REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie?

04.03.2005 10:23 #tenerife
POmóżcie, chcę kupić mieszkanie pod Warszawą, ale nie wiem gdzie- Marki, Ząbki, Zielonka czy Radzymin? Napiszcie mi coś o tych miejscowościsach.
09.03.2005 13:21 #Andrzej
Nie kupuj mieszkania. Pod Warszawą też są drogie a jak i tak masz zamiar dojeżdżać to kup sobie działkę i BUDUJ SIĘ CHŁOPIE. Kasowo wyniesie cię to niewiele więcej a jaka wygoda i przyjemność!!!
Polecam Radzymin. Na uboczu, dobry dojazd, bliskość zalewu, lasy itp.
P.S.
Ja tak właśnie zrobiłem
18.08.2005 15:43 #rollex24
Skąd wiesz, że tenerife to CHŁOP?? ;-)

Ja polecam Zielonkę i też budowanie. Najtaniej i fachowo zrobią to górale lub Ukraińcy.
20.08.2005 16:23 #warszawianka
Najlepiej kupić mieszkanie najbliżej Warszawy,tam gdzie są autobusy miejskie a miasto jest najbardziej rozwinięte i ma najwięcej ludności spośród wymienionych czyli Ząbki.
09.03.2016 12:53 #AnkaJanka
Poszukaj przez biuro nieruchomości - często są tam naprawdę fajne oferty. Jak ktoś chce sprzedać mieszkanie szybko i bezpiecznie to również warto skorzystać z pomocy agencji nieruchomości np. Mieszkanie24.com - http://www.mieszkanie24.com. Niczym się nie musisz przejmować - zgłaszasz się tylko podpisać papiery :)
14.03.2016 14:42 Justyna44
Na http://www.grojecka216.com/ można kupić mieszkanie bardzo fajne eleganckie
18.03.2016 13:31 Piper
ja jestem za miejscem bliżej centrum, gdzie wszędzie jest blisko. Bo mieszkanie na obrzeżach też ma swój urok ale jednak przysparza pewnych problemów.
11.04.2016 15:46 #izabela
Też wolę centrum, ale na Bemowie przy Lazurowej 168 jest taniej a komunikacja na tyle dobra że można się wydostać zarówno z miasta jak i dostać na Mokotów w miarę sprawnie dzięki rasie S8
12.04.2016 09:03 Lucjana
A my z mężem zdecydowaliśmy ze najwyższy czas na przeprowadzkę, nowe środowisko na pewno dobrze nam zrobi tym bardziej że nie powinniśmy mieć problemu z podjęciem pracy w naszych zawodach chociażby we Wrocławiu. Podjęliśmy już pierwsze kroki w tym tygodniu, wybierając solidnego dewelopera: http://vantage-sa.pl/ i rozsyłając nasze aplikacje do kilku cenionych pracodawców. Zobaczymy jak to dalej sie potoczy, trzymajcie kciuki.
wpis modyfikowany 1 raz, 12.04.2016 09:03 
15.05.2016 13:48 #amare
Podmiejskie osiedla cieszą się ostatnio powodzeniem, osobiście wybrałabym raczej zachodnią stronę miasta i Villa Campina, nie ma wtedy problemu z przeprawą przez Wisłę na "biurową" stronę miasta, nadal mamy w stolicy za mało mostów i tworzą się w ich okolicy gigantyczne korki.
30.05.2016 16:06 #MojoBiBi
Ja mam mieszkanko na osiedlu pałacowa w markach i jestem zadowolony. Spoko się mieszka, mam fajnych sąsiaów, okolica jest przyjemna, niezatłoczona. Dojazd czasem jest krótszy niż poruszanie się po niej więc ok.
07.06.2016 12:03 #Amelia
Mnie osobiście Warszawa już bardzo męczy i właśnie zamierzam zamienić ją na nieco mniej zatłoczone miejsce. Wszystkim, którzy maja podobne poglądy polecam przeprowadzkę do Lublina. To piękne, spokojne miasto i dojazd do stolicy nie sprawia problemu. W Lublinie powstaje dużo nowych mieszkań, które są dużo tańsze niz w Warszawie. Osobiście polecam lokalizacje, którą sama wybrałam czyli http://chdevelopment.pl/
17.06.2016 11:12 #damian
Mnie trochę męczą dojazdy i chyba się zdecyduję na osiedle w pobliżu centrum, Bliska Wola mnie zauroczyła, kusi mnie żeby sprzedać dom i wykupić mieszkanie na tym osiedlu
20.06.2016 12:34 monika85
Ja natomiast jestem za Ursynowem, mieszkam tutaj już od dwóch lat i bardzo podoba mi się ta okolica. Razem z mężem kupiliśmy mieszkanie na Oś. Makolągwy i żyje nam się tutaj bardzo dobrze. Jestem zadowolona nie tylko z naszego mieszkania, ale i z całego osiedla, które jest nieźle zarządzane, zajmuje się tym firma LemmonHouse - http://www.lemmonhouse.pl/. Poza tym na pewno sporym atutem tej dzielnicy jest przestrzeń, zieleń, która jest naprawdę dobrze pielęgnowana i spokój. Cieszę się, że kupiliśmy mieszkanie właśnie tutaj.
