REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

GDZIE JEDZIECIE NA WAKACJE ???!

11.05.2004 10:55 #Kamil
Ja ze swoimi corkami i zona jade do Krakowa, a potem na 2 tyg do Chorwacji.
11.05.2004 14:30 #eo
a my wybieramy się do Karpacza
11.05.2004 17:14 #Historykowie
O ile nasze koty będą czuły się dobrze, na Słowację z weekendem w Wiedniu. I może morze? Bałtyckie...
I na pewno zaszyjemy się na tydzień-dwa na "zielonej" Białołęce w znajomym domu i nosa stamtąd nie wysuniemy.
12.05.2004 12:13 #AVEKI
A my na kajakach w Borach Tucholskich (+koncerty, + warsztaty muzyczne) ZAPRASZAMY MŁODYCH avetki@wp.wp
13.05.2004 08:19 #stan
a mnie nie stać na wakacje
wiec siedze w domu
17.05.2017 19:49 Mirkaa
Ja w tym roku nigdzie nie jadę jednak jeżeli wy szukacie ciekawego miejsca na urlop to myślę, że to miejsce http://www.aquariusspa.pl/ się sprawdzi. Jest tam sporo atrakcji dla dzieciaków np w postaci warsztatów. W tym czasie rodzice mogą relaksować się w SPA lub szaleć w Aquacenter :)
27.05.2017 07:08 natanka
Ciekawym i atrakcyjnym fajnym wrażeniem może być wyjazd na Termy, https://www.termabania.pl byliście może? Należy nam się taki wypad, bo ciężko pracujemy sześć dni w tygodniu, czasami nawet siedem. Za mało ze sobą czasu spędzamy, więc moglibyśmy go tam trochę nadrobić, tym bardziej że teraz idą wakacje, człowiek budzi się do życia, prawda?
10.06.2017 14:15 Ordek55
A może nasze piękne morze? Ja uwielbiam jednak nie samo trójmiasto a takie miejsca jak Dziwnów i tutaj mam wynajęty uż domek na tydzień w http://www.morskachatka.pl domki bardzo dobrze przygotowane, dobrze wyposażone i w super lokalizacji. Warto zadzwonić jeszcze i zapytać czy są wolne terminy ;)
12.06.2017 14:22 GRUBYY
Ja również zamierzam wybrać się do Chorwacji, przynajmniej na tydzień :)
27.06.2017 20:49 ewkaa
Ja w tym roku zostaję w Polsce, ale wybieram się nad polskie morze dokładnie do Rogowa, mam tam znajomych, myślałam o wynajęciu jakiegoś domku typu http://palmrogowo.com/pl/ fajna sprawa, bo to miejsce dopiero zostało oddane do użytku, także wszystko jest świeże, nowe, można skorzystać też z basenu, nie jest daleko do plaży. Jeżeli chodzi o ceny, to jadą większą grupą, wcale nie wychodzi tak drogo.

54/6374 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. Obecnie funkcjonuje tam Apteka. Media ,internet ,2 wejscia, nowo wymienione okna.

Szukam pracy
 Szukam pracy do opieki nad dzieckiem lub osoba starszą. Jestem na emeryturze, posiadam prawo jazdy KAT B. TEL 793- 866-932

Nieruchomości
 Składające się z 2 ustawnych pokoi (około 16 i 13 m2) Widnej kuchni, łazienki z wc, garderoby i przedpokoju. Odmalowane częściowo umeblowane (możliwość dokupienia potrzebnych sprzętów, rzeczy). Wyposażone w lodówkę, pralkę, kuchenkę gazową woda bieżącą. Dzielnica Wola przy ulicy Deotymy w bliskim sąsiedztwie liczne sklepy -Biedronka, Wola Park w odległości 15 min. piechotą, przychodnia, lokalny bazar, parki, szkoły. Do przystanku Ks Sitnika 2 min. Do przystanku Deotymy 5 min. W okolicy bloku miejsca parkingowe w pobliżu parking strzeżony. Koszt wynajmu 2300 zł. (Do negocjacji) + opłaty licznikowe (woda gaz prąd według zużycia). Internet we własnym zakresie. Kaucja miesięczny koszt wynajmu. Dostępne od zaraz. Dla osób niepalących bez zwierząt. Pośrednikom dziękujemy. Zapraszamy do oglądania.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie