REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie mieszkanie w warszawie?

27.01.2016 21:30 matimer
Szukam mieszkania trzypokojowego w warszawie do 300-350 tysięcy. Nie wiem czy to realnie, dlatego zastanawiam się też nad miejscowościami podwarszawskimi. Ktoś ma coś na oku?
31.01.2016 19:59 cormelka
Ja to szczerze mówiąc bylam strasznie sfrustrowana bo po wielu miesiącach poszukiwań nie mogłam nic znaleźć w dobrej cenie. zalezało mi na sporym mieszkaniu blisko parku. No ale w rozsądnej cenie była kamienica na strasznej Pradze północnej albo białołeka na pustkowiu
04.02.2016 13:58 #MeFi
Mieszkanie to jedno, ale żeby uzyskać na nie kredyt to drugie. Teraz od 1 stycznia jest trudniej o kredyty bo jest potrzebny większy wkład własny. My teraz z mężem skorzystaliśmy z pomocy doradcy i wzięliśmy kredyt w MultiSferze (oddział w Warszawie na Powstańców Śląskich). Mamy już upatrzone mieszkanie na Bemowie, załatwiamy formalności z deweloperem.
04.02.2016 13:59 PaFFnutzz
Za te pieniądze zbudujesz domek pod Wawą, np taki http://http://bit.ly/1Hf3jMq Wiadomo nie wszyscy lubią domy, ale mieć swój własny to zawsze jest coś... Patrz na Koszty budowy - http://http://bit.ly/1X59gz2 - jak byś się sprężyła/sprężył i wujek ze szwagrem pomogą to jeszcze wyjdziesz taniej niż na 45 m2 mieszkania na Woli :)
04.02.2016 14:21 #retenka
Pod Warszawą, na przedmieściach za rozsądne pieniądze można mieć śliczne mieszkanko położone w pięknej okolicy, Arkadia Łomianki jest atrakcyjnie wykończonym budynkiem w centrum miasteczka.
18.04.2016 12:15 #ada6435
ja wole Targówek ;)
26.04.2016 12:47 #BennyBenny
Zdecydowanie Białołęka. Kilka osób mocno wspominało o tej dzielnicy. Ja kupiłem sobie teraz niedawno mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Ostródzka i super mi się szykuje. Mamy fajną ekipę. Co do samej inwestycji to uważam, że jest mega udana. Teraz można uzyskać u dewelopera kredyt bez wkładu własnego, co jest mega pomocne.
28.04.2016 19:22 #Malina
Może Białołęka to ładna dzielnica, ale dojazd od miasta z Białołęki jak na razie jest tragiczny. Ja bym chciała mieszkać w dzielnicy równie ładnej, ale bliżej miasta lub chociaż z lepszym dojazdem. Rozważam mieszkanie na Włodarzewskiej http://www.ama-bud.pl/
04.05.2016 16:28 #mkei
Osiedle Ostródzka do mnie przemawia. Teraz można kupić mieszkanie z kredytem bez wkładu własnego, co jest fajną właśnie opcją. Lubię takie rozwiązania bo rzeczywiście pomagają tym, którzy no ni dysponują taką gotówką.
11.05.2016 12:42 Wojciech823
Ja z rodziną mieszkam na spokojnym podeweloperskim osiedlu w warszawskiej dzielnicy Wawer. Zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania właśnie tutaj, bo zachęciła nas do tego lokalizacja i przede wszystkim wygląd osiedla, jest bardzo zadbane i nowoczesne, mamy ogródki lokatorskie i sporo miejsc parkingowych. Osiedle jest bardzo dobrze zarządzane, zajmuje się tym firma LemmonHouse. Administrator naszego osiedla jest cały czas widoczny, a poza tym nasza wspólnota ma także zapewnioną obsługę księgową oraz prawną.
wpis modyfikowany 1 raz, 11.05.2016 12:42 
20.05.2016 13:54 #kanika
Białołęka nie jest zła, a dojazd się poprawi, dojdzie metro, a zresztą dzielnica się cały czas rozbudowuje, kolejny etap osiedla Zielona Dolina powstaje bardzo szybko.
07.06.2016 09:33 #Elżusia1985
Na białołęce jest osiedle ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ bardzo fajne miejsce, mieszkania sporo tańsze niż te w centrum stolicy. Teraz jest tkaa promocuaj że jak kupujesz mieszkanie to można dostać kredyt bez wkładu własnego, ciekawa opcja.
01.07.2016 09:39 #kserus
Akacjowa Aleja i Radzymin. Ludzie nie chcą już dużych miast, szukamy raczej atrakcyjniejszego otoczenia. A im dalej od miasta, tym o to łatwiej. Ludzie nie chcą starych blokowisk. Szukamy raczej ładnych osiedli z bardzo dobrymi warunkami i akurat to jest chyba całkowicie normalne.
04.07.2016 09:22 #kserus
Szukajcie fajnych lokalizacji, a wtedy wszystko będzie w porządku. Czy stare blokowisko stwarza dobre warunki do życia? Pewnie, że nie. Dużo lepszym rozwiązaniem jest po prostu zamieszkanie pod miastem i szukanie tam dobrych warunków. Akacjową Aleję widziałem, to jest dobry przykład. A ogólnie Polacy nie chcą już życia w takich warunkach.
06.07.2016 13:19 KrecKilometry
Szukając mieszkania w Warszawie warto rozejrzeć się za okolicą, po której będzie można poruszać się rowerem, bo przy codziennych korkach w Warszawie szybko okaże się, że rower to jeden z najlepszych środków transportu... a stojaków rowerowych może być w Warszawie coraz więcej. Teraz można o nie walczyć w kampanii społecznej Kręć Kilometry. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację ze strony kreckilometry.pl/aplikacja i włączać ją podczas jeżdżenia rowerem. Miasto z największą ilością wykręconych kilometrów wygra stojaki rowerowe All For Planet!
Dla mnie to super ważne, by mieć gdzie bezpiecznie zostawić rower w mieście!
07.07.2016 06:25 #rozalka
Zorientuj się jak przedstawia się kwestia wolnych mieszkań w Zorze na Teodorowicza. Kupiliśmy tam z mężem mieszkanie, realizacja już się kończy tak więc pod koniec tego roku się tam wprowadzamy. Widziałam jednak na ich stronie,że są jeszcze pojedyncze mieszkania na sprzedaż. Dzielnica moim zdaniem dobra bo na Wilanowie mieszkałam praktycznie całe życie i raczej się stąd nie wyprowadzę ( blisko wszędzie i spokojnie). Może nie jest tak tanio ale coś za coś.
Budynek już stoi, teren wokół porządkują. Oczywiście jest tam rachunek powierniczy.
07.07.2016 13:17 Wsaejpytuy
zalezy w jakiej okolicy chcesz kupic. Jak blisko centrum to 3 pokojowe za tyle kasy to moze byc problem. Nie wiem jak dokladnie z tymi cenami, ale na pewno trzeba dac wiecej, zeby kupic w centrum za 300 tysiecy. A nie lepiej poszukac Ci czegos pod Warszawa? Uwierz statemu Warszawiakowi, ze w samej stolicy ni mieszka sie jakos bardzo fajnie. Pod Warszawa tez masz mnostwo sklepow itd a jest duzo spokojniej. W nocy jak chcesz spac to spisz, a nieraz jak kibice Legii ida pod oknami to sie nie da .. wez o tym pomysl zanim cos postanowisz
12.07.2016 09:28 #korter
Potwierdzam, warunki pod miastem są dużo lepsze, a ogólnie ludzie zdecydowanie z tych okolic uciekają. Czy widzicie w tym coś dziwnego? Tak musiało to wyglądać. Polacy nie chcą życia w dużych miastach, zależy nam na przestrzeni, normalnych kosztach życia, a jednak ta Akacjowa Aleja po prostu to daje. Czyż nie?
12.07.2016 11:20 Lucjana
Myśle ze najlepiej będzie po prostu przejrzeć ogłoszenia lub poszukać dobrego developera. Akurat w samej stolicy nie trudno jest znaleźć atrakcyjne mieszkania na sprzedaż warszawa centrum , bo przecież co chwila powstają tutaj nowe ciekawe inwestycje mieszkaniowe i nowoczesne osiedla.
10.08.2016 09:19 #korter
Potwierdzam Radzymin i Akacjową Aleję - tam macie bardzo ładne mieszkania w świetnych warunkach za niewielkie pieniądze. Oczywiście w praktyce wszystko zależy od tego, jakie macie oczekiwania, co chcecie zdobyć i nie tylko. Ale na pewno na mieszkaniu pod miastem wyjdziecie bez porównania lepiej. Powodzenia.
10.08.2016 11:07 #waszka15
Nie przesadzajcie, w Warszawie tez można kupić tanio mieszkanie, np. Białołęka i Osiedle Ostródzka. I dodatkowo można uzyskać kredyt bez wkładu własnego, więc to jest mmmmmmmmega duża pomoc.
16.08.2016 09:30 #metkas
Radzymin, Akacjowa Aleja - macie tam o wiele lepsze warunki niż w stolicy, wszystko kosztuje znacznie mniej i to jest chyba logiczne co nie? W moim przypadku było warto zamieszkać pod miastem - kolosalna różnica w cenie mieszkania, w cenach usług i nie tylko. Po co mi zatem mieszkanie w wawie? Żeby pracować wiecznie na kredyt?
16.08.2016 10:09 #motodo
A nie zastanawiliście się nad Żyrardowem? Bardzo fajne miejsce do mieszkania. Tu macie dobry namiar na ciekawe osiedle mieszkania żyrardów
31.08.2016 09:22 #kserus
Też potwierdzam. Pod miastem są znacznie lepsze warunki i życie kosztuje o wiele mniej. Może kiedyś życie w stolicy było spoko, ale teraz? W sytuacji kiedy mieszkanie w Radzyminie kosztuje nawet 2 razy mniej trudno oczekiwać, że ludzie będą chcieli mieszkać w stolicy. Przecież to jest totalnie pozbawione sensu.
20.09.2016 09:20 #gosc
Radzymin, Akacjowa Aleja - potwierdzam. A ludzie nie chcą mieszkać w stolicy, od dawna jest to zauważalne. Im dalej, tym lepiej. Miasto jest zbyt drogie, nie stwarza aż takich warunków do normalnego życia, bo co to za życie, kiedy rata kredytu to 2 tysiące? Kredyt też powinno się dobierać z zachowaniem zdrowego rozsądku.
28.09.2016 20:21 Szamanka
Mi się bardzo podoba to nowe osiedle które ma powstać - Viva Garden 3, ma być na Białołęce, a ta lokalizacja super mi odpowiada. Zastanawiam się tylko nad jakością tych mieszkań, miał ktoś z Was kontakt z deweloperem Victoria Dom? Solidny deweloper?
11.10.2016 18:19 #ewka8
Nie trzeba pchać się do centrum , ja wolę trochę dalej, zawsze taniej i dojazd dobry, na oku mam mieszkanko od Inwest PLanu na Grochowie, spodobała mi się okolica, wszędzie blisko i ma tam bliziutko być metro wiatraczna
13.10.2016 12:02 #mellbe
Osiedle Ostródzka na Białołęce jest ok, tu macie opis: http://www.osiedleostrodzka.pl/ w tej lokalizacji i cenie to jest korzystne rozwiązanie. Biorę tu pod uwagę koszt zakupu i koszt czynszu-utrzymania to jest taniej niż w konkurencyjnych osiedlach.
17.10.2016 09:31 #kserus
Pod miastem są znacznie lepsze warunki, ale tak było od dosyć dawna. Akacjowa Aleja jest świetnym przykładem, ale nie ma się co oszukiwać - ludzie szukają miejsc poza stolicą, aby móc żyć na wyższym poziomie, bez raty z kosmosu. Czy w tym jest cokolwiek zaskakującego? Zdecydowanie nie i po prostu tak już będzie. Stolica musi tracić na zainteresowaniu...
26.10.2016 09:34 #korter
Mieszkania w Warszawie są wyjątkowo atrakcyjne cenowo.... dla bardzo bogatych. To nie jest miejsce dla normalnie zarabiających - z tą Akacjową dajesz naprawdę dobry przykład, ale czemu się tutaj dziwić? Ludzie od lat uciekają z wawy ze względu na koszty życia i na pewno prędko pod tym względem to nic się nie zmieni...
22.11.2016 09:30 #korter
Stolica nie jest tanim miejscem i logiczne, że wszyscy od nich jak najbardziej uciekają. Wiadomo jednocześnie że wiele zależy od danego przypadku. Powiedzmy, że w ostatnim czasie doszło do wielu istotnych zmian i stolica przestała być tak atrakcyjna, jak jest kiedyś. Ludzie mają inne oczekiwania.
25.11.2016 09:24 #korter
Kwestia taka, jaki macie budżet. Akacjową Aleję zobaczcie. Można mieć mieszkanie w świetnym standardzie za małą kasę. Pod miastem żyje się lepiej - jest taniej, mniejsze odleglości, a do Wawy można sobie jeździć do pracy. Po budowie obwodnicy to ma trwać jakieś 10 minut, zresztą teraz też dojazd nie jest szczególnie upierdliwy.
25.11.2016 10:27 #Jeep
#korter napisał(a) 25.11.2016 09:24

Kwestia taka, jaki macie budżet. Akacjową Aleję zobaczcie. Można mieć mieszkanie w świetnym standardzie za małą kasę. Pod miastem żyje się lepiej - jest taniej, mniejsze odleglości, a do Wawy można sobie jeździć do pracy. Po budowie obwodnicy to ma trwać jakieś 10 minut, zresztą teraz też dojazd nie jest szczególnie upierdliwy.
10 minut - chyba żeś na głowę upadł. 10 minut to się przejeżdża jedną dzielnicę w Wawie - a nie dojeżdża z Radzymina do Warszawy. Głupiś jest.
01.12.2016 11:36 #korter
Hmm... a rozumiesz co to znaczy dojechać do miasta? Napisałeś coś o centrum? I w dodatku piszę o dojeździe w momencie kiedy będzie już gotowa obwodnica - zresztą tak jest zapowiadane. Nie wziąłem sobie tego czasu z kapelusza...
02.12.2016 09:24 #hortes
Akurat wiele zależy od danego przypadku - ale moim zdaniem Radzymin zdecydowanie stwarza warunki do normalnego życia. Mieszkanie w stolicy kiedyś było super, opłacało się, koszty nie były tak kosmiczne, ale w tym momencie jest to moim zdaniem całkowicie pozbawione sensu.
10.12.2016 18:04 Marcel2
Jak będziesz kupował mieszkanie to wybierz się tam ze specjalistą, który fachowo oceni stan mieszkania i instalacji. Dzięki temu unikniesz później nieprzewidzianych remontów. Polecam przeglądy budowlane warszawa
13.12.2016 09:13 #korter
Akacjowa Aleja jest bardzo dobrym pomysłem, a ogólnie optymalnym kierunek to właśnie szukanie okazji poza miastem. Kiedy różnice w cenach są aż tak kosmiczne, a jednak pod miastem te warunki są dużo lepsze, to chyba nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać, prawda?
15.12.2016 12:06 Szamanka
Mnie osobiście interesuje Ochota, przeglądam mieszkania tutaj: http://www.longbridge.pl/active-city Warszawa duża, ciężko wybrać miejsce do życia, szczególnie tez ze względu na cenę...
21.12.2016 09:23 #hortes
Ogólnie szukajcie raczej zdecydowanie poza miastem - w okolicy, najbliższej. Radzymin jest bardzo dobrze przygotowany pod mieszkanie tam, warunki można uzyskać naprawdę spoko, ale też wiele zależy po prostu od tego, jak do tematu podejdziecie. Nie ma co ukrywać, że jednak stolica pozostaje dobrym miejscem do mieszkania, ale dla bogatych.
28.12.2016 15:23 #Mewa
Za takie pieniądze to spokojnie w Markach mieszkanie z rynku pierwotnego i to pewnie nawet większe, widziałam ostatnio że jakaś nowa inwestycja się ogłaszała 3900 zł/m. Ja swoją okolicę bardzo lubię, jest dużo spokojniej niż w samej wawie a dojazd całkiem przyzwoity.
08.01.2017 17:55 #gosiaka
Cena rewelacyjna. W samej Warszawie nie ma szans na taką. A Marki to niedaleka, wciąż 1 strefa biletowa, więc łatwi i niedrogo wszędzie się dojedzie.
16.01.2017 08:34 BartekMalinowski
Mimo przewagi złych opinii internetowych - planuję zakup mieszkania na Białołęce. Mam swoje zdanie i zdanie znajomych dawno zamieszkałych w stolicy. No i też widzę, że właśnie Białołeka najbardziej interesuje dobrych deweloperów, czy to zbieg okoliczności? Pomyślcie sobie
16.01.2017 09:24 #metkas
Jak kogoś stać to niech kupuje, ale uważam, że zamieszkanie w stolicy w sytuacji, kiedy mamy spłacać ratę kredytu niszczącą nam życie, jest totalną głupotą. Żyć i pracować po to, żeby spłacać kredyt? Bzdurne rozwiązanie. Tutaj potrzebny jest przede wszystkim zdrowy rozsądek. Stolica to już nie to samo co kiedyś.
18.01.2017 17:23 #zimowita
Tylko, że ja w stolicy zarabiam nieźle i w moim mieście nikt mi tyle nie zapłaci niestety... a Warszawę pokochałam i nie wyobrażam sobie, żę mogłabym tu nie mieszkać. A mieszkanie w zeszłym roku kupiliśmy na Grochowie w apartamentowcu. Nie żałujemy, ładne mieszkanko w ładnej okolicy.
24.01.2017 09:29 #polszak
Tak? A ile kosztowało? jaką macie ratę miesięczną? Bo jeśli was stać, to spoko, bo jeśli masakrujecie się finansowo po to, aby mieszkać w stolicy, to absolutnie nie widzę powodów, żeby tam żyć. Ale oczywiście każdy może mieć totalnie odmienne do tej kwestii podejście.
30.01.2017 09:26 #kapitel
W zasadzie o tym, że warto mieszkać pod miastem decyduje nawet sama różnica w kosztach. Skoro mieszkanie pod miastem, nowe, w centrum, kosztuje nawet 2 razy mniej niż w stolicy, to trudno oczekiwać, że ludzie będą wybierali Wawę tym bardziej jeśli to dla nich oznacza wyłącznie kosmiczne koszty zycia i trudności z podołaniem podstawowym wydatkom.
17.02.2017 09:29 #kapitel
Akacjowa Aleja, Radzymin - też popieram. Ogólnie zdecydowanie lepiej zainteresować się osiedlami, znajdującymi się pod miastem. Bo jednak tam w cenie starego warszawskiego bloku, kupujecie piękne, nowe mieszkanie w centrum miasta. Jak łatwo się domyśleć - standard życia po prostu nie ma tutaj absolutnie porównania!
20.02.2017 09:23 #metkas
Akacjowa Aleja w Radzyminie - jako świetny przykład. Również uważam, że warunki pod miastem są o wiele lepsze - jeśli mieszkanie kosztuje nawet i 200 tysięcy mniej, to chyba jednak różnica jest kolosalna, mylę się? Miejscowości pod miastem zdecydowanie sprzyjają normalności, ale trzeba również jakoś racjonalnie do tego podejść.
21.02.2017 16:59 #benkski
Na Grochowie ciekawa inwestycja, duże balkony w pobliżu park Jordanowski a i inwestplan pomocny w załatwianiu wszelkich formalności
10.03.2017 16:04 #reserva
Nie wyobrażam sobie mieszkania poza miastem i ciągłe stanie w korkach, prawie dwie godziny dojeżdżać do pracy to zdecydowanie nie na moje nerwy . Wolę jednak miasto, tam zawsze tramwaj czy metro i za kilkanaście , góra kilkadziesiąt minut i jestem w pracy.
13.03.2017 15:43 #poldekes
Ja mam tak samo juz zdecydowanie wolę Grochów na Czapelskiej 25 konkretnie. Tez spokój i duzo zielenie a mieszkania mają bardzo duże ładne balkony
19.03.2017 21:47 #krolinka
Ja przyznaję, też się korków obawiałem, ale owodnica Marek już w tym roku będzie oddana, więc dla mnie już nie ma na co czekać. Szukamy mieszkania w Markach, ceny świetne, z tego co się zdążyłam zorientować. A i okolica nam się bardzo podoba.
22.03.2017 09:22 #posmera
Pamiętajcie, że po oddaniu obwodnicy Marek, dojazdy do Wawy z Radzymina powinien zajmować maksymalnie kilkanaście minut. To już tyle, co z jednej dzielnicy na druga, a jednak koszty zakupu mieszkania nie mają porównania. Ale to już każdy musi sobie racjonalnie przełożyć na swoją sytuację finansową. Powodzenia.
23.03.2017 00:08 #lukas9
Tutaj http://www.radnych2.pl sobie koniecznie zerknijcie. Jest tam oferta nowych mieszkań i apartamentów zlokalizowanych pod Warszawą w Józefosławie. Plusem są dobrze przemyślane układy mieszkań. Poza tym Osiedle Radnych 2 to nowoczesna zabudowa usytuowana na ogrodzonym i zamkniętym terenie. Super sprawa!

59/2063 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie