REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie przebadać wzrok w Warszawie

# Biały5

20.12.2018 12:46

Pytam tak orientacyjnie gdzie przebadać najlepiej wzrok w naszej pięknej stolicy?

# misek

21.12.2018 15:24

W naszej pięknej stolicy wzrok przebadać można tylko w Świat Oka na ulicy Merliniego 9

# olenka

21.12.2018 15:35

nie polecam nikomu

REKLAMA

# Ola78

27.12.2018 15:46

Świat Oka tylko i wyłącznie. Pełna kultura i pełen profesjonalizm. Mają bardzo dużo sprzętu i bardzo dużo specjalistów także z pewnością trafisz na dobrego lekarza, który odpowiednio się Tobą zajmie.

# kaskatojestto

27.12.2018 17:12

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem

# Szemran

28.12.2018 12:35

Ja po kilku doświadczeniach u okulistó w naszej "pięknej stolicy" wybrałem się w końcu z poleceń znajomych do Świat oka i jestem bardzo zadowolony. W końcu poszedłem do dokotra po którym widać, że interesuje się pacjentem i tym co mu dolega a nie aby szybciej i aby następny, następny, następny.

REKLAMA

# 2541h41

28.12.2018 12:49

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem

# Monika90

09.01.2019 12:05

Tylko świat oka na merliniego - każdemu polecam. Mają tam specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowaną kadre

# nie nigdy

09.01.2019 14:16

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

REKLAMA

 Qazza

09.01.2019 15:16

No najlepiej to po prostu iść do takiej kliniki lub do takiego lekarza , który ma pozytywną opinię , a także niewygórowane warunki finansowe, teraz jest taka konkurencja , że po co przepłacać

# Błatnik

10.01.2019 15:19

Idz na Dominika Merliniego. Maja tam sporo dobrych lekarzy. Na pewno będziesz zadowolony. Mój kolega miał tam laserową korekcje wzroku i jest zadowolony

# sciema

11.01.2019 12:24

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

REKLAMA

# Karolina66

16.01.2019 10:27

Ten Świat oka to duże centrum okulistyczne jak na Warszawe i naprawdę jest godne polecenia. Mi osobiście się tam bardzo podoba i chętnie polecam znajomym. Lekarze mili, kulturalni i widać, że znają się na tym co robią. Ewidetnie jakość ponad ilość i takie zachowanie się dzisiaj bardzo ceni..

# bzdurneoko

16.01.2019 10:35

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

 aniella45

28.08.2019 11:08

A moze tutaj https://panhilaryoptyk.pl ? Bardzo duży wybór oprawek a do tego darmowe badanie wzroku!

REKLAMA

# Oben44

24.09.2020 06:46

W klinice Dr Nowosielska Okulistyka i Chirurgia Oka: https://www.drnowosielska.pl/, jestem ich stałym pacjentem i jestem zadowolony.

# Leon

30.04.2021 00:12

Świetną opiekę okulistyczną można otrzymać w Warszawie w Instytucie Oka https://instytutoka.pl/, pracuje tam szereg specjalistów od chyba każdego ocznego problemu:)

# Callan

14.05.2021 10:31

no w Wawie to Optegra także jest dobra i dokładnie leczą! także ja jestem zadowolona z takiej pomocy bo dzięki nim będę mieć dokładny wzrok - czekam na zabieg Lentivu!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break