REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

gdzie na randkę?

21.07.2017 16:50 #warszawskilaik
cześć,
nie jestem z Warszawy, ale przyjeżdzam tu za miesiąc żeby spotkać się z dziewczyną, której nie widziałem od...no od dawna. Chcę jej zaimponowac i zabrać do jakiegoś nieoczywistego miejsca - w stolicy jestem średnio raz na 2-3 miesiące służbowo, czasem częściej, no ale niestety takich ,,nieoczywistych miejsc" raczej nie znam. warszawiacy, poradzicie coś? w sumie nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytania, na początek chciałem w jakiejs grupie warszawskiej na fb, ale bałem się ze ona na to przypadkiem trafi :)
21.07.2017 17:41 #Robert
1) dzika strona Wisły, Pelcowizna (obszar na północ od mostu gdańskiego)
2)Kępa Potocka
3) ogólnie Żoliborz cały, okolice Cytadeli są piękne
4) może spacer po Pradze, jest bardzo klimatyczna
5) wycieczka rowerowa na Boernerowo
6) wieczorem może do warszawskiej Opery Kameralnej, sprawdź repertuar, myślę że mało kto zabiera tam dziewczyny na randki, miejsce dość niszowe, ale ma moc
7) jeżeli chodzi o kolacje to ja bym zabrał dziewczynę na kebaba Bajka na świętokrzyszkiej, no, chyba że nie lubi tego typu jedzenia ;) może tatar na Pradze? klimatycznie
8) wschód słońca właśnie z dzikiej strony Wisły!!!!!
01.10.2017 16:27 #Gosia
Jak Warszawa to Bar&Restauracja Bubbles, świetne szampany
28.11.2017 19:02 #lubi
#Gosia napisał(a) 01.10.2017 16:27

Jak Warszawa to Bar&Restauracja Bubbles, świetne szampany
Super Bar, jeśli piszesz o tym na Placi Piłsudskiego przy teatrze, jedzenie ,świetne alkohole,bardzo miła obsługa
28.11.2017 22:48 #Kristenmanover
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
REKLAMA
12.03.2018 11:22 #kw8151
a czy ktoś zna portal www.tekstynapodryw.com.pl? co o nim sądzicie?
13.03.2018 09:46 #Katarzyna.Gilchowska
polecam Pana Tomka z avistudio, filmuje najwyższej klasy sprzętem. Stawki od 50 zł za 1h nagranie

1111/3335 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Przewóz osób i paczek do Belgii Holandii i Niemiec.Posiadamy najnowsze Busy Mercedesy Sprintery Vip,pełen komfort i wygoda,oddzielne miejsca siedzące! Wyjazdy z Warszawy niedziela i czwartek Wyjazdy z Belgii Holandii wtorki i piątki. +48 512-745-185 Smartauto24 jesteśmy na Fb.

Grunt sprzedam
 Sprzedam Działkę w Komorowie 27400 m dojazd s8 70 km od warszawy działka leży obok Sadów Klemensa tel 727861900

Kupię samochód
 Auto komis RAFI-CAR.Skup Aut,sprzedaż,zamiana. Zapraszamy.Modlińska 248a przy fotoradarze. Wejdz na naszą stronę ,sprawdz naszą ofertę i polub nas na fb lub instagramie autokomiswarszawa.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 belki rustykalne Na Wymiar - plastmaker.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA