REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie kupić fajne ciuchy na fitness?

# pati89

01.07.2017 00:28

Pytanie głównie do Pań. Szukam fajnych, kolorowych, no i oczywiście wygodnych ubrań na fitness i niespecjalnie wiem gdzie mogłabym takie dostać. Może polecicie jakiś sklep stacjonarnie albo w necie?

# olaa

01.07.2017 01:08

ja mam top i legginsy z Pretty Fitty, dawno na tak wygodne nie trafiłam

# wladra

24.07.2017 12:26

mogę Ci polecić sklep z fajnymi butami sportowymi, multu.pl ja tam zamawiałam buty do joggingu i właśnie na fitness zobaczysz że są rewealcyjne.

REKLAMA

# ewelina33

21.12.2017 17:38

Dodam fajny link https://txm.pl/kobieta/odziez-damska
Uważam ze spokojnie tutaj tez znajdzeicie jakiś pomysł na taki

# Syf syf

22.12.2017 01:01

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# majski

08.01.2018 09:40

Treningi personalne słusznie stały się modne. Bo jednak osobista opieka specjalisty gwarantuje sukces. Znalazłam też niesamowitą stronę dla zapaleńców treningowych. To wyszukiwarka trenerów i instruktorów - największa jaką widziałam w internecie. No i mają bloga o tematyce sportowej i w ogóle :) A, rejestrują się tam nie tylko trenerzy personalni, ale też instruktorzy i trenerzy ze wszystkich innych dyscyplin. I działa na całą Polskę. Zobaczcie: lepszytrener.pl/trening-personalny

REKLAMA

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:58

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# iguana

03.04.2022 11:13

Akurat ja się na takiej odzieży nie znam i jestem wręcz przekonana, że bardzo ważną kwestią jest noszenie stylowych nakryć głowy. Właśnie dlatego teraz już doskonale wiem, że https://alemodelki.pl/modne-berety-damskie-retro/ w stylu retro są bardzo fajnym wyborem do każdej stylizacji.

# Jery24

28.04.2022 18:07

Ja w ogóle cały sprzęt sportowy do siebie do domu kupowałem w sklepie internetowym Pesport, tu macie adres https://pesport.pl/. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szeroka oferta, dopasowana do potrzeb różnych osób, które są na różnym stopniu zaawansowania. Dzięki takie współpracy dostaniemy sprzęt szybko, pozostałe rzeczy również, tak więc na pewno będziemy bardzo zadowoleni

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break