REKLAMA
REKLAMA

Gdzie kupujecie ubranka dla dzieci ?

26.06.2017 08:56 #nina1
Podzielicie się informacją gdzie najczęściej kupujecie ubranka dla swoich pociech ? Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości i w miarę przystępnych cenach bo wiadomo, że dzieci szczególnie te mniejsze szybko wyrastają ze swoich ubrań :)
26.06.2017 10:59 #ula
Oj tak znam ten ból, ja sporo ciuszków dostałam od siostry bo jej synek jest tylko rok starszy od mojego więc rzadko cokolwiek kupuje ale jeśli już to z reguły też patrze na niską cenę bo jednak budżet na tego typu wydatki też mam ograniczony. Więc chętnie poczytam odpowiedzi.
26.06.2017 11:22 #Pchli Targ
Wiem gdzie można sprzedać. www.pchlitarg.info.pl
26.06.2017 12:20 PannaMaple
My najczęściej kupujemy ubranka na portalu ogłoszeniowym Sprzedajemy.pl. Zdecydowanie opłaca się zamawiać używane ciuszki, bo dzieci tak szybko z nich wyrastają, że zazwyczaj są w idealnym stanie.
26.06.2017 18:50 #bennia
A ja ze swojej strony polecam 5-10-15. Na pewno marka dobrze Wam znana. Ja kupuje tam najczęściej bo mają dobrą jakość ubrań i atrakcyjne ceny.
26.06.2017 19:11 #aala
Zgadzam się z bennia. Robię zakupy w różnych miejscach ale jednak z zakupów w 5-10-15 jestem najbardziej zadowolona. Ubrania są bardzo dobre gatunkowo, nie prują się i nie rozciągają po praniu.
26.06.2017 19:33 #jeremek
Moja żona też ubiera córkę w 5-10-15, choć nie powiem zdarzają się też zakupy w innych sklepach. Ale generalnie odpowiada nam dobra jakość i fajne ceny.
26.06.2017 22:35 weterynarz102
albo internet albo od znajomych :) dziecięce ciuszki bardzo łatwo odkupić, prawie nówki :)
27.06.2017 11:51 PannaMaple
Najlepiej w internecie szukać. Ceny są naprawdę sporo niższe.
30.06.2017 09:49 #Aluzja
A widzieliście może ten sklep? Jak tak przeglądam ich stronę, ciekawe rzeczy tam mają :) Bluzy, koszulki, buty, czapki. Pytanie tylko, jak z przesyłką z Wadowic, ale to chyba nie ma większego znaczenia.
30.06.2017 10:54 PannaMaple
Pewnie przesyłka jak każda inna. Kurierem, czy paczkomatem.
03.07.2017 16:02 #IgaSumka
Najczęściej zdarza nam się kupować ubranka w https://www.ubierajdziecko.pl to sklep który zadbał o wszystko. Latwy kontakt, terminowa dostawa i wysoka jakośc ubranek. Na ten moment nie zamierzamy zmieniać miejsca w ktorym kupujemy ubranka dla naszej córy :)
17.07.2017 19:08 jagodzianka
Jedynym właściwie miejscem, w którym zaopatruje się w ciuszki jest hurtownia odzieży. Sporo jet towaru i ceny o wiele niższe niż w sklepach, czy to tych sieciowych czy nawet jakichś na miejscu. Są nawet ubrania z postaciami z bajek, co wiadomo dziecku do gustu bardzo przypada. Dla siebie nie raz też udało mi się coś kupić.
18.07.2017 10:01 shopperka
A mi się zdarzyło kilka razy kupić ubranko w Biedronce. Trzeba tylko mieć rękę na pulsie i śledzić promocje:
biedronka promocje
10.08.2017 10:48 #Dorota 1979
Ja najczęściej kupuję w 5-10-15. Stacjonarnie. Nie lubię kupować przez internet. Chociaż chyba niedługo zrobię wyjątek, bo natknęłam się tutaj na rewe...ziewczynki :) W sam raz dla mojej córy :)
08.09.2017 17:00 #koraa
Tutaj https://www.ministore.pl jest ciekawa oferta butów dla dzieci. Mają tam asortyment na każdą porę roku. Poza tym plusem jest to, że produkty tam dostępne są wysokiej jakości. Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy. Z pewnością nie będziecie żałować.
11.09.2017 11:28 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
11.10.2017 17:06 #Karolcia66
Wszystkie ubranka dziecięce dla mojego malucha kupiłam na www.babydoro.pl, bardzo dobrej jakości mają. Mały czuje się w nich świetnie :)
11.10.2017 19:12 #Eryknoga
Tu tak na serio? Czy głupich szukasz
28.10.2017 11:13 #Marta89
Ja kupuję od jakiegoś czasu na psoty.com i żałuję, że znalazłam ten sklep dopiero mając drugie dziecko. Mają różne fajne wzory, jakość jest bardzo dobra. Chociaż i tak najważniejsza jest dla mnie wygoda, bo nie muszę z maluchami chodzić po kilku sklepach, żeby coś fajnego znaleźć.
28.10.2017 19:49 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
09.11.2017 11:29 Siluon
Ja wszystko praktycznie kupuje na stronie internetowej, ostatnio kupiłam nawet tipi dla dzieci cena cena była bardzo fajna dlatego mnie to przekonało.
09.11.2017 11:33 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

166/2689 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe sprzedam
 Sprzedam bezpośrednio nowoczesne mieszkanie w Pruszkowie, w centrum, ul. Niecała 4, blisko PKP i WKD, I piętro, 2 pokoje, duży balkon, tel. 502284397

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie