REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

GDZIE JEDZIECIE NA WAKACJE ???!

11.05.2004 10:55 #Kamil
Ja ze swoimi corkami i zona jade do Krakowa, a potem na 2 tyg do Chorwacji.
11.05.2004 14:30 #eo
a my wybieramy się do Karpacza
11.05.2004 17:14 #Historykowie
O ile nasze koty będą czuły się dobrze, na Słowację z weekendem w Wiedniu. I może morze? Bałtyckie...
I na pewno zaszyjemy się na tydzień-dwa na "zielonej" Białołęce w znajomym domu i nosa stamtąd nie wysuniemy.
12.05.2004 12:13 #AVEKI
A my na kajakach w Borach Tucholskich (+koncerty, + warsztaty muzyczne) ZAPRASZAMY MŁODYCH avetki@wp.wp
13.05.2004 08:19 #stan
a mnie nie stać na wakacje
wiec siedze w domu
17.05.2017 19:49 Mirkaa
Ja w tym roku nigdzie nie jadę jednak jeżeli wy szukacie ciekawego miejsca na urlop to myślę, że to miejsce http://www.aquariusspa.pl/ się sprawdzi. Jest tam sporo atrakcji dla dzieciaków np w postaci warsztatów. W tym czasie rodzice mogą relaksować się w SPA lub szaleć w Aquacenter :)
27.05.2017 07:08 natanka
Ciekawym i atrakcyjnym fajnym wrażeniem może być wyjazd na Termy, https://www.termabania.pl byliście może? Należy nam się taki wypad, bo ciężko pracujemy sześć dni w tygodniu, czasami nawet siedem. Za mało ze sobą czasu spędzamy, więc moglibyśmy go tam trochę nadrobić, tym bardziej że teraz idą wakacje, człowiek budzi się do życia, prawda?

2/6340 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie