REKLAMA
REKLAMA

gdzie na studia?

26.02.2017 10:45 #konkolka
Gdzie warto wybrać się na studia? Ciągle mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.
28.02.2017 19:42 #kierunekrozwoju
#konkolka napisał(a) 26.02.2017 10:45

Gdzie warto wybrać się na studia? Ciągle mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.
Witaj! Skoro masz trudności z podjęciem właściwej decyzji to zachęcam Cię do skorzystania z darmowego testu predyspozycji zawodowych. Wystarczy poświęcić kilka minut, aby dostać bardzo cenne wskazówki. Odpowiedzi zostaną przygotowane w oparciu o indywidualne preferencje, zainteresowania i osobowość, dlatego możesz być pewna, że opinia jaką otrzymasz będzie dopasowana do Ciebie i warta poważnego rozważenia. Wyniki testu pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze odpowiedniego kierunku studiów. Zapraszam na stronę kierunekrozwoju. pl gdzie możesz go wypełnić.

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
28.04.2017 15:44 #sergiusz
Dosyć mocno zastanawiam się nad WSB, tam mają informatykę widziałem a na ten kierunek chcę się notabene wybrać. Ktos w ogóle miał styczność z tą uczelnią? Pytam bo interesuje mnie między innymi kwestia opłat semestralnych.
07.05.2017 17:19 #Tośka
Jak sie zapiszesz do końca maja to będziesz miał zniżkę przez pierwszy rok. Na stronie internetowej jest taka informacja.
19.05.2017 09:29 delores
Jak dla mnie szukaj w Krakowie, piekne miasto, swietni ludzie i fajne uczelnie :)
23.05.2017 14:53 #xyz19
ja się wybieram na WSB, ale do Wrocka.. to bardziej studenckie miasto i ceny też przystępniejsze dla studentów. robiłam mały research i uczelnia ma generalnie dobrą opinię. i prawda to, do końca maja jest zniżka, więc lepiej szybko się decyduj ;) pzdr

3/506 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie