REKLAMA
REKLAMA

Gdzie kupujecie ubranka dla dzieci ?

26.06.2017 08:56 #nina1
Podzielicie się informacją gdzie najczęściej kupujecie ubranka dla swoich pociech ? Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości i w miarę przystępnych cenach bo wiadomo, że dzieci szczególnie te mniejsze szybko wyrastają ze swoich ubrań :)
26.06.2017 10:59 #ula
Oj tak znam ten ból, ja sporo ciuszków dostałam od siostry bo jej synek jest tylko rok starszy od mojego więc rzadko cokolwiek kupuje ale jeśli już to z reguły też patrze na niską cenę bo jednak budżet na tego typu wydatki też mam ograniczony. Więc chętnie poczytam odpowiedzi.
26.06.2017 11:22 #Pchli Targ
Wiem gdzie można sprzedać. www.pchlitarg.info.pl
26.06.2017 12:20 PannaMaple
My najczęściej kupujemy ubranka na portalu ogłoszeniowym Sprzedajemy.pl. Zdecydowanie opłaca się zamawiać używane ciuszki, bo dzieci tak szybko z nich wyrastają, że zazwyczaj są w idealnym stanie.
26.06.2017 18:50 #bennia
A ja ze swojej strony polecam 5-10-15. Na pewno marka dobrze Wam znana. Ja kupuje tam najczęściej bo mają dobrą jakość ubrań i atrakcyjne ceny.
REKLAMA
26.06.2017 19:11 #aala
Zgadzam się z bennia. Robię zakupy w różnych miejscach ale jednak z zakupów w 5-10-15 jestem najbardziej zadowolona. Ubrania są bardzo dobre gatunkowo, nie prują się i nie rozciągają po praniu.
26.06.2017 19:33 #jeremek
Moja żona też ubiera córkę w 5-10-15, choć nie powiem zdarzają się też zakupy w innych sklepach. Ale generalnie odpowiada nam dobra jakość i fajne ceny.
26.06.2017 22:35 weterynarz102
albo internet albo od znajomych :) dziecięce ciuszki bardzo łatwo odkupić, prawie nówki :)
27.06.2017 11:51 PannaMaple
Najlepiej w internecie szukać. Ceny są naprawdę sporo niższe.
30.06.2017 09:49 #Aluzja
A widzieliście może ten sklep? Jak tak przeglądam ich stronę, ciekawe rzeczy tam mają :) Bluzy, koszulki, buty, czapki. Pytanie tylko, jak z przesyłką z Wadowic, ale to chyba nie ma większego znaczenia.
30.06.2017 10:54 PannaMaple
Pewnie przesyłka jak każda inna. Kurierem, czy paczkomatem.
03.07.2017 16:02 #IgaSumka
Najczęściej zdarza nam się kupować ubranka w https://www.ubierajdziecko.pl to sklep który zadbał o wszystko. Latwy kontakt, terminowa dostawa i wysoka jakośc ubranek. Na ten moment nie zamierzamy zmieniać miejsca w ktorym kupujemy ubranka dla naszej córy :)
17.07.2017 19:08 jagodzianka
Jedynym właściwie miejscem, w którym zaopatruje się w ciuszki jest hurtownia odzieży. Sporo jet towaru i ceny o wiele niższe niż w sklepach, czy to tych sieciowych czy nawet jakichś na miejscu. Są nawet ubrania z postaciami z bajek, co wiadomo dziecku do gustu bardzo przypada. Dla siebie nie raz też udało mi się coś kupić.
18.07.2017 10:01 shopperka
A mi się zdarzyło kilka razy kupić ubranko w Biedronce. Trzeba tylko mieć rękę na pulsie i śledzić promocje:
biedronka promocje
10.08.2017 10:48 #Dorota 1979
Ja najczęściej kupuję w 5-10-15. Stacjonarnie. Nie lubię kupować przez internet. Chociaż chyba niedługo zrobię wyjątek, bo natknęłam się tutaj na rewe...ziewczynki :) W sam raz dla mojej córy :)
REKLAMA
08.09.2017 17:00 #koraa
Tutaj https://www.ministore.pl jest ciekawa oferta butów dla dzieci. Mają tam asortyment na każdą porę roku. Poza tym plusem jest to, że produkty tam dostępne są wysokiej jakości. Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy. Z pewnością nie będziecie żałować.
11.09.2017 11:28 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
11.10.2017 17:06 #Karolcia66
Wszystkie ubranka dziecięce dla mojego malucha kupiłam na www.babydoro.pl, bardzo dobrej jakości mają. Mały czuje się w nich świetnie :)
11.10.2017 19:12 #Eryknoga
Tu tak na serio? Czy głupich szukasz
28.10.2017 11:13 #Marta89
Ja kupuję od jakiegoś czasu na psoty.com i żałuję, że znalazłam ten sklep dopiero mając drugie dziecko. Mają różne fajne wzory, jakość jest bardzo dobra. Chociaż i tak najważniejsza jest dla mnie wygoda, bo nie muszę z maluchami chodzić po kilku sklepach, żeby coś fajnego znaleźć.
28.10.2017 19:49 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
09.11.2017 11:29 Siluon
Ja wszystko praktycznie kupuje na stronie internetowej, ostatnio kupiłam nawet tipi dla dzieci cena cena była bardzo fajna dlatego mnie to przekonało.
09.11.2017 11:33 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
29.12.2017 10:03 #aniaaa86
Ja najczęściej szukam w sieciówkach typu h&m, reserved. W miarę dobrej jakości i wiadomo najlepiej żeby nie w wygórowanych cenach. Dzieci szybko rosną to staram się rozsądnie wydawać pieniążki ;) a za małe ubranka oddaje w akcji Pomaganie przez ubranie i wspieram wybrane fundacje :)
29.12.2017 13:21 kamil_j
Bardzo często przez internet.
29.12.2017 21:06 #Syf sssyf
U ruskich
30.12.2017 12:38 melkasoo
A ja teraz jestem w fazie poszukiwań ubrań dla dzieciaków.
Szukałam w fasardi czegoś dla siebie. Podobają mi się takie same zestawy dla małych dziewczynek i dla mam. Polecacie coś w tej kwestii?
30.12.2017 22:12 #Syfffff
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
31.12.2017 21:59 #Dana86
polecam esklep dla dzieci, fajne ubranka i zabawki też, do tego też mają inne potrzebne nam mamom rzeczy https://esklep-dla-dzieci.pl/
02.01.2018 11:28 #bardzoo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
03.01.2018 09:49 Gendart
Ja ogólnie kupuje w internecie, ubranka niemowlęce to nie problem. Sporo tego jest i takich sklepów które mają w ofercie rózne ubranka na pewno coś znajdziesz dla swojego dziecka ;)
03.01.2018 12:53 #baardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
24.01.2018 20:50 #papsa
Ja miałam szczęście, że dużo tych najmniejszych ubranek dostałam od znajomych, które mają dzieci. Faktycznie niektóre z tych ubranek córka założyła raz i już z nich wyrosła, także nie ma co przesadzać z takimi zakupami.

135/2897 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Skup Aut Warszawa rok od 2000r TOYOTA AUDI BMW MERCEDES KAŻDY ROK I MODEL Auta całe uszkodzone Dobrze zapłacimy za Twoje stare auto Posiadamy własny transport Wycena gratis Więcej info na naszej stronie : www.kupieautowarszawa.com.pl tel 534 555 777

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

Sprzedam samochód
 ZAPISZ NUMER TELEFONU! 511-268-711 Właścicielu dzwoniąc do nas oszczędzasz Swój czas i pieniądze, nie musisz jeździć na giełdy i zamieszczać ogłoszeń w portalach i gazetach Poszukuję Właścicieli i Firm posiadających MERCEDESY : Mercedes 190, 124 Mercedes SPRINTER każdy model 208, 210, 212, 213, 216, 308, 310, 312, 313, 316, 408, 410, 412, 413, 416 Mercedes KACZKA każdy model 207, 208, 210, 307, 308, 310, 407, 408, 410 W razie pytań związanych z tą ofertą zapraszam Wszystkich Zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, mejlowego lub SMS. Auta w każdym stanie prawnym, wizualnym, technicznym itd Zapewniamy komplet dokumentów do wyrejestrowania pojazdu UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY, GOTÓWKA OD RĘKI Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h tel. 511-268-711

Inne nieruchomości sprzedam
 miejsce garażowe KW osiedle Kochanowskiego sprzedam 513774634

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.