REKLAMA
REKLAMA

gdzie kupić xboxa?

20.11.2015 19:10 rafaknap
Hej!

jak wyszedł nowy xbox to starszy od razu staniał i postanowiłem, że koniecznie sobie takiego muszę sprawić. Czy możecie mi polecić jakieś dobre miejsce w sieci albo pod warszawą/w warszawie gdzie mogę to zrobić? Szczerze mówiąc nie siedzę w temacie i najłatwiej byłoby mi zamówić na xbox media markt bo mam po prostu o nich zaufanie. Czy może ktoś się podzielić ze mną swoją opinią dot. ich sklepu internetowego? będę zobowiązany!
wpis modyfikowany 2 razy, 20.11.2015 19:11 
27.11.2015 13:31 #Mendrox
Konsole najlepiej prosto od producenta. Na aledrogo można naprawdę się nadziać :(

torebka damska
24.01.2016 20:46 cormelka
Tam gdzie najtaniej, czyli pewnie przez internet. Zazwyczaj mozna znależć 100-150 zł taniej niz w sklepach
18.03.2016 13:40 Piper
moi znajomi kupili w EURO RTV i AGD za jakieś 1500zł. Fajna zabawka no nie powiem, ale fajna była przez chwilę i teraz tylko zbiera kurz.
11.05.2016 11:57 aga_n
również szukam
10.11.2016 17:56 Polia
Przeglądnij ofertę http://www.euro.com.pl/, bo jak tam ostatnio oglądałam sprzęt grający, to mieli ogromny wybór też wszelkich konsol, naprawdę w dobrych cenach.
17.02.2017 12:57 Piper
a mało to sklepów jest? Media Markt, Saturn. Euro RTV, Media Expert. Do wyboru, do koloru.

70/476 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie