REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie moge zabrać dziewczynę

12.09.2016 14:49 #zeemm
Gdzie moge zabrać dziewczynę na randkę w warszawie ?
09.01.2018 00:23 #Adamus
Pańska 85. Romantycznie i z klasą. Robi wrażenie na dziewczynach :D
09.01.2018 23:58 #Jacek12
Mi osobiście spodobała się Bistro Wiejska - dla dziewczyny zarówno jagnięcina, jak i makarony, dla mnie burger wołowy. Bardzo przyjemny lokal, nowoczesna architektura. Miło spędzliśmy czas.
10.02.2018 15:51 #Maciej
Niedawno dostałem cynk od kolegi, aby w Warszawie zabrać dziewczynę na degustację do "Domu Szampana", bo są tam konkretne szampany, warto. Sprawdziłem i dziewczyna zadowolona.
11.02.2018 15:45 #syf syf
to syf najgorszy, wstydziłbym się
REKLAMA
18.07.2018 10:31 #olgierd89
#Jacek12 napisał(a) 09.01.2018 23:58

Mi osobiście spodobała się Bistro Wiejska - dla dziewczyny zarówno jagnięcina, jak i makarony, dla mnie burger wołowy. Bardzo przyjemny lokal, nowoczesna architektura. Miło spędzliśmy czas.
Też sądzę, że Bistro to fajne miejsce z dobrym i smacznym jedzeniem w fajnej lokalizacji w centrum ;). Według mnie to jeden z lepszych lokali w Warszawie ;)
18.07.2018 11:10 #syfff reklamaa
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy

132/6729 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Kasjer/ka - Różne lokalizacje - Tygodniówki. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny 530 695 732

Usługi motoryzacyjne
 SKUP AUT ZA GOTÓWKE! Kupujemy auta używane! Tel. 880-163-880 .... *Jestesmy od 1993r na Rynku* Bezpłatny dojazd do klięta.. Uczciwa wycena .. \\\\\\\\\\\\\\\\\ Wszystkie marki ! Auto Skup Warszawa!

Nieruchomości
 Wynajmę lub kupię dom z przeznaczeniem na przedszkole - co najmniej 250 m2, działka minimum 1000 m2 519-610-400

Dom sprzedam
 DOM na działce 9680m kw w tym wytyczone 2 działki budowlane i 1 działka rekreacyjna w odległości 300m od jeziora "Ciechomice" 16km od Płocka 16km od Gostynina. Możliwość oddzielenia w/w działek. .Jego położenie w samym centrum terenu rekreacji i wypoczynku z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej wzdłuż całej długości działki położonej 300 metrów od jeziora lasu i obiektu rehabilitacyjnego 12 Dębów . Możliwość kupna całości ew. sam budynek z działką. DOM i Budynek gospodarczy na ogrodzonej i zagospodarowanej działce ok.180 m kw Dom rok budowy 1994 Prąd 380V, wodociąg, kanalizacja, sieć telefoniczna 6 pokoi, 2 łazienki, 1 kuchnia Piwnica 1 garaż, 3 pomieszczenia, kotłownia Budynek gospodarczy pow.68m kw. 1garaż z kanałem, 1 pomieszczenie warsztat Dodatkowo na działce Plantacja Świerku i mały zarybiony Staw Posiadłość zlokalizowana w miejscowości Zaździerz 16km od Płocka teren rekreacyjny Możliwość zamiany na mieszkanie tel 722702066

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA