REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie nad Bałtyk w październiku

# kr3

08.09.2016 12:53

Witam! Poszukuje jakieś miejscowości nad Bałtykiem, gdzie oprócz spacerów po plaży, będzie można w razie niepogody spędzić czas bardziej ciekawie, niż w pokoju hotelowym ;) Zamierzam pojechać tam pociągiem, więc jakieś dalsze wypady nie wchodzą w grę.

# anna33

08.09.2016 15:25

Małe miejscowości w tej porze ,,, zasypiają" tak więc lepiej jest wybrac się do jakiejś większej miejscowości. Tak aby mieć co robić poza siedzeniem w hotelu i chodzeniem po plaży. Proponuje zastanowić się nad Trójmiastem bo zawsze jest tam coś ciekawego do robienia.
Niedrogie noclegi zarezerwujesz na stronie:
http://www.dhapartamenty.pl/
Można tam zabukować sobie własne mieszkanie co jest wygodniejszą opcją niż hotel.

 urszula80

11.09.2016 00:38

Polecam Półwysep Helski. Dokładnie rok temu w pierwszej połowie października spędziłam tydzień w Juracie. Miałam szczęście bo trafiłam na cudną pogodę. Udało mi się nawet wypożyczyć rower :) Fantastycznie wspominam ten czas. Odpoczęłam! Z jednej strony pełne morze z drugiej spokojna zatoka. Zgadzam się z Anna33, że małe miejscowości zasypiają ale Jastarnia i Hel mają się w październiku całkiem nieźle. Co do transportu to z Gdyni wygodnie dojedziesz szynobusem.

REKLAMA

# Oggi

16.09.2016 13:13

Mnie najbardziej urzeka Ustka, ale uważam, że warto też o tej porze roku wybrać się nad jezioro np. do hotelu Głęboczek to jest w miejscowości Brzozie koło Brodnicy, mają tam Vine SPA, winiarnie i wiele innych atrakcji, a co najważniejsze okolica jest urocza, piękne łono natury, idealne na wypoczynek wczesną jesienią :)

# AleNacoToKomuPoczebne

10.05.2023 11:36

Ja bym tobie zasugerował pojechać do Trójmiasta. Nawet w październiku jest tam co robić. Piękne stare miasto w Gdańśku, dużo rozrywek w Sopocie, ciekawe muzea-statki w Gdyni. My jeździmy co roku i zawsze kożystamy z oferty wynajmu apartamentów od firmy https://billberry-apartments.pl - Jest to najlepszy operator nieruchomości w trójmieście, który dysponuje kilkudziesięcioma obiektami o najwyższym standardzie, rozlokowanymi w najlepszych miejscach Trójmiasta
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA