REKLAMA
REKLAMA

Gdzie kupujecie ubranka dla dzieci ?

26.06.2017 08:56 #nina1
Podzielicie się informacją gdzie najczęściej kupujecie ubranka dla swoich pociech ? Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości i w miarę przystępnych cenach bo wiadomo, że dzieci szczególnie te mniejsze szybko wyrastają ze swoich ubrań :)
26.06.2017 10:59 #ula
Oj tak znam ten ból, ja sporo ciuszków dostałam od siostry bo jej synek jest tylko rok starszy od mojego więc rzadko cokolwiek kupuje ale jeśli już to z reguły też patrze na niską cenę bo jednak budżet na tego typu wydatki też mam ograniczony. Więc chętnie poczytam odpowiedzi.
26.06.2017 11:22 #Pchli Targ
Wiem gdzie można sprzedać. www.pchlitarg.info.pl
26.06.2017 12:20 PannaMaple
My najczęściej kupujemy ubranka na portalu ogłoszeniowym Sprzedajemy.pl. Zdecydowanie opłaca się zamawiać używane ciuszki, bo dzieci tak szybko z nich wyrastają, że zazwyczaj są w idealnym stanie.
26.06.2017 18:50 #bennia
A ja ze swojej strony polecam 5-10-15. Na pewno marka dobrze Wam znana. Ja kupuje tam najczęściej bo mają dobrą jakość ubrań i atrakcyjne ceny.
26.06.2017 19:11 #aala
Zgadzam się z bennia. Robię zakupy w różnych miejscach ale jednak z zakupów w 5-10-15 jestem najbardziej zadowolona. Ubrania są bardzo dobre gatunkowo, nie prują się i nie rozciągają po praniu.
26.06.2017 19:33 #jeremek
Moja żona też ubiera córkę w 5-10-15, choć nie powiem zdarzają się też zakupy w innych sklepach. Ale generalnie odpowiada nam dobra jakość i fajne ceny.
26.06.2017 22:35 weterynarz102
albo internet albo od znajomych :) dziecięce ciuszki bardzo łatwo odkupić, prawie nówki :)
27.06.2017 11:51 PannaMaple
Najlepiej w internecie szukać. Ceny są naprawdę sporo niższe.
30.06.2017 09:49 #Aluzja
A widzieliście może ten sklep? Jak tak przeglądam ich stronę, ciekawe rzeczy tam mają :) Bluzy, koszulki, buty, czapki. Pytanie tylko, jak z przesyłką z Wadowic, ale to chyba nie ma większego znaczenia.
30.06.2017 10:54 PannaMaple
Pewnie przesyłka jak każda inna. Kurierem, czy paczkomatem.
03.07.2017 16:02 #IgaSumka
Najczęściej zdarza nam się kupować ubranka w https://www.ubierajdziecko.pl to sklep który zadbał o wszystko. Latwy kontakt, terminowa dostawa i wysoka jakośc ubranek. Na ten moment nie zamierzamy zmieniać miejsca w ktorym kupujemy ubranka dla naszej córy :)
17.07.2017 19:08 jagodzianka
Jedynym właściwie miejscem, w którym zaopatruje się w ciuszki jest hurtownia odzieży. Sporo jet towaru i ceny o wiele niższe niż w sklepach, czy to tych sieciowych czy nawet jakichś na miejscu. Są nawet ubrania z postaciami z bajek, co wiadomo dziecku do gustu bardzo przypada. Dla siebie nie raz też udało mi się coś kupić.
18.07.2017 10:01 shopperka
A mi się zdarzyło kilka razy kupić ubranko w Biedronce. Trzeba tylko mieć rękę na pulsie i śledzić promocje:
biedronka promocje
10.08.2017 10:48 #Dorota 1979
Ja najczęściej kupuję w 5-10-15. Stacjonarnie. Nie lubię kupować przez internet. Chociaż chyba niedługo zrobię wyjątek, bo natknęłam się tutaj na rewe...ziewczynki :) W sam raz dla mojej córy :)
08.09.2017 17:00 #koraa
Tutaj https://www.ministore.pl jest ciekawa oferta butów dla dzieci. Mają tam asortyment na każdą porę roku. Poza tym plusem jest to, że produkty tam dostępne są wysokiej jakości. Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy. Z pewnością nie będziecie żałować.
11.09.2017 11:28 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

135/2513 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 Sklep internetowy printer-chips.eu jest platformą specjalizującą się w dostarczeniu materiałów do regeneracji oraz produkcji materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W ofercie printer-chips można znaleźć wysokojakościowe chipy zliczające marek Apex oraz Static Control, tonery w proszku oraz butelkowane tusze do napełniania oraz różnego rodzaju podzespoły, niezbędne do regeneracji. Dla stałych oraz hurtowych klientów istnieje możliwość darmowej wysyłki na terenie Polski oraz EU a także aż trzy poziomy cen dla klientów biznesowych. W ramach portalu działa także blog na stronach którego można znaleźć aktualne informacje z branży oraz rynku materiałów eksploatacyjnych. Dane kontaktowe: printer-chips.eu printer-chips@alc-print.pl 730059300

Finanse
 Pożyczka pozabankowe Alegotówka - pożyczka krótkoterminowa do 30 dni, pierwsza pożyczka od 500 do 2000 zł bez żadnych opłat, kolejna pożyczka od 500 do 5000 zł, proces w całości obsługiwany online. Złóż wniosek na stronie www.get-money.pl/chwilowki

Nieruchomości
 Poszukujemy mieszkań, domów, działek na sprzedaż. Nasi klienci zainteresowani są różnymi lokalami. Jeśli posiadasz jakąkolwiek nieruchomość i chcesz ją spieniężyć, skontaktuj się z nami. CITIHAUS gwarantuje fachową i miłą obsługę. Działamy na terenie całej Polski. KONTAKT: 571 360 358 www.citihaus.pl www.nazamiane.pl

Dom i ogród
 Super Gadżety na każdą okazję. Pomysły na prezent, imprezę itp. Zaskocz swoich znajomych oryginalnym gadżetem! Ponieważ oferujemy tylko oryginalne produkty najwyższej jakości, jesteśmy przekonani, że będziesz zawsze zadowolony/a z zakupu. Jesteśmy naprawdę szybcy i to nas wyróżnia! Zamówienia złożone dnia roboczego do godziny 15 wysyłamy tego samego dnia. familodlaciebie@gmail.com https://goo.gl/otBFSe

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie