ekspertyza - 200zł KONTAKT: ISAURA666@BUZIACZEK.PL

Komputery
 WWW.TIPSI.PL - Nowy darmowy portal z ogłoszeniami lokalnymi, motoryzacyjnymi, nieruchomościami, pracą oraz wiele innych. Zapraszamy na portal. Nie płać za ogłoszenia. Wystawiaj samochody za darmo. Szukaj pracy, mieszkań, elektroniki.

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: claranoter@gmail.com

Biuro do wynajęcia
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: luciadufren@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA