REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie na wyjazd na weekend niedaleko warszawy?

11.04.2016 10:58 akdo
Może macie jakieś pomysły gdzie można wyjechać na weekend tak do 50 km?'

---
Serwis rozrywkowo - podróżniczy
14.04.2016 14:03 #kajete
Może na weekend nie ale na sobote lub niedziele - na tor wyścigowy w warszawie, Wiesz jaka fajna jazda ? sam jechałem kiedyś kilka okrążeń http://motoprezent.pl takim porszakiem , sopoko fura prawda ?
27.07.2016 14:48 wwojtek84
Ja uważam, że spokojnie można ruszyć się takim busem do Włocławka , Łodzi lub Płocka. Jeśli ktoś nie widział tych miast warto je odwiedzić :) Tanio i ciekawie :)
25.01.2017 01:23 ewkaa
Może warto wypuścić się trochę dalej za miasto, jak lubicie spokojne miejsca, warto odwiedzić Łańcut. Zobaczcie sobie ofertę http://www.hotelsokol.pl/ w tym hotelu można dobrze wypocząć, mają spa, można zdecydować się na zabiegi kosmetyczne i masaże. To chyba najlepszy sposób na relaks, szczególnie pod ciężkim tygodniu pracy. Okolica jest piękna, można przy okazji zwiedzić zamek.
25.01.2017 19:30 #christma
To zależy jaka forma odpoczynku Ci odpowiada. Chociaż wydaje mi się, że najlepiej jest pojechać do Kampinowskiego Parku Narodowego, tam każdy znajdzie coś dla siebie, a na pewno można trochę odpocząć od zgiełku miasta.
19.03.2017 21:47 Thea
Może to nie jest do 50 km od stolicy, ale ja aktualnie jestem pod ogromnym wrażeniem hotelu na tej stronie, czyli kompleksu Arłamów.
Tylko, że tam na weekend nie ma co jechać, bo potrzeba odrobinę więcej czasu, żeby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje to miejsce.|
Najlepiej wykupić jakiś pakiet pobytowy, albo ofertę specjalną i skorzystać ze spa, basenów, jazdy konnej, pola golfowego i tego wszystkiego, w co obfituje strefa sportowa przy tym kompleksie.
A nade wszystko pochodzić po okolicy, połazić po wzgórzach i pagórkach w Bieszczadach, które widać z okien hotelu.

21/294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie