REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

gdzie na studia?

26.02.2017 10:45 #konkolka
Gdzie warto wybrać się na studia? Ciągle mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.
28.02.2017 19:42 #kierunekrozwoju
#konkolka napisał(a) 26.02.2017 10:45

Gdzie warto wybrać się na studia? Ciągle mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.
Witaj! Skoro masz trudności z podjęciem właściwej decyzji to zachęcam Cię do skorzystania z darmowego testu predyspozycji zawodowych. Wystarczy poświęcić kilka minut, aby dostać bardzo cenne wskazówki. Odpowiedzi zostaną przygotowane w oparciu o indywidualne preferencje, zainteresowania i osobowość, dlatego możesz być pewna, że opinia jaką otrzymasz będzie dopasowana do Ciebie i warta poważnego rozważenia. Wyniki testu pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze odpowiedniego kierunku studiów. Zapraszam na stronę kierunekrozwoju. pl gdzie możesz go wypełnić.

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
28.04.2017 15:44 #sergiusz
Dosyć mocno zastanawiam się nad WSB, tam mają informatykę widziałem a na ten kierunek chcę się notabene wybrać. Ktos w ogóle miał styczność z tą uczelnią? Pytam bo interesuje mnie między innymi kwestia opłat semestralnych.
07.05.2017 17:19 #Tośka
Jak sie zapiszesz do końca maja to będziesz miał zniżkę przez pierwszy rok. Na stronie internetowej jest taka informacja.
19.05.2017 09:29 delores
Jak dla mnie szukaj w Krakowie, piekne miasto, swietni ludzie i fajne uczelnie :)
23.05.2017 14:53 #xyz19
ja się wybieram na WSB, ale do Wrocka.. to bardziej studenckie miasto i ceny też przystępniejsze dla studentów. robiłam mały research i uczelnia ma generalnie dobrą opinię. i prawda to, do końca maja jest zniżka, więc lepiej szybko się decyduj ;) pzdr
24.05.2017 12:17 pikpakmak
Pamiętaj żeby wybrać taki kierunek, który naprawdę Cie interesuje.
24.05.2017 21:27 serdick
Dokładnie tak! Pamiętaj by na siłe nie iść na kierunek który polecają rodzice czy koledzy!
30.05.2017 16:23 #Tinka
WSB to nowoczesna uczelnia z dobrze przygotowana kadrą. Moja siostra tam studiuje. Ja w przyszłym roku też tam wybieram sie . Sporo nowych kierunków otworzyli . Jest w czym wybierać.
31.05.2017 14:11 Lucjana
Ja także studiuje we Wrocławiu tylko, że na Politechnice Wrocławskiej. Jestem na kierunku Inżynierii Chemicznej i Procesowej. I choć rodzinę mam w Warszawie to chyba bym nie chciała do niej wracać. Mam zamiar w przyszłości kupić we Wrocławiu mieszkanie. Marzy mi się jedno z http://daa.pl/znT . Czyż okolica nie jest wręcz idealna. Obojętnie gdzie wyjedziesz na studia to raczej już będzie miejsce gdzie zostaniesz. Ponad połowa studentów zostaje w miejscowościach gdzie studiuje. Przecież przez pięć lat studiów układa się swoje życie w danym mieście.
01.06.2017 16:14 celpcem
Też jestem za tym by młodzi udawali się na kierunki, które naprawdę ich interesują, a nie ich rodziców czy kumpli :)

24.09.2017 16:55 #Moniczka909
Właśnie, wybierz kierunek którym jesteś zainteresowany. Ludzie wybierają te, które teoretycznie są dobrze płatne. Później okazuje się, że się w tym nie sprawdzają i zapotrzebowanie na rynku jest zbyt małe. Najlepiej wybrać coś co Cię interesuje i w czym jesteś dobry, wtedy praca jest pewna. Np można się zasugerować wynikiem testu kwalifikacji zawodowych, ja zrobiłam i wyszedł ciekawy wynik, który tylko potwierdził moje przypuszczenia :) Polecam https://www.kierunekrozwoju.pl/
24.09.2017 17:51 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
29.09.2017 09:01 Banigers
Idź do jakiejś wyższej uczelni w większym mieście na pewno ci się to najbardziej opłaci jeśli chodzi o studia.
29.09.2017 09:18 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
03.10.2017 09:08 Princo
No to prawda, też to zauważyłem.
___
Montaż zamka
03.10.2017 11:03 #aneczka93
na problem z urwanym klockiem

polecam ci chłopaków z taniebolcowanie.pl

mi pomogli
teraz sram pełną gębą

TANIEBOLCOWANIE
16.10.2017 15:26 #Paweł
Ja kończę studia międzynarodowe na http://www.coleuropenatolin.eu/ i bardzo jestem zadowolony. Już mam pracę, praktycznie bez doświadczenia, dobrze płatną i w zawodzie. Jednak to był dobry wybór.
17.10.2017 11:07 jonaszewski05
Również polecam Kraków jako miejsce do studiowania.

17.10.2017 12:34 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .

32/564 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Zmysłowa, młoda, kobieca, uwodzicielska o nienagannej figurze. Jeżeli tak sobie wyobrażasz idealną kochankę i towarzyszkę spotkań to nie musisz dalej szukać. W moim towarzystwie poczujesz się spełniony i doceniony. Czekam na zdecydowanych Panów na poziomie, którzy pragną przeżyć chwile zapomnienia z namiętną kochanką. Mój numer znajdziesz na moim profilku na stronie myero.pl/roksi Czekam na Ciebie.

Dam pracę
 AAAAAA - Poszukujemy chętne osoby do zespołu w nowym projekcie internetowym - Możliwość zarobienia 1780zł w pierwszym tygodniu pracy. - Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełen pakiet szkoleń. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz poznać więcej szczegółów - odezwij się na: kontakt@imozliwosci.pl

Turystyka
 Serdecznie zapraszamy do Ciechocinka na: - turnusy rehabilitacyjne - turnusy leczniczo-uzdrowiskowe - pobyty świąteczne i wypoczynkowe - pobyty hotelowe Zajmujemy się profilaktyka i leczeniem osób ze schorzeniami: - narządu ruchu - układu krążenia - układu nerwowego - przemiany materii - SM oraz rehabilitacją kobiet po mastektomii. Oferujemy: - ok. 55 rodzajów zabiegów wykonywanych we własnej, dobrze wyposażonej bazie zabiegowej - smaczne, domowe posiłki z uwzględnieniem diet - pokoje 1 i 2-os. z wc i umywalką, 1, 2, 3 i 4-os. z łazienka i apartamenty - popołudniowy program imprez organizowanych na terenie sanatorium przez animatora kultury - własny 2-ha park-ogród z miejscem na grill i ognisko Więcej informacji: www.sanatoriumchemik.pl chemik@sanatoria.com.pl Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik 87-720 Ciechocinek, ul. Widok 13 Tel. 54 283 52 43, 54 283 32 27, 54 283 68 27 - czynne całą dobę.

Poszukuję do wynajęcia
 Chętnie wynajmę mieszkanie (od 50 m2) na minimum 3 lata. Gwarantuję comiesięczny czynsz. Proszę o kontakt 570 522 990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.