04.08.2016 20:05 #zozolka
Jednak Marki, z racji prostego dojazdu do Warszawy - to już prawie dzielnica... Zobacz sobie na http://www.mazoviadevelopment.pl/ co maja w ofercie - sprawdzona firma i chętnie pomogą Ci załatwić wszelkie formalności, np. kredytowe. Dodatkowo świadczą usługi aranżacji wnętrz czy ogrodów. Mozna dzięki nim znaleźć wymarzone lokum, w atrakcyjnej okolicy a z dala od szumu stolicy.
05.08.2016 20:02 #Gdzie mieszkać?
Mieszkanie? Tylko w Warszawie. Ceny chyba ostatnio lekko spadły. Bielany, Wola, gdzieś blisko metra, by żyło się wygodnie.
A jeśli przedmieścia i okolice to tylko własny dom, nawet bliźniaczy, ale z kawałkiem własnej ziemi. Inaczej sobie nie wyobrażam !
07.08.2016 17:03 nefryt
Akurat trwa sprzedaż mieszkań rzeszówwięc tu myśkę warto się rozejrzeć. Tansze, bardziej spokojne osiedle. Miasto się szybko rozwija.
17.08.2016 11:45 #selenaa
A może coś pod miastem, np. Marki? Jest kilka fajnych inwestycji i ceny NORMALNE :)
31.08.2016 16:05 #Ewerlasta
Osiedle Pałacowa w Markach to rozsądny wybór, zarówno pod względem jakości jak i ceny.
01.09.2016 11:18 #Debby
Popieram. Mieszkam od roku i jestem bardzo zadowolona. Mieszkanko w zasadzie luksusowa dla 2 osób bez dzieci, okolica przyjemna, do pracy do stolicy blisko. Jest ok.
02.09.2016 22:13 #Magdaaa
Mieszkanie w Markach http://www.mazoviadevelopment.pl . Jeżeli cenisz spokój, przyjazne otoczenie i marzysz o wszystkich wygodach mieszkanie w Markach z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Osiedle Promienna to dziewięć bloków ulokowanych w sąsiedztwie Warszawy są spokojnym miejscem z dostępem do terenów zielonych i infrastruktury. Wyjątkową atrakcją może być bliskość rzeki Długiej, Parku Miejskiego, czy jeziora Czarnego i Lasów Drewnickich, gdzie znajdziesz wiele miejsc do rekreacji.
04.10.2016 21:26 Piotrowska
Mi osobiście bardzo podoba się Białołęka. Tam teraz fajne osiedle budują - Viva Garden 3 czy jakoś tak. Jak widziałam plany osiedla i mieszkań to naprawdę fajne.
14.12.2016 18:02 oldfan
Trudno w to uwierzyć - jeżeli ktoś urodził się i zna warszawę od dawna - ale na białołęce teraz faktycznie jest dobrze. Rośnie infrastruktura, powstają nowe osiedla, dużo ludzi kupuje nowe mieszkania w tych osiedlach. No i buduje się dzielnica za pomocą miasta i prywatnych deweloperów
16.01.2017 08:37 Lis_to_Maja
nie wiem czemu tak dużo uwagi przedzielano ostatnio mojej Białołecę :) Ale rzeczywiście jest świetna i ją kocham!
16.01.2017 13:57 Kobyłka Dom
A może warto zastanowić się nad zamieszkaniem w ciekawym czteropiętrowym bloku pod Warszawą np. w Kobyłce na Osiedlu przy lesie (inwestycja Kobyłka Dom). Kilka zalet: tylko 17 km od Warszawy, droga wojewódzka nr 634, linia kolejowa nr 6 z Warszawy do Białegostoku, tylko 20 min. pociągiem (kursują bardzo często) do Warszawy Wileńskiej połączonej z linią metra, przy samym Osiedlu autobus linii W (40 min. do centrum Warszawy), rezerwat przyrody, 26%powierzchni Kobyłki stanowią lasy, szkoły, przedszkola, place zabaw, 96 bezpłatnych hot-spotów WiFi, kąpielisko z plażą "Glinianki", lodowisko, w Wołominie duży basen. W pobliżu Galeria Wołomin, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek. Wszystko to za znacznie mniejsze pieniące za metr kwadratowy mieszkania niż w Warszawie a do tego cisza, spokój i dobrze zainwestowane pieniądze. Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany serdecznie zapraszam do kontaktu tel. 693 234 123 www.kobylkadom.pl
19.01.2017 10:19 Kobyłka Dom
Serdecznie zapraszam na stronę inwestycji Osiedle przy lesie w Kobyłce pod Warszawą.

Ceny już od 3.600 zł brutto za m2.

Do stacji kolejowej tylko 5 minut pieszo.

www.kobylkadom.pl
mail: biuro@kobylkadom.pl
26.01.2017 12:22 DSconstruction
Teraz wiele ciekawych inwestycji znajdziecie także na DSconstruction.pl ceny prezentują się bardzo rozsądnie i można znaleźć swoje własne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy :)
31.01.2017 16:37 #Jadzia
Podłączę się pod pytanie, zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Markach, czy 3900 zł/m2 to jest dobra cena za nowe mieszkanie?
31.01.2017 23:18 #TomekM
Jadzia, to bardzo dobra cena - aż trudno uwierzyć ;) Czy to na pewno nowe mieszkanie tzn od dewelopera?
05.02.2017 20:23 #Jadzia
Tak, nowe, są w budowie obecnie, osiedle to Metropolitan Park, nie pamiętam jaki deweloper. Wiem też, że dodatkowo można sie starać o mdm, bo mieszkania spełniają warunki.
08.02.2017 15:30 Loikania
Ja jeszcze polecam sprawdzić ofertę http://www.mojdom.com.pl/ - może też coś się spodoba :)
12.02.2017 15:10 #polanka
Zapewne chodzi o Metropolitan Park, faktycznie mają niezłe ceny i całe osiedle zapowiada się fajnie. Ma być przedszkole, sklep, też się mocno nad tym zastanawiam.
22.02.2017 13:29 #TomekM
Jadzia, a kiedy będą mieszkania oddane do użytku? Bo nie znalazłem informacji.
23.02.2017 11:21 #słoma z butów
a kupuj gdzie chcesz....kogo to czy marki, kobyłki czy inne radzyminy. Tak jak wszyscy tu zachwalają dojazd z tych wiosek do Warszawy bardzo prosty.......2 godz.....hahahahhah
Jednak najgorsze z tego to chyba marki - taki zaścianek, pełno bydła i ukraińców
24.02.2017 20:17 #Jadzia
Tomek, chyba na początku 2018 gdzieś widziałam, chyba na ich stronie kupswoje.pl albo na facebooku.
31.03.2017 14:05 #ulka1
Obecnie ciekawą ofertę mieszkań ma deweloper Euro Styl. Od lat jest na rynku i zrealizował z powodzeniem wiele inwestycji. Tutaj https://www.eurostyl.com.pll można dowiedzieć się więcej. Warto na pewno zwrócić uwagę na apartamenty Centaurus . Są naprawdę rewelacyjne! Inwestycja znajduje się w Olsztynie.
03.04.2017 09:07 #trash
spam, spam

29/473 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie