REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

gdzie na studia?

26.02.2017 10:45 #konkolka
Gdzie warto wybrać się na studia? Ciągle mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.
28.02.2017 19:42 #kierunekrozwoju
#konkolka napisał(a) 26.02.2017 10:45

Gdzie warto wybrać się na studia? Ciągle mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.
Witaj! Skoro masz trudności z podjęciem właściwej decyzji to zachęcam Cię do skorzystania z darmowego testu predyspozycji zawodowych. Wystarczy poświęcić kilka minut, aby dostać bardzo cenne wskazówki. Odpowiedzi zostaną przygotowane w oparciu o indywidualne preferencje, zainteresowania i osobowość, dlatego możesz być pewna, że opinia jaką otrzymasz będzie dopasowana do Ciebie i warta poważnego rozważenia. Wyniki testu pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze odpowiedniego kierunku studiów. Zapraszam na stronę kierunekrozwoju. pl gdzie możesz go wypełnić.

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
28.04.2017 15:44 #sergiusz
Dosyć mocno zastanawiam się nad WSB, tam mają informatykę widziałem a na ten kierunek chcę się notabene wybrać. Ktos w ogóle miał styczność z tą uczelnią? Pytam bo interesuje mnie między innymi kwestia opłat semestralnych.
07.05.2017 17:19 #Tośka
Jak sie zapiszesz do końca maja to będziesz miał zniżkę przez pierwszy rok. Na stronie internetowej jest taka informacja.
19.05.2017 09:29 delores
Jak dla mnie szukaj w Krakowie, piekne miasto, swietni ludzie i fajne uczelnie :)
23.05.2017 14:53 #xyz19
ja się wybieram na WSB, ale do Wrocka.. to bardziej studenckie miasto i ceny też przystępniejsze dla studentów. robiłam mały research i uczelnia ma generalnie dobrą opinię. i prawda to, do końca maja jest zniżka, więc lepiej szybko się decyduj ;) pzdr
24.05.2017 12:17 pikpakmak
Pamiętaj żeby wybrać taki kierunek, który naprawdę Cie interesuje.
24.05.2017 21:27 serdick
Dokładnie tak! Pamiętaj by na siłe nie iść na kierunek który polecają rodzice czy koledzy!
30.05.2017 16:23 #Tinka
WSB to nowoczesna uczelnia z dobrze przygotowana kadrą. Moja siostra tam studiuje. Ja w przyszłym roku też tam wybieram sie . Sporo nowych kierunków otworzyli . Jest w czym wybierać.
31.05.2017 14:11 Lucjana
Ja także studiuje we Wrocławiu tylko, że na Politechnice Wrocławskiej. Jestem na kierunku Inżynierii Chemicznej i Procesowej. I choć rodzinę mam w Warszawie to chyba bym nie chciała do niej wracać. Mam zamiar w przyszłości kupić we Wrocławiu mieszkanie. Marzy mi się jedno z http://daa.pl/znT . Czyż okolica nie jest wręcz idealna. Obojętnie gdzie wyjedziesz na studia to raczej już będzie miejsce gdzie zostaniesz. Ponad połowa studentów zostaje w miejscowościach gdzie studiuje. Przecież przez pięć lat studiów układa się swoje życie w danym mieście.
01.06.2017 16:14 celpcem
Też jestem za tym by młodzi udawali się na kierunki, które naprawdę ich interesują, a nie ich rodziców czy kumpli :)

24.09.2017 16:55 #Moniczka909
Właśnie, wybierz kierunek którym jesteś zainteresowany. Ludzie wybierają te, które teoretycznie są dobrze płatne. Później okazuje się, że się w tym nie sprawdzają i zapotrzebowanie na rynku jest zbyt małe. Najlepiej wybrać coś co Cię interesuje i w czym jesteś dobry, wtedy praca jest pewna. Np można się zasugerować wynikiem testu kwalifikacji zawodowych, ja zrobiłam i wyszedł ciekawy wynik, który tylko potwierdził moje przypuszczenia :) Polecam https://www.kierunekrozwoju.pl/
24.09.2017 17:51 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
29.09.2017 09:01 Banigers
Idź do jakiejś wyższej uczelni w większym mieście na pewno ci się to najbardziej opłaci jeśli chodzi o studia.
29.09.2017 09:18 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
03.10.2017 09:08 Princo
No to prawda, też to zauważyłem.
___
Montaż zamka
03.10.2017 11:03 #aneczka93
na problem z urwanym klockiem

polecam ci chłopaków z taniebolcowanie.pl

mi pomogli
teraz sram pełną gębą

TANIEBOLCOWANIE
16.10.2017 15:26 #Paweł
Ja kończę studia międzynarodowe na http://www.coleuropenatolin.eu/ i bardzo jestem zadowolony. Już mam pracę, praktycznie bez doświadczenia, dobrze płatną i w zawodzie. Jednak to był dobry wybór.
17.10.2017 11:07 jonaszewski05
Również polecam Kraków jako miejsce do studiowania.

17.10.2017 12:34 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .

2/556 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Ochrona Dłużnika,Umorzenie Długów,Stop Komornikom, Upadłość Pomagamy także osobom zadłużonym w prawnym umorzeniu długów. e). http://www.frydberg.pl https://ridero.eu/pl/books/jak_pozyczyc_i_nie_oddac_jak_kupic_i_nie_zaplacic/ Tel. (61) 622-26-81

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

Komputery
 Green Web, Digital Marketing Agency Nasza specjalizacja to: Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Adwords (Reklama kontekstowa) Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych Usługi analityczne związane z promocją internetową Promocja w social mediach oraz marketing szeptany Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania Optymalizacja SEO Pomoc techniczna Projekt graficzny (WEB-Design) Tworzenie stron www Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli szukasz rzetelnego partnera, który oferuje pozycjonowanie, kampanie AdWords, marketing w mediach społecznościowych, tworzenie stron www, zadzwoń lub napisz do nas. +48 786212222 Kraków, ul. Władysława Łokietka 6a 30-010 info@greenweb-agencja.pl www.greenweb-agencja.pl

Dam pracę
 Oferuję pracę zdalną w domu przez internet w programie partnerskim. Nie jest wymagane doświadczenie, uczę krok po kroku całego systemu pracy. Zapewniam wprowadzenie, niezbędne materiały oraz stałą pomoc na każdym etapie. Wymagam dostępu do internetu, zaangażowania oraz pełnoletności. Możliwość pracy w dowolnym wymiarze czasowym, w wybranych przez siebie godzinach. Wielkość wynagrodzenia zależna jest od ilości poświęconego czasu. Zainteresowane osoby proszę pisać na adres e mail kamalutka161gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie